ελληνική μουσική
    458 online   ·  210.823 μέλη

    Ανταποκριθήκατε τελικά σε κάποιον έρωτα που κάποτε είχατε απορρίψει?

    nalpha
    15.10.2007, 00:39
    Κάποτε κάποιος/α σας εξομολογήθηκε πως είναι ερωτευμένος/η μαζί σας..
    Για τους δικούς σας λόγους δεν ανταποκριθήκατε τότε.


    Μήνες ή ΧΡΟΝΙΑ μετά καταλάβατε πως ήταν ο μόνος άνθρωπος που σας είχε αγαπησει αληθινά..
    Σας έτυχε ποτέ κάτι τέτοιο?

    Η ερώτηση είναι η εξής :
    Τι κάνατε? Τον/την θυμηθήκατε ? Κάνατε κάποια κίνηση να τον/την
    ξαναβρείτε ακόμη κι αν είχατε χασει την επαφή σας?

    Και εν τέλει ανταποκριθήκατε στον έρωτα που είχατε απορρίψει τότε ??

    Οποιος θέλει ας μας πει την ιστορία του...


    Stroumfita456
    15.10.2007, 11:07
    Πριν μηνες απερριψα ενα ατομο και τωρα το εχω μετανιωσει πολυ......Δεν κανω καποια κινηση τωρα γτ ειναι πια αργα.......!!!!Ο καθενας εχει παρει το δρομο του....
    stroumfakigate7
    15.10.2007, 11:21
    kapote eniosa kati gia ena prosopo to opoio eixa aporipsi sto parelthon kai gia na sou po tin alithia otan ekana kati me auto to prosopo tote ase to metaniosa giati me ekane koureli
    mariza18
    15.10.2007, 12:53
    Ναι,ανταποκρίθηκα μετά απο σχετικά μικρό διάστημα(κάποιες βδομάδες) γιατί κατάλαβα ότι άξιζε! Απλά τότε ζήτησα λίγο χρόνο για να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα και το δέχτηκε Καλό είναι να ρισκάρουμε και να λέμε αυτό που πραγματικά νιώθουμε και ας έχει περάσει καιρός! Ισως μετά να το μετανιώνουμε πικρά που δεν κάναμε κάποια κίνηση..
    Liza32
    15.10.2007, 12:54
    Για να τον απορρίψω τότε, πάει να πει οτι κάτι δεν μου άρεσε πάνω του. Εννοώ στο χαρακτήρα. Οπότε, αν μου παρουσιαζόνταν σήμερα μπροστά μου, θα του το έλεγα στα ίσια, οτι αυτός ήταν ο τάδε λόγος που τον απέρριψα. Έστω και αν με αγαπούσε, ίσως εγω δεν το είχα δει, επειδή δεν έκανε τίποτα για να μου το αποδείξει! Καμιά φορά, είναι καλύτερα να είσαι άμεσος στους τρόπους σου, παρά έμμεσος! Διότι ο άλλος, δεν μπορεί να καταλάβει αυτό που σκέφτεσαι, ειδικά αν είσαι κλειστός τύπος. Και για να απαντήσω, όχι δεν ανταποκρίθηκα, επειδή μου αρέσουν οι ντόμπροι άνθρωποι!
    mariza18
    15.10.2007, 13:47
    Παράθεση:

    Το μέλος Liza32 στις 15-10-2007 στις 12:54 έγραψε...

    Για να τον απορρίψω τότε, πάει να πει οτι κάτι δεν μου άρεσε πάνω του. Εννοώ στο χαρακτήρα.



    Υπάρχουν και άλλοι λόγοι που μπορείς να απορρίψεις κάποιον,όπως ότι ήσουν ήδη δευσμευμένη ή ότι δεν ήθελες δέσμευση εκείνο το καιρό όπως και πολλοί άλλοι λόγοι

    marakiasteraki
    24.01.2009, 16:32

    Όταν απορρίπτεις κάτι, το απορρίπτεις! Είναι δύσκολο να γυρίσεις πίσω, γιατί τα πράγματα και οι καταστάσεις αλλάζουν....