ελληνική μουσική
    504 online   ·  210.845 μέλη
    punkster
    17.06.2008, 17:25

    Παράθεση:

    Το μέλος Disasterpiece στις 16-06-2008 στις 22:39 έγραψε...

    -Ανεξαρτητως φυλου,αυτο που ποναει περισσοτερο απ'ολα ειναι η αναισθησια στο πονο.{#emotions_dlg.smartass}

    -Αυτο που ποναει περισσοτερο τη γυναικα ειναι το πρωκτικο και θελει καλο λιπαντικο.Τα ψυχολογικα της τα εχει αναλαβει ο Φρουντ(ο οποιος ζει ακομα,απλα λογω φορτου εργασιας σκηνοθετησε το θανατο του{#emotions_dlg.eek}).

    -Αυτο που ποναει περισσοτερο τον αντρα (ψυχολογικα και σωματικα) ειναι που θελει να κουτουπωσει ολες τις γυναικες και καταληγει να κουτουπωνει την ιδια ξανα και ξανα και ξαναααααααααα{#emotions_dlg.scared}{#emotions_dlg.scared}{#emotions_dlg.scared}

     

    {#emotions_dlg.tt2} 

    {#emotions_dlg.huh}
    {#emotions_dlg.eek}


    Εισαι απαισιος, ελλεινος και τρισαθλιος!!!!

     


    -----------------
    "Σε σας μιλω που πια δεν εχετε αυτια, δεν εχετε ουτε ματια, σε σας μιλω που δεν εχετε εγκεφαλο και γινεστε κομματια, τσατιζομαι και θα σας ριξω ολους πιο βαθια μες στο ψυγειο, να κρεμεστε μαζι με τα κρεατικα μες στο παντοπωλειο"

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : punkster στις 17-06-2008 17:28 ]


    PashalinaMakia
    17.06.2008, 18:22

    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 17-06-2008 στις 17:25 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Disasterpiece στις 16-06-2008 στις 22:39 έγραψε...

    -Ανεξαρτητως φυλου,αυτο που ποναει περισσοτερο απ'ολα ειναι η αναισθησια στο πονο.{#emotions_dlg.smartass}

    -Αυτο που ποναει περισσοτερο τη γυναικα ειναι το πρωκτικο και θελει καλο λιπαντικο.Τα ψυχολογικα της τα εχει αναλαβει ο Φρουντ(ο οποιος ζει ακομα,απλα λογω φορτου εργασιας σκηνοθετησε το θανατο του{#emotions_dlg.eek}).

    -Αυτο που ποναει περισσοτερο τον αντρα (ψυχολογικα και σωματικα) ειναι που θελει να κουτουπωσει ολες τις γυναικες και καταληγει να κουτουπωνει την ιδια ξανα και ξανα και ξαναααααααααα{#emotions_dlg.scared}{#emotions_dlg.scared}{#emotions_dlg.scared}

     

    {#emotions_dlg.tt2}

    {#emotions_dlg.huh}
    {#emotions_dlg.eek}


    Εισαι απαισιος, ελλεινος και τρισαθλιος!!!!

     


    -----------------
    "Σε σας μιλω που πια δεν εχετε αυτια, δεν εχετε ουτε ματια, σε σας μιλω που δεν εχετε εγκεφαλο και γινεστε κομματια, τσατιζομαι και θα σας ριξω ολους πιο βαθια μες στο ψυγειο, να κρεμεστε μαζι με τα κρεατικα μες στο παντοπωλειο"

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : punkster στις 17-06-2008 17:28 ]



    Πες τα απο πάνω μέλος!


    Disasterpiece
    17.06.2008, 18:58

    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 17-06-2008 στις 17:25 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Disasterpiece στις 16-06-2008 στις 22:39 έγραψε...

    -Ανεξαρτητως φυλου,αυτο που ποναει περισσοτερο απ'ολα ειναι η αναισθησια στο πονο.{#emotions_dlg.smartass}

    -Αυτο που ποναει περισσοτερο τη γυναικα ειναι το πρωκτικο και θελει καλο λιπαντικο.Τα ψυχολογικα της τα εχει αναλαβει ο Φρουντ(ο οποιος ζει ακομα,απλα λογω φορτου εργασιας σκηνοθετησε το θανατο του{#emotions_dlg.eek}).

    -Αυτο που ποναει περισσοτερο τον αντρα (ψυχολογικα και σωματικα) ειναι που θελει να κουτουπωσει ολες τις γυναικες και καταληγει να κουτουπωνει την ιδια ξανα και ξανα και ξαναααααααααα{#emotions_dlg.scared}{#emotions_dlg.scared}{#emotions_dlg.scared}

     

    {#emotions_dlg.tt2}

    {#emotions_dlg.huh}
    {#emotions_dlg.eek}


    Εισαι απαισιος, ελλεινος και τρισαθλιος!!!!

     


    -----------------
    "Σε σας μιλω που πια δεν εχετε αυτια, δεν εχετε ουτε ματια, σε σας μιλω που δεν εχετε εγκεφαλο και γινεστε κομματια, τσατιζομαι και θα σας ριξω ολους πιο βαθια μες στο ψυγειο, να κρεμεστε μαζι με τα κρεατικα μες στο παντοπωλειο"

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : punkster στις 17-06-2008 17:28 ]



    BE EVIL!!!{#emotions_dlg.tt2}

    http://www.thismodernworld.com/blog/DrEvil.JPG


    punkster
    17.06.2008, 19:07

    Παράθεση:

    Το μέλος Disasterpiece στις 17-06-2008 στις 18:58 έγραψε...



    BE EVIL!!!{#emotions_dlg.tt2}



    Δεν εισαι απλως evil, αλλα το χιουμορ σου ειναι προσβλητικο, τοσο για τις γυναικες (γενικοτερα), οσο και για μενα (ειδικοτερα)....


    PashalinaMakia
    17.06.2008, 19:26

    Έχω παρατηρήσει πως σε όποιο θέμα και να μιλήσει το μέλος Disasterpiece απο δω θα το πάει,απο κεί θα το πάει ,στο σεξ και τις σεηουαλικές προτιμήσεις του καθενός θα καταλήξει....

    Είτε για θεό,είτε για πόνο εκεί!

    Αν θες να ιλήσεις για σεξ υπάρχουν κι άλλο forum...

    Φιλικά μιλώντας


    Disasterpiece
    17.06.2008, 19:47

    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 17-06-2008 στις 19:26 έγραψε...

    Έχω παρατηρήσει πως σε όποιο θέμα και να μιλήσει το μέλος Disasterpiece απο δω θα το πάει,απο κεί θα το πάει ,στο σεξ και τις σεηουαλικές προτιμήσεις του καθενός θα καταλήξει....

    Είτε για θεό,είτε για πόνο εκεί!

    Αν θες να ιλήσεις για σεξ υπάρχουν κι άλλο forum...

    Φιλικά μιλώντας



    Εαν εχεις να πεις κατι,πεστο.Μη μασας τα λογια σου.Δεν εθιξα κανεναν.Απλα ειπα την γνωμη μου.Εαν διαφωνεις μπορεις να αντιπαραθεσεις επιχειρηματα!Οσον αφορα στο θεμα για το ΘΕΟ,αλλο λεω εκει,ε αν εχεις τοση ευθιξια,προβλημα σου.Μαλλον ψαξτο,κατι δεν παει καλα.Τελος για την προτροπη-απειλη σου,τι να πω...Ειμαι 2 χρονια σ'αυτο το site.Τωρα μου ρθε να ποσταρω πρωτη φορα μιας και ειδα κατι ενδιαφερον,κατα τα αλλα δεν ψηνομαι.Ομως,μονο και μονο για χαρη σου θα γινω super-poster.Θα βαρεθεις να με βλεπεις.Το θεμα ειναι:εγω ειμαι αρκετα δημοκρατικος για να ανεχτω τις αναιτιες κατηγοριες σου και να μου λες "δεν φευγεις καλυτερα..,εσυ εισαι αρκετα δημοκρατικη να ανεχτεις την παρουσια μου?Για να δουμε.

     

    Φιλικά μιλώντας{#emotions_dlg.happycrazy}

     


    punkster
    17.06.2008, 19:49

    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 17-06-2008 στις 19:26 έγραψε...

    Έχω παρατηρήσει πως σε όποιο θέμα και να μιλήσει το μέλος Disasterpiece απο δω θα το πάει,απο κεί θα το πάει ,στο σεξ και τις σεηουαλικές προτιμήσεις του καθενός θα καταλήξει....

    Είτε για θεό,είτε για πόνο εκεί!

    Αν θες να ιλήσεις για σεξ υπάρχουν κι άλλο forum...

    Φιλικά μιλώντας



    χαχαχαχαχα!
    Τον εχεις ψυχολογησει! {#emotions_dlg.tt2}


    punkster
    17.06.2008, 19:56

    Παράθεση:

    Το μέλος Disasterpiece στις 17-06-2008 στις 19:47 έγραψε...


    Εαν εχεις να πεις κατι,πεστο.Μη μασας τα λογια σου.Δεν εθιξα κανεναν.Απλα ειπα την γνωμη μου.Εαν διαφωνεις μπορεις να αντιπαραθεσεις επιχειρηματα!

    Οντως, ειπες την γνωμη σου....
    Η γνωμη σου ομως εχει ολες τις σωστες βασεις για να θιξει αρκετο κοσμο....
    Οποτε, οταν λες μια τοσο ωμη/προκλητικη γνωμη, δεν μπορεις να περιμενεις να την δεχτουν ψυχραιμα ολοι (αναμεσα τους και εγω...)

    {#emotions_dlg.biggrin}


    Disasterpiece
    17.06.2008, 19:56

    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 17-06-2008 στις 19:07 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Disasterpiece στις 17-06-2008 στις 18:58 έγραψε...



    BE EVIL!!!{#emotions_dlg.tt2}



    Δεν εισαι απλως evil, αλλα το χιουμορ σου ειναι προσβλητικο, τοσο για τις γυναικες (γενικοτερα), οσο και για μενα (ειδικοτερα)....



     

    Η εικόνα “http://giama.files.wordpress.com/2007/12/emo_cow.jpeg” δεν μπορεί να προβληθεί επειδή περιέχει σφάλματα.


    punkster
    17.06.2008, 20:00

     

    Πφφφφφ...............{#emotions_dlg.wacko}


    -----------------
    "Σε σας μιλω που πια δεν εχετε αυτια, δεν εχετε ουτε ματια, σε σας μιλω που δεν εχετε εγκεφαλο και γινεστε κομματια, τσατιζομαι και θα σας ριξω ολους πιο βαθια μες στο ψυγειο, να κρεμεστε μαζι με τα κρεατικα μες στο παντοπωλειο"

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : punkster στις 17-06-2008 20:01 ]


    PashalinaMakia
    17.06.2008, 21:35

    Έλεος Disasterpiece...

    ένα σεξιστικό στυλάκι σε όλες τις απαντήσεις σου το έχεις.Δεν το έχεις?

    Επίσης είπα οτι για σεξ (αποκλειστικά και μόνο για σεξ υπάρχουν κι άλλα forum)Τώρα πώς κατάλαβες οτι σε έδιωξα....Εδώ είμαστε μουσικό site...

    Επίσης αν κατάλαβες δεν είπα τίποτα για την προσωπική σου γνώμη αλλά για το σεξιστικό περιεχόμενο των απαντήσεών σου...

    Μεγάλος άνθρωπος και πάλι δεν καταλαβαίνεις....

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : PashalinaMakia στις 17-06-2008 21:36 ]


    Stroumfita456
    17.06.2008, 21:42

    και επανερχομαστε στην συζητηση...

     

    ποναει το ψεμα και η υποκρισια...των ανθρωπως του φιλικού μου περιβάλλοντος!


    PashalinaMakia
    17.06.2008, 22:56

    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 17-06-2008 στις 21:42 έγραψε...

    και επανερχομαστε στην συζητηση...

     

    ποναει το ψεμα και η υποκρισια...των ανθρωπως του φιλικού μου περιβάλλοντος!



    xaxaxaxaxaxa{#emotions_dlg.beer}


    Stroumfita456
    19.06.2008, 20:37

    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 17-06-2008 στις 22:56 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 17-06-2008 στις 21:42 έγραψε...

    και επανερχομαστε στην συζητηση...

     

    ποναει το ψεμα και η υποκρισια...των ανθρωπων του φιλικού μου περιβάλλοντος!



    xaxaxaxaxaxa{#emotions_dlg.beer}



    {#emotions_dlg.lol}

     


    freddieKrueger
    20.06.2008, 02:25

    Παράθεση:

    Το μέλος Disasterpiece στις 16-06-2008 στις 22:39 έγραψε...

    -Ανεξαρτητως φυλου,αυτο που ποναει περισσοτερο απ'ολα ειναι η αναισθησια στο πονο.{#emotions_dlg.smartass}

    -Αυτο που ποναει περισσοτερο τη γυναικα ειναι το πρωκτικο και θελει καλο λιπαντικο.Τα ψυχολογικα της τα εχει αναλαβει ο Φρουντ(ο οποιος ζει ακομα,απλα λογω φορτου εργασιας σκηνοθετησε το θανατο του{#emotions_dlg.eek}).

    -Αυτο που ποναει περισσοτερο τον αντρα (ψυχολογικα και σωματικα) ειναι που θελει να κουτουπωσει ολες τις γυναικες και καταληγει να κουτουπωνει την ιδια ξανα και ξανα και ξαναααααααααα{#emotions_dlg.scared}{#emotions_dlg.scared}{#emotions_dlg.scared}

     

     

    {#emotions_dlg.tt2}

     

     


    -----------------
    http://el-karl.blogspot.com

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Disasterpiece στις 16-06-2008 22:41 ]



    Φιλε μου συγχαρητηρια καταρχην γιατι με εκανες και γελασα!Επιτελους και λιγο χιουμορ!Αλλα και αληθειες...Διαβαζοντας αυτο το τοπικ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΚΑΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ να διαβαζω συνηθισμενες ιστοριες,κατεβατα κουτσομπολιων που θα ταιριαζαν στα μεσημεριανα σοου τυπου Λαμπιρη κοκ...Εκτο αυτου παντα η γνωστη ταση ανωριμοτητας σε ολα:Μου φταινε ολοι και ολα εκτος απο τον εαυτο μου...Διαγραφω προσωπα,κραταω κακιες και αλλα τετοια μικροπρεπη...Οταν γινεται μια μαλακια φταινε κια οι δυο..ΝΟΜΟΣ...

    Για αυτα που γραφεις φιλε:ΟΝΤΩΣ αυτο που ποναει πιο πολυ ανεξαρτητως φυλου ειναι η αναισθησια στον πονο(ποναει ο αναισθητος τον ευαισθητο)...Απλα respect εδω!!!

    Για το πρωκτικο στη γυναικα ναι ποναει αν δεν ειναι 'δουλεμμενη' πισω πορτα χαχαχαχαχαχα...Για τα ψυχολογικα τους που λες-αυτο ειναι ψιλομαλακιουλα και κομματακι υποτιμητικο για τις γυναικες το μονο ψεγαδι σου χαχαχα-

    Οσο για αυτο που ποναει τον ανδρα πιο πολυ σου ασχετα με το τι μαλακια θα ακουσεις απο τον καθενα ΚΑΝΕΙΣ δε γουσταρει να κουτουπωνει την ιδια γκομενα συνεχεια και συνεχεια...Οποτε respect κι εδω!!!

    Αμαν ρε παιδια την πεσατε αμεσω ς σε καποιο ατομο που εκανε χιουμορ και επιασε και το θεμα σεξ!!Δε περιμενα τετοιο πουριτανισμο!!!Ειδικα στην εποχη μας!!


    -----------------
    LIFE IS A MISERY ONLY FOR MISERABLE

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 24-06-2008 04:40 ]


    Stroumfita456
    20.06.2008, 14:33

    παίδες.....όποιος θέλει να γράφει στε αυτό το τοπικ.......γρηγορα στην Λαμπίρη....να μην βαριουνται και ξενερωνουν και οι αλλοι...{#emotions_dlg.biggrin}


    freddieKrueger
    20.06.2008, 18:36

    Στρουμφο-ξεκολα!!Εγραψα καποια πραγματα γενικοτερα για αυτους που κανουν το λαθος να βλεπουν μονο που εφταιξαν οι γυρω τους και οχι κι αν εκεινοι εσφαλαν καπου...Εχω πεσει κι εγω στην περιπτωση σου να συζητω με συμφοιτητη μου για την εκδρομη της Σχολης στη Μυκονο μηνες πριν και πηγαινοντας Μυκονο να κανω παρεα με τον Πετρακη τον πελαργο....και ο 'κολλητος' μου να αρμενιζει με αλλες παρεες κι εμενα στο γραψιμο....

    Αυτο λοιπον που εχω να σου πω βασει της δικης μου εμπειριας ειναι πως πανω στον ενθουσιασμο για ενα γεγονος οπως πχ ειναι η πενθημερη,πολλα μπορεις να μοοιραστεις με καποιον να κανεις σχεδια κτλ που ομως στην πορεια του χρονου χανουν τη σημασια τους γιατι το μονο που μενει ειναι η δεσμευση τηρησης τους...Το ερωτημα μου ειναι γιατι χαθηκε εκεινη η χαρα που θα σας εκανε να σμιγατε και στην πενθημερη?Ηταν απλα μια φλασια των στιγμων που μιλουσατε για την εκδρομη, ενα πυροτεχνημα συναισθηματων?Η αποτελεσμα μιας βαθυτερης φιλιας?Μιας ουσιαστικοτερης ταυτισης και δυνατοτερου δεσιματος?Μηπως εν τω με ταξυ αθελα σου εκανες τη φιλη σου να παρεξηγηθει με κατι?Μηπως κατα τη διαρκεια της πενθημερης διεκδικουσες και περιμενες περισσοτερα απο αυτα που η κολλητη σου μπορουσε να δωσει?Ξερεις οταν λεμε κατι πανω σε ενθουσιασμο δεν σημαινει οτι κατ αναγκη θα το τηρησουμε κιολας...Οι φιλοι κερδιζονται διαρκως και τιποτα δεν ειναι δεδομενο...Μπορει να ηταν κι ενα σημαδι οτι δεν ταιριαζατε σα φιλες παντως...Οποτε καλυτερα που συνεβει...Το οτι ποναει το καταλαβαινω...αλλα μην αφησεις τον πονο να γινει μισος...μετετρεψε τον σε κατι πιο εποικοδομητικο....Για πχ στο οταν ακους πολλα κερασια να κρατας μικροτερο καλαθι....Μαθε απο τα λαθη....Κρατα μονο οτι ειναι ωφελιμο για σενα γαλαζιο κοριτσι.οπως λες και στη υπογραφη σου χαχαχαχαχαχα Και τελος θα σου πω το εξης:Οποιος δε ζηταει τιποτα εχει τα παντα....Ακου αυτο και θα με θυμηθεις..

    Οριστε εγινα πιο Λαμπιρη κι απο τη Λαμπιρη!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.tt2}


    -----------------
    LIFE IS A MISERY ONLY FOR MISERABLE

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 20-06-2008 18:41 ]


    Stroumfita456
    20.06.2008, 20:07

    Παράθεση:

    Το μέλος freddieKrueger στις 20-06-2008 στις 18:36 έγραψε...

    Στρουμφο-ξεκολα!!Εγραψα καποια πραγματα γενικοτερα για αυτους που κανουν το λαθος να βλεπουν μονο που εφταιξαν οι γυρω τους και οχι κι αν εκεινοι εσφαλαν καπου...Εχω πεσει κι εγω στην περιπτωση σου να συζητω με συμφοιτητη μου για την εκδρομη της Σχολης στη Μυκονο μηνες πριν και πηγαινοντας Μυκονο να κανω παρεα με τον Πετρακη τον πελαργο....και ο 'κολλητος' μου να αρμενιζει με αλλες παρεες κι εμενα στο γραψιμο....

    Αυτο λοιπον που εχω να σου πω βασει της δικης μου εμπειριας ειναι πως πανω στον ενθουσιασμο για ενα γεγονος οπως πχ ειναι η πενθημερη,πολλα μπορεις να μοοιραστεις με καποιον να κανεις σχεδια κτλ που ομως στην πορεια του χρονου χανουν τη σημασια τους γιατι το μονο που μενει ειναι η δεσμευση τηρησης τους...Το ερωτημα μου ειναι γιατι χαθηκε εκεινη η χαρα που θα σας εκανε να σμιγατε και στην πενθημερη?Ηταν απλα μια φλασια των στιγμων που μιλουσατε για την εκδρομη, ενα πυροτεχνημα συναισθηματων?Η αποτελεσμα μιας βαθυτερης φιλιας?Μιας ουσιαστικοτερης ταυτισης και δυνατοτερου δεσιματος?Μηπως εν τω με ταξυ αθελα σου εκανες τη φιλη σου να παρεξηγηθει με κατι?Μηπως κατα τη διαρκεια της πενθημερης διεκδικουσες και περιμενες περισσοτερα απο αυτα που η κολλητη σου μπορουσε να δωσει?Ξερεις οταν λεμε κατι πανω σε ενθουσιασμο δεν σημαινει οτι κατ αναγκη θα το τηρησουμε κιολας...Οι φιλοι κερδιζονται διαρκως και τιποτα δεν ειναι δεδομενο...Μπορει να ηταν κι ενα σημαδι οτι δεν ταιριαζατε σα φιλες παντως...Οποτε καλυτερα που συνεβει...Το οτι ποναει το καταλαβαινω...αλλα μην αφησεις τον πονο να γινει μισος...μετετρεψε τον σε κατι πιο εποικοδομητικο....Για πχ στο οταν ακους πολλα κερασια να κρατας μικροτερο καλαθι....Μαθε απο τα λαθη....Κρατα μονο οτι ειναι ωφελιμο για σενα γαλαζιο κοριτσι.οπως λες και στη υπογραφη σου χαχαχαχαχαχα Και τελος θα σου πω το εξης:Οποιος δε ζηταει τιποτα εχει τα παντα....Ακου αυτο και θα με θυμηθεις..

    Οριστε εγινα πιο Λαμπιρη κι απο τη Λαμπιρη!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.tt2}


    -----------------
    LIFE IS A MISERY ONLY FOR MISERABLE

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 20-06-2008 18:41 ]



    είδες τελικά όλοι κρύβουμε μια "Λαμπίρη" μεσα μας...{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}

    θα συμφωνήσω με όσα λες...κι απο ολα αυτά που ειπες κραταω αυτο..Οποιος δε ζηταει τιποτα εχει τα παντα μονο αυτό να ελεγες με είχες καλύψει!!!Wink,

    επίσης κρατάω κακία στον γείτονα που δν με αφηνει να βάζω δυνατα την μουσική!!!!{#emotions_dlg.walkman}

    χαχαχα!


    freddieKrueger
    21.06.2008, 04:44

    Οσο για το γειτονα κι εκει υπαρχει λυση!Αλλαζεις γειτονια!!{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}

    Παιζει ρολο παντως και τη γειτονα εχεις...αν ειναι κανενα στραβοξυλο ας πουμε την εχεις ασχημα... αν ειχες εμενα για γειτονα θα ειχες αλλο προβλημα:Θα σου εκανα παρατηρηση που δεν βαζεις αρκετα δυνατα τη μουσικη!χαχαχαχαχα Εχω απο κατω μου ενα τυπο που γυρω στις 10 το βραδυ αρχιζει το προγραμμα με οτι μπορεις να φανταστεις απο ρεπερτοριο!!Ε κι εγω οταν γουσταρω κανενα κομματι που εβαλε του χτυπαω κουδουνι και του λεω:ΞΑΝΑΠΑΙΧΤΟ,ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΝΑ ΤΟ ΦΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ!!!Ετσι και απολαμβανω μουσικη και τον εχω συμμαχο οταν κανω κι εγω σαματα!!!Μ ενα σμπαρο δυο τριγωνια!!!{#emotions_dlg.beer}

    Τip:Ρωτα το γειτονα τι μουσικη ακουει και εκει που σου τη λεει βαλτου το αγαπημενο του κομματι...θα δεις τρομερη αλλαγη στη συμπεριφορα του....χαχαχαχαχαχα{#emotions_dlg.happycrazy} 


    ogyon21
    21.06.2008, 12:10

    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 17-06-2008 στις 21:35 έγραψε...

    Εδώ είμαστε μουσικό site...


     

    εαν τυχον δεν εισαι η μονη που το υποπστηριζεις αυτο!!

    γιατι δεν σταματατε να γραφετε ολα αυτα που γραφετε περι θρησκειας και αλλων αντιστοιχων, εδω μεσα? Γιατι δεν σταματατε να την πεφτετε δηθεν προσβεβλημενες σε οποιον κανει ενα σχολιο (ιδιως εαν εχει χιουμοριστικο υφος) κ.τ.λ. και δεν αρχιζετε να μιλατε περι μουσικης..

     

    Εχω αφησει αυτο το φορουμ κανα χρονο τωρα, γιατι ακριβως ειχα βαρεθει αυτην την αηδια, και γυρναω υστερα  απο τοσο καιρο ελπιζωντας να βρω μια αλλη κατασταση, και διαπιστωνω τα ιδια και χειροτερα..

     

    Εχει κανεις απο ολους εσας να μιλησει , εστω και φιλοσοφικα , για τη μουσικη? Και ναι , το σεξ κι ολα αυτα που ειπε ο φιλος μου που τοσο πολυ κραξατε για το μηνυμα του, ανοικουν στους λογους για να γραφτει μουσικη.. Η μικροτητα ομως οχι!!