ελληνική μουσική
    507 online   ·  210.821 μέλη
    marakiasteraki
    24.12.2009, 15:11
    Παντοφλίτσες και φόρμες....
    konvoulis
    13.03.2010, 12:45

    Φορμες μαυρες φοραω!!!


    marakiasteraki
    14.03.2010, 15:44
    Φόρμες....
    nirvgirl
    26.03.2010, 16:17
    φορεματακι Opeth,κολανακι,μαυρα all-σταρακια :P
    marakiasteraki
    27.03.2010, 13:19
    Τζινακι και ενα μπλε μπλουζακι... Παντοφλες μιας και ειμαι μεσα στο σπιτι.... Αυταααααααααααα!!!!!!!!!
    despinakontogianni
    31.03.2010, 13:36
    Τζινάκι, μπαλαρίνα, φουστανόμπλουζα!
    konvoulis
    15.03.2011, 18:34

    Φορμα μαυρη και ασπρη μπλουζα φορεσα σημερα!!!


    itsme
    11.01.2013, 16:54

    Πυτζαμούλες, μια χοντρή φλις μπλούζα, καλσόν και κάλτσες!


    blogarismenos-enge-falos
    12.01.2013, 07:00

    Ασημένιο περλέ καπέλο με μαυρh μεταξωτή ρίγα στο κέντρο του γείσου.
    Μπρίλ κρίμ στα πλάγια - εναπομείναντα φυσικά μαλλιά
    σπρέυ πυκνών φουντωτών τεχνητών μαλλιών στο κέντρο
    μικρά αντρικά εξτένσιον κρεμώμενα στα μπριλκριμόμενα
    λιλά πουκαμίσα με παχιά αλυσίδα facadoro μέσα απο το δασύτριχο στήθος
    πιτζαμόμπλουζα (το λαστιχάκι δένει πάνω απο το φουσκωτό της κοιλιάς κάτω απο το στέρνο)
    άσπρες κάλτσες με την Ντόρα την εξερευνήτρια και γιαπωνέζικο σανδάλι migato


    -----------------

    άμα θές εγγύηση, αγόρασε μια τοστιέρα - Nick Pulovski

    [ τροποποιήθηκε από τον/την blogarismenos-enge-falos, 12-01-2013 07:02 ]


    mary_omikron
    12.01.2013, 11:23

    @ Εγκε-φαλε συγχαρητήρια!!!

    Εχω μείνει άφωνη και απίστευτα εντυπωσιασμένη από τις στυλιστικές σου επιλογές!!! {#emotions_dlg.ohmy} Τέτοιο κομποζάρισμα υλικών χρωμάτων και αξεσουάρ είναι πολύ δύσκολο να επιτευχθεί ώστε να καταλήξουμε σ΄αυτό το εμπνευσμένο αποτέλεσμα. Μπράβο και πάλι μπράβο!!!  

    Δεν ξέρω -ειλικρινά- τι να πρωτοθαυμάσω!!!  Την πρωτοτυπία να φορέσεις παχιά αλυσίδα fa ca d' oro μέσα από το δασύτριχο στήθος, ορατή μόνο σε see through βλέμματα ώστε να στολίζει διακριτικά το σύνολο -και όχι απ΄έξω που κάνουν όλοι ? Αυτό δίνει νέα διάσταση στο styling και είμαι σίγουρη οτι θα γίνει μελλοντική τάση μόδας{#emotions_dlg.thumbup}

    ή μήπως την ευρηματικότητα να χρησιμοποιήσεις πιζαμόμπλουζα -και όχι πιζαμοπαντέλονο- δεμένη με λαστιχάκι ψηλά κάτω απ΄το στέρνο!!! Τα μανίκια της πιζαμόμπλουζας έγιναν  ένα πρώτης τάξεως sexy κολάν!!!!

    Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο, απλά να πω ότι μένω συγκλονισμένη να φαντάζομαι το αποτέλεσμα και ζηλεύω αφάνταστα όσους έχουν την εύνοια της τύχης να το βλέπουν από κοντά !!!!

    ΥΓ. Με μια δεύτερη σκέψη και για να βάλω και μια προσωπική πινελιά(καθότι βετεράνος στυλίστρια{#emotions_dlg.smartass}) μήπως... λέω μήπως... οι κάλτσες αντί για άσπρες να ήταν ασημί περλέ για να ταιριάζουν με το καπέλο?

    {#emotions_dlg.biggrin}  {#emotions_dlg.thumbup} {#emotions_dlg.tt2} )


    -----------------
    Η ανάγκη να έχεις πάντα δίκιο, σφραγίδα ενός χυδαίου πνεύματος.. (Αlbert Camus)

    [ τροποποιήθηκε από τον/την mary_omikron, 12-01-2013 11:26 ]


    blogarismenos-enge-falos
    12.01.2013, 15:00

    Η εύνοια της θεάς τύχης να έχω προικιστεί να φοράω τέτοιους συνδυασμούς ανα (και κατα) καιρούς είναι ένα πολύπλευρο αποτέλεσμα όρκων και δώρων τύπου "να το φοράς όταν..." ή "για να με θυμάσαι" ή "άν μ'αγαπάς" και άλλα τέτοια που σίγουρα θα έχεις την τύχη και εσένα να σου έχουν δώσει για να φοράς για απόδειξη αγάπης και άλλων αισθημάτων σε άλλους ανθρώπους... Οπότε οι επιλογές είναι "τρόπον τινά" αλλοτινές  και αλλονών ανθρώπωνε. Το εγώ μου το έχω μηδενίσει και αλτρουιστικά δίνω το παράδειγμα στην ανθρωπότηταααααααα


    renabill
    12.01.2013, 19:57
    μπιτζάμες και κάλτσες!
    PHILIPPOSSM
    12.01.2013, 23:26
    Τα ρούχα του βασιλιά
    mary_omikron
    12.01.2013, 23:29

    Καλέ??? ο βασιλιάς ήταν γυμνός {#emotions_dlg.blush}