ελληνική μουσική
    826 online   ·  210.849 μέλη

    Νέα συνάντηση στην Πάτρα (11 Μαϊου)

    gioreta
    13.05.2008, 12:38

    Aν όντως ειναι ο Ηλιας απο δεξια τοτε εχω να πω πως η καμερα σε παχαινει ΚΑΙ πιστευω πως δεν ειναι το καλο σου profil αυτο...οταν βγαζεις φωτος να κοιτας απ την αλλη....Και εσυ βρε Ελενα δωσ'του μια 2η ευκαιρια...οπως σου εδωσα κι εγω αλλωστε χωρις 2η σκεψη{#emotions_dlg.tt2}....οσο για την κοπελια απο διπλα...κατι αλλο θα ειδε ή θα ακουσε......ο Ηλιας δεν κανει τετοια πραγματα....ε{#emotions_dlg.whistling}...Ηλια?!?!?!{#emotions_dlg.thumbup}


    COUSTEAU
    13.05.2008, 19:45

    Τι είπες βρε???? Κοίτα εδω γράμμωση στο χέρι.....σε παρακαλώ μη με πρσβάλεις δημόσια!!!!!

     

    Όσο για την κοπελιά δίπλα ....με ζηλεύει γι' αυτό κάνει έτσι.....{#emotions_dlg.lol}

     


    blackdragon
    13.05.2008, 20:02

    είπε κανείς πως δεν είχαμε κόσμο στην συνάντηση ;;;;{#emotions_dlg.rolleyes}{#emotions_dlg.rolleyes}{#emotions_dlg.rolleyes}

     

     

     





    επισυναπτόμενα: sevens2.jpg 
    Stroumfita456
    13.05.2008, 20:06

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 12-05-2008 στις 22:01 έγραψε...

    Stroumfita, μετονόμασε τα αρχεία και δώστους όνομα χωρίς ελληνικούς χαρακτήρες, πχ patra.jpg

    Με τα ελληνικά attachments έχουμε πρόβλημα... :)

    ευχαριστώ jorge!!!!!!!!!

     





    επισυναπτόμενα: xwrio.jpg 
    gioreta
    13.05.2008, 20:30

    COUSTEAU νομιζω πως χανεσαι καπου στα συννεφα πανω απο τον Κολοκοτρωνη!!!!!!





    επισυναπτόμενα: tripoli1.jpg 
    loiless
    14.05.2008, 13:30

    Παράθεση:

    Το μέλος gioreta στις 13-05-2008 στις 20:30 έγραψε...

    COUSTEAU νομιζω πως χανεσαι καπου στα συννεφα πανω απο τον Κολοκοτρωνη!!!!!!





    Σοκοφρετακί  μη σου πω πως χάνεται και πάνω απ'τον Όλυμπο ...πωπωπωπωπω μάυτες τις γραμμώσεις έχω πεθάνει  βρε Ηλία μου ..γράμμωση και πράμα εεε σοκοφρετακι!!!!

    loiless
    14.05.2008, 13:40

    Παράθεση:

    Το μέλος COUSTEAU στις 13-05-2008 στις 19:45 έγραψε...

    Τι είπες βρε???? Κοίτα εδω γράμμωση στο χέρι.....σε παρακαλώ μη με πρσβάλεις δημόσια!!!!!

     

    Όσο για την κοπελιά δίπλα ....με ζηλεύει γι' αυτό κάνει έτσι.....{#emotions_dlg.lol}

     



    Εεεεεεε βασικά βλέπω μόνο τις γραμμώσεις της κιθάρας που κράτας.........έσενα" φέτες " δεν σε βλέπω ....για να δω  για να δω ....μμμ ΟΧΙ δεν μ'αρέσουν....βγάλε άλλες φωτογραφίες {#emotions_dlg.thumbdown}να φαίνεσαι καλύτερα βρε Ηλία μου...{#emotions_dlg.happycrazy}

    Και όσο για την 2η ευκαιρία ...άντε την έχεις.....επειδή είμαι και καλό κορίτσι...θα σου φέρω μια ντουζινα από αυτά που λέγαμεCoolκαι  αν δεν τα καταφέρεις να τα φας όλα ..υπάρχει και το δρακουλίνι ...να φάει κι αυτό  συμφωνείς????

    Μην  πάθεις τίποτα από τα πολλά γλυκά{#emotions_dlg.tt2}

     


    loiless
    14.05.2008, 13:56

    Παράθεση:

    Το μέλος blackdragon στις 13-05-2008 στις 20:02 έγραψε...

    είπε κανείς πως δεν είχαμε κόσμο στην συνάντηση ;;;;{#emotions_dlg.rolleyes}{#emotions_dlg.rolleyes}{#emotions_dlg.rolleyes}

     

     

     





    Όχι καλέ μου ..είπε κανείς κάτι τέτοιο;;;{#emotions_dlg.thumbup} 
    πςςςςςςςςςςςς   λαοθάλασσα !!{#emotions_dlg.tt2}

    gioreta
    14.05.2008, 16:16

    Hλια δεν κανει να παραπονιεσαι καθολου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!{#emotions_dlg.thumbup}Κοιτα που θα σε στειλουμε να {#emotions_dlg.tt2}ψαρεψεις οταν ερθεις Τριπολη {#emotions_dlg.clap}





    επισυναπτόμενα: lousiosio4.jpg 
    alkyoni
    14.05.2008, 16:58

    (τι αλλο θα δουμε μεσα σ'αυτο το τοπικ!!!!!!!!!!!!)

    {#emotions_dlg.wacko}{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.scared}{#emotions_dlg.happycrazy}
    ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ ΟΣΟΥΝ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ... και θα κανουμε τον γυρω της Ελλαδας!!!!{#emotions_dlg.biggrin}
    Δηλαδη ηταν αληθινη η 1η φωτογραφια με το τραπεζακι διπλα στην θαλασσα???{#emotions_dlg.laugh}


    loiless
    14.05.2008, 19:29

    Παράθεση:

    Το μέλος gioreta στις 14-05-2008 στις 16:16 έγραψε...

    Hλια δεν κανει να παραπονιεσαι καθολου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!{#emotions_dlg.thumbup}Κοιτα που θα σε στειλουμε να {#emotions_dlg.tt2}ψαρεψεις οταν ερθεις Τριπολη {#emotions_dlg.clap}





    Σοκοφρετάκι  θα πάμε κ εμείς και θα του στήσουμε καρτέρι ...να χουμε και κρυμμένες κανα δυο κάμερες να τον κάνουμε ντοκιμαντέρ στο skai !!! και θα είναι  και η κοπελιά που κάθεται δίπλα του στη φωτο πιο πάνω θα την βάλουμε να κάνει την που παίζει στην "γαλάζια λίμνη"!!!

    gioreta
    14.05.2008, 19:38

    Ναι πανω στα κατσαβραχαα...και αντι για βαρκα θα εχουν το καλαμι του Ηλια!!!Και θα ψαρευουν και θα πετανε!!!!!


    Stroumfita456
    14.05.2008, 19:57

    Ο Ηλίας αποκλειστικα στον Λουσιο.....

    ΥΓ.Τι θα γίνει με τις φωτος τις κανονικες????
    -----------------
    Άφησε έξω οτι δεν θες....Κράτα μόνο αυτά που σου αρέσουν...!



    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Stroumfita456 στις 14-05-2008 19:59 ]


    επισυναπτόμενα: hlias.JPG 
    loiless
    14.05.2008, 20:01

    {#emotions_dlg.lol}πωπωπωπωπω σοκοφρετάκι φαντάζεσαι ..τον  Ηλία κάπως έτσι στην Τρίπολη..


    -----------------
    όλα είναι μια ιδέα

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : loiless στις 14-05-2008 20:24 ]








    επισυναπτόμενα: ritsard=ilias.JPG ritsard=ilias.JPG 
    gioreta
    14.05.2008, 20:10

    Θα τρωμαξουν τα ψαρακια και θα φυγουν.....θα μεινει με το καλαμι στο χερι και την κοπελια να του εχει καθησει στο λαιμο(και Ηλια μην πεις πως ειμαι φεμινιστρια με αυτη μου τη φραση!!!!μπουχαχαχα)


    COUSTEAU
    14.05.2008, 22:37

    Εεεεεε αυτό που κάνετε αυτή τη στιγμή είναι μαζική επίθεσηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!{#emotions_dlg.crying}

    Παρόλα αυτά δεν ξέρετε με ποιον έχετε να κάνετε.... για αυτό αποφάσισα να σας παρουσιάσω την πολυδύναμη και πολυτάλαντη φύση μου.....

     

    Αλήθεια μήπως ήρθε η στιγμή αλλάξουμε τίτλο στο topic.....





    επισυναπτόμενα: psycho.JPG 
    loiless
    14.05.2008, 23:12

    Παράθεση:

    Το μέλος COUSTEAU στις 14-05-2008 στις 22:37 έγραψε...

    Εεεεεε αυτό που κάνετε αυτή τη στιγμή είναι μαζική επίθεσηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!{#emotions_dlg.crying}

    Παρόλα αυτά δεν ξέρετε με ποιον έχετε να κάνετε.... για αυτό αποφάσισα να σας παρουσιάσω την πολυδύναμη και πολυτάλαντη φύση μου.....

     

    Αλήθεια μήπως ήρθε η στιγμή αλλάξουμε τίτλο στο topic.....





    AΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ε μπορω .............και χιονοπολεμιστης?????????πω πω πω πωπω πω πω..μπράτσοοοο....
    ...ελεοςςς τον αναπνευστηρα ..για φετιχ τον έβαλεςςς!!!!!{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}
    Ο κουστωωωω πολεμιστηςςςςςςς{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}

    gioreta
    15.05.2008, 11:11

    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}





    επισυναπτόμενα: rickerson%20shark.jpg 
    gioreta
    15.05.2008, 18:31

    Aτυχια......δεν την βγαζει....


    COUSTEAU
    15.05.2008, 20:22

    Παράθεση:

    Το μέλος gioreta στις 15-05-2008 στις 18:31 έγραψε...

    Aτυχια......δεν την βγαζει....



    Atuxia h asxetosynh??????

    gt opws eipe kai o filos alvertos....Η διαφορά μεταξύ ιδιοφυΐας και βλακείας είναι ότι η ιδιοφυϊα έχει όρια ...

    Ante gt to  parakaname...... jorge svise olo to topic!!!!{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.happycrazy}