ελληνική μουσική
    227 online   ·  210.815 μέλη

    Τζούλια Αλεξανδράτου: Νέο website

    uNick
    25.10.2007, 23:51
    Παράθεση:
    Το μέλος heartbreak-kid στις 25-10-2007 στις 22:26 έγραψε...

    α) η σύγκρισι δεν ειναι ατυχής γιατί δεν έκρινα αξία καλλιτεχνών αλλά προσπάθεια επιβολής κάποιου ως κάτι. το ότι δεν βλέπεις εσύ κάτι, δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει. εξ άλλου στην εποχή μας, υπάρχουν σε αυξημένο βαθμό και οι εμπάθειες. πάει αυτό
    β)έγραψα τί θεωρώ σύμπλεγμα(και πρώιμο σημάδι μανίας καταδιώξεως, ίσως). μην επαναλαμβάνομαι, κουράζομαι και κουράζω.
    γ)η θέσι μου φαίνεται από τα όσα έγραψα. δεν αποθεώνω κάτι ούτε και το πιάνω από μαλλιά για να το βουτήξω στον βούρκο της ασημαντότητος (του).

    εν τέλει θεωρώ άδικη έως περίεργη την επίθεσι σου τόσο προς την καλλιτέχνιδα όσο και προς τον sky4u. ειδικά το

    "Υ.Γ. Μήπως θα ήταν καλύτερα να πάτε σε άλλα sites να παραμυθιάσετε κόσμο? Εδώ δεν βλέπω να πιάνει... "

    μού θυμίζει ένα αστυνομικό που είπε κάποτε σε δυο πιτσιρίκια που του φάνηκαν...αταίριαστοι, "δεν πάτε πουθενά αλλού να καθήσετε? εδώ δεν βλέπω να σας ταιριάζει το μέρος"ενώ παράλληλα χαϊδευε το γκλομπ του.
    μόνο που εδώ ο τύπος είχε την ευκαιρία να γράψη "θα γράφω όπου μου καπνίσει και λογαριασμό δεν δινω"

    P.S: άκου "δικηγόρος του διαβόλου"...

    Άλλα σου λέω εγώ, και άλλα απαντάς...

    Τέλος πάντων. Επειδή δεν μου αρέσει να λογομαχώ με ανθρώπους που εκτιμώ, λέω να μην γεμίσω άλλη μια σελίδα με προσπάθειες να σου εξηγήσω αυτά που δεν θέλεις να διαβάζεις στα προηγούμενα posts μου. Την γνώμη μου την είπα και ήταν ξεκάθαρη. Από εκεί και πέρα, ψάξε όσο θέλεις να ανακαλύψεις ανύπαρκτες εμπάθειες, συμπλέγματα, κλπ, και γράφε όσες θεωρίες συνομοσίας χρειάζεσαι για να δημιουργείς εντυπώσεις... Με λίγη κοινή λογική, όσοι διαβάζουν καταλαβαίνουν...

    Καλό σου βράδυ.

    heartbreak-kid
    26.10.2007, 00:00
    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 25-10-2007 στις 23:51 έγραψε...


    Τέλος πάντων. Επειδή δεν μου αρέσει να λογομαχώ με ανθρώπους που εκτιμώ, λέω να μην γεμίσω άλλη μια σελίδα με προσπάθειες να σου εξηγήσω αυτά που δεν θέλεις να διαβάζεις στα προηγούμενα posts μου. Την γνώμη μου την είπα και ήταν ξεκάθαρη. Από εκεί και πέρα, ψάξε όσο θέλεις να ανακαλύψεις ανύπαρκτες εμπάθειες, συμπλέγματα, κλπ, και γράφε όσες θεωρίες συνομοσίας χρειάζεσαι για να δημιουργείς εντυπώσεις... Με λίγη κοινή λογική, όσοι διαβάζουν καταλαβαίνουν...

    Καλό σου βράδυ.




    "επειδή δεν μου αρέσει να λογομαχώ με ανθρώπους που εκτιμώ"
    "ψάξε όσο θέλεις να ανακαλύψεις ανύπαρκτες εμπάθειες, συμπλέγματα, κλπ, και γράφε όσες θεωρίες συνομοσίας χρειάζεσαι για να δημιουργείς εντυπώσεις... "

    παρ΄όλα αυτά, με εκτιμάς και για να είμαστε και σε κλίμα forum Music Heaven, πρέπει να βάλουμε και:



    καλό βράδυ, επίσης
    uNick
    26.10.2007, 00:12
    Το ξέρεις ότι σε εκτιμώ ρε....... ψαρά!


    Spotlight_Dancer
    26.10.2007, 12:11
    Αντε ρε παιδια.Τοση ωρα αυτο το περιμενα.
    theotita
    26.10.2007, 18:39
    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 25-10-2007 στις 22:40 έγραψε...

    Αυτή τα λεφτά της τα κάνει όπως και να'χει...



    Και νομίζω πως αυτό την ενδιαφέρει μόνο μαζί με το πως θα μείνει στην επικαιρότητα όσο ζει. Και θα τα κάνει με κάθε τρόπο και δε νομίζω να τη νοιάζει αν κάποιοι την υποστηρίζουν/θαυμάζουν/βρίζουν...
    gikostas
    28.10.2007, 16:51
    Μόνο ως μοντέλο μπορώ να την αναγνωρίσω παιδιά.Απο τις άλλες ιδιότητες απέχει πάρα πολύ.Επειδή έτυχε να την γνώρίσω τυχαία μέσω μιας φίλης σας λέω οτι είναι μια πολύ ωραία κοπέλα με έναν ιδιαίτερο χαρακτήρα.Ηθοποιός και όπως αλλιώς θέλουν να μας την παρουσιάζουν κάποιοι επειδή έτσι τους βολεύει δεν είναι σε καμία περίπτωση.Και τελειώνω λέγοντας ότι το παραπάνω σχόλιο δεν αφορά μόνο την Τζούλια.Δυστηχώς αυτός ο χώρος είναι γεμάτος απο τέτοια <φαινόμενα>.
    Stroumfita456
    29.10.2007, 10:51
    αλλο ενα ατομο που θα σβησει μεσα σε ενα βραδυ!!!!αυτη ειναι η Τζουλια!
    fantasma
    29.10.2007, 11:14
    εγω προτείνω να μεταφερθει... στο αστεια και αναλαφρα θεματα....
    PitsiBlue
    15.11.2007, 18:43
    Η κατηγορία του Forum είναι Ερμηνευτές,μουσικοί & Δημιουργόι...Η Αλεξανδράτου που κολλάει???
    Σε αυτή την χώρα ο καθένας αυτοχρίζεται μουσικός......Τι να πώ...
    Thanassis_Priskos
    15.11.2007, 19:10
    Αυτό που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση στο site της Τζούλιας είναι τα άψογα ελληνικά των κειμένων του!!!


    Παραθέτω απόσπασμα:

    "Η αποδειχθείς για άλλη μια φορά πολυτάλαντη εκπρόσωπος της διεθνής μόδας" (sic).


    Εύγε και πάντα τέτοια!!!!!!!!

    Ποιο το νόημα της ζωής αν δεν είναι διαποτισμένη από την ομορφιά σε όλες της τις διαστάσεις;

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Thanassis_Priskos στις 15-11-2007 19:11 ]


    rory166
    15.11.2007, 23:46
    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 29-10-2007 στις 10:51 έγραψε...

    αλλο ενα ατομο που θα σβησει μεσα σε ενα βραδυ!!!!αυτη ειναι η Τζουλια!




    --Elena--
    18.11.2007, 16:00
    Η Τζούλια σαν γυναίκα είναι πολύ όμορφη!!!Αλλά για τα άλλα προσόντα που της δίνονται..μπααα...δεν νομίζω..παρόλα αυτά μπραβο της για την προσπάθεια που κάνει!

    Stroumfita456
    19.11.2007, 21:58
    Παράθεση:

    Το μέλος rory166 στις 15-11-2007 στις 23:46 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 29-10-2007 στις 10:51 έγραψε...

    αλλο ενα ατομο που θα σβησει μεσα σε ενα βραδυ!!!!αυτη ειναι η Τζουλια!







    μονο για κλαμματα ειναι.......δικιο εχεις.....
    edalleynejohnson
    03.12.2007, 00:09
    Όπα παιδιά,έχει δίκιο ο PitsiBlue.Μήπως ξεφύγατε λίγο?