ελληνική μουσική
    774 online   ·  210.833 μέλη

    Θεατρική ομάδα MusicHeaven. Τι λέτε ;;;

    Doritaki
    11.08.2008, 00:06

    Παράθεση:

    Το μέλος VICKYMARIAIOANNOY στις 10-08-2008 στις 20:26 έγραψε...

    Ωραία ιδέα! Και δημιουργική και ψυχοθεραπευτική και αγχολυτική!

    Τι θα γίνει όμως με τα μέλη εκτός λεκανοπεδίου;

    (συγκεκριμένα 512χλμ βόρεια-Θεσσαλονίκη);

    Αν υπάρξει σχεδιασμός για τη πόλη μου,είμαι μέσα με χίλια



    Ναι, εχεις δικιο.. ειναι λιγο αδικο για οσους ειναι μακρια απ την Αθηνα, ομως δυστυχως η μπουατ βρισκεται εδω και ειναι λιγο δυσκολο να μετακινηθει  {#emotions_dlg.biggrin}χεχεχεχε

    Μπορει ομως καποιος να παρει μερος σε αυτο που κανουμε και απο μακρια, ειτε γραφοντας κειμενα η μουσικη για την παρασταση..


    megaloserwtikos
    11.08.2008, 00:52

    Στη σημερινή δεύτερή μας συνάντηση, τραγουδήσαμε, αυτοσχεδιάσαμε, είχαμε πολύ καλές στιγμές... επίσης ένα σωρό ενδιαφέρουσες ιδέες για την παράσταση!

    Παιδιά πάμε πολύ καλά...  Σε λίγες μέρες κανονίζουμε την επόμενη συνάντησή μας...


    kithara-woman
    11.08.2008, 01:55

    Θέλω να πω ευχαριστώ στα παιδιά που ήμασταν σήμερα στη δεύτερη συνάντηση,που αν και ήμουνα αρνητική όταν έφτασα,ως άσχετη, τελικά θα συμμετάσχω,γιατί ήταν τόσο ωραίο το κλίμα και η παρέα,που ένιωσα άνετα.{#emotions_dlg.beer}


    kifa
    11.08.2008, 07:13

    {#emotions_dlg.clap}

     

    {#emotions_dlg.beer}


    Doritaki
    12.08.2008, 17:46

    Παράθεση:

    Το μέλος kithara-woman στις 11-08-2008 στις 01:55 έγραψε...

    Θέλω να πω ευχαριστώ στα παιδιά που ήμασταν σήμερα στη δεύτερη συνάντηση,που αν και ήμουνα αρνητική όταν έφτασα,ως άσχετη, τελικά θα συμμετάσχω,γιατί ήταν τόσο ωραίο το κλίμα και η παρέα,που ένιωσα άνετα.{#emotions_dlg.beer}



    Εμεις ευχαριστουμε Αυγουλα για τα τραγουδακια που μας ειπες!! Ειδες τελικα δεν ηταν δυσκολο Wink


    kithara-woman
    13.08.2008, 00:58

    Σε ευχαριστώ,Δώρα μου,για την απογευματινή φιλοξενία.

    Δεν είναι δύσκολο,και μάλιστα μου άρεσε και πολύ!!Βασικά,δεν έχω θέμα ντροπής,ποτέ δεν είχα,είμαι άνετη,αλλά είμαι αυστηρή με τον εαυτό μου.

    Επίσης,ξεχνάω,δεν θυμάμαι ούτε τα τραγούδια που παίζω συνέχεια,αν δεν βλέπω παρτιτούρα.Γεράματα,τι να πεις!!!  {#emotions_dlg.laugh}  {#emotions_dlg.tt2}


    joegr2002
    13.08.2008, 01:34

    Ψυχραιμια ολα θα πανε καλα και θα περασουμε ομορφα οεοοο!!!!!!!!!!!


    kifa
    14.08.2008, 11:02

    {#emotions_dlg.clap}

    Παράθεση:

    Το μέλος kithara-woman στις 13-08-2008 στις 00:58 έγραψε...

    Σε ευχαριστώ,Δώρα μου,για την απογευματινή φιλοξενία.

    Δεν είναι δύσκολο,και μάλιστα μου άρεσε και πολύ!!Βασικά,δεν έχω θέμα ντροπής,ποτέ δεν είχα,είμαι άνετη,αλλά είμαι αυστηρή με τον εαυτό μου.

    Επίσης,ξεχνάω,δεν θυμάμαι ούτε τα τραγούδια που παίζω συνέχεια,αν δεν βλέπω παρτιτούρα.Γεράματα,τι να πεις!!!  {#emotions_dlg.laugh}  {#emotions_dlg.tt2}



    Τελικά ομως ειδες πως ηταν πιο ευκολο απ ότι περίμενες !!

    Αλόχαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

    {#emotions_dlg.clap}


    kithara-woman
    14.08.2008, 23:46

    Εύκολο ήταν και μου άρεσε πολύ!!

    Το δύσκολο είναι να θυμάμαι,δεν έχω καλή μνήμη,αλλιώς όλα μια χαρά!

    Περιμένω την επόμενη συνάντηση! {#emotions_dlg.clap}


    Emilia_
    16.08.2008, 05:38

    Ααααααα.....τωρα μονο είδα αυτο το θεμα!!! Με ενδιαφερει πολυ θα λεγα!!! Και εγω μεσα!! {#emotions_dlg.clap}


    kifa
    16.08.2008, 11:29

    Παράθεση:

    Το μέλος Emilia_ στις 16-08-2008 στις 05:38 έγραψε...

    Ααααααα.....τωρα μονο είδα αυτο το θεμα!!! Με ενδιαφερει πολυ θα λεγα!!! Και εγω μεσα!! {#emotions_dlg.clap}



    Εμιλίτσα μου ??? Θα με τρελλάνεις ??? Δεν εισαι Κρήτη ??? ΟέΟ ????    {#emotions_dlg.eek}

    {#emotions_dlg.clap}


    emmanuella
    16.08.2008, 17:28

    Παιδάαακια... θέλω να σας ευχηθώ καλές επιτυχίες και να περάσατε πολύ καλά σε αυτό που κάνετε !!!! {#emotions_dlg.biggrin}

    Το έχω ξαναπει ... κι εγώ είμαι μέσα ... αλλά πνευματικά και από μακρυά !!!! {#emotions_dlg.tt2}

    Ανυπομονώ να δω τι θα κάνετε !!!!! {#emotions_dlg.beer}


    Doritaki
    19.08.2008, 00:43

    Παράθεση:

    Το μέλος emmanuella στις 16-08-2008 στις 17:28 έγραψε...

    Ανυπομονώ να δω τι θα κάνετε !!!!! {#emotions_dlg.beer}



     

    Και αν δεν καταφερεις να ερθεις Αθηνα να μας δεις μη φοβασαι.. θα κυκλοφορησει και σε dvd χεχεχεχεχε..!!!!!


    NaritekaGR
    19.08.2008, 20:10

    Καλησπέρα!!Πολύ ωραία ιδέα το θεατρικό!Ζήλεψα!!Θέλω κι εγώ!!Να έρθω;;  {#emotions_dlg.confused1}


    megaloserwtikos
    19.08.2008, 21:19

    Συνάντηση θεατρικής ομάδας Τετάρτη 20 Αυγούστου, προτείνω 7 το απόγευμα... (λόγω ζέστης πιο νωρίς) 

    Μπορώ οποιαδήποτε ώρα το απόγευμα, αν κάποιος θέλει άλλη ώρα, ευχαρίστως. Για τον χώρο πρόβας τα λέμε με ΠΜ.

    NaritekaGR, είμαστε υπό διαμόρφωση ακόμη, να έρθεις να γνωριστούμε!


    Hastaroth
    19.08.2008, 21:20

    Μά ερωτήσεις είναι αυτές που κάνεις;Φυσικά και μπορείς να έρθης!

    Μπορεί μάλιστα μέσα από αυτή τη δραστηριότητα να ανακαλύψης οτι έχεις καί ταλέντο υποκριτικής και δέν το ήξερες!

    {#emotions_dlg.beer}Smile


    music-fan
    20.08.2008, 01:15

    tora pou gyrisa ennoeitai pos tha ertho..den 3ero omos pou einai o xoros synadisis..


    megaloserwtikos
    20.08.2008, 16:45

    Η συνάντηση είναι στις 7 σήμερα. Απλώς έχει αλλάξει ο χόρος πρόβας. Σας τον έχω στείλει με ΠΜ... ελπίζω να μην μπερδευτεί κανείς... τα λέμε από κοντά!


    kifa
    21.08.2008, 11:13

    Πολύ ωραία συνάντηση !!!

     

    Αντε και να δούμε !!! αντε και να δούμε !!!!

     

    {#emotions_dlg.clap}


    kithara-woman
    21.08.2008, 17:59

    Συμφωνώ!!Πολύ ωραία συνάντηση!!{#emotions_dlg.clap}

    Κάθε φορά είναι όλο και καλύτερα.

    Ανυπομονώ να ξεκινήσουμε στο μαγαζί,να ξεδιπλώσουμε το ταλέντο μας!! {#emotions_dlg.laugh} {#emotions_dlg.clap}