ελληνική μουσική
    827 online   ·  210.850 μέλη

    Μαζί της δεν μπορώ, μακριά δεν την παλεύω...

    fanis_diathesopoulos_
    02.10.2007, 20:28

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fanis_diathesopoulos_ στις 17-01-2009 14:55 ]


    demi11
    02.10.2007, 21:08
    Δεν είμαι και το καταλληλότερο άτομο για να σε βοηθήσει...πάντως θα προσπαθήσω..

    Καταλαβαίνω το διλλημα σου αλλά πρέπει να σκεφτείς σοβαρα μόνος σου και αποφασίσεις...! Σκέψου...μπορείς να συνεχίσεις σ αυτήν την κατάσταση? αξίζει να βασανίζεσαι τόσο γι αυτήν? αλλά και απ την άλλη αν χωρίσετε μπορείς να φανταστείς τη ζωή σου χωρίς αυτή? Δες και το άλλο...μήπως και αυτή υποφέρει ταυτόχρονα και κάνεις κι εσύ κάπου λάθος? Καλύτερα συζητήστε το και δες και τη δική της οπτική γωνια...

    Δεν νομίζω να βοήθησα και πολύ ...παντως θα σου λεγα να μιλησεις στην κοπέλα σου πριν κανεις οτιδηποτε...
    punkster
    02.10.2007, 21:49
    Παράθεση:

    Το μέλος fanis_diathesopoulos_ στις 02-10-2007 στις 20:28 έγραψε...

    ΡΕ ΠΑΡΕΑ , ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΦΡΙΚΗ.ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΡΟΣΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ , ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΠΑΡΌΛΑ ΑΥΤΑ . . .ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ , ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΠΩΣ ΝΑ ΕΝΕΡΓΗΣΩ...ΛΟΓΙΚΗ Ή ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ . . .
    PLEASE HELP ME ...



    Γιατι μενεις σε μια σχεση που δεν σου κανει καλο και σε καταστρεφει ψυχικα??

    Υποτιθεται οτι ο ανθρωπος που αγαπας πρεπει να σε κανει ευτυχισμενο, οχι να σε ταλαιπωρει.....

    Stroumfita456
    03.10.2007, 08:30
    ΛΟΓΙΚΗΗΗΗ......Αυτα λυνονται μονο με λογικη φανη....!!!!!Αν ειναι να καθεσαι και να υπομενεις ολη αυτη την κατασταση εισαι αξιος της μοιρας σου.....Προλαβαινεις να ξεφυγεις...Καπου εκει έξω υπάρχει ο κατάλληλος άνθρωπος για σενα και μην αναλώνεσαι με τέτοια άτομα.....
    stroumfakigate7
    03.10.2007, 08:46
    fanis_diathesopoulos_
    koita file mou kai go kati tetoia pernao alla kano upomoni giati molis antikriso ta duo omorfa matakia tha ta ksexaso ola einai diskola na eisai me enan anthropo etsi alla kai mena pou me krazi gia ola kai tsakonomaste sinexeia meta apo ligo einai ola meli gala!!!!!!! prepi na psaksis mesa sou na deis ama tin agapas akoma pragmatika kai tote tha bris monos sou tin apantisi
    renabill
    04.10.2007, 12:01
    Η καλύτερη λύση για τα προβλήματα είναι ο ειλικρινής διάλογος.΄Πρέπει να μιλήσετε να δείτε τι σας ενοχλεί τι δεν πάει καλά και να το διορθώσετε.
    Εύχομαι όλα να πάνε καλά
    Conspiratus
    07.10.2007, 11:47
    χμ...δυσκολη η αποφαση...
    δυστυχως εγω εχω την ταση να μενω μεχρι να με διωξουν...
    αλλα μην το κανεις αυτο γιατι ποναει...
    καλυτερα... ...οσο καλυτερα μπορει να ειναι...να το σκεφτεις πολυ...γιατι ειναι πολυ ασχημο να ταλαιπορησε σε μια σχεση...
    δεν θελω να σου πω στην ψυχρα "χωρισε" ή "μην χωριζεις"...απλα καλυτερα θα ηταν να κανεις αυτο που σε αφηνει ψυχικα πιο ηρεμο!


    johnny8
    07.10.2007, 12:58
    Παράθεση:

    Το μέλος fanis_diathesopoulos_ στις 02-10-2007 στις 20:28 έγραψε...

    . . .ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ , ...ΛΟΓΙΚΗ Ή ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ . . .
    PLEASE HELP ME ...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : vouliakis στις 02-10-2007 23:42 ]



    ΡΕ ΦΑΝΗ ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ;ΤΙ ΡΩΤΑΣ;ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΙΑΘΕΤΕΤΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ.ΟΠΟΤΕ ....ΛΟΓΙΚΗ.
    seras
    07.10.2007, 13:22
    Το συναίσθημα αφου είσαι ερωτευμένος δεν θα βγάλει σε καλό για σένα..θα συνεχίσεις να είσαι μαζί της αρα θα συνεχίσει να σου κάνει την ζωή δύσκολη όπως είπες..οπότε λογική όσο δύσκολο και αν είναι και σε πονέσει..εσύ επιλέγεις αν θα ξεκολλήσεις να το θυμάσαι αυτό..
    fanis_diathesopoulos_
    07.10.2007, 19:03
    χμ!!αν και οι αποψεις που άκουσα ,διαφερουν και απέχουν , ομολογώ πως με βοηθησαν αρκετά ειδικά στο οτι δεν είμαι μονος η μαλλον ο μονος που ζει αυτό το διλλημα..σας ευχαριστω ειλικρινα για τη βοήθεια ..

    manos_p
    07.10.2007, 21:06

    file Fani distuxws otan sta erwtika mpei pmrosta i logimi tote xanetai oli i ousia..
    alla tha sou dwsw mia sumbouli...
    mporei na tin agapas kai na tis theleis kai kai kai kai ...
    na thumasai omws pws otan kati mas kanei kako to apobaloume...
    to diwxnoume oso poio makrua ginetai...
    kai na thumasai pws ekei eksw sigoura einai ki alles pou se theloun kai pou sigoura tha breis kati endiaferon na proxwriseis...


    marakiasteraki
    15.01.2009, 20:06

    Οδός καψούρας...Την πάτησες άμα πέσεις μέσα! Και λάθος άτομο να είναι το θες απεγνωσμένα....