ελληνική μουσική
    626 online   ·  210.830 μέλη

    2ος αγώνας ποδοσφαίρου MusicHeaven!

    heartbreak-kid
    02.10.2008, 00:13
    Παράθεση:

    Το μέλος Eliza21 στις 01-10-2008 στις 23:38 έγραψε...

    Καλά ολα αυτά με τις προεκλογικές σας δηλώσεις......Δεν επαναλαμβάνετε που και ποτε θα παιχτει το ματς???? Μην αναγκάζουμε τους καινουργιους να ανατρέχουν στις προηγουμενες σελιδες...............{#emotions_dlg.clap}

     



    μάλλον σε ντιμπείτ στην αγια παρασκευή, στην ΕΡΤ
    KIT_KAT
    02.10.2008, 02:18

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 01-10-2008 στις 20:27 έγραψε...

    Μας αρέσει αυτό ΚΙΤ-ΚΑΤ! Αλλά το πα και στην Melkat, προσέξτε λίγο τη διατύπωση βρε...(δεν υπάρχουν χαμένοι, αλλά πρόσκαιρα ατυχούληδες...)

    Σε περίπτωση δηλαδή που γυρίσει το ματς (λέμε τώρα γιατί είστε λίγο ηττοπαθείς ρε παιδί...) ακόμα θα υπάρχουν πρόσκαιρα ατυχούληδες;! Ή θα έχουν μετονομαστεί σε "χαμένοι"; Cool


    nowaveband
    02.10.2008, 05:43

    Παράθεση:

    Το μέλος audioslave στις 16-03-2008 στις 15:29 έγραψε...









    χαχαχαχαχαχαχαχαχα τώρα τα είδα αυτά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!έστω και παλιά είναι super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εύγε!!!!!!!!!!!!!!!!!!Απίστευτη δουλειά!!!!!!!{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.thumbup}
    Υ.Γ.Ελπίζω αν τελικά οριστώ διαιτητής του αγώνα να μην είναι πάλι τόσο μεγάλη η διαφορά του σκορ,και να μην είμαι εγώ ο αρνητικός πρωταγωνιστής στα πρωτοσέλιδα!......Πάντως και για επόπτης στα κόρνερ ακόμα δεν έχω πρόβλημα...τέτοιες στιγμές δεν χάνονται!

    MagicaDeSpell
    02.10.2008, 06:55

    Και μενα με ξεχασατε ειμαι υποστηρικτης της ομαδας Α (αν και ο κυριος Μπριζας ηταν γρουσουζης σημερα και χασαμε απο την Ανορθωση)

     

     

    {#emotions_dlg.rockon}


    uNick
    03.10.2008, 00:02

    2-3 μέρες έλειψα... και βρίσκω το topic σε αυτά τα χάλια!!!!!!!!!

    Ζυμαρ...... εεεε, Μπρίζα... μη μασάς αγόρι μου, θα τους πατήσουμε*!!!!!!!
    (* στον κάλο, για να μην μπορούν κα να περπατήσουν)

    ...και αν συνεχίσει η Κινέζα τα πολιτικάντικα, θα αναγκαστώ να δημοσιεύσω ντοκουμέντα από εγκυρότατες πηγές, και μετά ποιός την σώζει από την οργή του μπουλούκου και τη διαγραφή απ'την κοινοβουλευτική ομάδα...

    Όσο για τους υπόλοιπους αντιπάλους... έχω κανονίσει με τον BatMan (βλ. capone) να έχει καφεδάκι σκέτο της παρηγοριάς και παξιμαδάκι...

    Ζωή σε λόγου μας...

     

    Υ.Γ.  Ρόζαααααααα... μη φέρεις καπνογόνα, κινδυνεύει με τιμωρία η έδρα μας!

     

     


    F_ANGEL
    03.10.2008, 01:19

    Οι ποδοσφαιριστές της ομάδας μου έχουν αραιώσει από το τόπικ..Ελπίζω να κάνουν προπόνηση αν και όπως έχω ξαναπεί δεν την χρειάζονται..

    Κι επειδή είμαι καρφί θα μαρτυρήσω τι μου είπε ένας αντίπαλος ποδοσφαιριστής για έναν δικό μας(της ομάδας Β)..Χθες που ήμασταν στης Ρόζας για το ΠΑΟ-ΑΝΟ ο κύριος mprizas μου είπε ότι ο kinezes_trexoun_gimnes είναι παλτό..Δεν κατάλαβα τον χαρακτηρισμό και πως εξηγείται δηλαδή αλλά πως το επιτρέπεις βρε kinezes_trexoun_gimnes??????

    Επίσης ο ίδιος χαραχτηρισμός ακούστηκε και για άλλο ποδοσφαιριστή της ομάδας μας αλλά δεν συγκράτησα όνομα..Και ναι..Ακούστηκε πάλι από τον ίδιο κύριο..

    Επιπλέον προσπαθήσανε να με πείσουνε να αλλάξω στρατόπεδο αλλά παραμένω πιστή οπαδός της Β ομάδας κι ας είμαι και η μοναδική τους οπαδός..


    nowaveband
    03.10.2008, 01:30

    ώπ διαρροή......Πρέπει να απολύθει ο υπέυθυνος τύπου....{#emotions_dlg.laugh}


    mprizas
    03.10.2008, 05:33

    Να σε βοηθήσω F_Angel. Παλτό εκτός του Kinezes_trexoun_gymnes χαρακτηρίστηκε κι ο Manblaz ο οποίος και θα φορεθεί πολύ φέτος το χειμώνα!

    Kit Kat χαμένοι δεν πρόκειται να υπάρξουν. Έχουμε μαζέψει πολλά και η οργή ξεχειλίζει απ' τα μπατζάκια μας! Ετοιμάσου για χοντρά γέλια τπο Σάββατο, όταν θα παρακαλάνε να βρέξει μπας και διακοπεί το ματς...

    Unick οι αντίπαλοι είναι ικανοί να πάνε στη Μονή Βατοπεδίου να ανάψουνε κεράκι! Οι απειλές περί πολιτικών διώξεων μετά το ματς είναι πλέον σαφείς από κάποια νεόκοπα στελέχη της αντίπαλης ομάδας, και θα απαντηθούν στο γήπεδο. Θα ακολουθήσουν κι αυτοί τους πολιτικούς μέντορές τους, έτσι νομοτελειακά, στη μοιραία πτώση τους...


    Kinezes_trexoun_gimnes
    03.10.2008, 09:05

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 03-10-2008 στις 05:33 έγραψε...

    Να σε βοηθήσω F_Angel. Παλτό εκτός του Kinezes_trexoun_gymnes χαρακτηρίστηκε κι ο Manblaz ο οποίος και θα φορεθεί πολύ φέτος το χειμώνα!

    Kαλά μωρή λουλού... γυρνάς απο δω και απο κει και λες για μένα πίσω από την πλάτη μου? Έλεος ! Φοράμε και παντελόνια...αν θες να με πεις παλτο ρε και είσαι άντρας να μου το πεις καταμουτρα (χωρίς τρείς τελείες) !


    mprizas
    03.10.2008, 09:20

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 03-10-2008 στις 09:05 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 03-10-2008 στις 05:33 έγραψε...

    Να σε βοηθήσω F_Angel. Παλτό εκτός του Kinezes_trexoun_gymnes χαρακτηρίστηκε κι ο Manblaz ο οποίος και θα φορεθεί πολύ φέτος το χειμώνα!

    Kαλά μωρή λουλού... γυρνάς απο δω και απο κει και λες για μένα πίσω από την πλάτη μου? Έλεος ! Φοράμε και παντελόνια...αν θες να με πεις παλτο ρε και είσαι άντρας να μου το πεις καταμουτρα (χωρίς τρείς τελείες) !



    χαχαχαχαχαχαχα

    Ε τι να κάνω ρε αδερφέ, όταν μιλάω για την ποδοσφαιρική σου αξία, δε μου ρχεται κάτι πιο πρόχειρο στο μυαλό! Βασικά είναι το μόνο δηλαδή...

    Κοίτα Κινέζε. Κοντός ψαλμός αληλούια. Θα αποδειχτεί στο γήπεδο ποιος είναι το παλτό, και ποιος η Λουλού. Πάντως η Λουλού σνομπάρει τα φτηνιάρικα παλτά που ακολουθούν το δρόμο του μεταξιού! Βλέπεις όπως πας στα Ιμαλάια είναι όλο στροφές και δεν παλεύεται!


    uNick
    03.10.2008, 10:13

    Γιώργη, θα σε πω κάτι, αλλά να μείνει μεταξύ μας (τουλάχιστον μέχρι να φτάσουν στα χέρια μου οι φωτογραφίες που μου υποσχέθηκε αμερόληπτος δημοσιογράφος):

    Φήμες θέλουν μέλος της ομάδας, που την προηγούμενη εβδομάδα είχε πάρει άδεια από τον γενικό αρχηγό τους για (κατά δήλωσή του) ταξίδι στο εξωτερικό, να επισκέπτεται τελικά χασαποταβέρνα κοντά στο Βατοπέδι. Εκεί, σύμφωνα με τις ίδιες πηγές, βρέθηκε εντελώς συμπτωματικά, ο Θόδωρος Ρασόπουλος και ο (προ)ηγούμενος Εφραίμ, ο οποίος εν μέσω παϊδακίων και κοντοσουβλίου έδωσε την ευλογία του στα ποδοσφαιρικά παπούτσια και τις επικαλαμίδες του παλτ..... εεε, του ποδοσφαιριστή. Ο Θόδωρος, από την άλλη, εξέφρασε την υποστήριξη του Κώστα στην ομάδα, μεταφέροντας τα λόγια του: "Ρε τσόφλια, παίξτε μπάλα και φροντίστε να γλιτώσετε το διασυρμό, γιατί θα αναγκαστώ να πάω σε πρόωρες εκλογές και θα φορτώσω σε εσάς την πολιτική ευθύνη!!!"

     

     

    Άσχετο: Βγαίνεις με οπαδούς της αντίπαλης ομάδας ρε? Θες να μας πιάσει στο στόμα του κανένας Τράγκας ή Κακαουνάκης? Αφορμή γυρεύουν και οι 2...

     

     

     


    mprizas
    03.10.2008, 10:27

    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 03-10-2008 στις 10:13 έγραψε...

    Γιώργη, θα σε πω κάτι, αλλά να μείνει μεταξύ μας (τουλάχιστον μέχρι να φτάσουν στα χέρια μου οι φωτογραφίες που μου υποσχέθηκε αμερόληπτος δημοσιογράφος):

    Φήμες θέλουν μέλος της ομάδας, που την προηγούμενη εβδομάδα είχε πάρει άδεια από τον γενικό αρχηγό τους για (κατά δήλωσή του) ταξίδι στο εξωτερικό, να επισκέπτεται τελικά χασαποταβέρνα κοντά στο Βατοπέδι. Εκεί, σύμφωνα με τις ίδιες πηγές, βρέθηκε εντελώς συμπτωματικά, ο Θόδωρος Ρασόπουλος και ο (προ)ηγούμενος Εφραίμ, ο οποίος εν μέσω παϊδακίων και κοντοσουβλίου έδωσε την ευλογία του στα ποδοσφαιρικά παπούτσια και τις επικαλαμίδες του παλτ..... εεε, του ποδοσφαιριστή. Ο Θόδωρος, από την άλλη, εξέφρασε την υποστήριξη του Κώστα στην ομάδα, μεταφέροντας τα λόγια του: "Ρε τσόφλια, παίξτε μπάλα και φροντίστε να γλιτώσετε το διασυρμό, γιατί θα αναγκαστώ να πάω σε πρόωρες εκλογές και θα φορτώσω σε εσάς την πολιτική ευθύνη!!!"

     

     

    Άσχετο: Βγαίνεις με οπαδούς της αντίπαλης ομάδας ρε? Θες να μας πιάσει στο στόμα του κανένας Τράγκας ή Κακαουνάκης? Αφορμή γυρεύουν και οι 2...

      

    Όσον αφορά την έξοδο, ήταν για να φέρω στο ματς τον αγαπητό (κι αξιολάτρευτο)  διαιτητή noweband (πού θα πάει θα τον πέισω να δει τα πράγματα πιο "αντικειμενικά") όπου θα σφυρίξει την έναρξη του ματς και το τέλος των αντιπάλων.

    Όσο για τα υπόλοιπα, unick, χαίρομαι που ως άλλος Τριανταφυλλόπουλοευαγγελάτος τον βγάζεις στη φόρα!

    Τελειώσανε τα ψωμιά σας αγαπητοί! Την ευχή του Μητσοτάκη να χετε!

    Όπου κι αν πάτε, στον ύπνο σας θα μας βλέπετε! Και θα καταλήξετε, ως άλλοι μοιραίοι του Βάρναλη, μετά τη χασαποταβέρνα όπου μπεκροπίνατε, να παίζετε 5x5 χεράκι- χεράκι με τους μοναχούς Βατοπεδίου κόντρα στη μονή μεγίστης λαύρας!


    PHILIPPOSSM
    03.10.2008, 13:25

    Ποτε θα γινει ρε παιδια  αυτος ο αγων;


    manblaz
    04.10.2008, 14:52

    Ο αγωνας μαλλον θα γινει στα γηπεδακια πλησιον του ΣΕΦ ωστε να υπαρχει ευκολη προσβαση για ολους (περισσοτερες λεπτομερεις απο τον mpriza που πηγε να το κλεισει)


    nowaveband
    04.10.2008, 20:29

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 03-10-2008 στις 10:27 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 03-10-2008 στις 10:13 έγραψε...

    Γιώργη, θα σε πω κάτι, αλλά να μείνει μεταξύ μας (τουλάχιστον μέχρι να φτάσουν στα χέρια μου οι φωτογραφίες που μου υποσχέθηκε αμερόληπτος δημοσιογράφος):

    Φήμες θέλουν μέλος της ομάδας, που την προηγούμενη εβδομάδα είχε πάρει άδεια από τον γενικό αρχηγό τους για (κατά δήλωσή του) ταξίδι στο εξωτερικό, να επισκέπτεται τελικά χασαποταβέρνα κοντά στο Βατοπέδι. Εκεί, σύμφωνα με τις ίδιες πηγές, βρέθηκε εντελώς συμπτωματικά, ο Θόδωρος Ρασόπουλος και ο (προ)ηγούμενος Εφραίμ, ο οποίος εν μέσω παϊδακίων και κοντοσουβλίου έδωσε την ευλογία του στα ποδοσφαιρικά παπούτσια και τις επικαλαμίδες του παλτ..... εεε, του ποδοσφαιριστή. Ο Θόδωρος, από την άλλη, εξέφρασε την υποστήριξη του Κώστα στην ομάδα, μεταφέροντας τα λόγια του: "Ρε τσόφλια, παίξτε μπάλα και φροντίστε να γλιτώσετε το διασυρμό, γιατί θα αναγκαστώ να πάω σε πρόωρες εκλογές και θα φορτώσω σε εσάς την πολιτική ευθύνη!!!"

     

     

    Άσχετο: Βγαίνεις με οπαδούς της αντίπαλης ομάδας ρε? Θες να μας πιάσει στο στόμα του κανένας Τράγκας ή Κακαουνάκης? Αφορμή γυρεύουν και οι 2...

     

    Όσον αφορά την έξοδο, ήταν για να φέρω στο ματς τον αγαπητό (κι αξιολάτρευτο) διαιτητή noweband (πού θα πάει θα τον πέισω να δει τα πράγματα πιο "αντικειμενικά") όπου θα σφυρίξει την έναρξη του ματς και το τέλος των αντιπάλων.

    Όσο για τα υπόλοιπα, unick, χαίρομαι που ως άλλος Τριανταφυλλόπουλοευαγγελάτος τον βγάζεις στη φόρα!

    Τελειώσανε τα ψωμιά σας αγαπητοί! Την ευχή του Μητσοτάκη να χετε!

    Όπου κι αν πάτε, στον ύπνο σας θα μας βλέπετε! Και θα καταλήξετε, ως άλλοι μοιραίοι του Βάρναλη, μετά τη χασαποταβέρνα όπου μπεκροπίνατε, να παίζετε 5x5 χεράκι- χεράκι με τους μοναχούς Βατοπεδίου κόντρα στη μονή μεγίστης λαύρας!



     

    αξιαγάπητε φίλτατε Γιώργιε!Θα μαι τίμιος και αμερόληπτος.........{#emotions_dlg.whistling}


    rouli726
    05.10.2008, 05:06

    Ομολογω οτι τοσο γελιο ειχα καιρο να ριξω εδω μεσα!να στε καλα με το φιλαθλο αθλητικο σας πνευμα κ τις απιστευτες ιδεες σας να σαν αυτη!Ελπιζω ο 2ος αγωνας να χει περισσοτερα γκολ,αν γινεται κ απο τις δυο ομαδες!Και να το κανετε θεσμο,μπας κ μπορεσουμε να βρεθουμε κι εμεις οι..μακρινοι καποια στιγμη στις κερκιδες!Εγω ψυχικα,θα μαι με τη δευτερη ομαδα,λογω αρχηγου-βλ.χορχε-.αφου δε μπορω να μαι διαιτητης μη δωσεις ολες τις χρυσες νοτες στο φιλο βρε χορχε!!Ασε που,δε θελω να σας διαβαλλω,αλλα νομιζω οτι εχει πληρωθει απο την αλλη ομαδα να σφυριξει υπερ!

    καλα να περασετε οπως κ να χει!!{#emotions_dlg.clap}


    nowaveband
    05.10.2008, 06:14

    Παράθεση:

    Το μέλος rouli726 στις 05-10-2008 στις 05:06 έγραψε...

    Ομολογω οτι τοσο γελιο ειχα καιρο να ριξω εδω μεσα!να στε καλα με το φιλαθλο αθλητικο σας πνευμα κ τις απιστευτες ιδεες σας να σαν αυτη!Ελπιζω ο 2ος αγωνας να χει περισσοτερα γκολ,αν γινεται κ απο τις δυο ομαδες!Και να το κανετε θεσμο,μπας κ μπορεσουμε να βρεθουμε κι εμεις οι..μακρινοι καποια στιγμη στις κερκιδες!Εγω ψυχικα,θα μαι με τη δευτερη ομαδα,λογω αρχηγου-βλ.χορχε-.αφου δε μπορω να μαι διαιτητης μη δωσεις ολες τις χρυσες νοτες στο φιλο βρε χορχε!!Ασε που,δε θελω να σας διαβαλλω,αλλα νομιζω οτι εχει πληρωθει απο την αλλη ομαδα να σφυριξει υπερ!

    καλα να περασετε οπως κ να χει!!{#emotions_dlg.clap}



    Συκοφαντίες......Είπαμε αμερόληπτος είμαι!Θα καταγγείλω οποιαδήποτε δωροδοκία δεχτώ στο αθλητικό δικαστήριο του mpriza{#emotions_dlg.whistling}


    mprizas
    05.10.2008, 10:28

    Παράθεση:

    Το μέλος rouli726 στις 05-10-2008 στις 05:06 έγραψε...

    Ομολογω οτι τοσο γελιο ειχα καιρο να ριξω εδω μεσα!να στε καλα με το φιλαθλο αθλητικο σας πνευμα κ τις απιστευτες ιδεες σας να σαν αυτη!Ελπιζω ο 2ος αγωνας να χει περισσοτερα γκολ,αν γινεται κ απο τις δυο ομαδες!Και να το κανετε θεσμο,μπας κ μπορεσουμε να βρεθουμε κι εμεις οι..μακρινοι καποια στιγμη στις κερκιδες!Εγω ψυχικα,θα μαι με τη δευτερη ομαδα,λογω αρχηγου-βλ.χορχε-.αφου δε μπορω να μαι διαιτητης μη δωσεις ολες τις χρυσες νοτες στο φιλο βρε χορχε!!Ασε που,δε θελω να σας διαβαλλω,αλλα νομιζω οτι εχει πληρωθει απο την αλλη ομαδα να σφυριξει υπερ!

    καλα να περασετε οπως κ να χει!!{#emotions_dlg.clap}



    Γιατί βρε rouli? Μας στενοχώρεσες αλλά κομμάτια να γίνει...

    2ος οπαδός παιδιά για σας! Κάποιος φαίνεται κρυφά άναψε κανένα κερί στον Άγιο Παντελεήμονα (μεγάλη η χάρη του) να εδεήσει να σας στείλει κανέναν, γιατί να σας πω την αλήθεια σκεφτόμασταν με τ' άλλα παιδιά για να μη νοιώθετε μόνοι να σας βάλουμε ένα cd με γέλια που βάζουν οι αμερικανοί στα σήριαλ!

    Έτσι μ' έναν σμπάρο δυο τρυγόνια. Και παρέα θα χετε, και θα πέφτει γέλιο μ' αυτά που θα κάνετε στο γήπεδο...


    Kinezes_trexoun_gimnes
    05.10.2008, 10:43

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 05-10-2008 στις 10:28 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος rouli726 στις 05-10-2008 στις 05:06 έγραψε...

    Ομολογω οτι τοσο γελιο ειχα καιρο να ριξω εδω μεσα!να στε καλα με το φιλαθλο αθλητικο σας πνευμα κ τις απιστευτες ιδεες σας να σαν αυτη!Ελπιζω ο 2ος αγωνας να χει περισσοτερα γκολ,αν γινεται κ απο τις δυο ομαδες!Και να το κανετε θεσμο,μπας κ μπορεσουμε να βρεθουμε κι εμεις οι..μακρινοι καποια στιγμη στις κερκιδες!Εγω ψυχικα,θα μαι με τη δευτερη ομαδα,λογω αρχηγου-βλ.χορχε-.αφου δε μπορω να μαι διαιτητης μη δωσεις ολες τις χρυσες νοτες στο φιλο βρε χορχε!!Ασε που,δε θελω να σας διαβαλλω,αλλα νομιζω οτι εχει πληρωθει απο την αλλη ομαδα να σφυριξει υπερ!

    καλα να περασετε οπως κ να χει!!{#emotions_dlg.clap}



    Γιατί βρε rouli? Μας στενοχώρεσες αλλά κομμάτια να γίνει...

    2ος οπαδός παιδιά για σας! Κάποιος φαίνεται κρυφά άναψε κανένα κερί στον Άγιο Παντελεήμονα (μεγάλη η χάρη του) να εδεήσει να σας στείλει κανέναν, γιατί να σας πω την αλήθεια σκεφτόμασταν με τ' άλλα παιδιά για να μη νοιώθετε μόνοι να σας βάλουμε ένα cd με γέλια που βάζουν οι αμερικανοί στα σήριαλ!

    Έτσι μ' έναν σμπάρο δυο τρυγόνια. Και παρέα θα χετε, και θα πέφτει γέλιο μ' αυτά που θα κάνετε στο γήπεδο...



    Η μπουρδολογία πάει σύννεφο... η συμβουλή μου είναι να μια που ξύπνησες νωρίς σήμερα Μπριζα να πας να κάνεις κανένα γύρο το τετράγωνο γιατί τη φυσική σου κατάσταση την έχουμε στην εντατικη..

    Θα σου ελεγα να κάνεις ποδήλατο αλλά αν κρίνω από το Γιωργάκη δεν τα πάτε και πολύ καλά εκεί...


    manblaz
    05.10.2008, 10:53

    εγω θα ελεγα να παει να κλεισει κανενα γηπεδο (με το ποδηλατο ή τα ποδια ...)