ελληνική μουσική
    609 online   ·  210.830 μέλη

    2ος αγώνας ποδοσφαίρου MusicHeaven!

    PHILIPPOSSM
    11.10.2008, 14:10

    Παράθεση:

    Το μέλος kwstasagas στις 11-10-2008 στις 11:16 έγραψε...

    και ... ας νικήσει ο καλύτερος {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}..........



    Κωστα ευχαριστούμε για τα καλα σου λογια.

    Θα νικήσουμε να εισαι σιγουρος.    VAMOS.... ARGENTINA (ασχετο)


    PHILIPPOSSM
    11.10.2008, 14:42

    Στον Αγώνα θα παραβρεθούν και managers απο το εξωτερικό και την Ελλαδα για την ανάδειξη ταλέντων, μιας και αμεσως μετα η Εθνικη μας ομάδα παίζει στο Καραΐσκάκη με την Μολδαβία.


    PHILIPPOSSM
    12.10.2008, 00:45

    Ομολογουμένως ήταν το ποιο διασκεδαστικό δίωρο που είχα τον τελευταίο μήνα.

    Ο Αγών τελείωσε με το εκπληκτικό σκορ 7-7 και στην διαδικασία των Πέναλτι η ομάδα των Manblaz - Jorge και των άλλων παιδιών!! κέρδισε με 4-3.

    Φώτος και εκτενέστερο ρεπορτάζ στο αυριανό φύλο. Των Απεσταλμένων μας  Deos - Missangie

    Τον Αγώνα παρακολούθησαν περισσότερα απο 15 ΜΗακια!!!!


    F_ANGEL
    12.10.2008, 01:48

    Νικήσαμε νικήσαμεεεεεεε{#emotions_dlg.clap}Έστω και στα πέναλτι..Έκεί που καθόμουνα πήρε το αυτί μου από ένα μέλος που καθότανε πίσω ότι ακούστηκε ότι σκέφτονται να καταργήσουν την διαδικασία των πέναλτι..Άσχετο φυσικά..Ισχύειιιιιιιιιιιιιιι????{#emotions_dlg.wacko}


    F_ANGEL
    12.10.2008, 01:57

    Επιπλέον θέλω να πω ποιος ήταν κατά την κρίση μου o καλύτερος παίχτης στην αναμέτρηση(παρακολουθώ ποδόσφαιρο και μπορώ να κρίνω αντικειμενικά)..ο καλύτερος παίχτης του αγώνα ήταν αντικειμενικά ο Aiolos_m..To αναφέρω γιατί ρωτήθηκα αργότερα για το συγκεκριμένο θέμα..{#emotions_dlg.tt2}


    -----------------

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : F_ANGEL στις 12-10-2008 01:58 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : F_ANGEL στις 12-10-2008 02:00 ]


    nowaveband
    12.10.2008, 02:48

    Ήταν πολύ καλό παιχνίδι...Εληξε ισόπαλο...Τα πενάλτι τα κάναμε για χαβαλέ....{#emotions_dlg.biggrin}


    MagicaDeSpell
    12.10.2008, 08:08

    Εχω να πω οτι ο unick εγραψε σαν τερματοφυλακας (ειναι ο νεος Γκαλινοβιτς!){#emotions_dlg.clap} και φυσικα ο καλυτερος παικτης ηταν ο aiolos_m{#emotions_dlg.thumbup} ( αν και γαυρακι πολυ καλα τα πηγε)

     

    Αλλα καλυτερος πανηγυρισμος απο audioslave{#emotions_dlg.clap}

     

    Γενικα περασα παρα πολτυ ωραια {#emotions_dlg.rockon}αν και μπορεσα να κατσω λιγο....Μπραβο σε ολους (αντε και στους αντιπαλους)


    PHILIPPOSSM
    12.10.2008, 13:52

    H αξία του ηττημένου δεν δίνει δόξα στο νικητή.  {#emotions_dlg.biggrin}


    Deos
    12.10.2008, 17:15

    Ο φωτοπαίκτης ξύπνησε. Καλησπέρα σας, πάρτε μια-δυο-δεκαπέντε γεύσεις από χθες..


    [audioslave, vasilissaltagiannis, lvicky,kinezes, mprizas, nowaveband]
    Ο mprizas δίνει οδηγίες σε συμπαίκτες, αντιπάλους, οπαδούς, τονίζοντας την παγκοσμιοποίηση και την έννοια της συλλογικότητας.

     

    [audioslave]
    Ο audio σε λεπτομέρεια της προηγούμενη φωτογραφίας να προπονείται σε ποδοσφαιράκι στο κινητό, ενώ πίσω βλέπουμε τα πόδια από Σκοτσέζο παίκτη.

     

    [aiolos_m, vasilissaltagiannis]
    Αίολας και Σάλτας σε ποζερίστηκες στιγμές προπόνησης.

     

    [Gilgamesh]
    Διατεθειμένος να σώσει την ομάδα μας σε ασκήσεις κομμάντο.

     

    [panta_vrexei]
    Εν ώρα προπόνησης και κρητικής αυτοσυγκέντρωσης

     

    [audioslave, steve_vai]
    Μελετώντας τις κινήσεις των αντιπάλωνε..

     

    -----------------

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Deos στις 13-10-2008 23:21 ]


    marylin
    12.10.2008, 17:20

    Εγώ θα πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ σε όλα τα παιδιά!!! {#emotions_dlg.clap}


    sylviaki
    12.10.2008, 17:30

    το μελος gilgamesh εξαιρετικο (απο εμφανιση αλλα και απο ποδοσφαιρικες ικανοτητες). Κριμα που μας αφησε νωρις.

    Το μελος aiolos ηταν που ειχε να παιξει 6 χρονια ποδοσφαιρο(συμφωνα με της φημες). Αν ισχυει, τοτε τα υπολοιπα μελη της ομαδας του θα ειχαν να παιξουν απο το νηπιαγωγειο(τους δινω στεγνα ομως{#emotions_dlg.tt2}). Παντως μας ξαφνιασε ευχαριστω ομολογω.

    Το μελος unick ζωγραφισε. Σε καθε αποκρουση της μπαλας(σωστα το λεω) ζητωκραυγαζαμε (κοντεψα να ξελαρυγιαστω).

    O deos ανετος, χαιρετουσε τους οπαδους κατα τη διαρκεια του αγωνα.

    Για τον mpiza τι να πω?τα λογια ειναι περιττα

     

    Οσο για την αντιπαλη ομαδα, ουδεν σχολιο. Ο ktg εκανε λαθος που τα εβαλε μαζι μου. Υπαρχει η θεια δικη. Μονο αυτο θα πω Innocent (περα απο την πλακα μας κοψοχολιασε. προσωπικα προς στιγμη τρομαξα).

     

     


    Deos
    12.10.2008, 18:46

    Ο αγώνας ξεκινάει!

     

    [uNick, philippossm, mprizas]
    Με τσιγάρο και πορτοκαλάδα για να είναι πάντα σε φόρμα ο uNick.
    Ο mprizas συνεννοείται με το μεγαλομέτοχο της ομάδας philippossm πώς να κλαδέψ.. να εμποδίσει τους αντιπάλους παίκτες.

     

    [nowaveband, deos, mprizas, gilgamesh, vasilissaltagiannis, aiolos_m, uNick]
    Η μοναδική ομάδα σε απαρτία για φωτογράφηση (τα άλλα τα παρτάλια ήταν σκορπισμένα).
    Nowaveband σε καρέκλα από τη Σαλονίκη, καθότι ο πάγκος ήταν γεμάτος.
    Deontas όρθιος ζητώντας από τον philippossm να του δώσει τη φωτογραφική για να βγάλει κι αυτόν.
    Mprizas με ένα μπιτονάκι jack daniels κάτω από τον πάγκο σε περίπτωση που τα δει σκούρα.
    Gilgamesh με τον αέρα του νικητή έχοντας τελειώσει την κιμωλία του με τα συνθήματα πίσω.
    VasilisSaltagiannis με την ενεργειακή του μπέρτα για γρήγορη ανάνηψη.
    Αiolas χαμογελώντας στο γκομενάκι πίσω από τον philippossm.
    uNick καπνίζοντας ένα τελευταίο τσιγάρο πριν πάρει τον ρόλο της πόρτας στα δοκάρια.


    [nowaveband, aiolos_m, gilgamesh, mprizas]
    Μέσα στο γήπεδο περπατώντας για να κερδίσουν δυνάμεις.

     

    [jorge]
    Γνωρίζοντας ότι δεν μπορούμε να φτάσουμε στην επίθεση (χα!) μας χαρίζει το τέρμα του..

     

    [musicheavenικός αχταρμάς]
    Σε μια στιγμή απόγνωσης για γκολ, περνάμε στα μυστικά όπλα με συγχώνευση 3 παικτών σε 1
    δημιουργώντας τον υπέρτατο πολεμιστή των γηπέδων, τον Ballador.

     

    [lvicky, eleni]
    Βανδαλισμοί και τραμπουκισμός από οπαδούς.

     

    [uNick, jorge, audioslave, mprizas]
    O Jorge με απόλυτη ψυχραιμία και εμπειρία περνάει τους 4 αρχηγούς της ομάδας μας και φτάνει μέχρι την πόρτα του uNick, o οποίος φοράει μάτια νυκτός για να μην του ξεφύγει ούτε ακρίδα.

     

    [manblaz]
    Σαν ιπτάμενο δελφίνι σε δρομολόγιο Περαιάς-Σπέτσες, ο manblaz εκσφενδονίζει ένα πέναλτυ
    βλέποντας μόνο την αύρα του.

     

    [kit_kat, magicadespell, mprizas]
    Ο mprizas πέρασε τις μαζορέτες μας για νοσοκόμες, εις μάτην..


    Ευχαριστούμε τον χορηγό μας που έκανε θαύματα!


    PashalinaMakia
    12.10.2008, 18:52

    Ρε σεις βάλτε κανένα βιντεάκιιιιιι.....Να δούμε κανένα γκολ!


    Kinezes_trexoun_gimnes
    12.10.2008, 19:08

    Παράθεση:

    Το μέλος sylviaki στις 12-10-2008 στις 17:30 έγραψε...

    Οσο για την αντιπαλη ομαδα, ουδεν σχολιο. Ο ktg εκανε λαθος που τα εβαλε μαζι μου. Υπαρχει η θεια δικη. Μονο αυτο θα πω Innocent (περα απο την πλακα μας κοψοχολιασε. προσωπικα προς στιγμη τρομαξα).

    Ο λατρεμένος Unick, όταν είδε ότι τρέχοντας δε θα με προλάβει ποτε, εφάρμοσε πανω μου με επιτυχία μια τεχνική τζούντο που είχε δει στο Youtube με αποτέλεσμα μετά από μια σύντομη πτήση να προσγειωθώ με το κεφάλι και να χάσω τον κόσμο αλλά και το υπόλοιπο παιχνιδι...

    Το θέμα είναι αλλού ... έμαθα ότι την ώρα που που ήμουν σε αυτή τη κατάσταση κάποιο ζώον έβγαζε φωτογραφίες...

    ... από τα γλυκά που έφερες είδα μόνο το κουτι...{#emotions_dlg.crying}


    sylviaki
    12.10.2008, 19:14

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 12-10-2008 στις 19:08 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sylviaki στις 12-10-2008 στις 17:30 έγραψε...

    Οσο για την αντιπαλη ομαδα, ουδεν σχολιο. Ο ktg εκανε λαθος που τα εβαλε μαζι μου. Υπαρχει η θεια δικη. Μονο αυτο θα πω Innocent (περα απο την πλακα μας κοψοχολιασε. προσωπικα προς στιγμη τρομαξα).

    Ο λατρεμένος Unick, όταν είδε ότι τρέχοντας δε θα με προλάβει ποτε, εφάρμοσε πανω μου με επιτυχία μια τεχνική τζούντο που είχε δει στο Youtube με αποτέλεσμα μετά από μια σύντομη πτήση να προσγειωθώ με το κεφάλι και να χάσω τον κόσμο αλλά και το υπόλοιπο παιχνιδι...

    Το θέμα είναι αλλού ... έμαθα ότι την ώρα που που ήμουν σε αυτή τη κατάσταση κάποιο ζώον έβγαζε φωτογραφίες...

    ... από τα γλυκά που έφερες είδα μόνο το κουτι...{#emotions_dlg.crying}



     

    Το κουτι ηταν πανω σε καρεκλα, και οχι κρυμμενο. Αυτο σημαινε οτι οποιος ηθελε ανοιγε και επαιρνε. Εκτος αν ηθελες ειδικη προσκληση. {#emotions_dlg.nono}

     


    nowaveband
    12.10.2008, 21:01

    Παράθεση:

    Το μέλος sylviaki στις 12-10-2008 στις 19:14 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 12-10-2008 στις 19:08 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sylviaki στις 12-10-2008 στις 17:30 έγραψε...

    Οσο για την αντιπαλη ομαδα, ουδεν σχολιο. Ο ktg εκανε λαθος που τα εβαλε μαζι μου. Υπαρχει η θεια δικη. Μονο αυτο θα πω Innocent (περα απο την πλακα μας κοψοχολιασε. προσωπικα προς στιγμη τρομαξα).

    Ο λατρεμένος Unick, όταν είδε ότι τρέχοντας δε θα με προλάβει ποτε, εφάρμοσε πανω μου με επιτυχία μια τεχνική τζούντο που είχε δει στο Youtube με αποτέλεσμα μετά από μια σύντομη πτήση να προσγειωθώ με το κεφάλι και να χάσω τον κόσμο αλλά και το υπόλοιπο παιχνιδι...

    Το θέμα είναι αλλού ... έμαθα ότι την ώρα που που ήμουν σε αυτή τη κατάσταση κάποιο ζώον έβγαζε φωτογραφίες...

    ... από τα γλυκά που έφερες είδα μόνο το κουτι...{#emotions_dlg.crying}



     

    Το κουτι ηταν πανω σε καρεκλα, και οχι κρυμμενο. Αυτο σημαινε οτι οποιος ηθελε ανοιγε και επαιρνε. Εκτος αν ηθελες ειδικη προσκληση. {#emotions_dlg.nono}

     



     

     

    μεγάλο μάτς!αντάξιο του liverpool milan στον τελικό του champions league!


    Deos
    12.10.2008, 21:05

    Κι εγώ μόνο το κουτί είδα {#emotions_dlg.crying}

    Και δε ρώτησα καν τι ήταν {#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}

    Μάλλον ο δεοπερισπασμός..{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}


    sylviaki
    12.10.2008, 21:11

    εμ βεβαια ο δεοπερισπασμος ηταν. τι θελατε δλδ?να σας κυνηγαω με το κουτι πανω κατω στο γηπεδο?οχι τπτ αλλο θα ετρωγα και καμια δυνατη απο τον manblaz.

    Εγω ειχα την καλοσυνη να τα φερω. κυκλοφορουσαν πριν το ματσ και κατα τη διαρκεια. Τελικα φαγωθηκαν απο αλλα μελη μετα...


    jorge
    12.10.2008, 21:18

    Πολύ το χάρηκα το ματς! Υπήρχε ένταση, πάθος, τάκλιν, ωραίες φάσεις (top μια διπλή ντρίμπλα του Mpriza!), τραυματισμοί, τσαμπουκάδες, μα πάνω απ' όλα μια υπέροχη κερκίδα, που έδινε παλμό κάθε στιγμή! Τον παλμό βέβαια τον έδινε μόνο στην αντίπαλη ομάδα, αλλά αυτό ήταν που μας έδωσε τη δύναμη να τους κερδίσουμε, καθαρά και δίκαια.

    MVP για μένα ο Manblaz (αφήνιασε) και από τους ηττημένους ο uNick (τερματοφύλακας, που αν δεν ήταν αυτός θα τρώγανε άλλα 5-6 σίγουρα).

    Να τονίσω εδώ οτι λόγω του τραυματισμού του kinezes_trexoun_gymnes, για ένα ολόκληρο ημίχρονο παίζαμε χωρίς αλλαγή!

    Σήμερα πάντως, πραγματικά είμαι να με κλαιν οι ρέγγες...


    F_ANGEL
    12.10.2008, 21:26

    Α ναι..Η αλήθεια να λέγεται..Από την ομάδα μας ο καλύτερος ήταν ο κύριος manblaz..Εύγε{#emotions_dlg.thumbup}