ελληνική μουσική
    525 online   ·  210.830 μέλη

    Ποιά η μεγαλύτερη καφρίλα που έχετε κάνει?

    PashalinaMakia
    23.01.2008, 15:54
    Όπως καταλάβατε,(ναι αν και πολλοί τις καφρίλες τις θεωρούν "μπαναλ") σας ερωτώ ποιά είναι η μεγαλύτερη καφρίλα που κάνατε ποτέ ως τώρα.


    Sweetdreamer
    03.02.2008, 01:19
    δεν ξέρω αν μετράει για καφρίλα αλλά όταν ήμουν 16 ετών έκανα εμετό σε ώρα μαθήματος, στα μαθηματικά συγκεκριμένα............
    PashalinaMakia
    06.02.2008, 21:22
    Πιάνει πιάνει!Γιατί να μην πιάνει??????

    Πάντως πολύ μαγκιά είχες φίλε που απάντησες..Όλοι μούγκα στο συγκεκριμένο θέμα!Για να δείξουν καλό χαρακτήρα κι επίπεδο!

    Λοιπόν,δική μου καφρίλα ήταν η εξής:όταν ήμουν με έναν συγκεκριμένο ξάδερφο αγαπημένο κάναμε σπάσιμο σε ζευγαράκια που βρίσκοντα σε ερημικές παραλίες.Πηγαίναμε με το αυτοκίνητο τσουλώντας χωρίς φώτα και με τη μηχανή σβηστή κι όταν τους βλέπαμε σε αισθαντικό τετ-α-τετ ξεφωνίζαμε:"Τσόντα ρεηηηη τσόντα....
    χαχαχα κι όλα αυτά κάτω απο τον έναστρο ουρανό....Για πότε ντύνονταν δεν λέμε...Μέσα σε δευτερόλεπτα!
    Sweetdreamer
    07.02.2008, 12:29
    μόνον την έκφραση τους να φανταστείς καθώς θα ντύνονταν θα αρκούσε για να σκάσεις στα γέλια........ ένα καλοκαίρι που ήμουν με την παρέα μου σε παραλία γυμνιστών έρχεται ένα ζευγαράκι και έκαναν έρωτα λίγα μέτρα πιο πέρα γιατί γούσταραν να το κάνουν και να τους παίρνουν μάτι!!! πλάκα είχε!!!
    tolaruba
    08.02.2008, 18:05
    εγω γιατι δεν εχω κανει ποτε καφριλα στη ζωη μου ε?Μια φορα εκανα κατι σα καφριλα και το μετανιωσα.Ημουν σε μια ταβερνα και φευγοντας πηρα μια πατατα και ενα κεφτεδακι απο το διπλανο τραπεζι..Τσαμπα θερμιδες
    Sweetdreamer
    09.02.2008, 01:55
    για τις θερμίδες το μετάνοιωσες;;;; αν ναι, μη σκας, θα τις έχεις κάψει ήδη!!!
    PashalinaMakia
    10.02.2008, 19:32
    tolaruba χρυσό μου αυτό είναι καφρίλα και μάλιστα αρκετά παράξενη.
    Αλλά μη σκας μεγαλώνοντας θα κάνεις χειρότερες...ίσως εν αγνοία σου.
    musichell
    20.06.2010, 15:50

    είχα βρεί  κάποτε στον δρόμο έξω απ το σπίτι μου εναν καπνό στην συσκευασία του αλλά ανοιγμένο,,ήταν άθικτος όμως,,ήταν ακόμα συμπιεσμένος και φρέσκος...και τον πήρα....και επειδή δεν είχα χαρτάκια στο σπίτι επειδή δεν κάπνιζα αντί για αυτά έβαλα χαρτί απο εφημερίδα......και μιας και δεν κόλλαγε με σάλιο αυτό το κόλλαγα με κόλλα .......αυτό όντως είναι θανατηφόρο κάπνισμα.....{#emotions_dlg.happycrazy}

     

     

    δεν ξέρω αν είναι η μεγαλύτερη καφρίλα που έχω κάνει αλλά αυτή θυμίθηκα τώρα...


    linkin-fan
    20.06.2010, 16:15

    Kαφρίλα... χμμ...

    Χτυπάγαμε τα κουδούνια και μετά φεύγαμε... Παίρναμε τηλέφωνα σε σουβλατζίδικα και ζητούσαμε 30 σουβλάκια για το σπίτι κάποιου απο την παρέα... Κάναμε τηλεφωνικές φάρσες... Ωραίες εποχές!!