ελληνική μουσική
    529 online   ·  210.826 μέλη

    2ος αγώνας ποδοσφαίρου MusicHeaven!

    beatlus
    17.03.2008, 03:15
    ...εεεεεεεεεε, και μην χαθούμε! Να ξανακανονίσουμε αγώνα, έτσι; Να ξεσκουριάζουμε που και που
    pavel
    17.03.2008, 09:09


    Διάβασα προσεκτικά τα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων, και χαμογέλασα χαιρέκακα... Τους τα έλεγα εγώ, ορισμένων, οτι η άστατη εξωγηπεδική ζωή που κάνουν, δεν θα τους βγει σε καλό .Ειδικότερα, κάποιες ακριβοπληρωμένες βεντέτες, το έχουν ....παραχέσει, αδιαφορώντας για να δικαιώσουν τόσο εκείνους που τους εμπιστεύτηκαν, όσο και τον κόσμο τους που τους ακολουθεί με βροχές και με χιόνια....
    Λόγω ιδιότητας είμαι σε θέση να γνωρίζω πολλές απο τις άγνωστες πτυχές αυτής της άστατης ζωής, που αφορά σε πρώην και νυν μοντέλες, κατασπαράγματα αβυσαλέων μερίδων ποικιλιών (-και εκείνα τα φλογεράκια με τον παστουρμά μην ξεχάσετε παρακαλώ κυρία Μαρία!!!) ,ερωτοτροπήματα σε κοινή θέα, και φυσικά εξουθενωτικά μπεκρουλιάσματα με κάθε είδους αλκοολούχα (Μπλιάχχχχ!!!)...

    Θα γινόμουν πιό αποκαλυπτικός, αλλα δεν το κάνω, για δυο λόγους.

    Ο πρώτος είναι οτι δεν προλαβαίνω, γιατί σε λίγο θα κοπεί το ρεύμα. (@%$)*!!&&@)

    Και ο δεύτερος είναι οτι το σκέφτηκα ψυχραιμότερα...
    Ο αριθμός τού τραπεζικού μου λογαριασμού, θα αποστελεί με ΠΜ στα μέλη που έχουν λόγους να κρύβουν τις ατασθαλίες τους. Εκείνοι, ΞΕΡΟΥΝ τι πρέπει να κάνουν... Επίσης, δεκτά και αντισταθμιστικά ποσά απο αντίπαλες φράξιες, που θέλουν να εκθέσουν ανεπανόρθωτα τους αντιπάλους τους. Εννοείται, φυσικά, οτι θα υπερισχύσει όποιος δώσει περισσότερα...
    Οι καιροί είναι δύσκολοι...


    Orfeus
    17.03.2008, 10:21
    Η αλήθεια είναι ότι με την έφοδο που έκανα αργότερα, είδα με τα ίδια μου τα μάτια "πολλές απο τις άγνωστες πτυχές αυτής της άστατης ζωής και φυσικά εξουθενωτικά μπεκρουλιάσματα με κάθε είδους αλκοολούχα"

    Είμαι στη διάθεση του Αθλητικού Δικαστή!
    pavel
    17.03.2008, 11:17
    Παράθεση:

    Το μέλος Orfeus στις 17-03-2008 στις 10:21 έγραψε...

    Η αλήθεια είναι ότι με την έφοδο που έκανα αργότερα, είδα με τα ίδια μου τα μάτια "πολλές απο τις άγνωστες πτυχές αυτής της άστατης ζωής και φυσικά εξουθενωτικά μπεκρουλιάσματα με κάθε είδους αλκοολούχα"

    Είμαι στη διάθεση του Αθλητικού Δικαστή!



    ...Εεεεε.... ναι......
    απλά να συμπληρώσω το "μπλιάχχχ!!!!", (εκεί , μετά την λέξη "αλκοολούχα"),που δεν ενέφερε ο Orfeus, προφανέστατα σαν μια χειρονομία καλής θέλησης...
    Θα επισυναφθεί και ο δικός του αριθμός τραπ. λογαριασμού.
    fantasma
    17.03.2008, 11:58
    Να fantasτω πως ηρθε το ρευμα???


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fantasma στις 17-03-2008 11:58 ]


    sunnybeach
    17.03.2008, 13:32
    Ναι, ήμουν και εγώ και εκεί!!! Είχα όλη τη χαρά να παρακολουθήσω αυτό το ματς!
    Όλοι οι θεατές, παρακολουθούσαν με κομμένη την ανάσα την εξέλιξη του αγώνα...

    Κορυφαίες φάσεις:

    Η μπάλα να περνάει καρφωτή από ένα μικρό άνοιγμα ανάμεσα στα πόδια του uNick. Η κερκίδα επιβράβευσε με γέλια.

    Ο mprizas μενόμενος να τρέχει και να σκοράρει το δεύτερο από τα τέσσερα γκολ της ομάδας... Μη με ρωτάτε πως έγινε αυτό, θα σας γελάσω!

    Και ναι ήταν τέσσερα!!! Λάθος λογαριασμός αγόρια! Το πρώτο γκολ της ηττημένης ομάδας σημειώθηκε από τον Kinezes αλλά σε λάθος τέρμα!!!

    Ο Deontas έκανε διαφορετικές εμφανίσεις, λόγω πυρετού, όπως μας πληροφόρησε, και προσφέρθηκε να χαρίσει την ιδρωμένη φανέλα στο κοινό του...

    Για τους manblaz και beatlus δεν μπορώ να πω τίποτα. Δεν προλάβαινα να τους δω.

    Κορυφαία στιγμή stasi ως τερματοφύλακα, την ώρα που λιαζόταν ανέμελος στο χορτάρι.

    Ο blacksad από την άλλη, ευγενέστατος, είχε γυρίσει την πλάτη στον αγώνα, αφού δεν απειλούταν η εστία του και μιλούσε στις κυρίες.

    Ο αξιαγάπητος Kid, εγκατέλειψε νωρίς των αγωνιστικό χώρο, λόγω πόνου πριν προλάβει να ξεδιπλώσει το ταλέντο του. Την επόμενη φορά!

    Ο rorry, προσπάθησε το παιδί να ανατρέψει, τα ανίτρεπτα, αλλά...το αποτέλεσμα γνωστό!

    Ο σκηνοθέτης μας, ισχυρίστηκε, ελλειματική σκηνοθεσία στις πάσες, και υποσχέθηκε την επόμενη φορά να αναλάβει ο ίδιος...

    Σε αυτό το σημείο θέλω να ζητήσω συγνώμη για τα επεισόδια που προκάλεσα στον αγωνιστικό χώρο. Λύπαμαι πραγματικά για τα γέλια κατά τη διάρκεια του αγώνα, την καθιστική διαμαρτυρία κατά τη διάρκεια των πέναλτι και για το ότι σας πήρα τη μπάλα και έτρεχα. Θα επαναληφθούν!!!

    Η σαβούρδα, για την οποία έγινε λόγος, είχε προηγηθεί (αλλά μυαλό δεν έβαλα).
    Δεν φταίει ο mprizas. Μη νοίωθεις τύψεις... Προσπάθησα να τον μπλοκάρω, στην προθέρμανση και λόγω υπερβολικής ταχύτητας, βρέθηκα με τη μούρη στο χλοοτάπητα.

    Απολογισμός: μερικές μελανιές, ολίγες εκδορές και λίγα αίματα!!! Αλλά τον μπλόκαρα

    Συμπέρασμα: Μπορεί τα παιδιά να "έπαιξαν" μπάλα, άλλος πήρε τα παράσημα!!!
    uNick
    17.03.2008, 16:59
    Θα συνεχίσει για πολύ ακόμα ο διασυρμός? Είπαμε: όπως όλες οι μεγάλες ομάδες επιπέδου Champions' League, είχαμε κι εμείς μια κακή ημέρα. Εδώ κοτζάμ Μπαρτσελόνα, Ρεάλ, Μπάγερν, Γιουνάιτεντ κλπ έχουν κάποιες κακές στιγμές... εμείς δεν θα έχουμε? Και ο Ροναλντίνιο έκανε "κοιλιά" στην απόδοσή του... η δικές μας κοιλιές σας μαράνανε?... Δεν είναι λόγοι αυτόι για να μας ξεφτιλίζετε έτσι...


    Απευθυνόμενος στην ομάδα μου, λέω τα εξής:

    Κύριοι (λέμε τώρα...), εκτός του ότι οι άμπαλοι έβγαλαν γλώσσα, μας κράζει και η κερκίδα (που δεν είχε ούτε μια στο 1.80 χωρίς τακούνια)!
    Θα το αφήσουμε αυτό να περάσει έτσι???
    Ας συνέλθει (απ'τα πιώματα) η ομάδα για να ορίσουμε ειδικό διαπραγματευτή, ο οποίος θα κανονίσει το ραντεβού με τις "μυρωδιές" για να παίξουμε τη ρεβάνς και να τους κλείσουμε οριστικά τα στόματα!!!




    Blacksad
    17.03.2008, 17:18
    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 17-03-2008 στις 16:59 έγραψε...

    Θα συνεχίσει για πολύ ακόμα ο διασυρμός? Είπαμε: όπως όλες οι μεγάλες ομάδες επιπέδου Champions' League, είχαμε κι εμείς μια κακή ημέρα. Εδώ κοτζάμ Μπαρτσελόνα, Ρεάλ, Μπάγερν, Γιουνάιτεντ κλπ έχουν κάποιες κακές στιγμές... εμείς δεν θα έχουμε? Και ο Ροναλντίνιο έκανε "κοιλιά" στην απόδοσή του... η δικές μας κοιλιές σας μαράνανε?... Δεν είναι λόγοι αυτόι για να μας ξεφτιλίζετε έτσι...


    Απευθυνόμενος στην ομάδα μου, λέω τα εξής:

    Κύριοι (λέμε τώρα...), εκτός του ότι οι άμπαλοι έβγαλαν γλώσσα, μας κράζει και η κερκίδα (που δεν είχε ούτε μια στο 1.80 χωρίς τακούνια)!
    Θα το αφήσουμε αυτό να περάσει έτσι???
    Ας συνέλθει (απ'τα πιώματα) η ομάδα για να ορίσουμε ειδικό διαπραγματευτή, ο οποίος θα κανονίσει το ραντεβού με τις "μυρωδιές" για να παίξουμε τη ρεβάνς και να τους κλείσουμε οριστικά τα στόματα!!!





    Πάντως Νικόλα εσύ έχεις κερδίσει το σεβασμό μου σαν τερματοφύλακας έβγαλες ό,τι μπορούσες αλλά σε παρέσυρε το ρεύμα, όσο για τη ρεβάνς, ναι μεν αλλά με αναδιανομή των ομάδων, κάτσε εσύ δεξιά στο τέρμα, εγώ αριστερά, στη μέση ο kinezes και αν μπει γκόλ να μου τρυπήσεις τη μύτη.

    Θα μου πεις και ποιός θα βάλει στην αντίπαλη ομάδα τα γκολ, δε βαριέσαι με Manblaz αντίπαλο καλό είναι και το 0-0
    melkat06
    17.03.2008, 17:23
    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 17-03-2008 στις 16:59 έγραψε...

    μας κράζει και η κερκίδα (που δεν είχε ούτε μια στο 1.80 χωρίς τακούνια)!
    Θα το αφήσουμε αυτό να περάσει έτσι???




    Καμμένο μου τι να αφήσετε και τι να κρατήσετε καλό θα ήταν να το δείξετε μέσα στο γήπεδο!!!!!!!

    Και για να απαντήσω στο θεματάκι με το 1,80 (που το πήρα προσωπικά)
    να σε πληροφορήσω πως για να παρακολουθήσει η Σκλεναρίκοβα τον αγώνα,
    θα έπρεπε να παίζει τουλάχιστον ο Καρεμπέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    :ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ
    mprizas
    17.03.2008, 19:18
    Η ρεβάνς έρχεται...
    Εγώ το μόνο που συμβουλεύω τους αντιπάλους για την επόμενη φορά είναι "να σκεπαστούν" γιατί δε ξέρουν τι τους περιμένει!

    Η ομάδα μας, με ανεβασμένο ηθικό, και με καθαρό μυαλό πια, θα πετάξει προς τη νίκη και θα κλείσει κάποια επιπόλαια στόματα που τόλμησαν να χλευάσουν παίχτες διεθνούς φήμης και ανυπολόγιστων δυνατοτήτων! Και αυτούς, και τις εγκάθετες φυλλάδες τους!!!

    Για το επόμενο ματς θα τους δοθεί και δώρο ένα κομπιουτεράκι απ' το dia πριν τον αγώνα για να πολλαπλασιάζουν τα γκολ που θα τρώνε!

    deos, kinezes_trexoun_gymnes, unick, heartbreak-kid, mprizas και rory166 ήδη προπονούνται πρωί μεσημέρι βράδυ (σαν τον Ρόκι ένα πράμα) και σε λίγες μέρες θα μασάνε σίδερα! (με το κατάλληλο συνοδευτικό, ουίσκι ή ρακή)

    Γιατί...θα κλάψουνε μανούλες!!!
    heartbreak-kid
    17.03.2008, 19:31



    adriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan
    sylviaki
    17.03.2008, 19:33
    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 17-03-2008 στις 19:18 έγραψε...

    Η ρεβάνς έρχεται...
    Εγώ το μόνο που συμβουλεύω τους αντιπάλους για την επόμενη φορά είναι "να σκεπαστούν" γιατί δε ξέρουν τι τους περιμένει!

    Η ομάδα μας, με ανεβασμένο ηθικό, και με καθαρό μυαλό πια, θα πετάξει προς τη νίκη και θα κλείσει κάποια επιπόλαια στόματα που τόλμησαν να χλευάσουν παίχτες διεθνούς φήμης και ανυπολόγιστων δυνατοτήτων! Και αυτούς, και τις εγκάθετες φυλλάδες τους!!!

    Για το επόμενο ματς θα τους δοθεί και δώρο ένα κομπιουτεράκι απ' το dia πριν τον αγώνα για να πολλαπλασιάζουν τα γκολ που θα τρώνε!

    deos, kinezes_trexoun_gymnes, unick, heartbreak-kid, mprizas και rory166 ήδη προπονούνται πρωί μεσημέρι βράδυ (σαν τον Ρόκι ένα πράμα) και σε λίγες μέρες θα μασάνε σίδερα! (με το κατάλληλο συνοδευτικό, ουίσκι ή ρακή)

    Γιατί...θα κλάψουνε μανούλες!!!



    αυτή η δήλωση σε συνδυασμό με το βλέμμα του καλικάντζαρου με κάνει πολύ περίεργη να δω τον επόμενο αγώνα απο κοντά
    Hastaroth
    17.03.2008, 21:18
    Επειδή δέν βλέπω να είχατε διαιτητή,προσφέρομαι γιά τον δεύτερο αγώνα.Είμαι αμερόληπτος και δέν δωροδοκούμαι (πόσο να κάνη πιά ένα κεσεδάκι τζατζίκι ....) καί επομένως εγγυώμαι οτι ο αγώνας θα είναι δίκαιος.


    movflower
    17.03.2008, 22:21
    Παράθεση:

    Το μέλος Hastaroth στις 17-03-2008 στις 21:18 έγραψε...

    Επειδή δέν βλέπω να είχατε διαιτητή,προσφέρομαι γιά τον δεύτερο αγώνα.Είμαι αμερόληπτος και δέν δωροδοκούμαι (πόσο να κάνη πιά ένα κεσεδάκι τζατζίκι ....) καί επομένως εγγυώμαι οτι ο αγώνας θα είναι δίκαιος.





    χαχαχαχα Έτσι! Διαιτητής εδώ και τώρα!
    ...
    Λες από αύριο μέχρι τον επόμενο αγώνα, να γεμίζει ασφυκτικά το ψυγείο με τζατζικάκι; Πού θα πάει, θα συνοδεύεται και με κανένα μεζεδάκι για βουτιές!


    Deos
    17.03.2008, 22:51
    Φώτο 1
    Ο Τερματοφύλακάς μας ζεστενόταν με τον ήλιο. Μετά τη Δύση ζεστάθηκε με μελόρακο..

    Φώτο 2
    Ένας από τους χιλιάδες τερματοφύλακες της αντίπαλης ομάδας να έχει κάτσει άκρη άκρη του τέρματος, ώστε να μπορεί να υπογράφει αυτόγραφα πάνω στο δίχτυ στις φωτογραφίες.

    Who's gonna drive you home tonight (O)__(O)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Deos στις 17-03-2008 22:53 ]








    επισυναπτόμενα: uNick-The Ball Guardian.jpg Beatlus Figouratzis.jpg 
    Deos
    17.03.2008, 22:58
    Φώτο 1
    Οι αντίπαλοι ετοιμάζονται παίρνοντας κάθε δυνατή προφύλαξη γνωρίζοντας το εκτόπισμα που επρόκειτο να αντιμετωπίσουν.

    Φώτο 2
    Κάποιοι βέβαι το παίζουν πιο άνετοι ωσάν να βαδίζουν σε πασαρέλα..






    επισυναπτόμενα: Beatlus+Manblaz - Palioantipaloi.jpg Audioslave+Blacksad - Exthroi.jpg 
    Deos
    17.03.2008, 23:04
    Φώτο 1
    Μια και δεν υπάρχει αρχηγός, κάτσε να βάλουμε το περιβραχιόνιο.

    Φώτο 2
    Κι ένα τσιγαράκι αθλητής άνθρωπος να περάσουμε το μήνυμα στη νεολαία..






    επισυναπτόμενα: Stasis Kapnikarea.jpg Deoplayer.jpg 
    Deos
    17.03.2008, 23:08
    Φώτο 1
    Οι παίκτες έτοιμοι να ξεχυθούν στο γήπεδο και να παίξουν με ψυχή, αρετή, τόλμη και να αποκτήσουν υστεροφημία.

    Φώτο 2
    Τα διεθνή κανάλια Anastasisk TV και MISangie Magazine






    επισυναπτόμενα: skorpisteite.jpg MME.jpg 
    Deos
    17.03.2008, 23:55
    Φώτο 1
    Ο Mprizas ως άλλος Tazman Devil κατευθύνεται ανεμοστροβιλίζοντας προς την εστία του Audioslave, έτοιμος να τον κατακεραυνώσει.

    Φώτο 2
    Ο Mprizas απαρηγόρητος έχασε το ουίσκ.. το σουτ και ο Audio έρχεται να τον χλευάσει, να τον φτύσει, να τον κλωτσήσει και να του μειώσει το ρόλο στη Ζάχαρη Άχνη..






    επισυναπτόμενα: Mprizas Rompa.jpg Mprizas Superman.jpg 
    Deos
    18.03.2008, 00:00
    Φώτο 1
    Κινέζες που τελικά δεν τρέχουνε αλλά περπατάνε (και σκοράρουνε)

    Φώτο 2
    Ένα ευχάριστο διάλειμμα απο τις οπαδούς που ξεχύθηκαν από τις εξέδρες στον αγωνιστικό χώρο, προσπαθώντας να γνωριστούν με την μπάλα.
    Βλέπουμε τη Sunnybeach να κάνει control, την προπονήτριά της Lvicky να την επιβλέπει
    και την eleni να έχει μείνει στήλη άλατος.






    επισυναπτόμενα: eleni,sunnybeach,lvicky - mazoretes.jpg Trexoum Leme.jpg