ελληνική μουσική
    768 online   ·  210.833 μέλη

    Ντέφι-Τουμπελέκι- Ζίλια

    anka1
    14.10.2007, 13:06
    Καλημέρα!!! Ξέρει κανείς που μπορώ να κάνω μαθήματα (αν όχι δωρεάν ), τουλάχιστον οικονομικά?Γενικά για παραδοσιακά κρουστά.....αλλά κυρίως για αυτά τα τρία...Έχω ακούσει για μαθήματα στη Δώρα Στράτου.....αν γνωρίζει κάποιος κάτι,ή αν πηγαίνει ο ίδιος κάπου, θα το εκτιμούσα πολυ να μου πει και μένα, γιατί θα ήθελα να ξεκινήσω σύντομα!!!Ευχαριστώ πολυ!!!
    antreas_dr
    14.10.2007, 18:18
    Για ρίξε μια ματιά στην Σχολή Κρουστών Δήμου Αργυρούπολης...

    Φέτος τα μαθήματα για τα παραδοσιακά κρουστά γίνονται κάθε Σάββατο πρωί...
    darbukaboy
    14.10.2007, 21:43
    Μια καλη περιπτωση ειναι το ωδειο του δημου Ασπροπυργου.Ειδαλλως και το ωδειο του δημου Αργυρουπολης λεει αρκετα.Αν θες περισσοτερες πληροφοριες στειλε μου ΠΜ να σου πω περισσοτερα.
    anka1
    15.10.2007, 09:25
    παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.....θα τα κοιτάξω...αν και έψαχνα κάτι σε Νίκαια-Πειραιά, αλλά μάλλον αξίζει τον κόπο.....thanks
    angel_music
    14.03.2008, 01:38
    γεια χαρα!Ριξε μια ματια και στον δημο κερατσινιου στο πολιτιστικο κεντρο " Μελινα Μερκουρη" εχει ολα τα κρουστα!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : angel_music στις 14-03-2008 01:39 ]


    kithara-woman
    14.03.2008, 16:16
    Ρίξε μια ματιά στο www.ashinart.gr .Υπάρχει τμήμα κρουστών.Εγώ εκεί πηγαίνω για ηχοληψία,μια φορά την εβδομάδα,μιαμιση-δυο ώρες,είμαι πολύ ευχαριστημένη.Με 40 ευρώ το μήνα.Δεν ξέρω βέβαια που μένεις,αν σε βολευει,αν και είναι σχεδόν κέντρο,αρχές Βουλιαγμένης,κοντά στύλους Ολυμπίου Διός.