ελληνική μουσική
    718 online   ·  210.832 μέλη

    2ος αγώνας ποδοσφαίρου MusicHeaven!

    MagicaDeSpell
    18.03.2008, 14:57
    Γιαννη όλα τα λεφτά είναι οι τίτλοι που εδωσες στις φωτογραφιες
    manblaz
    18.03.2008, 17:15
    Οργιαζουν οι φημες που θελουν το αστερι της ηττημενης ομαδας mpriza να αλλαζει στρατοπεδο. Εγκυρες πηγες αναφερουν οτι η νικητρια ομαδα εντυπωσιαστηκε απο την "παρασταση" που εδωσε ο mprizas μεσα στις 4 γραμμες του γηπεδου και ειναι ετοιμη να προσφερει ως ανταλλαγμα εναν εκ των manblaz, beatlus ή ακομα και τους δυο ωστε να καταφερει να αποσπασει την υπογραφη του μεγαλυτερου ταλεντου του Musicheaven.
    uNick
    18.03.2008, 17:53
    Αν και το ταλέντο του........ ξεχυλίζει (!!!!!), δεν θα ήταν άσχημα να τον έχουμε αντίπαλο στη ρεβάνς. Τουλάχιστον θα είναι σίγουρο ότι δεν θα μαζέψουμε ξανά 13 γκολ! Άντε να βάλει 1-2 πάλι...

    (αν και... ποιόν θα έχω παρέα στις ρακές στο ημίχρονο?...
    ...ούτε ο manblaz προβλέπω να ακολουθεί, ούτε ο beatlus...)



    beatlus
    18.03.2008, 17:59
    ...μα αν ακολουθήσουμε, μας βλέπω να κάνουμε... ντρίπλες στον εαυτό μας
    mprizas
    18.03.2008, 18:21
    Παράθεση:

    Το μέλος manblaz στις 18-03-2008 στις 17:15 έγραψε...

    Οργιαζουν οι φημες που θελουν το αστερι της ηττημενης ομαδας mpriza να αλλαζει στρατοπεδο. Εγκυρες πηγες αναφερουν οτι η νικητρια ομαδα εντυπωσιαστηκε απο την "παρασταση" που εδωσε ο mprizas μεσα στις 4 γραμμες του γηπεδου και ειναι ετοιμη να προσφερει ως ανταλλαγμα εναν εκ των manblaz, beatlus ή ακομα και τους δυο ωστε να καταφερει να αποσπασει την υπογραφη του μεγαλυτερου ταλεντου του Musicheaven.



    Oι προσωρινοί νικητές, είναι σαφές, προσπαθούν να δημιουργήσουν έριδες στην τιμημένη ομάδα! Έτσι το μόνο που καταφέρνουν είναι να κερδίζουν χρόνο για την επερχόμενη ήττα τους!

    Άλλες φήμες πάλι λένε ότι η Αυτού Εξοχότης Stasis, θα κάνει ένα μεγάλο βήμα στην καριέρα του μετακομίζοντας στην ομάδα που υποστήριζε από μικρός!

    Ο manblaz να κάτσει εκεί που κάθεται, θα ήθελα πολύ να δω τη φάτσα του μετά το τέλος του δεύτερου ματς που θα οδηγήσει μοιραία και στην απομυθοποίησή του!

    Ο Beatlus είναι συμπαθής παίχτης, θα μπορούσαμε να διαπραγματεύτούμε τη μεταγραφή του.

    Η αντίπαλη ομάδα μπορεί να κάνει τις αντιπροτάσεις της και θα συζητηθούν.

    Συμπαίχτα unick, αν πω το "ναι" στην πρόταση, να ξέρεις ότι ο manblaz όχι ρακές δεν πίνει, και το milko του είναι με 0% λιπαρά! Σε βλέπω τραγικά μόνο στο ημίχρονο να ψάχνεις για παρέα!

    Και για τα 2 γκολ προτείνω να το δούμε λίγο πιο σύνθετα, ας πούμε το 66% του σκοραρίσματος μας...Παρά το ότι δε βλεπόμασταν, άλλο 3,άλλο 2, άλλο 1, άλλο κανένα! και θα ταν περισσότερα αν ο audioslave δεν είχε απλώσει τραχανά στο αντίπαλο τέρμα!

    Οι προτάσεις όλες συζητιούνται εκτός από μία! Να πάω στην ίδια ομάδα με τον manblaz!

    Και ένα τελευταίο! Εγώ δεν πουλιέμαι έτσι εύκολα! (αλλά εξαγοράζομαι...)


    manblaz
    18.03.2008, 18:51
    νικολα ολα και ολα, στο ημιχρονο ρακες δεν εχει αλλα στο τελος σου υποσχομαι να τσακισουμε οι δυο μας ενα μπουκαλακι πρωτορακο απο τον μυλοποταμο (και να βλεπουμε τον γιωργο να παρακαλαει για ενα ποτηρακι)

    Υ.Γ ο μανατζερ μου δεν δεχεται να παιξουμε στην ιδια ομαδα με τον μπριζα για εναν και μονο λογο.....ΕΧΟΥΜΕ τον ιδιο μανατζερ.....

    οσο για τον stasi ενα εχω να του πω ...ΠΡΟΣΟοοοοοοο ΧΗ!!!!!!!!!!!!!!



    mprizas
    18.03.2008, 21:04
    Παράθεση:

    Το μέλος manblaz στις 18-03-2008 στις 18:51 έγραψε...

    νικολα ολα και ολα, στο ημιχρονο ρακες δεν εχει αλλα στο τελος σου υποσχομαι να τσακισουμε οι δυο μας ενα μπουκαλακι πρωτορακο απο τον μυλοποταμο (και να βλεπουμε τον γιωργο να παρακαλαει για ενα ποτηρακι)

    Υ.Γ ο μανατζερ μου δεν δεχεται να παιξουμε στην ιδια ομαδα με τον μπριζα για εναν και μονο λογο.....ΕΧΟΥΜΕ τον ιδιο μανατζερ.....

    οσο για τον stasi ενα εχω να του πω ...ΠΡΟΣΟοοοοοοο ΧΗ!!!!!!!!!!!!!!





    Τώρα σύντεκνε φέρεσαι σκουληκιάρικα...
    Μαζί κι οι τρεις θα την πιούμε τη ρακή! Εξάλλου τι φιλαράκια είμαστε??? Εγώ ξέρεις πάντα σε εκτιμούσα και σε συμπαθούσα και θαύμαζα το ποδοσφαιρικό σου ταλέντο! (πω πω γλύψιμο...)
    mprizas
    30.09.2008, 00:08

    Ο δολοφόνος επιστρέφει στον τόπο του εγκλήματος? Ποτέ! Εκτός αν του χάλασε στο αμάξι το GPS!

    Έτσι κι εμείς επιστρέφουμε, πιο δυνατοί από ποτέ να αλλάξουμε τα δεδομένα, να ισορροπήσουμε την προηγούμενη αδικία, να ξεσκεπάσουμε την ανίερη και γεμάτη λεκέδες νίκη τους...

    Ο 2ος ΑΓΩΝΑΣ ποδοσφαίρου MusicHeaven ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ!!!

    Η αρμάδα μας, με μάτια που γυαλίζουν, ποτήρια που αδειάζουν και πόδια που κάνουνε θαύματα, είναι έτοιμη να πάρει το αίμα της πίσω. Έξι λεβέντες, έξι παλληκάρια, επίλεκτα μέλη του MH θα αντιπαρατεθούν με 5-6 ρεμάλια, ξεψυχισμένους και από χέρι καμμένους...

    Unick: Μέγας στο ρόλο που του ανατίθεται κάθε φορά. Είτε τερματοφύλακας, είτε μέσα ξέρει πως να καλύπτει χώρους. Η κοτσίδα που τον βάραινε πάει, και τώρα θα μπορέσει απαλλαγμένος από περιττά βάρη να ξετυλίξει το ταλέντο του...Σκόραρε ένα γκολ στο προηγούμενο ματς.

    Μprizas: O ομιλών δε μπορεί να μιλήσει για τον εαυτό του, άρα θα περιοριστώ σε στατιστικά στοιχεία. Στο προηγούμενο ματς δύο γκολ, 25% κατοχή της μπάλας, 5 θέατρα, 6 σήριαλ, και 2 διαφημίσεις Rexona...

    Deos: Μέγας....φωτογράφος, θα σκεφτούμε τι θα κάνει στο γήπεδο. Σκοπεύει να τυφλώσει με το φλας του τους αντίπαλους επιθετικούς, ενω φημίζεται για την ικανότητά του την ώρα που είναι η μπάλα προς το μέρος του, να....φεύγει τελείως από το πλάγιο άουτ και να μιλάει με τα γκομενάκια της εξέδρας. Μπορεί στο περασμένο ματς να μην έβαλε γκολ, αλλά πήρε 3-4 τηλέφωνα...

    Beatlus: Η νέα μεγάλη μεταγραφή της ομάδας μας, θα δεσπόσει στο χώρο του κέντρου. Έξυπνος, με χάρη, έχει μοιράσει στο πι και φι πέντε έξι πάσες φαρμακερές ενώ στο Villa Pacho ακόμα πλένουν. 10άρι με όλη τη σημασία της λέξης θα σηκώσει το βάρος...του unick και του Mpriza! (σόρρυ φιλαράκο αλλά κάποιος πρέπει να μας μαζέψει...)

    Termites: Νέος κι αυτός, περιμένουμε πολλά, αν και δεν μας έχει ενημερώσει τι ακριβώς. Ελπίζουμε να μην έρθει με καμιά 50αρια κιθάρες στο γήπεδο όπως συνηθίζει, ενώ παίρνει επάξια τον τίτλο του Νίνη της αρμάδας μας...

    Aiolos_m: Aν δεν έρθει η Μποφίλιου στο γήπεδο, κάτι μπορούμε να ελπίζουμε απ' αυτόν. Νέος κι αυτός, παρακαλούμε το θεό να μη φτιάχνει το μαλλί του όταν θα επιτίθενται οι αντίπαλοι...

     

    Κι η αντίπαλη ομάδα (τέλος πάντων) θα αποτελείται από...

    manblaz: Ίσως να διαπρέψει τα...πρώτα πέντε λεπτά του ματς. Το υπνωτικό στο εμφιαλωμένο ξέρει κανένας πότε αρχίζει να λειτουργεί?

    Kinezes_trexoun_gymnes: Την προδοσία πολλοί αγάπησαν, τον προδότη ουδείς. Αυτός που άλλαξε στρατόπεδο ελπίζοντας να δει μια άσπρη μέρα, έκανε τη λάθος κίνηση. Θα διαψευσθεί κι αυτός και θα ρθει γονιπετίς στα πόδια του unick παρακαλώντας για λίγες σταγόνες ρακή...

    Jorge: To αφεντκό αποφάσισε να εκτεθεί ανεπανόρθωτα βγάζοντας τη μάσκα του σκληρού και πηγαίνοντας με τους μισοτελειωμένους. Μετά απ' αυτό το ματς μπορεί να αισθάνεται ότι η καρέκλα του τρίζειι...

    audioslave: Που πα ρε Καραμήτρα θα φωναζαν οι παλιότεροι, αλλά εμείς τον αφήνουμε να ζήσει το όνειρό του. Ο δημιουργός των εφημερίδων της ντροπής στο περασμένο ματς έρχεται να ολοκληρώσει το φόνο. Αλλά δυστυχώς γι' αυτόν, ο Αρμαγεδών είναι προ των πυλών...

    Panta_vrexei: Νέος παίχτης της ομάδας αλλά και του ΜΗ, αποφάσισε να κάνει μια κακή αρχή. Δεν ήξερε, δε ρώταγε θα έλεγε κάποιος, αλλά μάλλον θα του κρύψανε την αλήθεια. Φήμες λένε όταν θα είναι ο πρώτος που θα κατηγορηθεί από τους ίδιους τους συμπαίχτες του μετά την επερχόμενη ήττα τους, και ως άλλη Ιφιγένεια θα πάει σαν πρόβατο στη σφαγή...Κρίμα..

     (η πρώτη ομάδα ξεκινάει με έξι παίχτες λόγω όχι ότι είναι ψοφίμια (α πα πα μακριά από μας), απλά όλοι θέλουν να παίξουν μαζί τους...)

    ΤΟ ΜΑΤΣ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΣΤΙΣ 11 ΟΚΤΩΒΡΗ, ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΑΚΟΜΑ, ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

    Αρχίζει το ματς...


    -----------------
    Όταν οι ελπίδες χάνονται στη μετακόμιση...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mprizas στις 30-09-2008 00:08 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mprizas στις 30-09-2008 00:12 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mprizas στις 30-09-2008 00:14 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Aiolos_m στις 30-09-2008 15:45 ]


    Kinezes_trexoun_gimnes
    30.09.2008, 01:46

    Εμένα είπες προδότη ρε ομίλχη? Συγνώμη που βαρέθηκα να παίζω με τα παλτά...

    Δεν κοιτάς τα χάλια σου που στο προηγουμενο παιχνίδι σταμάτησαν μέχρι και τα νεφρά σου από την εξάντληση....


    Termite
    30.09.2008, 09:50

    Αυτά είναι, ραντεβού στο γήπεδο!


    jorge
    30.09.2008, 10:38

    Εγώ δεν παίζω χωρίς προπονητή!


    PHILIPPOSSM
    30.09.2008, 10:57

    Να κανω εγω τον προπονητη στην ομαδα του mpriza; 

    Εχω ολα τα προσοντα και τα πτυχια.  :ΡΡΡ


    sylviaki
    30.09.2008, 11:16

    AAAAA δεν το χανω!Θα ειμαι στις κερκιδες!Περιμενω και αλλα θηλυκα μελη του MH να βρεθουν στην κερκιδα(μην γελαω μονη μου...ειστε και πολυ αντρες βλεπετε, δε με παιρνει!)


    Aiolos_m
    30.09.2008, 11:59

    Αφού ο Μανμπλαζ είναι στην άλλη ομάδα εγώ δεν παίζω χωρίς διαιτητή...


    alena
    30.09.2008, 14:01

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 30-09-2008 στις 10:38 έγραψε...

    Εγώ δεν παίζω χωρίς προπονητή!



    Και καλά κάνεις! Έγκυρες πληροφορίες που έχω, λένε κάτι και για ... talent scouter στις κερκίδες...

     


    Eliza21
    30.09.2008, 14:14

    Παράθεση:

    Το μέλος sylviaki στις 30-09-2008 στις 11:16 έγραψε...

    AAAAA δεν το χανω!Θα ειμαι στις κερκιδες!Περιμενω και αλλα θηλυκα μελη του MH να βρεθουν στην κερκιδα(μην γελαω μονη μου...ειστε και πολυ αντρες βλεπετε, δε με παιρνει!)



     

     

    χαχαχα παρεα θα ειμαστε και θα τους παρακολουθουμε τρωγοντας ποπ κορν........αληθεια, ποιος θα κανει το "φυστικια, πασατεμποι, παστελια παρε παρε παρε" boy????? Δεν υφισταται ποδοσφαιρικος αγωνας χωρις εναν τετοιο......{#emotions_dlg.clap}


    CHE
    30.09.2008, 14:35

    Έλεγα να ζητήσω να παίξω με την ομάδα των 5 αλλά δυστυχώς δεν μπορώ εκείνη την ημέρα (άσε που θα είναι σαν να κλέβω εκκλησία).

    Την επόμενη φορά, όμως, υπολογίστε με κι εμένα (με την ομάδα των 5 φυσικά).


    manblaz
    30.09.2008, 16:54

    Το πάθημα δεν έγινε μάθημα....

    Εμεις φταιμε που τη προηγουμενη φορα φανηκαμε μεγαλοψυχοι και επιτρεψαμε στο mpriza να συνεχισει να ποσταρει...αλλα εως εδω.

    Οσο για τους προδοτες, ακομα θα παρακαλαγε ο mprizas να γινει η ανταλλαγη beatlus-kinezes.....(μη μασας νικολα θα απαντησεις μεσα στο γηπεδο)

    Σωτηρη, χιλια συγχνωμη αλλα προεχει το καλο του αθληματος

    Χορχε, προπονητη δε χρειαζομαστε για να διαλυσουμε την αντιπαλη ομαδα (ολυμπιακος ειμαστε??? χαχαχα)

    Αιολε, το νου σου γιατι σε βλεπω με κοκκινη καρτα στο πρωτο πενταλεπτο

    Θηλυκα μελη του Μ/Η μαζευτειτε να θαυμασετε αλλη μια παρασταση του σοουμαν mpriza (τρεμε γαλανη) βγαλμενη απο τις παραστασεις του εθνικου θεατρου.

    Υ.Γ Γιωργο την ιδια μερα εχει συναντηση το Β.Κ. μηπως να πηγαινες εκει καλυτερα να γλιτωσεις το διασυρμο????
    -----------------
    Συνέχισε να προσπαθείς, χάνει μόνο όποιος σταματάει...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : manblaz στις 30-09-2008 17:06 ]


    Kinezes_trexoun_gimnes
    30.09.2008, 17:06

    Τι τα θες ρε Μανώλη με τον Mpriza... ο άνθρωπος είναι πελτές...αν δεν υπάρχει δερμάτινος καναπές στο οπτικό του πεδίο νιώθει άβολα...

    Δέοντα μη ξεχάσεις τη δεύτερη φανελίτσα σου και κρυώσεις αγόρι μου....

     

     


    kifa
    30.09.2008, 17:17

    Χαιρομαι που ρωτηθηκαμε αν θελουμε να συμμετάσχουμε και οι υπόλοιποι !

    Μια χαρα :)