ελληνική μουσική
    748 online   ·  210.833 μέλη

    Προαιρετικές διαφημίσεις στα Blogs

    jorge
    08.02.2008, 22:00
    Ήδη τα blogs πλησιάζουν τα 500, τα κείμενα ξεπέρασαν τα 10.000, ενώ τα σχόλια τις 50.000. Προσφατα διπλασιάσαμε την χωρητικότητα κάθε blog, κάτι που θα επαναληφθεί αρκετά σύντομα.

    Τα παραπάνω νούμερα είναι εντυπωσιακά, δημιουργούν όμως και οικονομικές απαιτήσεις, τις οποίες πρέπει να λάβουμε υπόψην.

    Έτσι από σήμερα, στη σελίδα διαχείρισης του blog μας εμφανίζεται η επιλογή "Διαφημίσεις".

    Εκεί μπορούμε να επιλέξουμε - αν θέλουμε - να εμφανίζονται διακριτικές διαφημίσεις στο blog μας. Οι διαφημίσεις θα εμφανίζονται σε 2 σημεία:

    - Στο κάτω-κάτω μέρος της σελίδας ενός post, κάτω από το τελευταίο σχόλιο. Δεν εμφανίζεται διαφήμιση όταν βλέπουμε την κύρια σελίδα του blog, το αρχείο ή κάποια κατηγορία του. Η διαφήμιση είναι μακρόστενη, διαστάσεων 468x60 pixels.
    - Στο δεξί μέρος της σελίδας, κάτω από την περιγραφή του blog. Η διαφήμιση εδώ είναι μικρή (180x150 pixels)


    Για κάθε κλικ που γίνεται στις διαφημίσεις, το MusicHeaven κερδίζει κάποια cents, τα οποία επενδύονται στην λειτουργία και την αναβάθμιση των blogs. Αν θέλετε λοιπόν να βοηθήσετε, μπορείτε να ενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις από τη σελίδα διαχείρισης του blog.
    sylviaki
    13.02.2008, 13:21
    επειδη ειμαι και λιγο ασχετη απο αυτα τι ειδους διαφημισεις μπορει να ειναι αυτες?
    Kinezes_trexoun_gimnes
    13.02.2008, 22:15
    Εγώ το έκανα ...μπορεί σας παρακαλώ να παίζει μια διαφήμιση σχετική με με γυναικεία εσώρουχα?
    jorge
    14.02.2008, 09:05
    Μακάρι να μπορούσα να καλύψω την απαίτησή σας αγαπητέ, αλλά τις διαφημίσεις τις επιλέγει το Google
    melkat06
    14.02.2008, 11:14
    Done, boss!!!!!!!!!


    uNick
    14.02.2008, 13:12
    Παράθεση:
    Το μέλος jorge στις 08-02-2008 στις 22:00 έγραψε...

    Για κάθε κλικ που γίνεται στις διαφημίσεις, το MusicHeaven κερδίζει κάποια cents, τα οποία επενδύονται στην λειτουργία και την αναβάθμιση των blogs.


    Τον λογαριασμό στον οποίο θα μου καταθέτεις την προμήθειά μου,
    τον θες με ΠΜ ή με email?


    (πλάκα κάνω, μην βαράς... τις ενεργοποίησα ήδη τις διαφημίσεις...)




    kithara-woman
    14.02.2008, 13:58
    Αν είναι για καλό,Jorge,που απ'ο,τι φαίνεται είναι,γιατί όχι,να μην το κάνουμε όλοι;