ελληνική μουσική
    533 online   ·  210.830 μέλη
    PashalinaMakia
    01.09.2008, 18:32

    Τζελάκι κούκλα μου άλλαξε φίλους!

    Εαν δεν είναι εκεί την στιγμή που τους χρειάζεσαι (όπως τώρα δλδ) καλύτερα να μην έχεις τέτοια άτομα δίπλα σου!

    Εγώ έχω άλλο πρόβλημα.

    Νιώθω εύκολα ενοχές για πράγματα που κάνω (τα οποία δεν βλάπτουν τους άλλους).

    Επίσης,έχω συναισθηματικές αστάθειες...


    Alks
    02.09.2008, 22:21

    PashalinaMakia όταν κάνεις κάτι που σου αρέσει,σε εκφράζει,σε γεμίζει,δεν χρειάζεται να νιώθεις ενοχές,πόσο μάλλον όταν δεν ενοχλείς και τους άλλους..Τώρα όσο για τις συναισθηματικές αστάθειες όλοι μας κάποια στιγμή το περνάμε και προφανώς φταίνε οι λάθος επιλογές που κάνουμε ...οπότε προσοχή στις επιλογές σου.....

    εγώ πάλι έχω άλλο πρόβλημα...εμπιστεύομαι πολύ εύκολα...την πατάω πολλές φορές ωστόσο ξανακάνω το ίδιο λάθος..  πως θα με αλλάξω???


    marakiasteraki
    09.01.2009, 17:08

    Είδα κάτι τέλειες φωτογραφίες στο προφίλ ενός παιδιού και τον ρώτησα με τι το έκανε...Δεν ήταν σε όλους μας το γνωστό προγραμματάκι photoshop, ήταν κάτι άλλο που για κάποιο λόγο δε μπορώ να βρω!!!! Έχετε να μου προτείνετε κάποια ασφαλή σελίδα...;


    marakiasteraki
    09.01.2009, 17:15

    Παράθεση:

    Το μέλος Alks στις 02-09-2008 στις 22:21 έγραψε...

    PashalinaMakia όταν κάνεις κάτι που σου αρέσει,σε εκφράζει,σε γεμίζει,δεν χρειάζεται να νιώθεις ενοχές,πόσο μάλλον όταν δεν ενοχλείς και τους άλλους..Τώρα όσο για τις συναισθηματικές αστάθειες όλοι μας κάποια στιγμή το περνάμε και προφανώς φταίνε οι λάθος επιλογές που κάνουμε ...οπότε προσοχή στις επιλογές σου.....

    εγώ πάλι έχω άλλο πρόβλημα...εμπιστεύομαι πολύ εύκολα...την πατάω πολλές φορές ωστόσο ξανακάνω το ίδιο λάθος..  πως θα με αλλάξω???



    Όλοι μας κάποια στιγμή έχουμε νοιώσει την ανάγκη να πούμε κάτι κάπου. Σίγουρα επειδή η κοινωνία και τα άτομα που την συγκροτούν δεν είναι πάντοτε και τα πιο αθώα και έτοιμα προς βοήθεια, θα υπάρχουν και ορισμένα άσχημα αποτελέσματα...Καθώς ένα μερίδιο ανθρώπων πλέον αρέσκεται να πληγώνει από...Χόμπυ!!!! Αυτό που θα σου συνιστούσα, θα ήταν να μιλάς σε συγγενικά σου πρόσωπα, α' βαθμού, όπως για παράδειγμα την μητέρα σου...Τον πατέρα σου...Την αδερφή σου ή τον αδερφό σου...Εάν και αυτό δεν είναι εφικτό μπορείς να κρατήσεις κάποιο κρυφό σημειωματάριο σκέψεων, τύπου ημερολογίου, και να αποτυπώνεις επάνω του τις σκέψεις και τις ανησυχίες σου...


    Anastasiablumwi
    10.01.2009, 11:43

    Μπορούμε να πούμε οποιοδίποτε πρόβλημα που χρειάζετε μία συμβουλή???? 


    marakiasteraki
    13.01.2009, 16:47

    Ναι, φυσικά!!!!!!!