ελληνική μουσική
    629 online   ·  210.826 μέλη

    Μια ιστορία για εξωγήινους !

    paperino
    08.04.2008, 20:55
    Ξέρετε καμία ιστορία που να δημοσιεύτηκε σε καμία εφημερίδα ή σε εκπομπή και να λέει για εξωγηίνους ; Αν ναι δημοσιεύστε την εδώ σε αυτό το topic !
    venceremos
    15.04.2008, 16:17
    Ε.Τ. calling paperino, E.T. calling paperino, over
    paperino
    15.04.2008, 17:43
    Over ρε Οver! Δεν κάνω πλάκα γράψε καμια ιστορία αν ξέρεις....
    venceremos
    18.04.2008, 18:33
    Ρε οσο δεν ασχολουνται οι εξωγηινοι μαζι μου δεν ασχολουμαι κι εγω μαζι τους... Αν σκασουν μυτη παντως εγω ειμαι της αποψης οτι θα το κανουν με απολυτη μεγαλοπρεπεια και οχι με συνωμοσιες κλπ κλπ.. Εχουν γραφτει πολλα οπως για καποια γεωμετρικα σχηματα τεραστιων διαστασεων πανω στο εδαφος αναμεσα σε φυτειες που καποιοι υποστηριζουν οτι ειναι πιστες απογειωσης ή εργα των εξωγηινων που ειχαν αφησει πανω στη γη οι εξωγηινοι στην προηγουμενη επισκεψη τους στη γη και οτι και οι αρχαιοι Αιγυπτιοι εχουν ζωγραφιες και διαφορα τετοια αλλα δεν μπορω να πω οτι μου τραβανε και πολυ το ενδιαφερον. Ειμαι στη φαση που θα ασχοληθω για χαβαλε και μονο.. Παντως εβλεπα ενα πολυ ωραιο παιδικο μικρη το Captain Harlock που το χα ξεχασει εντελως και το ξαναθυμηθηκα προσφατα οταν μου το κατεβασε καποια στιγμη μια φιλη μου απο το ιντερνετ.. Πολυ ευφανταστο, βεβαια ειναι εντελως επιστημονικης φαντασιας,παντως το βλεπω ανετα και τωρα!