ελληνική μουσική
    623 online   ·  210.830 μέλη

    2ος αγώνας ποδοσφαίρου MusicHeaven!

    Deos
    07.10.2008, 22:50

    Πληροφορίες θέλουν μεγάλη βεντέτα μία εκ των δύο ομάδων να έχει πιαστεί ντοπέ σε αιφνίδιο έλεγχο του αντιντόπινγκ κοντρόλ με αποτέλεσμα η συμμετοχή του στον μεγάλο αγώνα του Σαββάτου να ακυρώνεται. Θα εξεταστεί και το δεύτερο δείγμα και τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν αύριο μετά τις 14.00 το μεσημέρι.

    Αναμένονται βαρυσήμαντες ανακοινώσεις.


    PashalinaMakia
    07.10.2008, 23:07

    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 07-10-2008 στις 22:50 έγραψε...

    Πληροφορίες θέλουν μεγάλη βεντέτα μία εκ των δύο ομάδων να έχει πιαστεί ντοπέ σε αιφνίδιο έλεγχο του αντιντόπινγκ κοντρόλ με αποτέλεσμα η συμμετοχή του στον μεγάλο αγώνα του Σαββάτου να ακυρώνεται. Θα εξεταστεί και το δεύτερο δείγμα και τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν αύριο μετά τις 14.00 το μεσημέρι.

    Αναμένονται βαρυσήμαντες ανακοινώσεις.



    Άντε παίξτε απο κει και μετά ανεβάστε κανά βιντεάκι να γελάσουμε...Που θέλετε να παίξετε και ποδόσφαιρο σε τέτοια ηλικία!{#emotions_dlg.tt2}χιχιχιχιχι προσέξτε μην πάθετε κανένα λουμπάγκο!


    mprizas
    08.10.2008, 01:06

    unick μ' αδικείς, το συγκεκριμένο γήπεδο, αν εξαιρέσουμε jorge, kinezes και manblaz (δεν αφήσαμε και κανέναν από τους θου κύριε), βολεύει όλους τους υπόλοιπους!(και σένα δε σε χαλάει...)

     

    Ρόζα το σκέφτηκα το πρόβλημά σου αλλά ήτανε πλέον αργά...είχα κλείσει...θα δεις ότι είναι άλλη αίσθηση πάντως να βρίσκεσαι ανάμεσα στους δυο ναούς!{#emotions_dlg.tt2}

     

    Manblaz, μέχρι το σάββατο προλαβαίνεις να δουλέψεις διπλοβάρδιες, το τίμημα θα ναι βαρύ μου φαίνεται!

    Kinezes καθώς κατεβαίνεις από Λετονία πέρνα από το Άγιο όρος να ανάψεις κανένα κεράκι (στο βατοπέδι, γάντι σου πάει), θα σου χρειαστεί μάλλον!

    Συλβιάκι εσύ σαν αποστολή θα χεις στο ματς να απασχολείς τον deonta (μπας και κερδίσουμε...){#emotions_dlg.tt2}

     


    MagicaDeSpell
    08.10.2008, 06:59

    Παράθεση:

    Το μέλος manblaz στις 07-10-2008 στις 20:29 έγραψε...

    οι θεατες μην γελανε και παρα πολυ, αναλογα με την ομαδα που υποστηριζουν τρωνε ή οχι τσαμπα στο ταβερνακι....χαχαχαχα  (μπριζα βλεπω να σου περνω ολη τη κερκιδα...{#emotions_dlg.clap})

     

    για να ξαναδηλωσετε προτιμηση....{#emotions_dlg.tt2}



    Καποιο λαθος κανεις εγω δεν ειμαι γαυρος{#emotions_dlg.whistling} αρα δεν πουλιεμαι τοσο ευκολα :ppppp

     

    {#emotions_dlg.rockon}


    MagicaDeSpell
    08.10.2008, 07:01

    Εξαλου εγω κερναω σφηνακια μετα στο batcity{#emotions_dlg.beer}


    sylviaki
    08.10.2008, 08:04

    Αλλοι κανουν τους προπονητες, αλλοι τους διαιτητες...εγω θα απασχολω τον δεοντα? Τουλαχιστον δωστε μια ονομασια στην τοσο σοβαρη δουλεια που θα αναλαβω Innocent


    Deos
    08.10.2008, 11:08

    Λέγεται δεοπερισπασμός.


    beatlus
    08.10.2008, 12:16

    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 07-10-2008 στις 22:50 έγραψε...

    Πληροφορίες θέλουν μεγάλη βεντέτα μία εκ των δύο ομάδων να έχει πιαστεί ντοπέ σε αιφνίδιο έλεγχο του αντιντόπινγκ κοντρόλ με αποτέλεσμα η συμμετοχή του στον μεγάλο αγώνα του Σαββάτου να ακυρώνεται. Θα εξεταστεί και το δεύτερο δείγμα και τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν αύριο μετά τις 14.00 το μεσημέρι.

    Αναμένονται βαρυσήμαντες ανακοινώσεις.



     

    De (os)ν αντέχω άλλο τον διασυρμό... {#emotions_dlg.blush}Παραδέχομαι πως έχω χρησιμοποιήσει την παράνομη ουσία beatlίνη... Κατόπιν τούτου αποσύρω τη συμμετοχή μου {#emotions_dlg.crying}στο μεγάλο αγώνα του Σαββάτου. Θα πρέπει να κάνω υπομονή και να περιμένω ως την επόμενη φορά για να βάλω στη θέση τους κάποιους-κάποιους (Ρεαλ-ιστές {#emotions_dlg.biggrin}).

     

    Υ.Γ. Δυστυχώς, σοβαρολογώ... {#emotions_dlg.oops}


    manblaz
    08.10.2008, 16:45

    Mpriza αν ο καλυτερος παιχτης της ομαδας σου "τη κανει" ετσι απλα, φαντασου τι εχετε να κανετε εσεις οσο πλησιαζει η μερα του παιχνιδιου...

    Σωτηρακη κανε οτι μπορεις και ελα....(δεν αντεχω φτηνες δικαιολογιες απο τον μπριζα)

    Υ.Γ πρωτη φορα βλεπω ομαδα να κλειδωνει παιχτη της στα αποδυτηρια....α ρε δεοντα, δεν εχουν καταλαβει την αξια σου...χιχιχι
    -----------------
    Συνέχισε να προσπαθείς, χάνει μόνο όποιος σταματάει...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : manblaz στις 08-10-2008 16:46 ]


    Termite
    08.10.2008, 17:25

    Δυστυχώς ο Σωτήρης άνοιξε την πόρτα εξοδου των barcelonistas απο την ομάδα του Μπρίζα...

    Ο υποφαινόμενος λοιπον, θα βρίσκεται πιθανότατα στην κερκίδα, λόγω ορθοπεδικού προβλήματος...{#emotions_dlg.sad}


    sunnybeach
    08.10.2008, 17:27

    Παράθεση:

    Το μέλος manblaz στις 08-10-2008 στις 16:45 έγραψε...

    Υ.Γ πρωτη φορα βλεπω ομαδα να κλειδωνει παιχτη της στα αποδυτηρια....α ρε δεοντα, δεν εχουν καταλαβει την αξια σου...χιχιχι


    Τι να καταλάβουμε;;;{#emotions_dlg.tt2}


    manblaz
    08.10.2008, 18:11

    ειπαμε να φοβαστε αλλα οχι και ετσι  ....{#emotions_dlg.tt2}

    αλλα τι να περιμενεις απο οπαδους της μπαρτσα Innocent

     


    melkat06
    08.10.2008, 18:27

    Παράθεση:

    Το μέλος sunnybeach στις 08-10-2008 στις 17:27 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος manblaz στις 08-10-2008 στις 16:45 έγραψε...

    Υ.Γ πρωτη φορα βλεπω ομαδα να κλειδωνει παιχτη της στα αποδυτηρια....α ρε δεοντα, δεν εχουν καταλαβει την αξια σου...χιχιχι


    Τι να καταλάβουμε;;;{#emotions_dlg.tt2}



    xaxaxaxaxaxaxaxaxa {#emotions_dlg.happycrazy} {#emotions_dlg.happycrazy} {#emotions_dlg.happycrazy} {#emotions_dlg.happycrazy} {#emotions_dlg.happycrazy}


    beatlus
    08.10.2008, 18:29

    Παράθεση:

    Το μέλος manblaz στις 08-10-2008 στις 18:11 έγραψε...

    ειπαμε να φοβαστε αλλα οχι και ετσι ....{#emotions_dlg.tt2}

    αλλα τι να περιμενεις απο οπαδους της μπαρτσα Innocent

     



     

    {#emotions_dlg.rockon}{#emotions_dlg.biggrin}

     

     





    επισυναπτόμενα: fcb.JPG 
    Deos
    08.10.2008, 19:32

    Μετά την τραγική εξέλιξη με τους συμπαίκτες Beatlus & Termite, ζητώ από την ΠΑΕ να πάρουμε με το μέρος μας και να παίξουν οι sunnybeach & melkat06.
    Και δεν ακούω δικαιολογίες του στυλ "έχω κρεμάσει τα παπούτσια εδώ και καιρό".
    Ας μπουν να εμποδίζουν απλά τους αντιπάλους..


    melkat06
    08.10.2008, 20:11

    Η απάντηση αυτή γράφτηκε σε απόλυτη συνεννόηση, δια τηλεφώνου, με την Sunnybeach.

    (Εάν μας ειρωνεύεσαι)

    Βρε άθλιε, τραγικέ καραγκιόζη,

    αν παίξει η Sunnybeach έχετε μεγάλες πιθανότητες να σκοράρετε. Μη σου πω πως δε θα φάτε και κανένα γκολ!!!! Πέραν τούτου αν παίξω εγώ είναι βέβαιο οτι με μαθηματική ακρίβεια μειώνονται οι αντίπαλοι. Στόχος μου δεν θα είναι να σκοράρω, η θέση αυτή ανήκει στη Sunny, αλλά να στοχεύσω επίμαχα σημεία όπως: Μούρη, καλάμι, α...........α.

    (Εάν δεν μας ειρωνεύεσαι)

    Ευχαριστούμε για την πρόσκληση αλλά θα έχουμε:

    • Κράμπες
    • Μανικιούρ - πεντικιούρ
    • Ραντεβού σε κομμωτήριο
    • Έξοδο για φαγητό
    • Πονόλαιμο
    • Συμβόλαιο με τον Ολυμπιακό

    Πολύ λυπούμαστε που δε θα μπορέσουμε να σας εξασφαλίσουμε τη νίκη!!!!!!!!! 


    PHILIPPOSSM
    08.10.2008, 20:25

    Παράθεση:


    Δυστυχώς ο Σωτήρης άνοιξε την πόρτα εξοδου των barcelonistas απο την ομάδα του Μπρίζα...

    Ο υποφαινόμενος λοιπον, θα βρίσκεται πιθανότατα στην κερκίδα, λόγω ορθοπεδικού προβλήματος...{#emotions_dlg.sad}



     

    "Την κανουμε σιγα σιγα ετσι";;;;;

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

    Γιωργο μην μασας θα τους παρεις μονος σου....


    manblaz
    08.10.2008, 20:57

    θα παρει και τους υπολοιπους και θα φυγει...?????

    Υ.Γ μαλλον ολη η ομαδα του μπριζα ειναι ντοπαρισμενη και βρισκουν δικαιολογιες να μην παιξουν , μην περασουν αντιτοπινγκ κοντρολ , μην τιμωρηθουν.....ΑΙΣΧΟΣ  {#emotions_dlg.whistling}
    -----------------
    Συνέχισε να προσπαθείς, χάνει μόνο όποιος σταματάει...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : manblaz στις 08-10-2008 20:59 ]


    mprizas
    08.10.2008, 21:19

    Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣ ΤΗ ΔΟΞΑ ΤΡΑΒΑ!

    Οι απώλειες του beatlus και του termites μας σόκαραν προς στιγμήν καθότι πρόκειται για παίχτες βεληνεκούς, αλλά έρχεται η αντεπίθεση!!!

    Οι δυο μεταγραφές μας είναι έτοιμες να κάνουνε το ΜΠΑΜ στο χώρο και φέρουν τη νίκη εκεί που της αξίζει...(οι οποίες θα ανακοινωθούν όταν πέσουν οι υπογραφές...)

    Melkat06 και Sunny μην ακούτε τις σειρήνες! (ρε δέοντα τι κάνεις? Μας διώχνεις τις φιλάθλους?) Συλβιάκι μάζεψε τονεεεεεεεεεεε....(είναι υπ' ευθύνη σου, το είπαμε..{#emotions_dlg.tt2})

    Magica οργάνωσε την κερκίδα σε παρακαλώ!

    Phillipe αφού για κακή μας τύχη δεν μπορείς να συμμετέχεις στην ομάδα, σε ανάγουμε σε ΜΕΓΑΛΟΜΕΤΟΧΟ της ομάδας! Πλέον μπορείς να μιλάς εξ ονόματός της! (θα χουμε και θέσεις για επισήμους...)

    Έχω πληροφορίες ότι και τη μια οπαδό που χουν οι αντίπαλοι, ώσονουπω θα τη χάσουνε! Ούτε ο άνεμος δε θα ναι μαζί τους!!!

    Manblaz σε λυπάται η ψυχή μου φιλαράκι! όχι τόσο για τα γκολ που θα φάτε, όσο για το ότι δε θα χετε ένα ώμο να κλάψετε μετά το ματς!

     


    Termite
    08.10.2008, 21:25

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 08-10-2008 στις 21:19 έγραψε...

    Phillipe αφού για κακή μας τύχη δεν μπορείς να συμμετέχεις στην ομάδα, σε ανάγουμε σε ΜΕΓΑΛΟΜΕΤΟΧΟ της ομάδας! Πλέον μπορείς να μιλάς εξ ονόματός της! (θα χουμε και θέσεις για επισήμους...)



    XAXAXAXAXA

    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ!!!! {#emotions_dlg.biggrin}