ελληνική μουσική
    281 online   ·  210.848 μέλη

    2ος αγώνας ποδοσφαίρου MusicHeaven!

    Peace18
    15.03.2008, 21:36
    Τςτςτς! Ολυμπιακός-Εργοτέλης έγινε το ματς! Σε ποιόν να το πεις και να σε πιστέψει!!
    13-2!! Μπράβο παιδιά! Τελικά οι επιθετικοί δεν απείλησαν για θέμα στο μπλογκ τους και τα όσκαρ δεν βοήθησαν τους μέσους! Κρίμα!
    alexia-vicky
    15.03.2008, 22:47
    Αν και έχω προσωπική άποψη το βίντεο- ντοκουμέντο θα τα πει ΟΛΑ!!


    heartbreak-kid
    15.03.2008, 22:52
    σοβαρά τώρα. είπαμε να πάμε για μπαλίτσα να παίξουμε να το φχαριστηθούμε. δεν υπαρχεί λόγος να βγη φωτογραφία κάποιου ή απόσπασμα από βίντεο, όταν ο ίδιος δεν θέλει.
    SouLRocK
    15.03.2008, 22:58
    oxi vre paidia den hmoun athina simera kai ton exasa ton agwna..
    tha kanonistei pali kanenas agwnas?-kai egw mesa!
    Spotlight_Dancer
    16.03.2008, 00:48
    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 15-03-2008 στις 22:52 έγραψε...

    σοβαρά τώρα. είπαμε να πάμε για μπαλίτσα να παίξουμε να το φχαριστηθούμε. δεν υπαρχεί λόγος να βγη φωτογραφία κάποιου ή απόσπασμα από βίντεο, όταν ο ίδιος δεν θέλει.



    Ναι,αλλα εδω στη μεγαλη οικογενεια του ΜΗ δεν εχουμε μυστικα.
    Orfeus
    16.03.2008, 03:35
    Εγώ πάντως απόψε το βράδυ έμαθα ότι ήδη απολύθηκε ο προπονητής και την πηγή μου ΔΕΝ τη μαρτυράω!!!


    Deos
    16.03.2008, 09:13
    Παράθεση:

    Το μέλος beatlus στις 15-03-2008 στις 21:18 έγραψε...

    ...13-2



    2?
    TI 2????????
    ΤΡΙΑ (3) ΒΑΛΑΜΕ!!!!
    ΜΗ ΣΤΕΡΕΙΤΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΣΑΣ!!

    11 παίκτες, μία βιντεοκάμερα, τρεις φωτογραφικές.
    ο γυναικείος πληθυσμός στις κερκίδες, μας εμψύχωνε (?) και μας βοηθούσε να ανταπεξέλθουμε (??)
    χάνοντας με ελεγχόμενη διαφορά.
    Πάντως, ας ανατρέξουμε στους λόγους ήττας μας:

    -το ουίσκυ του uNick πίσω από το δεξί δοκάρι δε βοήθησε να ανάψουν τα αίματα γιατί ήταν μπόμπα.
    -ο Kid έψαχνε εις μάτην στην κερκίδα 1.80 χωρίς τακούνια και στενοχωρήθηκε
    -είχα πυρετό και έβλεπα την μπάλα σα μεγάλο παναντόλ που ενώ το ήθελα το έδιωχνα (καταραμένη άμυνα)
    -ο rory ξέχασε να φέρει την κιθάρα και ήταν απαρηγόρητος
    -ο mprizas δεν είχε ορατότητα να μου δώσει πάσες κι ας του φώναζα cutty shark
    -o kinezas πήγε να κάνει χαρακίρι μετά από ένα τραγικό και καθοριστικό στην ιστορία αυτογκόλ

    Για τους αντιπάλους ας μιλήσει άλλος, δεν έχω τα κουράγια..
    heartbreak-kid
    16.03.2008, 10:12
    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 16-03-2008 στις 09:13 έγραψε...

    Για τους αντιπάλους ας μιλήσει άλλος, δεν έχω τα κουράγια..



    θα μίλαγα εγώ αλλά από το 2ο γκολ και μετά τους έχασα και δεν θυμάμαι καν ποιοι ήταν
    sylviaki
    16.03.2008, 10:25
    χαχαχαχαχα να'στε καλα με κανατε και γελασα πρωνιατικα!μα 31-2?θελει μεγαλη προσπαθεια να το καταφερεις αυτο
    Deos
    16.03.2008, 10:29
    Συλβιάκι το ξεφτύλισες με το 31..
    sylviaki
    16.03.2008, 10:32
    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 16-03-2008 στις 10:29 έγραψε...

    Συλβιάκι το ξεφτύλισες με το 31..



    κατα λαθος 13-2 ηθελα να γραψω
    Deos
    16.03.2008, 11:07
    Εκτός αν προβλέπεις τα μελλούμενα

    Τουλάχιστον εξαντλήσαμε τους αντιπάλους (ακόμα κοιμούνται)
    Blacksad
    16.03.2008, 11:32
    13-2 θες να πείς ότι έληξε το πρώτο ημιχρόνιο (που έλεγε και ο Διακογιάννης) γιατί για το 2ο άστο.

    Διαφορά κλάσης τί να πει κανείς,

    όσο για τον mpriza και το φάουλ που κέρδισε πέφτοντας πάνω μου και μετά σφαδάζοντας σαν χταπόδι για να σηκωθεί ως δια μαγείας στο καπάκι και να το εκτελέσει...να το βαζε τουλάχιστον...

    Για την πυραυλοκίνητη ομάδαρα απλά και μόνο respect!

    βέβαια εγώ και ο Audioslave παρακολουθούσαμε χαλαρά τους Manblaz, Beatlus και Stasis να τρέχουν πάνω-κάτω σαν τον Βέγγο και έτσι δεν χρειάστηκε να ξεδιπλώσουμε όλη τη πτυχή του τεράστιου ταλέντου μας γιατί τότε το σκορ θα γινόταν όντως 31-2 που έγραψε και το sylviaki.

    Άντε να αποδώσουμε και τιμή στον αντίπαλο uNickoτερματοφύλακα που έπιασε ό,τι μπορούσε-τι να σου κάνει και ο δόλιος δεν τον γέννησε χταπόδι η μάνα του, μόνο 2 χέρια είχε και θα συμφωνήσω ότι το ουίσκι ήταν μπόμπα Νικόλα

    στον συγκινητικό επιθετικό-αμυντικό-μέσο kinezes, που το πάλεψε με φιλότιμό και αυταπάρνηση, με καλύτερη στιγμή τον αλανιάρικο πανηγυρισμό κρέμασμα στο-δίχτυ του γηπέδου για γκολ που έβαλε κάποιος άλλος

    στον μαχητή DEOS που αφού πρώτα πήρε την μπάλα και την πήγε στο αστυνομικό τμήμα του Ρέντη αφού την πέρασε για χειροβομβίδα, αλλά έπαιξε παθιάρικη άμυνη εφάμιλλη ενός Ολυμπιακού στο 7-0 με τη Γιουβέντους,

    για τον mpriza τα παμε και πιο πάνω,

    ο rory μπήκε όταν το σκόρ ήταν ήδη διψήφιο οπότε απαλάσσεται των ευθυνών του

    και ο φίλτατος kid ήταν ό,τι πιο επιθετικό είχε να επιδείξει μια ομάδα που πέρασε την σέντρα μετά το 3-0 και ο εκάστοτε τερματοφύλακας έκανε κουρά ομορφιάς, άραζε και περίμενε το γρασίδι να ωριμάσει,

    Το συμπέρασμα, το παν στο ποδόσφαιρο όπως και στη ζωή είναι να χεις καλούς συμπαίκτες που θα σε κάνουν να κερδίζεις χαλααααρά
    Blacksad
    16.03.2008, 11:42
    Και να συμπλωρώσω για τον mpriza,

    η καλύτερη στιγμή του ήταν στην... προθέρμανση όταν έκανε ένα εντυπωσιακό-δυναμικό-φοβερό τάκλιν απέναντι στη sunnybeach την οποία και έβγαλε νοκ-αουτ.

    Αναστασία ελπίζω να έμαθες πια ότι πρέπει να αποφεύγεις εκτός από πλασιέ, εφοριακούς και τους ατζαμήδες ποδοσφαιριστές
    mprizas
    16.03.2008, 12:47
    Παράθεση:

    Το μέλος Blacksad στις 16-03-2008 στις 11:42 έγραψε...

    Και να συμπλωρώσω για τον mpriza,

    η καλύτερη στιγμή του ήταν στην... προθέρμανση όταν έκανε ένα εντυπωσιακό-δυναμικό-φοβερό τάκλιν απέναντι στη sunnybeach την οποία και έβγαλε νοκ-αουτ.

    Αναστασία ελπίζω να έμαθες πια ότι πρέπει να αποφεύγεις εκτός από πλασιέ, εφοριακούς και τους ατζαμήδες ποδοσφαιριστές


    Απολογούμαι! Ξαφνικά βλέπω μια τύπισσα να έρχεται με μανία να θέλει να μου πάρει την μπάλα. Εγώ (ως τζέντλεμαν) πήγα να αλλάξω κατεύθυνση διακριτικά, αλλά κι εκείνη άλλαξε κατεύθυνση κι επήλθε το μοιραίο...

    Πάντως θα χω να το λέω: Είναι η πρώτη φορά που χτύπησα γυναίκα! Εγώ κι ο Βόγλης δηλαδή στο "χώμα βάφτηκε κόκκινο"...

    Όσο για το ματς έχω να καταγγείλω ότι το 8ο γκολ τους ήταν οφσάιντ, γεγονός που μας έριξε τη ψυχολογία! Πώς να παίξεις μετά???

    Επίσης είχαν άσχημη συμπεριφορά μέσα στο αγωνιστικό χώρο, γεγονός που μας εκνεύρισε και δε μπορούσαμε να συγκεντρωθούμε! πχ όταν σακάτεψα τον audioslave, και του πήρα τα πόδια, του τα έβαλα σε σακούλα σούπερ-μάρκετ και του τα δωσα στο χέρι, εκείνος δεν είπε τίποτα!!!!!! Τι να πεις...




    manblaz
    16.03.2008, 13:09
    Μαλλον με γελουν τα ματια μου....ακομα γραφει στο φορουμ ο Μπρίζας ????

    αντε φιλε γιωργη θα σε συγχωρεσουμε για τις εμπρηστικες δηλωσεις σου , θα φανουμε μαγαλοψυχοι και θα σε αφησουμε να συνεχισεις να μας διασκεδασεις με τα ομορφα σχολια σου.

    Οσο για το ματς, ενα μεγαλο ευχαριστω στους audioslave, Bealtus, stasis kai Blacksad που κατατροπωσαν την αντιπαλη ομαδα

    Οσο για "αλλους" (ξερω μας αφησαν να κερδισουμε για να εχουν την ευκαιρια να μας κερδισουν στη ρεβανς ) τι να πω...

    Deos: αρχηγος με ολη τη σημασια της εννοιας, παρα τον πυρετο εκανε οτι μπορουσε
    Kinezas: μεγαλο ταλεντο, εχει ολο τον καιρο μπροστα του να αφησει ιστορια στο χωρο του ποδοσφαιρου
    Unick:τρεμε Ολιβερ Καν, ενας θρυλος των γκολποστ γεννιεται
    Rory:αν και ηρθε αργα ετρεξε προσπαθησε αλλα πειτε του να κλεινει τα ποδαρακια του....
    Kid: ετρεξε προσπαθησε αλλα ηταν απελπιστικα μονος του

    οσο για τον μπριζα τα ειπε ολα ο blacksad, η σκηνη του ΕΘΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ ειναι ολη δικη του...


    MISangie
    16.03.2008, 13:26
    Ο αγώνας ήταν συγκλονηστικός!
    Και οι δύο ομάδες έβαλαν όλο τους τον εαυτό...(στην αρχή τουλάχιστον..γιατί απο τα μισά και μετά,έβλεπες τους τερματοφύλακες να πιάνουν την μπάλα ξαπλωτοι.. )

    Περιμένουμε με ανυπομονησία την ρεβάνς!


    Και για όσους δεν ήταν στην παρέα μας...ακολουθούν φωτογραφίες...




    Ο τερματοφύλακας της ομάδας με τα κίτρινα Blacksad (Η ομάδα που έβαλε τα 13 γκολ...)



    επισυναπτόμενα: 00811.jpg 
    Termite
    16.03.2008, 13:29
    Αυτη τη ρεβάνς θέλω κ εγώ να την απολαύσω!
    marylin
    16.03.2008, 13:34
    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 16-03-2008 στις 09:13 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος beatlus στις 15-03-2008 στις 21:18 έγραψε...

    ...13-2



    2?
    TI 2????????
    ΤΡΙΑ (3) ΒΑΛΑΜΕ!!!!
    ΜΗ ΣΤΕΡΕΙΤΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΣΑΣ!!

    11 παίκτες, μία βιντεοκάμερα, τρεις φωτογραφικές.
    ο γυναικείος πληθυσμός στις κερκίδες, μας εμψύχωνε (?) και μας βοηθούσε να ανταπεξέλθουμε (??)
    χάνοντας με ελεγχόμενη διαφορά.
    Πάντως, ας ανατρέξουμε στους λόγους ήττας μας:

    -το ουίσκυ του uNick πίσω από το δεξί δοκάρι δε βοήθησε να ανάψουν τα αίματα γιατί ήταν μπόμπα.
    -ο Kid έψαχνε εις μάτην στην κερκίδα 1.80 χωρίς τακούνια και στενοχωρήθηκε
    -είχα πυρετό και έβλεπα την μπάλα σα μεγάλο παναντόλ που ενώ το ήθελα το έδιωχνα (καταραμένη άμυνα)
    -ο rory ξέχασε να φέρει την κιθάρα και ήταν απαρηγόρητος
    -ο mprizas δεν είχε ορατότητα να μου δώσει πάσες κι ας του φώναζα cutty shark
    -o kinezas πήγε να κάνει χαρακίρι μετά από ένα τραγικό και καθοριστικό στην ιστορία αυτογκόλ

    Για τους αντιπάλους ας μιλήσει άλλος, δεν έχω τα κουράγια..




    MISangie
    16.03.2008, 13:38
    Deos και Mprizas ετοιμάζονται για σουτ...

    Ο Γιώργος κάνει πρώτα στην μπάλα μια διάλεξη μήπως και μπει στα δίχτυα...






    επισυναπτόμενα: 009114.jpg 01013.jpg