ελληνική μουσική
    829 online   ·  210.833 μέλη

    ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Εγκατάλειψη τροχαίου

    uNick
    20.11.2007, 10:48
    Ακολουθεί αναδημοσίευση θέματος από τον χώρο Off-Road Portal.

    Το θέμα είναι σοβαρό! Παρακαλείστε να βοηθήσετε αν γνωρίζετε έστω και το παραμικρό!



    Θέμα δημοσίευσης: ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΩΝ"
    Δημοσιεύθηκε: 18 Νοε, 2007 - 09:01
    Από: Captaindim


    "Καλημέρα.

    Εχθές τις πρώτες πρωινές ώρες ο αδελφός μου έφυγε για το μεγάλο ταξίδι, για την «Γειτονιά των Αγγέλων».

    Εχθές στης 17/11 περίπου στις 00΄30 στην Πέτρου Ράλλη στο ύψος της Αγ.Αννης, ένα CITROEN SAXO KOKKINO τον διαμέλισε και τον εγκατέλειψε.

    Επειδή λόγω της κατάστασης δεν μπορώ να γράψω περισσότερα και για να προλάβω, όποιον φίλο θέλει να βοηθήσει (γιατί δεν αποκλείεται ο εγκληματίας να προσπαθήσει να το φτιάξει από Δευτέρα πρωί) το KOKKINO SAXO είναι χτυπημένο εμπρός από τα μέχρι τώρα στοιχεία –κομμάτια του αυτοκίνητου έχουν βρεθεί.

    Όποιος μπορεί να βοηθήσει θα είναι πολύτιμο και όποιος μπορεί να το προώθηση σε άλλα sites που να το διαβάζουν φαναρτζήδες η αυτοί που πουλάνε ανταλλακτικά.
    Τον παρακαλώ πολύ να το κάνει γιατί εγώ δεν μπορώ.

    Δυο αγγελούδια σε λίγη ώρα από τώρα θα ακούσουν το μεγάλο μυστικό που δεν το λέμε εδώ και 28 ώρες...

    Αντίο αγαπημένε μου αδελφέ..."




    xaris-
    20.11.2007, 18:52
    @!#$!@$%@#%$#@@#%@# :$@#$@$#@!@ ΠΟλλα θε ελεγα για τι εχω περασει και εγω ενα παρομιο συμβαν και εχω χασει ενα φιλικο μ ατομο.....Το μηνυμα 8α παει σε ολα τα Ελληνικα σιτε.
    uNick
    21.11.2007, 17:06
    Πριν λίγη ώρα ο αδερφός του θύματος έδωσε νέα στοιχεία!


    Δημοσίευση από Captaindim:
    "ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ.ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΦΟΝΙΑ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΝΕ ΣΤΟ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΔΥΣΤΗΧΗΜΑΤΟΣ.ΕΙΝΑΙ CITROEN C3 model 2003 ΚΑΙ ΟΧΙ SAXO,ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΡΟΣ ΚΕΡΑΜΥΔΙ.

    ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝΕΒΑΣΤΕΤΟ ΣΑΝ ΕΠΕΙΓΟΝ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΕΙ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ SITE ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.

    S.O.S ΟΧΙ SAXO ΑΛΛΑ CITROEN C3 model 2003 ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΡΟΣ ΚΕΡΑΜΥΔΙ

    ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΠΟ ΤΟ VIDEO.

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ."




    Η δημοσίευση υπάρχει εδώ.




    Παιδιά, είναι πολύ σοβαρό το θέμα. Ας κρατήσουμε το topic αυτό ψηλά, και ας το διαδώσουμε όσο γίνεται περισσότερο. Αν δεν σας είναι κόπος, κάντε copy-paste το κείμενο και στείλτε τό με email σε όλους τους γνωστούς και φίλους σας.

    Στην θέση του θύματος θα μπορούσατε να είστε εσείς ή κάποιος δικός σας!
    Ο εγκληματίας πρέπει να βρεθεί και να τιμωρηθεί παραδειγματικά!!!


    Termite
    21.11.2007, 23:15
    Νίκο, απο το βίντεο παίζει να βρεθούν πινακίδες;

    Υπάρχει άτομο στην τροχαία γι αυτό...
    uNick
    22.11.2007, 02:03
    Αυτό εννοούσε με την φράση:

    Παράθεση:

    ...ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΠΟ ΤΟ VIDEO...


    Εξετάζονται τα video από τις κάμερες διαχείρησης κυκλοφορίας που βρίσκονται κοντά στο σημείο, σε μια προσπάθεια να βρεθούν από τις πινακίδες του οχήματος τα στοιχεία του δράστη.


    marylin
    22.11.2007, 12:09
    ..............................
    uNick
    23.11.2007, 13:35
    Πριν λίγο ανακοινώθηκε στο Off-Road Portal (κατόπιν
    ενημέρωσης από τον αδερφό του θύματος) ότι ο δράστης παραδόθηκε!!!


    incomplete_angel
    23.11.2007, 16:32
    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 23-11-2007 στις 13:35 έγραψε...

    Πριν λίγο ανακοινώθηκε στο Off-Road Portal (κατόπιν
    ενημέρωσης από τον αδερφό του θύματος) ότι ο δράστης παραδόθηκε!!!





    Μόλις το άκουσα στις ειδήσεις!Πάλι καλά..
    uNick
    23.11.2007, 18:31
    Τελευταία ανακοίνωση του Captaindim, αδερφού του θύματος, στο Off-Road Portal:



    Θέμα δημοσίευσης: ΤΕΛΟΣ...............ΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.
    Δημοσιεύθηκε: 23 Νοε, 2007 - 13:48

    ΠΡΙΝ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝHΣΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΟΧΑΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΟΤΙ Ο ΔΡΑΣΤΗΣ ΠΑΡΑΔOΘΗΚΕ.
    ΘΕΛΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.
    ΤΗΝ ΤΡΟΧΑΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ,ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ,ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ TOY internet ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΟΛΩΝ ΜΑΣ.

    ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΡΧΗ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.
    ΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ..

    ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΑΙΜΑ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ.


    ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ..

    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ.

    ΜΕ ΕΚΤΙΜΙΣΗ CAPTAINDIM.






    Ας ελπίσουμε ότι ο επόμενος άτυχος ή απρόσεκτος ή ανίκανος οδηγός που θα
    χτυπήσει κάποιον στο δρόμο δεν θα τον αφήσει να ξεψυχήσει στην άσφαλτο...



    despinakontogianni
    23.11.2007, 21:44
    Απεχθάνομαι τα άτομα που μπορούν και είναι τόσο αναίσθητα μπροστά στο συνάνθρωπο τους. Πέρσι είχε συμβεί το ίδιο και σε ένα φίλο μου και παραλίγο να το χάσουμε το παλικάρι! Είναι καλά, αλλά με ένα χέρι λιγότερο! Τι άνθρωποι θέε μου!