ελληνική μουσική
    722 online   ·  210.846 μέλη

    Συνάντηση μελών στην Κρήτη (28 Μαρτίου)

    KAKOFONIKS
    24.03.2008, 13:46
    Αντε έτσι μπράβο να βλέπω το νέο αίμα καλώς ορίσατε παιδιά!!!!!!
    ANTONHS
    25.03.2008, 19:56
    Γεια σας παιδιά. Θέλω να κάνω μια παρατήρηση.
    Όταν στον τίτλο βάζεις σκέτο <<συνάντηση μελών στην Κρήτη>> πρέπει να γράψεις και σε πιο νομό θα γίνει η συνάντηση για να καταλαβαίνει ο άλλος που πιθανόν θα ήθελε να έρθει. Διότι Κρήτη δεν είναι μόνο το Ηράκλειο, όπως Ελλάδα δεν είναι μόνο η Αθήνα.
    Καλά να περάσουν σε όσους πάνε.
    steinway
    25.03.2008, 21:06
    Φίλε Αντώνη,

    επειδή το σαιτ μας διαβάζετε απ' όλη την Ελλάδα και ίσως να υπάρχουν μπερδέματα με το Ηράκλειο-μιας και υπάρχει περιοχή στην Αθήνα με το ίδιο όνομα- ο τίτλος γράφει Κρήτη...όπως και στις υπόλοιπες συναντήσεις, γράφει Αθήνα, Θεσσαλονίκη και όχι συγκεκριμένη περιοχή....!!

    Τα Χανιά είναι πολύ όμορφα κι αν θελήσετε κάποια στιγμή, μια πρόταση φτάνει για να γίνει κι εκεί μια συνάντηση.... Θα ήταν καλύτερη μια πρόταση σου λοιπόν, παρά ένα τέτοιο σχόλιο που δεν έχει χώρο τη στιγμή αυτή που κανονίζεται ένα αντάμωμα μελών που αγαπάνε τη μουσική.....

    Γ
    ANTONHS
    25.03.2008, 21:29
    Η Κρήτη είναι ξεχωριστό γεωγραφικό διαμέρισμα οπως Μακεδονια,Ηπειρος κ.α.
    Αρα λοιπόν αν γραφόταν <<συνάντηση μελών στο Ηράκλειο της Κρήτης >>δεν θα μπερδευόταν κανείς.
    Αυτα...
    silverwind
    27.03.2008, 17:20
    καλησπερα στα παιδια απο ηρακλειο κρητης....για βοηθηστε και λιγο......ποτε ειναι αυτη η συναξη τελικα?πεμπτη η παρασκευη?αν μπορεσω να ερθω να σας γνωρισω....να μεγαλωνει το συναφι....και οχι το συναχι....λοιπον?περιμενω νεα σας.....οπως και να εχει καλα να περασετε κοπελια.......















    tago
    27.03.2008, 17:24
    Μόνο τόσες συμμετοχές ρε παιδιά?
    tago
    27.03.2008, 17:33
    Παράθεση:

    Το μέλος silverwind στις 27-03-2008 στις 17:20 έγραψε...

    καλησπερα στα παιδια απο ηρακλειο κρητης....για βοηθηστε και λιγο......ποτε ειναι αυτη η συναξη τελικα?πεμπτη η παρασκευη?αν μπορεσω να ερθω να σας γνωρισω....να μεγαλωνει το συναφι....και οχι το συναχι....λοιπον?περιμενω νεα σας.....οπως και να εχει καλα να περασετε κοπελια.......
















    28, ημέρα Παρασκευή φίλε μου. Το μέρος αναφέρεται στο πρώτο post. Πρόκειται για το παλιό «κόντε Μιρι» που τώρα ονομάζεται «Πάλαι ποτέ». Φυσικά και πρέπει να έρθεις.
    loiless
    27.03.2008, 18:18
    Καλώς να μας έρθετε!!!! θα χαρούμε να γνωρίσουμε
    Άντε να βλέπουμε κι άλλες συμμετοχές

    COUSTEAU
    27.03.2008, 19:10
    Αντε και μετά μπείτε όλοι μαζί σε ένα αεροπλανάκι και ελάτε Πάτρα... στη δική μας συνάντηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    MichPah
    27.03.2008, 19:18
    Νεαροί και κοπελιές; έχουμε πει ώρα;
    δεν έχουμε πει....γράψτε τι ώρα να ξέρουμε πάνω κάτω.....!!!!

    silverwind
    27.03.2008, 19:29
    Ευχαριστω tago..το ξερω το μαγαζι......ελπιζω να τα πουμε απο κοντα εκτος απροοπτου..παρεπιπτοντως φιλε μου..και εγω ηχοληπτης...σπουδασα..αλλα δεν ασχοληθηκα δυστηχως ποτε....αντε να ανεβαινουμε...τα υπολοιπα απο κοντα
    jorge
    27.03.2008, 19:58
    Παιδάκια, δεν πρέπει να βαριέστε όταν οργανώνετε συνάντηση :)

    Γι' αυτό πάντα να κάνετε copy-paste τη λίστα συμμετοχών, μαζί με ημερομηνία, ώρα, μαγαζί και διεύθυνση:

    πχ

    ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ MUSICHEAVEN ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΜΑΡΤΙΟΥ
    Πάλαι ποτέ (γράψτε εδώ τη διεύθυνση)
    Ώρα: (γράψτε εδώ την ώρα)

    Λίστα

    -tago
    -loiless
    -Kakofoniks
    -mousikovagelis
    -Michpah
    -roubas
    -MarakiVas?
    -Riniw
    -anna2405 (+3)
    -steinway (Κι εμείς θέλουμε να σας γνωρίσουμε) :D
    -nikosfoibos
    tago
    27.03.2008, 22:37
    Παράθεση:

    Το μέλος silverwind στις 27-03-2008 στις 19:29 έγραψε...

    Ευχαριστω tago..το ξερω το μαγαζι......ελπιζω να τα πουμε απο κοντα εκτος απροοπτου..παρεπιπτοντως φιλε μου..και εγω ηχοληπτης...σπουδασα..αλλα δεν ασχοληθηκα δυστηχως ποτε....αντε να ανεβαινουμε...τα υπολοιπα απο κοντα


    Φυσικά και το ξέρεις. Αφού ως Κοντε Μίρι ήταν μαγαζί της γενιάς μας!
    fantasma
    28.03.2008, 08:37
    αντε ηρθε η μερα!!!! να βαλετε τα καλα σας εεεεε........

    καλα να περασετε ωρεεεε εσεις εκει κατω!!!!
    anna2405
    28.03.2008, 08:37
    ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ MUSICHEAVEN ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΜΑΡΤΙΟΥ
    ΠAΛΑΙ ΠΟΤΕ (Πίσω από τον ΟΤΕ , το "παλαι ποτέ" conte miri)
    Ώρα: 22.00
    Λίστα

    -tago
    -loiless
    -Kakofoniks
    -mousikovagelis
    -Michpah
    -roubas
    -MarakiVas?
    -Riniw
    -anna2405
    -steinway
    -nikosfoibos
    -silverwind

    Sorry Jorgito αλλά δεν προλάβαινα με τίποτα... Εχτές έκλεισα και το τραπέζι παιδιά στο όνομα μου...Παπαδάκη Άννα. Άντε να τα πούμε το βραδάκι...
    anna2405
    28.03.2008, 08:38
    Παράθεση:

    Το μέλος fantasma στις 28-03-2008 στις 08:37 έγραψε...

    αντε ηρθε η μερα!!!! να βαλετε τα καλα σας εεεεε........

    καλα να περασετε ωρεεεε εσεις εκει κατω!!!!



    Σε περιμένουμε σε guest εεεεε !
    steinway
    29.03.2008, 04:25
    Μόλις γύρισα από τη συνάντηση μας, στο Πάλαι Ποτέ!!

    Η Αννούλα, η Μούσα κι η Ελένη δε σταμάτησαν τους χορούς!! Ο Μήτσος με τη γυναίκα του που έμοιαζαν απίστευτα και ο Μιχάλης με το Λευτέρη οι ήρεμες δυνάμεις… Όσο για το Νίκο: “ο κάπου σ’ έχω ξαναδεί..!” Ρηνιώ, την επόμενη φορά θα πιούμε περισσότερο κρασί να τους βλέπουμε όλους πεντάδυμους (κι ας μη μας αφήνει το Νικολάκι να μιλήσουμε απ’ το γαργαλητό) θα σμίξουμε εκεί, κάπου ανάμεσα στ’ αγιασμένα νερά και το φωτισμένο κάστρο… Πάντα τέτοια πουλάκια μου!!!
    tago
    29.03.2008, 13:15
    Παράθεση:

    Το μέλος steinway στις 29-03-2008 στις 04:25 έγραψε...

    Μόλις γύρισα από τη συνάντηση μας, στο Πάλαι Ποτέ!!

    Η Αννούλα, η Μούσα κι η Ελένη δε σταμάτησαν τους χορούς!! Ο Μήτσος με τη γυναίκα του που έμοιαζαν απίστευτα και ο Μιχάλης με το Λευτέρη οι ήρεμες δυνάμεις… Όσο για το Νίκο: “ο κάπου σ’ έχω ξαναδεί..!” Ρηνιώ, την επόμενη φορά θα πιούμε περισσότερο κρασί να τους βλέπουμε όλους πεντάδυμους (κι ας μη μας αφήνει το Νικολάκι να μιλήσουμε απ’ το γαργαλητό) θα σμίξουμε εκεί, κάπου ανάμεσα στ’ αγιασμένα νερά και το φωτισμένο κάστρο… Πάντα τέτοια πουλάκια μου!!!


    Ωραία, χαίρομε που σου άρεσε η παρέα μας. Θα ξαναβρεθούμε σε άλλη συνάντηση σύντομα για να έρθουν και εκείνοι που δεν τα κατάφεραν εχθές!
    anna2405
    29.03.2008, 15:38
    Τσα! Εδώ είμαι κ εγώ! Περάσαμε πολύ πολύ ωραία εχτές... Χάρηκα πολύ που γνώρισα τα νέα άτομα στην παρέα μας!!! Οι παλιοί γνώριμοι επιτέλους ξανάσμιξαν και τα είπαν μετά από τόσο καιρό! Παιδιά, σειρά σας όμως να κανονίσετε κάτι,ε? Και μην κάνουμε πάλι 4 μήνες να τα πούμε! :p Ωραία η ιδέα του Νικόλα να κάνουμε εκδρομούλα ημερήσια μια Κυριακή... Το κακό είναι οτι ξεχάσαμε εγώ και η Ειρήνη τις φωτογραφικές! Λέγαμε βέβαια να βρεθούμε ξανά σήμερα για τη φωτογράφηση αλλά δεν κανονιστηκε! χαχα

    Α! Για την ιστορία... 12 άτομα μαζευτήκαμε τελικά.. Για κάντε κάτι και οι υπόλοιποι γιατί εχτές μας ξεχασατε λίγο μου φαίνεται ! :P

    Πάντα τέτοιααααα!
    silverwind
    29.03.2008, 17:56
    μια καλησπερα και απο μενα.....τελικα εχθες,πολυ ωραια περασαμε.....και εμεις οι καινουργιοι ...γνωρισαμε τους πιο παλιους....εξαιρετικα παιδια ολα......χαρηκα πολυ για τους καινουργιους μου φιλους....ελπιζω να ειμαστε καλα να ανταμωνουμε συχνοτερα...και σιγουρα θα παμε και χανια και ρεθυμνο.....αρκει να υπαρχει συμμετοχη και διαθεση...τα παιδια απο το ηρακλειο....εδειξαν την διαθεση τους....περιμενουμε με αγαπη και ανυπομονησια και τα υπολοιπα παιδια της κρητης...δημητρη+ειρηνη....αννουλα..ελενη...γιουλη....ειρηνη.....μιχαλη....δεσποινα....αν κανω καποιο λαθος και ξεχναω κανενα συγχωρατε με....μεγαλος ανθρωπος ειμαι....ο μεαγαλυτερος εψες....χαχαχαχαχα...τα 2 τα παλληκαρια στο βαθος...... .....δεν θυμαμαι τα ονοματα......την αγαπη μου και τη φιλια μου.....να ειστε καλα κοπελια.....αντες......χαρες παντα......