ελληνική μουσική
    647 online   ·  210.831 μέλη

    Ποδοσφαιρικη Συναντηση Μελων στην Θεσ/νικη

    Pearl_Scorpion
    20.06.2008, 17:46

    ekleise i 10ada, ante foti anelave....protino ta 5x5 sto kautatzoglio pou einai kentrika kai mas zvoleuei olous...kai leo gia kata 7 i ora to apogeuma gia na min mas faei kai o ilios.....vrite tin mera kai ekleise


    pastella
    20.06.2008, 19:34

    Προσθέστε και τον sagra στη λίστα των ποδοσφαιριστών αν υπάρχει χώρος


    matthias16
    20.06.2008, 20:20

    Aντε βαλτε τον sagra στη θεση μου και καλα να περασετε , ακυρο αο μενα {#emotions_dlg.rockon}


    StavmanR
    20.06.2008, 20:55

    Matthias αν νομίζεις ότι θα παίζει η γερουσία για να κάθονται στον πάγκο τα νιάτα είσαι γελασμένος... Παίζεις και δεν είναι προς συζήτηση. Εγώ θα έρθω το πολύ για 15' (όσο δηλαδή βαστώ χωρίς τεχνολογική ιατρική βοήθεια){#emotions_dlg.huh}. Μετά θα ξαποστάσω στην κερκίδα, κλέβοντας την παράσταση με αυτόγραφα και φωτογραφίσεις, όσο εσείς θα αγκομαχάτε μέσα στο τεραίν...{#emotions_dlg.biggrin}

    Οι περισσότεροι δεν είναι πρόβλημα, καθώς μπορούμε να κάνουμε αλλαγές φρεσκαρίσματος, ώστε να διατηρήσουν οι ομάδες την αγωνιστική φρεσκάδα (;) ως το τέλος της αναμέτρησης. Οι λιγότεροι είναι σαώς πρόβλημα...

    Η ομάδα μου θα αγωνιστεί με ρόμβο 1-2-1 και δε σηκώνω συζήτηση...{#emotions_dlg.smartass}. Τι ςπερισσότερες τεχνικές λεπτομέρειες θα τις αναλύσουμε από κοντά καθώς ήδη νιώθω κάποια κατασκοπευτικά βλέμματα να προσπαθούν να "διαβάσουν" την ομάδα...{#emotions_dlg.eek}

     

    Αφήστε τις χαζομάρες και ελάτε όλοι... πάμε για παρέα κι όχι για πρωτάθλημα (το οποίο ανήκει από τώρα στην ομάδα μου...{#emotions_dlg.yes})

     

    {#emotions_dlg.rockon}


    pastella
    20.06.2008, 22:07

    Μόλις αποφασίσετε ημερομηνία μπορώ να αλλάξω και τον τίτλο του τόπικ ώστε να φαίνεται και στην αρχική.

    Οι συμμετοχές στην κερκίδα για εμψύχωση ενισχύονται από την φωνή, την δυναμικότητα και το γόητρο της Peace18,  με ερωτηματικό και αυτή. Επίσης σε μένα να μπούνε πολλά ερωτηματικά. Ποιος ξέρει τι (ακόμη) θα μου τύχει μέχρι να γίνει ο αγώνας... {#emotions_dlg.mad}


    thaliey
    21.06.2008, 09:34

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 19-06-2008 στις 14:56 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 19-06-2008 στις 14:46 έγραψε...

    το θεμα ειναι οτι παρεμεινα αιωνιο ταλεντο, χωρις εξελιξη !!!!!! χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχ



    γι'αυτο θα σκασουμε μυτη για μπυρονια να κανουμε κι ενα brake απο τις προπο-goal-εγω-εσυ-σε αγονο-νη-seas . . .

    Y.Γ εχουμε και τις γυναικες . . . ποια λυτρα , ποια Bob-μαστρο-κωστα . . . εμεις εχουμε ΓΥΝΑΙΚΕΣ !



    γυναικες??????μπειμπ...τι λεει ο σεα??????!!!αα μπειμπ δεν πειραζει που δεν εξελιχθηκες αρκει που εχεις το ταλεντο για μενα ειναι οκ!!!Smile


    lawrence-gr
    21.06.2008, 11:59

    α παιζει και μπαλιτσα το φορουμ???υπαρχει θεση και για μενα????


    StavmanR
    21.06.2008, 13:17

    Θέσεις υπάρχουν για όλο το ΜΗ, αρκεί να υπάρχει πρόθεση. Καλώς ήρθες... Αν δεν έχεις ξεκινήσει προετοιμασία σου συνιστώ να την αρχίσεις πάραυτα, γιατί θα αντιμετωπίσεις ανταγωνισμό επιπέδου Euro...{#emotions_dlg.biggrin}


    sitzoune81
    21.06.2008, 13:27

    Παράθεση:

    Το μέλος StavmanR στις 20-06-2008 στις 20:55 έγραψε...

    Matthias αν νομίζεις ότι θα παίζει η γερουσία για να κάθονται στον πάγκο τα νιάτα είσαι γελασμένος... Παίζεις και δεν είναι προς συζήτηση. Εγώ θα έρθω το πολύ για 15' (όσο δηλαδή βαστώ χωρίς τεχνολογική ιατρική βοήθεια){#emotions_dlg.huh}. Μετά θα ξαποστάσω στην κερκίδα, κλέβοντας την παράσταση με αυτόγραφα και φωτογραφίσεις, όσο εσείς θα αγκομαχάτε μέσα στο τεραίν...{#emotions_dlg.biggrin}

    Οι περισσότεροι δεν είναι πρόβλημα, καθώς μπορούμε να κάνουμε αλλαγές φρεσκαρίσματος, ώστε να διατηρήσουν οι ομάδες την αγωνιστική φρεσκάδα (;) ως το τέλος της αναμέτρησης. Οι λιγότεροι είναι σαώς πρόβλημα...

    Η ομάδα μου θα αγωνιστεί με ρόμβο 1-2-1 και δε σηκώνω συζήτηση...{#emotions_dlg.smartass}. Τι ςπερισσότερες τεχνικές λεπτομέρειες θα τις αναλύσουμε από κοντά καθώς ήδη νιώθω κάποια κατασκοπευτικά βλέμματα να προσπαθούν να "διαβάσουν" την ομάδα...{#emotions_dlg.eek}

     

    Αφήστε τις χαζομάρες και ελάτε όλοι... πάμε για παρέα κι όχι για πρωτάθλημα (το οποίο ανήκει από τώρα στην ομάδα μου...{#emotions_dlg.yes})



    Εισαιιιιιιιιιιιιιι..........................ΘΕΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣ!!!!!!! χααΧΑΧΑΧΑΧΑχαΧαΧαΧαΧαΧαχΑχοΧχΟχΟχοχοΧοχχοχιχιχιΧιχιχχιΧΧεΕχΕε


    lawrence-gr
    21.06.2008, 14:15

    Παράθεση:

    Το μέλος StavmanR στις 21-06-2008 στις 13:17 έγραψε...

    Θέσεις υπάρχουν για όλο το ΜΗ, αρκεί να υπάρχει πρόθεση. Καλώς ήρθες... Αν δεν έχεις ξεκινήσει προετοιμασία σου συνιστώ να την αρχίσεις πάραυτα, γιατί θα αντιμετωπίσεις ανταγωνισμό επιπέδου Euro...{#emotions_dlg.biggrin}



    αφηνω το εικονιδιο μου να μιλησει!χαχα!!α,για ποιο euro λες?οχι το φετινο φανταζομαι ε?!


    sitzoune81
    24.06.2008, 14:08

    ΛΟΙΠΟΝ, επιδοξοι χαφ, λιμά σεντερ φορ και παλτά λίμπερο, Ο ΚΥΒΟΣ ΕΡΡΙΦΘΗ

    Επειδη κανεις δεν βλεπω να ασχολειται.......

    ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ?!?!!?!??! (το "οχι" δεν λαμβανεται ως απαντηση)

    περιμενουμε (θετικη) απαντηση

    Μην το πολυσκεφτεστε, δεν πατε για γαμπροι, ενα ματς ειναι!!!

    Αντε να παιξουμε, να γελασουμε, να γνωριστουμε, να περασουμε καλα

    ΜΗ ΒΑΡΙΕΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, εμπρος λοιπον ΝΤΟΥ!


    seras
    24.06.2008, 14:13

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 24-06-2008 στις 14:08 έγραψε...

    ΛΟΙΠΟΝ, επιδοξοι χαφ, λιμά σεντερ φορ και παλτά λίμπερο, Ο ΚΥΒΟΣ ΕΡΡΙΦΘΗ

    Επειδη κανεις δεν βλεπω να ασχολειται.......

    ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ?!?!!?!??! (το "οχι" δεν λαμβανεται ως απαντηση)

    περιμενουμε (θετικη) απαντηση

    Μην το πολυσκεφτεστε, δεν πατε για γαμπροι, ενα ματς ειναι!!!

    Αντε να παιξουμε, να γελασουμε, να γνωριστουμε, να περασουμε καλα

    ΜΗ ΒΑΡΙΕΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, εμπρος λοιπον ΝΤΟΥ!



    Εγώ μέσα..άντε να δούμε..


    nowaveband
    24.06.2008, 17:22

    kai egw!arkei na mai simpaiktis me niko kai ntino!


    sitzoune81
    24.06.2008, 17:27

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 24-06-2008 στις 17:22 έγραψε...

    kai egw!arkei na mai simpaiktis me niko kai ntino!



    XAXAXAXAXAXAXAXA, εσυ εχεις να φας πολυυυυυυ ξυλοοοοο, τακλιν, καρατιές, σπρωξίδια, θα σε σαπισωωωω!!!!!!! χχαχαχαχαχαχαα

    ΦΥΣΙΚΑ και θα μαστε αντιπαλοι!!! χοχοχοχοχχοχοχοχοχοχοχχο


    nowaveband
    24.06.2008, 17:31

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 24-06-2008 στις 17:27 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 24-06-2008 στις 17:22 έγραψε...

    kai egw!arkei na mai simpaiktis me niko kai ntino!



    XAXAXAXAXAXAXAXA, εσυ εχεις να φας πολυυυυυυ ξυλοοοοο, τακλιν, καρατιές, σπρωξίδια, θα σε σαπισωωωω!!!!!!! χχαχαχαχαχαχαα

    ΦΥΣΙΚΑ και θα μαστε αντιπαλοι!!! χοχοχοχοχχοχοχοχοχοχοχχο



     

     

    esy to dialekses....to peprwmeno tou ksilou figein adinato.......


    seras
    24.06.2008, 17:32

    Βλέπω στο τέλος να πηγαίνουμε οι 3 μας στο 5x5 και να παίζουμε πασούλες :p


    F_ANGEL
    24.06.2008, 17:36

    Πάντως Στάθη και Νίκο οι καβγάδες με εξιτάρουν..Αν αρχίσετε το ξύλο θα βρεθώ από κερκίδα στο γήπεδο και θα μπω κι εγώ στον αγώνα(του ξύλου)..Καλά ρίχνω κάτι κλωτισέεεεεεεεεεες..χαχαχα


    nowaveband
    24.06.2008, 17:39

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 24-06-2008 στις 17:36 έγραψε...

    Πάντως Στάθη και Νίκο οι καβγάδες με εξιτάρουν..Αν αρχίσετε το ξύλο θα βρεθώ από κερκίδα στο γήπεδο και θα μπω κι εγώ στον αγώνα(του ξύλου)..Καλά ρίχνω κάτι κλωτισέεεεεεεεεεες..χαχαχα



     

    ela kai si......se perimenw me anoiktes agales....oloi sto ring.....wwf tha ginei rumbe game


    sea_like_eyes
    24.06.2008, 17:50

    περα απο πλακα...πασουλες θα παιχτουν . . . κι αυτο ΑΝ μαζευτουν οι Ροναλντινιοι . . . we ll sea . . .


    nowaveband
    24.06.2008, 18:03

    oxi re paidia min apogoiteyeste tha vrethoume kai tha zisoume entones podosfairikes sigkiniseis analoges tou euro