ελληνική μουσική
    736 online   ·  210.833 μέλη

    Γουστάρετε ακόμα το MusicHeaven όσο το γουστάρετε πριν από 2 χρόνια ή βαρεθήκατε!

    jorge
    02.08.2012, 14:44
    Στέφανε, ο συγκεκριμένος χρήστης έγινε ban λόγω αυτών που αναφέρεις. Ας μπούμε και πάλι λοιπόν στο θέμα.
    faidonalkinoos
    02.08.2012, 14:45

    Ενισχύοντας τη θέση του Inkve και την πρόταση του stefanos604, θέτω εαυτόν σε υπηρεσία,

    για ό,τι περνάει από το επίπεδο γνώσεών μου, σε βοήθεια όποιου τη χρειαστεί,

    βέβαια εντός λογικού χρόνου, με ολοκληρωμένα ερωτήματα.

    Ας βοηθήσει ο ένας τον άλλον.

    Όλοι μαζί μπορούμε.

    Αν θέλει ο Jorge ας ανοίξει ένα παράθυρο με θέμα:1)-

    "ρωτάτε; οι ειδικοί σας απαντούν"...

    κανείς βέβαια δεν μπορεί να υποχρεώσει κανέναν, ούτε για να ρωτάει, ούτε για να απαντάει...

    επίσης (άσχετο αλλά το σκέφτηκα) ένα άλλο, με θέμα:2)-

    "ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΥΡΕΣΕΩΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ" - υποσημείωση "ΒΑΛΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΣ"


    όπου αναρτώνται αγγελίες ανέργων δηλαδή η κατηγορία ΖΗΤΑΩ - στο ένα σκέλος,

    αλλά και οι αγγελίες που προσφέρουν δουλειά δηλαδή η κατηγορία ΖΗΤΕΙΤΑΙ - στο άλλο σκέλος.

    ΜΕ ΣΑΦΗ ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟ ΤΩΝ ΔΥΟ κατηγοριών/σκελών, για να αποφεύγεται το χάος.

    Δεν είναι υποχρεωτικές οι αγγελίες εργασίας μουσικής και συναφών κατηγοριών, αλλά 

    με δοδεμένη την τεράστια ανεργία, κάθε είδους εργασία που προσφέρεται.

    ...έχει δυσκολίες αλλά...

    ...και το κοινωνικό δίκτυο musicheaven γίνεται και ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ.


    jorge
    02.08.2012, 15:01
    Φαιδωνα, αν και σε αυτό το θέμα δεν κάνουμε προτάσεις, θα ελεγα οτι το πρώτο σκέλος που προτείνεις ήδη υλοποιείται: ολόκληρο το forum είναι ένας χώρος ερωτοαπαντήσεων.

    Μέσα στις Αγγελίες, θα βρεις το 2ο που προτείνεις. ήδη αρκετοί άνθρωποι έχουν βρει δουλειά από τις αγγελίες μας.
    faidonalkinoos
    02.08.2012, 15:06
    Μιλάω για ευρύτερο -ευρύτατο πλαίσιο, που να συζητηθεί και να υποστηριχθεί και εκτός Μ/Η - ανεξάρτητο...
    inkve
    02.08.2012, 15:33

    μαιρη??που ακριβως συμφωνεις μαζι μου??πες μου επακριβως σε παρακαλω....

    επισης για εκεινο το μπαν....μην ξεχωριζεις τρεις λεξεις "επρεπε να μπαναριστει"ωστε να σχηματισεις την γνωμη σου...επρεπε να μπαναριστει τοτε..!!!εκεινη την στιγμη!!!οχι μετα για ανουσιες αφορμες....σε παρακαλω μην κοβεις και ραβεις τα λογια μου οπως συμφερει την εκαστοτε φορα...

    επισης ενα copy paste απο εσενα...εγραψες τα εξης παρακατω

    Προς κάθε ενδιαφερόμενο : Πριν από οποιοδήποτε ban μέλους προηγείται πάντα μακρόσυρτη αλληλογραφία με προσωπικά μηνύματα στο μέλος, αρχικά με επισημάνσεις στη συνέχεια με υποδείξεις, δίνεται περίοδος χάριτος, ξανά υποδείξεις και σαν έσχατο σημείο ακολουθεί η αποβολή του από την κοινότητα αν δεν τα αποδεχθεί. Ολες τις φορές την απομάκρυνση των ενοχλητικών μελών την ζητούν επιτακτικά τα άλλα μέλη που θίγονται.

    ΤΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΙΒΑΣΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΜ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ??ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ....ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΡΟΔΟΣΙΑ....

    επισης να σου πω κατι αλλο????αποτι βλεπω σεβεσαι απολυτα τον χρονο και την διαθεση των κυριων καθηγητων και τους παρεχεις την οποια ελευθερια να πραττουν οπως θελουν....ακομα και οταν ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΟΥΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ...ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΟΤΑΝ ΜΥΡΙΖΟΝΤΑΙ Λ7 ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ...ΚΑΙ ΑΠΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΩΝ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΕΩΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΥΝΑΝΕ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ....

    ΑΥΤΟ ΘΕΣ ΜΑΙΡΗ??

    ΔΙΟΤΙ ΑΠΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΔΕ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ Η ΑΝΟΔΟΣ....ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΔΗΘΕΝ ΣΟΒΑΡΟΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΥΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΕΣ ΤΗΝ ΑΝΩΘΕΝ ΚΛΙΚΑΣ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΙΓΟΝΤΑΡΕΙΣ

    εγω μπορει να λεω λογια που πονανε....αλλα προτεινω και κατι....εστω και αν υποδεικνυω τα αρνητικα...

    οι παραπανω κυριοι τι εχουν προτεινει ακριβως ωστε το επιπεδο της σελιδας που εισαι αγρυπνη φυλακας να ανεβει?


    jorge
    02.08.2012, 15:39
    Ποιοί είναι αυτοί inkve; Μίλα λίγο συγκεκριμένα. Κι σύ και ο NikosVy. Οι συντονιστές έχουμε πολλά μέλη στο κεφάλι μας. Πως να καταλάβουμε τι εννοείς αν δεν μας πεις ονόματα;
    mary_omikron
    02.08.2012, 16:02

    @Inkve

    Δεν έχω πρόθεση να κόψω και να ράψω τα λόγια σου και αν αυτό συνέβη ίσως να είναι τρόπος και όχι σκοπός έκφρασης.

    Συμφωνώ με σένα σε ότι αφορά την προσφορά μελών που "κατέχουν" και "μπορούν" πλην όμως δεν ξέρω με ποιό τρόπο μπορείς να αναγκάσεις κάποιον να το κάνει αυτό αν δεν το πράξει εθελοντικά. Δεν γνωρίζω ποιοί είναι (επομένως δεν τους υποθάλπω κι όλας) και με ποιό τρόπο μυρίζονται και καρπώνονται λ7 μέσα από το ΜΗ, δεν είναι ο τομέας μου και δεν με ενδιαφέρει κι όλας. Αν συνάπτονται συμφωνίες δουλειάς, ή μαθημάτων ή δεν ξέρω τι άλλο μέσα στο ΜΗ δεν βλέπω -ειλικρινά- γιατί αυτό είναι κακό να συμβαίνει. Κάτι ζητείται κάτι παρέχεται, που είναι το κακό? Ισως δεν έπιασα ακριβώς τι θέλεις να πεις, δεν είμαι του χώρου και δεν ξέρω καθόλου πως γίνονται αυτά τα πράγματα.

    Επίσης δεν έχω αντιληφθεί πως και ποιοί ευνοούνται εις βάρος ή αν θέλεις εις παραγκωνισμό  κάποιων άλλων.


    STEFANOS604
    02.08.2012, 16:02

    Jorge

    θα παρακαλέσω να τον κάνεις unban για ένα ακόμα σχόλιο και τον παρακαλώ - πιστεύω ότι είναι μουσικός - να σχολιάσει ένα από τα δικά μου μαθήματα και συγκεκριμένα το μάθημα "Συγκερασμένα & Ασυγκέραστα'' που είναι ένα θέμα που μέχρι σήμερα δεν έχει λυθεί (παραμένει ''ανοιχτό'' προς βελτίωση) και ''τόλμησα'' να ασχοληθώ όπου μπορεί τα αναφερόμενα να είναι προϊόν δεκάδων ωρών επεξεργασίας από ξενόγλωσσα sites αλλά και με τη δική μου πινελιά και που σίγουρα κάτι θα βρει να εκφράσει αρνητική ή έστω καλοπροαίρετη  άποψη , να συμπληρώσει κάτι που λείπει και να μας δώσει και τη δική του άποψη όχι με φλυαρίες αλλά με επιστημονική προσσέγγιση επι του θέματος ώστε από όλα τα μέχρι σήμερα αρνητικά , ειρωνικά και προσβλητικά του σχόλια να πάρουμε και κάτι θετικό.

    Αν δε το κάνει σημαίνει ότι δεν είναι μουσικός (επαγγελματίας , ερασιτέχνης ή και εντελώς αρχάριος)και αν είναι παντελονάτος θα θιχτεί από την τελευταία φράση μου  και θα απαντήσει αλλιώς μπήκε στο MH απλώς για εριστικότητα.

     

    Ευχαριστώ Jorge


    giovan23
    02.08.2012, 16:38

    Παράθεση:

    Το μέλος faidonalkinoos στις 02-08-2012 στις 14:45 έγραψε...

    ......Ενισχύοντας τη θέση του Inkve και την πρόταση του stefanos604, θέτω εαυτόν σε υπηρεσία,

    για ό,τι περνάει από το επίπεδο γνώσεών μου, σε βοήθεια όποιου τη χρειαστεί......


    Μπράβο Φαίδωνα συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.

    αλλά θα ήθελα να δω την τελευταία αντίδραση του Messershmitt στην ανοιχτή πρόταση του κ. Στέφανου αν τον κάνετε unbanned.


    sapounofouska
    02.08.2012, 16:57

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 02-08-2012 στις 14:09 έγραψε...

    Οι ειρωνίες και το trolling ξεπέρασαν κάθε όριο. Άντε γεια.

    Συνεχίζουμε με ουσιαστική συζήτηση πάνω στο θέμα του topic:

    "Γουστάρετε ακόμα το MusicHeaven όσο το γουστάρετε πριν από 2 χρόνια ή βαρεθήκατε!"

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 02-08-2012 14:09 ]



    Παρε ενα πρασινο χερακι{#emotions_dlg.clap}


    NikosVy
    02.08.2012, 17:39

    Το μέλος jorge στις 02-08-2012 στις 15:39 έγραψε...

    Παράθεση:


    Ποιοί είναι αυτοί inkve; Μίλα λίγο συγκεκριμένα. Κι σύ και ο NikosVy. Οι συντονιστές έχουμε πολλά μέλη στο κεφάλι μας. Πως να καταλάβουμε τι εννοείς αν δεν μας πεις ονόματα;

    Εγώ σε τι εμπλέκομαι, πάλι; Εγώ είμαι κάθε φορά τόσο συγκεκριμένος, που σηκώνονται όλες οι Αμαζόνες κάθε φορά, για να μου πουν "αν δεν σου αρέσει, σήκω φεύγα"). Αλλά και εγώ είπα αυτά που είχα να πω, δεν θα αναλωθώ. Θα είδατε εξάλλου ότι δεν κάνω σοβαρές συζητήσεις.

    Άλλο θέμα, τώρα.

    Πατήστε τώρα το κουμπάκι "προέλευση" για να δείτε ο αθεόφοβος ο τεχνικός του ΜusicHeaven, πως σπάζει μία μία όλες τις λέξεις που χρησιμοποιούμε, σε "λέξεις κλειδιά" για να αυξήσει την επισκεψιμότητα του φόρουμ, ανεβάζοντάς το στην κατάταξη της Google Search:

    Παράθεση:

    ακόμα,

    το,

    MusicHeaven,

    όσο,

    το,

    γουστάρετε,

    πριν,

    από,

    2,

    χρόνια,

    ή,

    βαρεθήκατε!"

    Νομίζω πως τελικά θα προταθεί για Νόμπελ. Πρώτη φορά ακούω ότι θεωρούνται λέξεις κλειδιά ο αριθμός 2, το "το", το διαζευκτικό "ή" κλπ.  Αν πατήσετε μία μία τις λέξεις αυτές ή τα νούμερα στο Google Search θα βγουν εκατομμύρια επιλογές, αν συνδυάσετε μία-δύο λέξεις θα βγουν εκατοντάδες.

    Θα έκανα κάποια εισήγηση, μια και ξέρω και εγώ - ίσως και καλύτερα - για τις λέξεις κλειδιά, έχοντας μελετήσει τις διάφορες λέξεις κλειδιά που χρησιμοποιούν οι Έλληνες πολιτικοί και τα κόμματα στα μπλογκς τους και για ποιο λόγο άλλα ανεβαίνουν πάνω πάνω και άλλα πάνε στον πάτο. Όμως εδώ είπαμε  α)"δεν συζητάμε παρά για την καθημερινότητα" και για να πω άλλα πρέπει κάποιοι άλλοι να κάνουν τη μεγάλη υποχώρηση και να συζητήσουν προηγουμένως για σοβαρή μουσική, ατονική μουσική, μουσική εκπαίδευση χωρίς δικά μου ποστς, πρωτοπορία στην Ελλάδα, ποια θεωρείται ελληνική μουσική, κλπ και β) σίγουρα σε ότι πω, πετάγονται αμέσως "μαινάδες σε έκσταση" και φωνάζουν "αν δεν σου αρέσει, να πας από έκεί που ήρθες".

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 02-08-2012 18:09 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 02-08-2012 18:10 ]


    NikosVy
    02.08.2012, 18:17
    Σ' ευχαριστώ jorge που το διόρθωσες. Είχα μπει στο Radio και αισθάνθηκα ότι είχα αφήσει το ποστ αυτό εδώ σε άσχημη μορφοποίηση.
    inkve
    02.08.2012, 19:51

    jorge και mairy....

    ειναι τουλαχιστον κοροιδια να με ρωτατε μετα απο τοσα μηνυματα να γραψω καποια ονοματα....ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως εχετε καταλαβει.....οχι απλα περιεγραψα....σχεδον αναγλυφα τα εκανα αυτα τα προσωπα με τα γραφομενα μου!!

    μαιρη απο οτι καταλαβαινω δεν εχεις διαβασει ουτε ενα μου μηνυμα ωστε να με ρωτας τα περι πελατειας...

    οκ μαιρη....θα στο ξαναγραψω με κατι απο τα δικα σου λογια....

    τι προσφερει σε εναν μουσικο εκπαιδευτη το heaven???διαφημιση και πελατεια!!!ΤΕΛΕΙΑ...βουρ στον πατσα!!!

    ΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΝ ΠΡΟΣ ΤΟ HEAVEN???ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ...ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΤΩΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΩΝ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ....ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ...

    ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΑΙΡΗ???ΟΧΙ!!!!!!

    ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΜΑΙΡΗ???ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΚΑΙ ΦΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΞΕΝΟΥΣ ΟΡΧΕΙΣ ΛΕΓΕΤΑΙ..!!!

    ΑΠΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ...

    ΞΕΧΝΑΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΙΣΤΟΤΟΠΟΣ...ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ....ΑΛΛΑ ΟΧΙ....ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΜΑΙΡΗ ΝΑ ΣΕ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟΣΗ ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΩΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΕΝ ΤΕΛΗ ΑΠΟ ΕΡΓΟ ΤΙΠΟΤΑ!!!

    ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ!!!

    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ JORGE ΚΑΙ ΜΑΙΡΗ.....ΟΧΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΡΙΝ...ΑΛΛΑ ΟΚ...ΔΗΘΕΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ....ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΑΙΡΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΜΙΛΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΠΑΡΤΑΝ....ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ??

    ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΤΑ ΠΕΡΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ.....ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ ΟΡΑΣΗ???


    jorge
    02.08.2012, 19:58
    Σε κοροιδευω λοιπον. Οκ. Αν αυτο καταλαβαινεις, δεν εχω να σου απαντησω κατι.
    NikosVy
    02.08.2012, 20:11

    Η άποψή μου είναι ότι πρέπει να απαγορευτούν οι τίτλοι "καθηγητής Ωδείου", "καθηγητής πιάνου", "καθηγητής πιάνου και θεωρητικών" κλπ.

    Να δημιουργηθεί χώρος μόνο για σοβαρά άρθρα για την ιστορία της κλασσικής μουσικής, τη μουσική σύνθεση, τους μεγάλους μουσουργούς, τα μουσικά διαστήματα, τις τεχνικές των μουσικών οργάνων κλπ θεωρητικές πλευρές της μουσικής και μόνο εκεί να επιτρέπεται κάποιος να γράφει το ονοματεπώνυμο και τον τίτλο του (να δούμε αν θα έγραφαν τίποτα).

     


    inkve
    03.08.2012, 15:07

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 02-08-2012 στις 19:58 έγραψε...

    Σε κοροιδευω λοιπον. Οκ. Αν αυτο καταλαβαινεις, δεν εχω να σου απαντησω κατι.

    πιαστηκες απο μια λεξη για να κανεις τριπλα και απλα να βαλεις σε αδιεξοδο την συζητηση....κλασσικος τροπος υπεκφυγης,...

    εγω εχω γραψει ολοκληρα σεντονια....οχι απλα περιγραφωντας...σχεδον φωτογραφιζωντας προσωπα και καταστασεις και εσυ παιζεις με τις λεξεις για να υπεκφυγεις των ουσιαστικων απαντησεων...

    και προσεξε...διοτι σιγουρα θα το παρεις αλλιως...

    ουσιαστικες απαντησεις περιμενω για τις καταστασεις στον παροντα χρονο...


    jorge
    03.08.2012, 16:06
    Ααααα... Δεν πάμε καλά. Γράφω εδώ και τόσες και τόσες σελίδες σε ότι με ρωτάτε, δείχνω μεγάλη όρεξη να λύσω κάθε απορία, τώρα καταγγέλεις 5 πράγματα, σε ρωτάω ποιούς εννοείς, μου λες οτι σε κοροϊδεύω και απο πάνω μου λες οτι οδηγώ την κουβέντα σε αδιέξοδο; Από πότε πρέπει να είμαι μέσα στο μυαλό σου ρε inkve; Από πότε πρέπει να καταλαβαίνω ποιούς εννοείς; You know, είμαι ο admin, hellooooo. Έχω στο μυαλό μου 100 καθηγητές μουσικής εδώ μέσα, απλά με μια πρώτη σκέψη. Συγνώμη λοιπόν, αλλά ΔΕΝ μπορώ να μαντέψω αυτόν τον ένα που έχεις στο μυαλό σου. Και συγχαρητήρια για τη βοήθεια που προσφέρεις, ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ. Καταγγέλεις, καταγγέλεις και όταν σου ζητάμε βοήθεια για να δούμε συγκεκριμένο παράδειγμα συμπεριφοράς, μας αγνοείς. OK, ok. Τέλος από μένα αυτό το topic, απλά απογοήτευση.
    antwnispatra
    03.08.2012, 16:12

    Λασπωτήρα,είσαι τρέλα,

    με την κοκκι

               πρασι

               κιτρι

                        -νη φανέεεεεεεεεεεελα!

    Οκ εκτός θέματος,αλλά εντός θεάματος...


    STEFANOS604
    03.08.2012, 17:30

    Inkve

    Στείλτα τα ονόματα στους παράγοντες (admin , modul...) έστω με Π.Μ να το ξέρουν τουλάχιστον κι αν θέλουν ας μας το δημοσιοποιήσουν.

    Το σωστό όμως είναι η καταγγελία να γίνεται επώνυμα αλλιώς μοιάζει με τη ξύλινη γλώσσα των περισσότερων πολιτικών και δημοσιογράφων και συ απ' ότι βλέπω τα λες 'έω απ' τα δόντια'.


    inkve
    03.08.2012, 17:52

    jorge,.,,

    ναι καταγγελω...και μαλιστα αρκετα περιγραφικα...ονοματα δεν θα πω.

    ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΟΜΩΣ ΚΙΟΛΑΣ τι μπορει να γινει ωστε να αλλαξει αυτη η συμπεριφορα απο αυτα τα μελη.

    οσες φορες εχω παρει μερος σε τετοια συζητηση η εχω ανοιξει σχετικο θεμα παντα προτεινω.