ελληνική μουσική
    682 online   ·  210.832 μέλη

    2ος αγώνας ποδοσφαίρου MusicHeaven!

    Deos
    30.09.2008, 19:36

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 30-09-2008 στις 17:43 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 30-09-2008 στις 17:37 έγραψε...

    Πάμε μια κόντρα ΒΚ-ΝΚ all star game(Βοράς-Νότος) και ο νικητής θα στεφθεί με φύλλα ελιάς{#emotions_dlg.huh}



    Eλπίζουμε το ΒΚ να αγκαλιάσει την ομάδα μας! Όσο για το ματσάκιον, Λάρισα, θα ναι συλλεκτικό, ε deonta?



     

    Συλλεκτική θα είναι η αλλαγή μου!

    Φήμες θέλουν στο πλευρό της ομάδας μας και αλλαγή μου να ειίναι ο φόβος και τρόμος των γηπέδων, ο εναέριος πεναλτίστας, ο σκεπτόμενος αμυντικός, ο καίριος μέσος, ο εγκρατής τερματοφύλακας, ο μουσικός επιθετικός, κύριος κύριος VasilisSaltagiannis!


    Kinezes_trexoun_gimnes
    30.09.2008, 19:49

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 30-09-2008 στις 18:12 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος melkat06 στις 30-09-2008 στις 18:04 έγραψε...

    Εγώ θα είμαι με τους χαμένους.

    Και αυτό γιατί τα παιδιά μας ψυχαγωγούν αφάνταστα. (βλ. προηγούμενο αγώνα)

    ΥΓ. Φαντάζομαι το ίδιο και η Sunnybeach...

     



    Χαιρόμαστε melkat που είσαι μαζί μας, μόνο πρόσεξε λίγο το πως το διατυπώνεις...(όχι και χαμένοι, απλώς άτυχοι...)

    Κινέζε έμεινες μόνος σου μου φαίνεται, εσύ κι ο πόνος σου...

    Πάρε και το manblaz και καντε τους αδελφούς Κατσάμπα...

     



    Είσαι μεγάλη κηδεία.... δεν φτάνει που πήγες να μας μείνεις στα χέρια την άλλη φορά θέλεις να έχεις και οργανωμένους  οπαδούς τρομάρα σου...

    Ρε ξέχασες που ξάπλωσες στο χόρτο και σε τσαλαπατούσε ο audioslave όπως κάλπαζε μία στην επίθεση και μία στην άμυνα?

    Ο Δέος ακόμα δεν αρχίσαμε σκέφτεται ποιός θα μπει στη θέση του...


    manblaz
    30.09.2008, 19:55

    νικο συνηθως υπαρχει εκνευρισμος στις αλλαγες....αυτος που ειναι να βγει δεν θελει και τετοια

    σε αυτους ομως συμβαινει το αντιθετο...αυτος που ειναι να μπει δεν θα θελει....χαχαχα
    -----------------
    Συνέχισε να προσπαθείς, χάνει μόνο όποιος σταματάει...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : manblaz στις 30-09-2008 19:56 ]


    MagicaDeSpell
    30.09.2008, 19:59
    Ο ψυχολογικος πολεμος δεν θα περασει ρε! WE SHALL PREVAIL (Πως με βρισκεις μπριζα?)
    mprizas
    30.09.2008, 20:01

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 30-09-2008 στις 19:49 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 30-09-2008 στις 18:12 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος melkat06 στις 30-09-2008 στις 18:04 έγραψε...

    Εγώ θα είμαι με τους χαμένους.

    Και αυτό γιατί τα παιδιά μας ψυχαγωγούν αφάνταστα. (βλ. προηγούμενο αγώνα)

    ΥΓ. Φαντάζομαι το ίδιο και η Sunnybeach...

     



    Χαιρόμαστε melkat που είσαι μαζί μας, μόνο πρόσεξε λίγο το πως το διατυπώνεις...(όχι και χαμένοι, απλώς άτυχοι...)

    Κινέζε έμεινες μόνος σου μου φαίνεται, εσύ κι ο πόνος σου...

    Πάρε και το manblaz και καντε τους αδελφούς Κατσάμπα...

     



    Είσαι μεγάλη κηδεία.... δεν φτάνει που πήγες να μας μείνεις στα χέρια την άλλη φορά θέλεις να έχεις και οργανωμένους  οπαδούς τρομάρα σου...

    Ρε ξέχασες που ξάπλωσες στο χόρτο και σε τσαλαπατούσε ο audioslave όπως κάλπαζε μία στην επίθεση και μία στην άμυνα?

    Ο Δέος ακόμα δεν αρχίσαμε σκέφτεται ποιός θα μπει στη θέση του...



    Εγώ προτείνω του deonta να του πάρουμε ένα κιλό κάρβουνα να ψήνει κανένα σουβλάκι, μήπως κι έτσι φανεί λίγο χρήσιμος στην κοινωνία...

    Κινέζε για το αυτογκόλ ευθύνεται η τραμουντάνα που σφύριξε εκείνη τη στιγμή συμπαρασύροντας τη μπάλα στο τέρμα του συμπαίχτη σου τερματοφύλακα, ή απλά έφταιγε η μαύρη σου η μοίρα?

    Ρε Deonta αν πάρουμε το Vasilissaltagiannis θα γίνουμε 7! το θέμα είναι οι άλλοι να γίνουν 6! (Σε ποιο γήπεδο βρίσκεσαι???)


    -----------------
    Όταν οι ελπίδες χάνονται στη μετακόμιση...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mprizas στις 30-09-2008 20:02 ]


    Kinezes_trexoun_gimnes
    30.09.2008, 20:02

    Δεν παρεξηγώ ΄΄οσους είναι με την ομάδα του Μπρίζα διοτί δεν είχαν δει τα απίστευτα χάλια του την προηγούμενη φορα...

    Μιλάμε ότι ο Βύντρα παίζει καλύτερα....


    beatlus
    30.09.2008, 20:05

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 30-09-2008 στις 20:02 έγραψε...

    Μιλάμε ότι ο Βύντρα παίζει καλύτερα....



     

    Τώρα... τα παραλές! {#emotions_dlg.biggrin}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.thumbup}


    manblaz
    30.09.2008, 20:05

    πολλα ακουω για το αυτογκολ...αλλα τιποτα για τα 1000 γκολ που εχασες mpriza σε αδειο τερμα....

     

    παρτε ακομα κανεναν , στο τελος μπορει να παιξουμε 11 εναντιον 5 σε μεγαλο γηπεδο


    -----------------
    Συνέχισε να προσπαθείς, χάνει μόνο όποιος σταματάει...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : manblaz στις 30-09-2008 20:06 ]


    MagicaDeSpell
    30.09.2008, 20:07

    Τι να κανω ας οψεται οπως προειπα η χρονια φιλια με τον unick ....Αλλα απο την στιγμη που αποφασισα θα υποστηριξω φανατικα την ομαδα μου οπως το συνηθιζω ....Για να μην ξεχνιομαστε ομως εσυ δεν ησουν στην ομαδα αυτη την προηγουμενη φορα γκουχου γκουχου{#emotions_dlg.whistling}

    Α τωρα βλεπω μαθαμε ποιος ειναι ο Βυντρα ε ?{#emotions_dlg.ban} μην αναφερεις το ονομα του γρουσουζη κι εχουμε αγωνα αυριο{#emotions_dlg.crying}


    Kinezes_trexoun_gimnes
    30.09.2008, 20:08

    Ρε Μανώλη είσαι σίγουρος? Εφτασε ο Μπρίζας μεχρι το αντίπαλο τέρμα? περπατησε τόσο μακριά?


    Kinezes_trexoun_gimnes
    30.09.2008, 20:11

    Παράθεση:

    Το μέλος MagicaDeSpell στις 30-09-2008 στις 20:07 έγραψε...

    Τι να κανω ας οψεται οπως προειπα η χρονια φιλια με τον unick ....Αλλα απο την στιγμη που αποφασισα θα υποστηριξω φανατικα την ομαδα μου οπως το συνηθιζω ....Για να μην ξεχνιομαστε ομως εσυ δεν ησουν στην ομαδα αυτη την προηγουμενη φορα γκουχου γκουχου{#emotions_dlg.whistling}

    Α τωρα βλεπω μαθαμε ποιος ειναι ο Βυντρα ε ?{#emotions_dlg.ban} μην αναφερεις το ονομα του γρουσουζη κι εχουμε αγωνα αυριο{#emotions_dlg.crying}



    Σε αυτή την ομάδα ήμουν γιαυτό ξέρω τα χάλια που έχει απο πρώτο χέρι.... εσένα σε πήρε στο λαίμο του ο Unick... ούτε στο 5χ5 θα γελάσει το χειλάκι σου...


    Deos
    30.09.2008, 20:12

    Ρε Μπριζόνι με διαβάζεις ή φτιάχνεις φραπεδιά?

    Αλλαγή μου είναι ο Saltas είπαμε, δεν παίζουμε όλοι μαζί.

    Εκτός και αν το στείλουμε στην αντίπαλη ομάδα να δυναμιτίσει την ατμόσφαιρα και τους τινάξει στο αέρα. Θα ψάχνει ο Kinezas το παιδί και το παιδί τον Kineza. Θα χάσουν τον audio και τα πασχάλια (μάκια).


    manblaz
    30.09.2008, 20:17
    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 30-09-2008 στις 20:12 έγραψε...

    Εκτός και αν το στείλουμε στην αντίπαλη ομάδα να δυναμιτίσει την ατμόσφαιρα και τους τινάξει στο αέρα. Θα ψάχνει ο Kinezas το παιδί και το παιδί τον Kineza. Θα χάσουν τον audio και τα πασχάλια (μάκια).



    Κυριες και κυριοι να ποιοι ειναι οι αντιπαλοι μας....αντι να προσπαθησουν για τη νικη μεσα στο γηπεδο, ξεκινησαν τις δολιοφθορες....
    MagicaDeSpell
    30.09.2008, 20:22

    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 30-09-2008 στις 20:12 έγραψε...

    Ρε Μπριζόνι με διαβάζεις ή φτιάχνεις φραπεδιά?

    Αλλαγή μου είναι ο Saltas είπαμε, δεν παίζουμε όλοι μαζί.

    Εκτός και αν το στείλουμε στην αντίπαλη ομάδα να δυναμιτίσει την ατμόσφαιρα και τους τινάξει στο αέρα. Θα ψάχνει ο Kinezas το παιδί και το παιδί τον Kineza. Θα χάσουν τον audio και τα πασχάλια (μάκια).



    Μ αρεσει ο σατανικος τροπος σκεψης σου γιαννη{#emotions_dlg.thumbup}


    Kinezes_trexoun_gimnes
    30.09.2008, 20:22

    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 30-09-2008 στις 20:12 έγραψε...

    Ρε Μπριζόνι με διαβάζεις ή φτιάχνεις φραπεδιά?



    χάος.... σκέψου τι έχει να γίνει μέσα στο΄γήπεδο....


    Aiolos_m
    30.09.2008, 20:29

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 30-09-2008 στις 18:01 έγραψε...

    Η ομάδα μας λέγεται Π.Ε.ΑΝ.Α. ("Παρρακμιακή Ένωση ανώνυμων αλκοολικών)


    Α όλα κι όλα, ανώνυμοι δεν είμαστε. Προτείνω ΠΕΕΠΑ, με μόνη παραλαγγή "Επώνυμων Αλκοολικών"


    manblaz
    30.09.2008, 20:36

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 30-09-2008 στις 20:08 έγραψε...

    Ρε Μανώλη είσαι σίγουρος? Εφτασε ο Μπρίζας μεχρι το αντίπαλο τέρμα? περπατησε τόσο μακριά?



    ποιος ειπε οτι περπατησε? απλα ειχε στησει καφενειο στην περιοχη μας!!!!!!!!!


    heartbreak-kid
    30.09.2008, 20:49

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 30-09-2008 στις 20:02 έγραψε...

    Δεν παρεξηγώ ΄΄οσους είναι με την ομάδα του Μπρίζα διοτί δεν είχαν δει τα απίστευτα χάλια του την προηγούμενη φορα...

    Μιλάμε ότι ο Βύντρα παίζει καλύτερα....



     


    Kinezes_trexoun_gimnes
    30.09.2008, 20:56

    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 30-09-2008 στις 20:49 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 30-09-2008 στις 20:02 έγραψε...

    Δεν παρεξηγώ ΄΄οσους είναι με την ομάδα του Μπρίζα διοτί δεν είχαν δει τα απίστευτα χάλια του την προηγούμενη φορα...

    Μιλάμε ότι ο Βύντρα παίζει καλύτερα....



     

     



    μπά? βαζουμε βιντεακια? παρε να έχεις τότε....

     


    Deos
    30.09.2008, 21:05

    Tο μέλος Koletsa στην ομάδα μας για chief cheerleader.