ελληνική μουσική
    625 online   ·  210.846 μέλη

    Θεατρική ομάδα MusicHeaven. Τι λέτε ;;;

    kifa
    21.07.2008, 02:43

    Παράθεση:

    Το μέλος mellia στις 21-07-2008 στις 01:21 έγραψε...

    εκτός του οτι ντρέπομαι είμαι μάλλον και ατάλαντη!
    με θέλετε να σας κάνω τον υποβολέα?{#emotions_dlg.wacko}
    αν είμαι αθήνα θα περάσω μια βολτίτσαSmile να σας δω

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mellia στις 21-07-2008 01:29 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mellia στις 21-07-2008 01:31 ]



    Είναι προσόν στις "περίεργες¨ημέρες που ζούμε να ντρέπεσαι επειδή κρίνεις ( ασε τουλαχιστον κάποιους άλλους να κρινουν διότι τις περισσότερες φορές κρύβουμε τοσα πραγματα μέσα μας .. που όταν βγαίνουν στην επιφάνεια μας εκπλήσουν "ευχάριστα" ) ότι εισαι "ατάλαντη" ...

    Η Θεατρική ομάδα του ΜΗ σιγά σιγά δημιουργείται ... χωρίς πολλα λόγια .. χωρίς τυμπανοκρουσίες έτσι όπως αρμόζει σε όποιον σέβεται τον εαυτό του και προσφέρει χωρίς κανένα σημάδι ανταγωνισμού ή ψώνιου , στο ευρύτερο σύνολο.

    Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Πέτρο που η βοήθεια του αν μη τι άλλο είναι οτι πιο σημαντικό για αυτη την ομάδα καθώς επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στις 3 πρώτες "πρωταγωνίστριες" της ερασιτεχικής μας ομάδας ...

    - Eliza21

    - Doritaki

    - MagicaDeSpell

    Ο χρονος κυλάει ...  αναμενουμε με ανυπομονησία και άλλες συμμετοχές ( και περισσότερες αντρικές συμμετοχές .. δε λυπάστε τον Φίλιππο ...? ..... )  

    {#emotions_dlg.beer}

     


    mellia
    21.07.2008, 03:02

    Καλέ μου kifa, εγώ από...φιλανθρωπία μίλησα και όχι από σεμνότητα, μην σας βρει καμιά ξαφνική "ευχάριστη ταραχή" και τρέχετε....{#emotions_dlg.lol}|!
    Ελπίζω να την ευχαριστηθείτε την όλη προσπάθεια!


    gialina_giannina
    21.07.2008, 11:34

    Καλημέρα παιδιά!Τώρα το είδα κι εγώ το topic!Βάλτε με κι εμένα στη λίστα!Εντάξει,η αλήθεια είναι ότι κι εγώ ψιλοντρέπομαι αλλά πιστεύω ότι είναι μια πολύ ωραία ιδέα και θα μπορούσε να βγει κάτι πολύ όμορφο από αυτή την προσπάθεια!

    {#emotions_dlg.thumbup}


    VoodooChild
    21.07.2008, 11:42

    Μ Ε Σ Α ! ! !


    kifa
    21.07.2008, 11:43

    Παράθεση:

    Το μέλος gialina_giannina στις 21-07-2008 στις 11:34 έγραψε...

    Καλημέρα παιδιά!Τώρα το είδα κι εγώ το topic!Βάλτε με κι εμένα στη λίστα!Εντάξει,η αλήθεια είναι ότι κι εγώ ψιλοντρέπομαι αλλά πιστεύω ότι είναι μια πολύ ωραία ιδέα και θα μπορούσε να βγει κάτι πολύ όμορφο από αυτή την προσπάθεια!

    {#emotions_dlg.thumbup}



    Καλώς ήρθες και να περάσεις όσο πιο υπέροχα γίνεται .. αν και είναι ... δεδομένο...χεχεε

    {#emotions_dlg.clap}

     

     Λίστα Συμμετοχής Θεατρικής ομαδας ΜΗ :

     

    - PHILIPPOSSM

    - Eliza21

    - Margo

    - punkster

    - Doritaki

    - MagicaDeSpell

     - F_ANGEL 

    -  gialina_giannina

    kifa
    21.07.2008, 11:45

    Παράθεση:

    Το μέλος VoodooChild στις 21-07-2008 στις 11:42 έγραψε...

    Μ Ε Σ Α ! ! !



    ΑΧΑ ! Και ο πολυαγαπημένος μας γραφίστας ... ( Φιλιππε , απέκτησες συμπρωταγωνιστή ... ) !!!

     

    Λίστα Συμμετοχής Θεατρικής ομαδας ΜΗ :

     

     

    - PHILIPPOSSM

    - Eliza21

    - Margo

    - punkster

    - Doritaki

    - MagicaDeSpell

     - F_ANGEL 

    -  gialina_giannina

    -  VoodooChild

    {#emotions_dlg.beer}


    -----------------
    * "Ξέρεις πως κι αν ακόμη ξαφνικά πολυβολήσουν όργανα, και μουσικούς, και ακροατές, η μουσική δεν πρόκειται να σταματήσει". ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΦΕΡΗΣ * http://listen.musicheaven.gr , To δικό μας Ράδιο !!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : kifa στις 21-07-2008 11:46 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : kifa στις 21-07-2008 11:46 ]


    rapsodos
    21.07.2008, 12:33

    ΠΡΟΤΑΣΗ. Στο επόμενο live του musicheaven να παιχτουν με τη μορφή σκετς ανεκδοτα απο τη στηλη musicheaven comedy. Tι λετε?


    kifa
    21.07.2008, 12:42

    Παράθεση:

    Το μέλος rapsodos στις 21-07-2008 στις 12:33 έγραψε...

    ΠΡΟΤΑΣΗ. Στο επόμενο live του musicheaven να παιχτουν με τη μορφή σκετς ανεκδοτα απο τη στηλη musicheaven comedy. Tι λετε?



    Πολύ καλή ιδέα !!! Θεωρώ ότι έτσι κι αλλιώς στο μεγάλο μας Live θα παιχτεί ενα μονοπρακτάκι .. :) ...

    {#emotions_dlg.clap}


    -----------------
    * "Ξέρεις πως κι αν ακόμη ξαφνικά πολυβολήσουν όργανα, και μουσικούς, και ακροατές, η μουσική δεν πρόκειται να σταματήσει". ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΦΕΡΗΣ * http://listen.musicheaven.gr , To δικό μας Ράδιο !!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : kifa στις 22-07-2008 10:05 ]


    kifa
    21.07.2008, 12:57

     

    Λίστα Συμμετοχής Θεατρικής ομαδας ΜΗ :

      

    - PHILIPPOSSM

    - Eliza21

    - Margo

    - punkster

    - Doritaki

    - MagicaDeSpell

     - F_ANGEL 

    -  gialina_giannina

    -  VoodooChild

    Ανακοίνωση :  Όποιο απο τα μέλη επιθυμεί να ειναι σήμερα στις 7 στη περιοχή του Ζωγράφου για να γνωριστεί με το σκηνοθέτη μας (megaloserwtikos ) και να δει και το μαγαζί είναι ευπρόσδεκτος !
    {#emotions_dlg.beer}  


    -----------------
    * "Ξέρεις πως κι αν ακόμη ξαφνικά πολυβολήσουν όργανα, και μουσικούς, και ακροατές, η μουσική δεν πρόκειται να σταματήσει". ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΦΕΡΗΣ * http://listen.musicheaven.gr , To δικό μας Ράδιο !!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : kifa στις 21-07-2008 12:58 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : kifa στις 21-07-2008 12:59 ]


    heartbreak-kid
    21.07.2008, 15:15

    απορώ πως δεν εχουν εμφανιστή ακόμα, οι δεοντες , τα emakiα, τα lvicky και οι stasiδες


    kifa
    21.07.2008, 15:20

    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 21-07-2008 στις 15:15 έγραψε...

    απορώ πως δεν εχουν εμφανιστή ακόμα, οι δεοντες , τα emakiα, τα lvicky και οι stasiδες



    Έχουν δουλεια βρε !! Πάνε για ΟΣΚΑΡ !!! :) :)

    αλόχαααααααααααααααααααααααααααααααα κιντ

    {#emotions_dlg.clap}

     

    μη ξεχνάμε τη συνάντηση μας στις 7 . Όποιος μπορεί έρχεται !!!


    StaSiS
    21.07.2008, 18:15

    Kid, μάλλον δεν διάβασες από την αρχή το topic!
    Το λέει καθαρά...

    Παράθεση:

    Αποκλειστικά ερασιτέχνες και αποκλειστικά μέλη του ΜΗ.

    {#emotions_dlg.sad}


    kifa
    21.07.2008, 18:34

    Παράθεση:

    Το μέλος StaSiS στις 21-07-2008 στις 18:15 έγραψε...

    Kid, μάλλον δεν διάβασες από την αρχή το topic!
    Το λέει καθαρά...

    Παράθεση:

    Αποκλειστικά ερασιτέχνες και αποκλειστικά μέλη του ΜΗ.

    {#emotions_dlg.sad}



    Α Α !! μη βλεπω θλιμμένα φατσάκια !!! PLEASE !!!

    Αν βλεπεις ομως δίπλα λέει " και αποκλειστικά μέλη του ΜΗ " .. οπότε για σενα ισχύει η δεύτερη πέρίπτωση Λολη μου !!!!

    {#emotions_dlg.clap}


    punkster
    21.07.2008, 21:26

    Παλι δεν τα καταφερα να ερθω στην συναντηση! {#emotions_dlg.crying}
    Πολυ γρηγορα αρχισαν οι μαζωξεις, βρε αρχηγε........ Δεν προλαβαινω να εναρμονιστω με τις νεες συνθηκες.... {#emotions_dlg.whistling}
    Θα προσπαθησω να συμμορφωθω, αλλιως θα αυτοαπολυθω....


    music-fan
    21.07.2008, 23:26

    helloooo.molis eida to topic.valte me kai mena mesa ennoeitai


    kithara-woman
    22.07.2008, 03:14

    Πολύ καλό!!!!!!{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}

    Σιγά-σιγά βλέπω θα επεκταθούμε και θα κάνουμε ομάδες όχι μόνο μουσικές,αλλά και θεατρικές,χορού,ζωγραφικής,φωτογραφίας,και ό,τι άλλο μπορούμε,σαν ομάδα να κάνουμε.

    Θα ήταν πολύ καλή ιδέα να κάναμε συναντήσεις σε στυλ έκθεσης με κατασκευές μας,ή συναντήσεις όπου θα έχουμε σκετς,χορευτικά και live,ή συνδυασμό μουσικο-χορευτικό ή μουσικό-θεατρικό.Δεν ξέρω κατά πόσο είναι πραγματοποιήσιμες.

    Πάντως για να συμμετάσχω...Θα έπεφτε γέλιο!Δεν έχω καμιά ιδέα από θέατρο και ηθοποιία,τελειώς ατάλαντη,δεν θα ήξερα που να βάλω χέρια-πόδια,άσε που ξεχνάω,θα ξέχναγα τις ατάκες.Εδώ δεν θυμάμαι τα τραγούδια που τα έχω παίξει εκατοντάδες φορές.{#emotions_dlg.tt2}


    kifa
    22.07.2008, 09:36

    Παράθεση:

    Το μέλος kithara-woman στις 22-07-2008 στις 03:14 έγραψε...

    Πολύ καλό!!!!!!{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}

    Σιγά-σιγά βλέπω θα επεκταθούμε και θα κάνουμε ομάδες όχι μόνο μουσικές,αλλά και θεατρικές,χορού,ζωγραφικής,φωτογραφίας,και ό,τι άλλο μπορούμε,σαν ομάδα να κάνουμε.

    Θα ήταν πολύ καλή ιδέα να κάναμε συναντήσεις σε στυλ έκθεσης με κατασκευές μας,ή συναντήσεις όπου θα έχουμε σκετς,χορευτικά και live,ή συνδυασμό μουσικο-χορευτικό ή μουσικό-θεατρικό.Δεν ξέρω κατά πόσο είναι πραγματοποιήσιμες.

    Πάντως για να συμμετάσχω...Θα έπεφτε γέλιο!Δεν έχω καμιά ιδέα από θέατρο και ηθοποιία,τελειώς ατάλαντη,δεν θα ήξερα που να βάλω χέρια-πόδια,άσε που ξεχνάω,θα ξέχναγα τις ατάκες.Εδώ δεν θυμάμαι τα τραγούδια που τα έχω παίξει εκατοντάδες φορές.{#emotions_dlg.tt2}



     

    Εάν θέλεις και μπορείς τότε ο δρόμος της επιτυχίας ειναι μπροστά σου ... χεχεχε ...

    Στην επόμενη συνάντηση που θα γίνει,  μπορείς αν θες να είσαι στη παρέα μας και να αποφασίσεις έαν σε ενδιαφέρει . Η δική μου άποψη πάντως ειναι γνωστή... Το κανουμε από εμάς για εμάς !!!

    {#emotions_dlg.clap}

     

     


    gialina_giannina
    22.07.2008, 09:38

    Καλημέρα παιδιά!Συγνώμη που έχασα τη συνάντηση χθες αλλά όταν το είδα ήταν αργά.Υπόσχομαι να είμαι συνεπής την επόμενη φορά. {#emotions_dlg.whistling}


    kifa
    22.07.2008, 09:40

    Παράθεση:

    Το μέλος music-fan στις 21-07-2008 στις 23:26 έγραψε...

    helloooo.molis eida to topic.valte me kai mena mesa ennoeitai



     

    Λίστα Συμμετοχής Θεατρικής ομαδας ΜΗ :

     

    - Eliza21

    - Margo

    - punkster

    - Doritaki

    - MagicaDeSpell

    - F_ANGEL

    - gialina_giannina

    - VoodooChild

    - music-fan


    {#emotions_dlg.beer}



    Eliza21
    22.07.2008, 14:39

    Τι θα λέγατε να ανεβασουμε τη ζωη του Μπιθικοτση???? {#emotions_dlg.walkman}