ελληνική μουσική
    990 online   ·  210.851 μέλη

    Συνάντηση!!! (Live από τα μέλη του Musicheaven)

    Orfeus
    30.08.2004, 19:53
    Ναι... όλοι περιμένετε ...ανακοίνωση!!!

    Το live θα γίνει (φυσικά), αλλά δεν μπορώ να σας υποσχεθώ για τις 3 του μήνα.
    Η ανακαίνιση του μαγαζιού μας ...αναχαιτίζει. Ο διακοσμητής, δεν μπορεί να με βεβαιώσει ότι θα είναι έτοιμο και έτσι και εγώ, δεν μπορώ να σας πω για την Παρασκευή το ΝΑΙ που περιμένετε.

    Έχω στεναχωρεθεί πάρα πολύ για το πρόβλημα που δημιουργήθηκε με αυτή την αναβολή. Μέχρι και στον ύπνο μου βλέπω τον διακοσμητή να μου τηλεφωνάει... Πιστέψτε με...

    Θα κάνετε (σας παρακαλώ) μερικές μέρες υπομονή. Δεν θέλω τώρα να πω ότι θα το κάνουμε στις 11 γιατί το άγχος μου είναι ...φοβερό.

    Σας παρακαλώ μερικές μέρες υπομονή. Συμβαίνουν αυτά... 'Οταν θα ανεβούμε στο πάλκο, θα είναι όλα όμορφα...

    Έχουμε και δύο απώλειες από το πρόγραμμα.

    - Orpheus
    - Lefty23

    Giorgos: Το πιάνο είναι ξύλινο. ΟΚ???

    Να περνάτε καλά. ( Εγώ πάω να τρελλαθώ γμτ...)


    jorge
    30.08.2004, 20:06
    Orfeus προτείνω να το μεταφέρουμε και να μην γίνει τελικά στις 3, αλλά στις 11 Σεπτεμβρίου. Κάποιοι ίσως έχουμε εξεταστικές, όμως πρόκειται για Σάββατο βράδυ, ώρα που σχεδόν ποτέ δε διαβάζουμε
    Orfeus
    30.08.2004, 20:12
    Θα το μεταφέρουμε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!

    Απλά, ...."φοβάμαι" να πω για τις 11. Ας περιμένουμε μερικές μέρες.

    PLS!!!!!


    falimento
    30.08.2004, 21:23
    Οrfeus αυτή η συνάντηση είναι πολύ σημαντική για όλους μας και είμαστε συμπαραστάτες στο πλευρό σου!

    Αφού αποφασίστηκε να γίνει δεν μας πτοούν ούτε οι ντεκορατέρ ούτε κανένας..

    Περιμένουμε νέα σου! Καλή δύναμη και μην αγχώνεσαι!

    jorge
    30.08.2004, 21:23
    ok. Όμως νομίζω πως πρέπει να ανακοινώσουμε πως ΟΡΙΣΤΙΚΑ το φεστιβαλ δεν θα γίνει στις 3 Σεπτεμβρίου, δηλαδή σε 4 μέρες.

    Δεν μπορούμε να οριστικοποιήσουμε μόλις 1-2 μέρες πριν ένα φεστιβάλ για το οποίο απασχολούνται ήδη αρκετά μέλη, προκειμένου να παρουσιάσουν το πρόγραμμά τους. Και δεν είναι και εύκολο για κάποιους ανθρώπους να μπαίνουν στο Internet κάθε μέρα να βλέπουν τις εξελίξεις. Θα υπάρξει λοιπόν και κίνδυνος να έχουμε "απώλειες" λόγω κακής ενημέρωσης.

    Προτείνω σε πρώτη φάση να ανακοινώσεις - μια και είσαι ο ...τελετάρχης! - την αναβολή του φεστιβάλ μέχρι να τελειώσει η διακόσμηση του piano-bar.

    ΥΓ. Τόσα μέλη και δε βρίσκεται ένας εθελοντής διακοσμητής να πάει να βοηθήσει;;
    jorge
    30.08.2004, 21:26
    Quote:

    Το μέλος Orfeus στις 30-08-2004 στις 20:12 έγραψε:

    Θα το μεταφέρουμε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!




    Οπς, τώρα το πρόσεξα τούτο!

    Επομένως...

    ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΛΟΓΩ ΑΙΦΝΙΔΙΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ! Σωστός;
    Orfeus
    30.08.2004, 21:41
    ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:
    ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΛΟΓΩ ΑΙΦΝΙΔΙΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ!



    santourman
    30.08.2004, 23:07


    Παιδιά να με συγχωρείτε αλλά αν μετατεθεί η συνάντηση, και κυρίως αν πάει για σαββατόβραδο (οποιοδήποτε από τα προσεχή), τότε μάλλον θα σημειώστε κι εμένα στο απουσιολόγιο...
    Ας είναι, δεν πειράζει, την επόμενη φορά!
    santourman
    30.08.2004, 23:12
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 30-08-2004 στις 20:06 έγραψε:

    Orfeus προτείνω να το μεταφέρουμε και να μην γίνει τελικά στις 3, αλλά στις 11 Σεπτεμβρίου. Κάποιοι ίσως έχουμε εξεταστικές, όμως πρόκειται για Σάββατο βράδυ, ώρα που σχεδόν ποτέ δε διαβάζουμε







    11 Σεπτεμβρίου...;;; κάτι μου θυμίζει η ημερομηνία... α ναι!
    Σίγουρα δεν έρχομαι!!! τόσα μέλη (και μάλιστα του Μ/Η) είναι πειρασμός για οποιονδήποτε τρομοκράτη!
    Hastaroth
    30.08.2004, 23:55
    Απ'ότι βλέπω τα πάντα εξαρτώνται από τον διακοσμητή τού μαγαζιού.

    Πάντως θα πρότεινα,αφού δέν θα γίνη την Παρασκευή 3 Σεπτεμβρίου,να γίνη στίς 18 Σεπτεμβρίου που πάλι είναι Παρασκευή,ώστε να έρθη και ο Santourman,αλλά και να δοθή χρόνος και σε άλλα παιδιά που δέν το ξέρουν,να ενημερωθούν και να προγραμματίσουν να έρθουν κι'αυτά.

    Την 11η Σεπτεμβρίου δέν την συνιστώ,γιατί είναι μιά ημερομηνία που δέν ενδείκνυται γιά χαρές και πανηγύρια...


    Orfeus
    31.08.2004, 13:46
    Σας ευχαριστώ για τη συμπαράσταση.

    Όχι!!! Δεν κλείνω ημερομηνία. Δεν θέλω να την "πάθω" πάλι!!!
    Σας παρακαλώ να περιμένετε.

    Santourman: Εάν είναι Σάββατο (που έτσι το βλέπω), θα σε περιμένουμε στο δεύτερο φεστιβάλ.


    abyss
    31.08.2004, 13:58
    Ρε παιδιά...
    Βοηθείστε με κι εμένα λίγο την καινούρια...
    Τι ive θα είναι αυτο?
    ΠΟια μέλη αποτελούν το γκρουπ?
    Τι μουσική παίζετε?
    Για ποιο μαγαζί μιλάτε?
    Πως μπορώ να φτασω εκεί?
    Ποσο στοιχήζει η είσοδος?
    Orfeus
    31.08.2004, 14:45
    Μπορείς να τα βρεις όλα αυτά που ρωτάς, αν διαβάσεις τα πρώτα μηνύματα του topic...
    santourman
    31.08.2004, 19:12
    Quote:

    Το μέλος Orfeus στις 31-08-2004 στις 13:46 έγραψε:


    Santourman: Εάν είναι Σάββατο (που έτσι το βλέπω), θα σε περιμένουμε στο δεύτερο φεστιβάλ.







    ΟΚ δεν πειράζει... Ελπίζω να είναι μόνο η αρχή αυτή η συνάντηση, και να ακολουθήσουν κι άλλες.
    KIT_KAT
    04.09.2004, 12:36
    Μπράβο το διακοσμητή! Από τις 10 του μηνός και μετά είμαι μέσα κι εγώ
    Orfeus
    04.09.2004, 13:22
    Ε... τι να κάνουμε... μπλέξαμε με τα μαστοριλίκια.

    Τοποθετήθηκε μία τεράστια ξύλινη σκάλα για επικοινωνία με τον επάνω όροφο και τώρα πρέπει να λουστραριστεί, να μείνει "απάτητη" μερικές μέρες και όλα αυτά τα ...συναφή!!!

    Σίγουρα είσαι μέσα...

    Υπομονή!!!

    ...μαζί μου!!!!
    Kotsiraki
    04.09.2004, 18:37
    Aν είναι έτσι, με μια ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗ δόση επιφύλαξης, ίσως να είμαι κι εγώ εκεί..
    Hastaroth
    05.09.2004, 01:10
    Ελπίζω μέσα στα σχέδια τού διακοσμητή να μήν είναι και η τοποθέτησις στεγάστρου σχεδιασμένου από τον Καλατράβα

    Εγώ πάντως αγόρασα και καινουργές τουμπελέκι,γιά συμπλήρωση τού εξοπλισμού που θα φέρω στο live...
    jorge
    05.09.2004, 01:26
    Χμμμ... από κρουστά τι θα έχουμε; Με ρωτάγανε κάποιοι φίλοι, κρουστοί, που σκέφτονται να έρθουν.
    Astron
    05.09.2004, 02:43
    Επίσης κιθάρες φέρνουμε τις δικές μας;
    Ή θα υπάρχουν στο μαγαζί;

    Αναλόγια επίσης φαντάζομαι θα υπάρχουν, σωστά;