ελληνική μουσική
    736 online   ·  210.833 μέλη

    Ποδοσφαιρικη Συναντηση Μελων στην Θεσ/νικη

    mprizas
    03.04.2008, 13:22
    Παράθεση:

    Το μέλος Peace18 στις 03-04-2008 στις 12:58 έγραψε...

    Μπρίζα εκτώς από ευχές θα μπορούσατε να στείλετε και μέλη από την ομάδα σας για να βοηθήσουν... Ε? Ε?


    χαχαχαχαχααχ
    η ομάδα μας είναι έτοιμη να συνδραμει με οποιοδήποτε μέσο! Ειρήνη στην τελική, εσας τι σας εχουμε??? μπείτε μέσα και παρτε το παιχνίδι!!!
    Peace18
    03.04.2008, 13:39
    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 03-04-2008 στις 13:22 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Peace18 στις 03-04-2008 στις 12:58 έγραψε...

    Μπρίζα εκτώς από ευχές θα μπορούσατε να στείλετε και μέλη από την ομάδα σας για να βοηθήσουν... Ε? Ε?


    χαχαχαχαχααχ
    η ομάδα μας είναι έτοιμη να συνδραμει με οποιοδήποτε μέσο! Ειρήνη στην τελική, εσας τι σας εχουμε??? μπείτε μέσα και παρτε το παιχνίδι!!!



    Γκουχου... Γκουχου... Κατερίνα εδώ! Γκουχου... Τελοσπάντων... Εγώ προσωπικά μόνο κερκίδα ξέρω να κάνω! Γι' αυτό ανεβήτε να συνδράμετε...
    heartbreak-kid
    03.04.2008, 16:08
    Παράθεση:

    Το μέλος Peace18 στις 03-04-2008 στις 12:58 έγραψε...

    Μπρίζα εκτώς από ευχές θα μπορούσατε να στείλετε και μέλη από την ομάδα σας για να βοηθήσουν... Ε? Ε?



    όχι...
    pastella
    03.04.2008, 17:29
    Κατερίνα να σου θυμήσω ότι η ομάδα του μπρίζα έχασε...
    mprizas
    03.04.2008, 23:21
    Παράθεση:

    Το μέλος pastella στις 03-04-2008 στις 17:29 έγραψε...

    Κατερίνα να σου θυμήσω ότι η ομάδα του μπρίζα έχασε...


    Tώρα ρε Στελλίτσα γιατί μας το θύμησες?
    Pearl_Scorpion
    04.04.2008, 01:33
    Thanks mpriza για τις ευχες σου, μην στεναχωριεσαι παιζω αμυνα και η specialητε μου ειναι το "τακλιν στο λαιμο" για οποιον αντιπαλο τολμησει να βαλει goal!!!
    (δεν ειχαμε που δεν ειχαμε ατομα τωρα ειναι που δεν θα ερθει κανεις)
    ocean_soul
    04.04.2008, 10:21
    Βάλτε και εμένα στη λίστα των ποδοδολοφόνων!
    Peace18
    04.04.2008, 12:18
    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 03-04-2008 στις 16:08 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Peace18 στις 03-04-2008 στις 12:58 έγραψε...

    Μπρίζα εκτώς από ευχές θα μπορούσατε να στείλετε και μέλη από την ομάδα σας για να βοηθήσουν... Ε? Ε?



    όχι...



    Μα δεν είπα να έρθουν όλοι από την ομάδα! Εσείς κύριε κιντ αν δεν θέλετε μην έρχεστε! Έτσι κι αλλιώς τους σκόρερ θέλουμε και όχι τους κομπάρσους...
    matthias16
    04.04.2008, 12:31
    Ποδοδολοφωνικη Λιστα


    Pearl_Scorpion
    Sea_like_eyes
    Matthias16
    ocean_soul



    Δολοφονικο κοινολιστα

    Angelofdeath1990
    Peace18
    Pastella


    Ok τωρα ειμαστε οκ για γερμανικο

    Μηπως να παμε για καφε καλυτερα?
    Pearl_Scorpion
    04.04.2008, 13:40
    Ποδοδολοφωνικη Λιστα


    Pearl_Scorpion
    Sea_like_eyes
    Matthias16
    ocean_soul
    sagra+1


    Δολοφονικο κοινολιστα

    Angelofdeath1990
    Peace18
    Pastella
    Pearl_Scorpion
    06.04.2008, 12:06
    απο οτι φαινεται δεν μαζευτηκαν τα ατομα οποτε το τραβαμε ακυρο. Το νοτιο κλιμακιο απο οτι φαινεται εχει πιο πολους ποδοσφαιροφιλους.
    Brokenchord
    14.04.2008, 20:40
    Μην απογοητεύεσαι ρε συ Δημήτρη ! Θα ερχόμουνα και εγώ αλλά έχω εξετάσεις!!
    Κοίτα το πολύ πολύ να παίξουμε Γερμανικό όπως λέει και ο Χρήστος΄. Εμένα πάντος δεν με χαλάει καθόλου σαν ιδέα ίσα ίσα!!! Απλά δεν μπορώ αυτήν την περιόδο!
    Brokenchord
    17.06.2008, 12:29

     

    Λοιπόν γκαλατάσια και καλτασίνες οι πανελλαδικές τελείωσαν και οι εξεταστικές κοντεύουν να τελειώσουν και αυτές. Για το λόγω αυτό, δικαιολογίες πλέον δεν υπάρχουν! Σκεφτικά λοιπόν μια και το θέμα λάσπωσε λόγω του ότι οι περισσότεροι είχαν υποχρεώσεις να το ξαναφέρω στην επιφάνια να δούμε τι θα γίνει!

    Σίγουρα η ποδοσφαιρική μας συνάντηση θα γίνει μετά της 4 Ιουλίου προκειμένου να μπορούν οι περισσότεροι!

     

    Σε πρώτη φάση θα ήθελα να κάνουμε μια λίστα με το πόσοι τους αρέσει σαν ιδέα και θα ήθελαν να συμμετάσχουν! Είτε ως κερκίδα είτε ως παίκτες. Αφού το σίγουρο είναι ότι όλοι μετά μαζί θα πάμε για έναν δροσιστικό τονωτικό καφέ!

    Όταν με το καλό μαζευτεί λαός τότε είναι που θα οριστεί ώρα και ημερομηνία! Προς το παρόν δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι τέτοιο!

    Έχω κάτι κονέ με τους προσκόπους του 1ο συστήματος ΤΕΑΔ και έτσι ίσως μπορέσω να μας εξασφαλίσω την αυλή του σχολείου στον πεζόδρομο τις Ικτίνου μια και τα παιδιά έχουν κλειδιά!
    Αν τα καταφέρω θα είναι πολύ Τζάμι γιατί η αυλή είναι αρκετά μεγάλη έχει τέρματα (Αν και λίγο μικρά) και από την άλλη στον πεζόδρομο έχει άπειρες καφετερίες! Και είναι σε κομβικό σημείο στο κέντρο της πόλης! (σχεδόν)! Το μόνο ίσως μειονέκτημα είναι ότι θα μας φάει ο ήλιος! Οπότε αν καταλήξουμε για την Ικτίνου η θα έρθουμε πρωί κατά τις 9! Που δεν το κόβω η κατά τις 6 το απόγευμα οπού αρχίζει ο ήλιος και πέφτει!
    Θα έχετε πετσέτες και καπέλα σίγουρα μαζί σας!

    Αν δεν κάτσει η δεν γουστάρετε την προχειρότητα του τσιμέντου τότε να δούμε τι μπορεί να γίνει με τα κλειστά γήπεδα 5-5 ΧΑΝΘ η όπου αλλού! Αλλά να ξέρετε ότι εκεί έχει μπαγιόκο (λεφτά) Καλά ζήτημα είναι να δώσει ο κάθε ένας από 1 ευρώ αν μαζευτούμε πολλοί για την συμμετοχή του! Αλλά θα πρέπει να είστε παρόν γιατί όταν νοικιάζεις γήπεδο είναι για συγκεκριμένη ώρα και ημέρα. Δεν γίνεται να έρθουν η μισή στην ώρα τους και οι άλλοι μισοί όποτε θέλουν! Ξέρω ότι ο καθένας θα έρθει ότι ώρα του καπνίσει για αυτό η ελάτε όλοι στην ώρα που θα συμφωνηθεί η υποστηρίξετε την ιδέα της αυλής του σχολείου η προτείνετε κάτι άλλο!

    Προς το παρόν ας κάνουμε μια ωραία λίστα! Δεκτοί όλοι Άντρες-Γυναίκες-Παιδιά!

    Θέλω συμετοχή!

    Θέλω υπευθηνότητα!

    Θέλω προτάσεις!

     

     

    {#emotions_dlg.happycrazy}Ποδοσφαιρολίστα!{#emotions_dlg.happycrazy}

     

    {#emotions_dlg.lol}Παίκτες!{#emotions_dlg.lol}
    Brokenchord

     

    {#emotions_dlg.clap}Kερκίδα!{#emotions_dlg.clap}
    -


    sea_like_eyes
    17.06.2008, 13:27

    ''...Θέλω συμετοχή!

    Θέλω υπευθηνότητα!

    Θέλω προτάσεις!...''

    σωστοοοοοοοοοοοοοοοοος . . .

    εγω ειμαι Inside . . . τρεχω που τρεχω σε βουνα και θαλασσες . . . σε πεδιαδες κι ερημους . . . ας τρεξω και με μπαλα!!!

     

     


    seras
    17.06.2008, 13:35

    Και εγώ μέσα αλλά να πούμε και πότε...μέσα Ιουλίου πάντως δύσκολα...


    -Sadahzinia-
    17.06.2008, 13:41

    Μέσα για κερκίδα!!{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}


    StavmanR
    17.06.2008, 14:09

    Φλαουτίστα σολίστα Brockenchord, έχω καιρό να χτυπήσω χέρι-πόδι, να πάθω έμφραγμα και λοίμωξη του αναπνευστικού. Ήδη δέχομαι τηλεφωνήματα από το Ιπποκράτειο και με ρωτούν που εξαφανίστηκα...{#emotions_dlg.biggrin}.

    Όταν κανονίσετε αρκετοί ρίξε σήμα να σας μάθω ποδόσφαιρο...{#emotions_dlg.whistling}{#emotions_dlg.smartass}.


    sea_like_eyes
    17.06.2008, 14:51

    Παράθεση:

    Το μέλος StavmanR στις 17-06-2008 στις 14:09 έγραψε...

    Φλαουτίστα σολίστα Brockenchord, έχω καιρό να χτυπήσω χέρι-πόδι, να πάθω έμφραγμα και λοίμωξη του αναπνευστικού. Ήδη δέχομαι τηλεφωνήματα από το Ιπποκράτειο και με ρωτούν που εξαφανίστηκα...{#emotions_dlg.biggrin}.

    Όταν κανονίσετε αρκετοί ρίξε σήμα να σας μάθω ποδόσφαιρο...{#emotions_dlg.whistling}{#emotions_dlg.smartass}.



    Eλπιζω μετα τον αγωνα να μην αρχισουμε τα post στο topic ''ΠΟΝΑΕΙ'' . . . μπουχααχχααχαχα Black χιουμορρρρρρρρρ . . . {#emotions_dlg.beer}


    tzouv
    17.06.2008, 15:13

    Ειμαι κ εγω μεσα.Ωραια ωραια θα παιξουμε μπαλιτσα και ευχομαι να να σκοτωθουμε για να παμε στον μουσικοπαραδεισο!!!!!! χααχαχαχαχ κανονιστε και βαλτε με και μενα.....!!!!!!!!!


    Pearl_Scorpion
    17.06.2008, 15:39

    eimai mesa.... kakomira pedia.....pezo se style materazzi opote kolo tha itan oxi tsimento....plaka kano ...i'm in!