ελληνική μουσική
    502 online   ·  210.821 μέλη

    Νέα συνάντηση στην Πάτρα (11 Μαϊου)

    loiless
    06.05.2008, 17:52

    Ε ρε τι έχει να γίνει σ'αυτή την συνάντηση!!!!!!{#emotions_dlg.happycrazy}

    Κρίμα που δεν θα είμαι παρόν ( μα και σεις αυτό το σαββατοκύριακο που γράφω {#emotions_dlg.crying})

    Anyway ...

    Σας συγχωρώ...αλλά για την Διονυσία  θα μπορόύσατε να στείλετε το ιδιωτικό σας τζετ να πάει να την φέρει και επίσης στην Βέρο να στείλετε αυτήν την τεράστια λιμουζίνα(όχι το σάπιο λεωφορείο Ηλία{#emotions_dlg.thumbdown}) ...

    εμ τι! τα Θηλυκά μέλη πρέπει να τα φροντίσεται αξιοπρεπώς ...{#emotions_dlg.excl}


    gioreta
    06.05.2008, 17:55

    Παράθεση:

    Το μέλος loiless στις 06-05-2008 στις 17:52 έγραψε...

    Ε ρε τι έχει να γίνει σ'αυτή την συνάντηση!!!!!!{#emotions_dlg.happycrazy}

    Κρίμα που δεν θα είμαι παρόν ( μα και σεις αυτό το σαββατοκύριακο που γράφω {#emotions_dlg.crying})

    Anyway ...

    Σας συγχωρώ...αλλά για την Διονυσία  θα μπορόύσατε να στείλετε το ιδιωτικό σας τζετ να πάει να την φέρει και επίσης στην Βέρο να στείλετε αυτήν την τεράστια λιμουζίνα(όχι το σάπιο λεωφορείο Ηλία{#emotions_dlg.thumbdown}) ...

    εμ τι! τα Θηλυκά μέλη πρέπει να τα φροντίσεται αξιοπρεπώς ...{#emotions_dlg.excl}



    Ετσι ετσι...να δειτε μςρε...δεν θα γινει εδω στην Τριπολη....θα σας πω εγω{#emotions_dlg.tt2}


    pasxalis17
    07.05.2008, 04:14

    ok μεσα και εγω λοιπον. Θα φέρω και κανα φιλαράκι.


    kotsos_007
    07.05.2008, 17:29

    δεν γνωρίζω ακόμα αλλα το σκέφτομαι... σοβαρά... πολύ σοβαρά... καμία σπάρτη θα κάνουμε????





    επισυναπτόμενα: plateia_lrg.gif 
    venceremos
    08.05.2008, 21:57

    Ρε Santourman πανεξυπνε η ενσταση σου ουσιαστικα σ αυτο που προτεινα βρισκεται στο οτι δεν μενουμε ολοι στην Πατρα. Ομως γιατι να μην το κανουμε Σαββατο ουσιαστικα δεν εφερες κανενα σοβαρο επιχειρημα! Δειξε και λιγη κατανοηση και για οσους δεν εχουν το δικο σου τροπο ζωης ..! Ή δεν σ ενδιαφερει να τους γνωρισεις. {#emotions_dlg.huh} Εχε χαρη που τωρα μπορεσα να μπω και το ειδα αργα αλλιως θα επενεβαινα πιο δυναμικα. 7 ειναι απιστευτα νωρις{#emotions_dlg.happycrazy}. Θα δω τι ωρα θαρθω να σας βρω. Αν το κανατε Σαββατο θα γνωριζατε και μια φιλη μου. Λοιπον, εσεις χανετε! Και παιδια οποιος παιζει μουσικο οργανο ευκολα μετατοπισιμο σκεφτομαι πως εκει στα βραχακια διπλα ειναι το ιδανικο περιβαλλον να τη βγαλουμε.... Τι καφετεριες και ταβερνες και βλακειες! Αν ηξερα καλη κιθαρα θα αναλαμβανα εγω να σας φτιαξω ατμοσφαιρα, αλλα τζαμπα οι παρτιτουρες και το κεφι μου, δεν πιανω μια..! Ασε που εχω και κοσμοφοβια..{#emotions_dlg.blush}


    santourman
    08.05.2008, 23:32

    Παράθεση:

    Το μέλος venceremos στις 08-05-2008 στις 21:57 έγραψε...

    Ομως γιατι να μην το κανουμε Σαββατο ουσιαστικα δεν εφερες κανενα σοβαρο επιχειρημα!

    Μα τι επιχείρημα να φέρω; άμα δε μπορώ, απλά δε μπορώ! Και εφόσον δεν παρουσιάστηκε καμιά συγκεκριμένη αντίρρηση για την Κυριακή σε σχέση με το Σάββατο, και εφόσον είχα εγώ πρόβλημα για το Σάββατο, αυτός ήταν ο λόγος που είπαμε να μείνουμε στην Κυριακή. Αν όμως εσύ είχες πρόβλημα για Κυριακή, γιατί δεν είπες κάτι;

    Παράθεση:

    7 ειναι απιστευτα νωρις{#emotions_dlg.happycrazy}. Θα δω τι ωρα θαρθω να σας βρω.


    θες να το κάνουμε 8; Κανένα πρόβλημα! πες το έγκαιρα όμως για να το αλλάξουμε!


    billaros
    09.05.2008, 23:12

    Βασικά κι εμένα θα με βόλευε λιγο πιο αργα...Πιθανώς να αργήσω λιγάκι να έρθω.


    santourman
    09.05.2008, 23:16

     

    Δεύτερη συνάντηση στην Πάτρα
    Κυριακή 11 Μαϊου, ώρα 7.30 μ.μ. - Θεατράκι (στη μαρίνα)

    Blackdragon
    COUSTEAU
    vero
    santourman
    billaros
    pasxalis17 + 1

    venceremos ???
    Nafpaktos__ (με σκασμένη μύτη και φρύδι) ???
    Raindrop (λέμε....) ???
    begas ???

    Η ώρα γίνεται : 7.30 το απόγευμα. Οποιος θέλει μπορεί να έρθει και αργότερα ή να έρθει και με παρέα, υποθέτω πως δε θα έχουμε φύγει πριν τις 9.30. Ο καιρός μάλλον θα είναι καλός οπότε σε πρώτη φάση προτείνω να κάτσουμε έξω, άρα όσοι έρχεστε πρώτη φορά ψάξτε μας πρώτα έξω.

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : santourman στις 09-05-2008 23:23 ]


    venceremos
    10.05.2008, 00:52

    Blackdragon
    COUSTEAU
    vero
    santourman
    billaros
    pasxalis17 + 1
    venceremos

    Nαι βρε το' παμε ... Τα αλλα απο κοντα!{#emotions_dlg.rolleyes}


    COUSTEAU
    10.05.2008, 11:09

    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΛΟΜΒΙΑ... ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ!!!!!


    alkyoni
    11.05.2008, 18:38

    Παράθεση:

    Το μέλος COUSTEAU στις 10-05-2008 στις 11:09 έγραψε...

    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΛΟΜΒΙΑ... ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ!!!!!


    Περασε κι απο Θεσσαλονικη και δεν το προλαβααααα!!!????{#emotions_dlg.lol}

    Καλα να περασετεεε και να βγαλετε πολλες φωτογραφιεεες!!!! (οχι σαν τους Αθηναιους που εκαναν "ΟΜΕΡΤΑ" και δεν ανεβασαν ουτε μιση φωτογραφια στο τοπικ της συναντησης τους!!!!{#emotions_dlg.tt2})


    -----------------------
    Οι "Αλκυονίδες Νότες" είναι στον αέρα: ξημερώματα Τετάρτης 02:00-03:00 & Παρασκευής 01:00-03:00 στο Radio MusicHeaven ~ http://listen.musicheaven.gr

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : alkyoni στις 11-05-2008 18:41 ]


    santourman
    12.05.2008, 19:48

    Πάει κι αυτή η συνάντηση.....!!! Μπορεί να ήμασταν εμείς κι εμείς, αλλά όπως πάντα περάσαμε καλά! Ηλία!!!! φωτογραφίες!!!!! ξέρεις εσύ!


    Stroumfita456
    12.05.2008, 21:14

     εχω μια πρόταση-->

    τι λέτε για το καλοκαίρι εδω???

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Stroumfita456 στις 12-05-2008 21:32 ]

     



    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Stroumfita456 στις 12-05-2008 21:35 ]





    επισυναπτόμενα: ΠΑ.jpg 
    Stroumfita456
    12.05.2008, 21:37

    δεν βγαινει η εικονα...{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}


    gioreta
    12.05.2008, 21:59

    Ποια εικονα βρε??????Πες ποιο μερος και βρισκω εγω εικονα!!!!!{#emotions_dlg.clap}Cool


    jorge
    12.05.2008, 22:01

    Stroumfita, μετονόμασε τα αρχεία και δώστους όνομα χωρίς ελληνικούς χαρακτήρες, πχ patra.jpg

    Με τα ελληνικά attachments έχουμε πρόβλημα... :)


    vero
    12.05.2008, 22:26

    περασαμε υπεροχα!!!!!!!!{#emotions_dlg.biggrin} ημουνα και η μονη γυναικα στην παρεαCool  με ειχαν στα οπα οπα!!!!!{#emotions_dlg.thumbup}


    COUSTEAU
    12.05.2008, 23:13

    Λοιπόν σας παραθέτω σε αποκλειστικότητα την πρώτη φωτογραφία από τη νέα συνάντηση στην Πάτρα!!!!

    Πρόκειται για μια καλοκαιρινή συνάντηση με τεράστια συμμετοχή.....άλλο αν δεν βρήκαμε δεύτερο τραπέζι να ενώσουμε.....

     

    Οποιαδήποτε ομοιότητα με ύπαρκτά πρόσωπα είναι τελείως συμπτωματική και δεν αποσκοπεί σε διαστρέβλωση της πραγματικότητας σύμφωνα με τά ατομικά δικαιώματα....

    {#emotions_dlg.crying}    {#emotions_dlg.crying}    {#emotions_dlg.crying}    {#emotions_dlg.crying}      {#emotions_dlg.crying}    {#emotions_dlg.crying}    {#emotions_dlg.crying}    {#emotions_dlg.crying}    {#emotions_dlg.crying}    {#emotions_dlg.crying}    {#emotions_dlg.crying}    {#emotions_dlg.crying}


    pasxalis17
    12.05.2008, 23:57

    Σόρρυ παιδιά αλλα τελικά δεν υπολόγισα σωστά τις Κυριακές και αυτην έδινα για Proficiency.

    Θέλω οπωσδήποτε να έρθω στην επόμενη...


    loiless
    13.05.2008, 12:11

    Παράθεση:

    Το μέλος COUSTEAU στις 12-05-2008 στις 23:13 έγραψε...

    Λοιπόν σας παραθέτω σε αποκλειστικότητα την πρώτη φωτογραφία από τη νέα συνάντηση στην Πάτρα!!!!

    Πρόκειται για μια καλοκαιρινή συνάντηση με τεράστια συμμετοχή.....άλλο αν δεν βρήκαμε δεύτερο τραπέζι να ενώσουμε.....

     

    Οποιαδήποτε ομοιότητα με ύπαρκτά πρόσωπα είναι τελείως συμπτωματική και δεν αποσκοπεί σε διαστρέβλωση της πραγματικότητας σύμφωνα με τά ατομικά δικαιώματα....

    {#emotions_dlg.crying} {#emotions_dlg.crying} {#emotions_dlg.crying} {#emotions_dlg.crying} {#emotions_dlg.crying} {#emotions_dlg.crying} {#emotions_dlg.crying} {#emotions_dlg.crying}

     

    xaxaxaxxaxaxa

    na sou pw vre Ilia o deksia eisai esi?..kati mou 8imizei afth h fatsa..pwpwpwpwpwpwpw apistefth omoioths!!!h diplanh sou einai ligo taragmenh omws....ti ths ekanes ths kopelas???ths eipes pws 8a thn rikseis sth 8alassa me tous karxaries!!!????aparadektos!{#emotions_dlg.nono}

    Wste esteiles idiotiko jet!pali  me ksexases kake an8rwpe....den 8a r8w panw 8a deis..tipota den 8a sou krataw..oute ena siropiasto{#emotions_dlg.tt2}

    stous ipoloipous 8a krataw  pente     koutes{#emotions_dlg.whistling} ...

    an 8es na to ksanaskeftw na vreis lysh!..........{#emotions_dlg.rolleyes}......isws sou aksizei mia defterh efkairia{#emotions_dlg.rolleyes}