ελληνική μουσική
    744 online   ·  210.849 μέλη
    Termite
    24.11.2007, 11:56
    Παράθεση:

    Το μέλος noizreduction στις 22-11-2007 στις 20:46 έγραψε...

    Φιλε dEpas, θα μπορουσες να στηριξεις σε καποια εμπειρια την αποψη σου;
    Εχεις δοκιμασει μοντελα απο Yamaha, Kurzweil ή καποια απο τις αλλες εταιριες που κυκλοφορουν στην αγορα;

    Συγχωρεσε με, αλλα "οπαδοι" ειμαστε μονο στο γηπεδο..Οχι και στη μουσικη ( ποσο μαλλον στην αγορα των μουσικων οργανων ).
    Μπορεις να επιχειρηματολογησεις για καθε εταιρια, οχι ομως απλως να πετας "λασπη" και στη συνεχεια να εμφανιζεις χωρις κανενα επιχειρημα μια εταιρια, ως την καλυτερη...

    Επισης, dEpas, οπως και ο ιδιος το υποστηριζεις, το πιο σημαντικο πραγμα που εμαθα στα λιγα χρονια που ειμαι στη μουσικη ειναι να μην κρινω πριν δοκιμασω. Και σαν πληκτρας, εχω δοκιμασει ( αλοιμονο, ποτε δεν ειχα τα παντα στην κατοχη μου ) ή εχω ακουσει, ή εχω δει διαφορα οργανα απο διαφορετικες εταιριες. Δεν θελω να φανει σαν το "σωστο" παραδειγμα, ομως με μια αγορα που διευρυνεται συνεχως, ειναι ασκοπο να υποβιβαζεις εταιριες, χωρις να τις κοιτας.

    Noiz Reduction Team


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : noizreduction στις 22-11-2007 20:49 ]





    Δε θα μπορούσα παρα να συμφωνήσω...
    noizreduction
    05.12.2007, 09:59
    Επεναφερω το θεμα, γιατι θυμαμαι πως ο playmakergr ειχε αναζητησει ενα VA76 της Roland.

    Εδω το βρηκα σε αγγελια.
    playmakergr
    05.12.2007, 19:23
    ida merika montela apo konta... maresi poli to korg pa2x ala k to tyros 2 dn miazoun sxedon katholou ala to kathena exi ta dika t...