ελληνική μουσική
    514 online   ·  210.840 μέλη

    Ποιό το αγαπημένο σας club για φέτος (χειμώνας και καλοκαίρι) ?

    deathminor88
    29.08.2008, 02:29

    Εγώ πέρασα τέλεια στα VIP, Messiah, Hilton Hotel φέτος τον χειμώνα (ψηφίζω Hilton και Α. Χριστόπουλο στα decks)

    ενώ το καλοκαίρι μου άρεσε πολύ το Guzel και το Island..

    Εσείς??


    Aiavaisnickos
    29.08.2008, 08:25

    guzel + akroturi (paraliakh) polu wraia eidika twra to kalokairaki pou den ginetai tis pophs kai boreis pragmatika na anasaneis meta tis 2 to vradu.


    sitzoune81
    29.08.2008, 12:44

    GOA !

    στην παραλία της Σάρτης, 2ο πόδι, Χαλκιδική

    ο πιο δυνατός και πεντακάθαρος ήχος (τα ηχεία του είναι κάπως "σφηνωμένα" μέσα στα πελώρια βράχια με αποτέλεσμα να υπάρχει απίστευτης τελειότητας ηχιτική απόλαυση!!!)

    ίσως η καλύτερη μουσική που άκουσα σε club φέτος (ΝΑΙ, έπαιξέ ΚΑΙ Dubstep, και μόλις το αντελίφθην έμεινα μαλ*κας να κοιτώ τη θάλασσα με το στόμα ανοιχτό και τα κουνούπια να ετοιμάζονται για εξόρμηση στην στοματική μου κοιλότητα........! χεχ!)

    με βεβαιότητα, οι πιο "ενημερωμένοι" μουσικά θαμώνες που έχω συναντήσε σε νυχτερινό μαγαζί (λόγω απόστασης, αλλά και λόγω εξαιρετικά συγκεκριμένης και "ψαγμένης" μουσικής που παίζει, δεν μπορούσε να πάει ο κάθε "πέφτουλας" "πικραμένος" "ηλεκτρονικάς"...!) (αυτό ήταν κακία! χα!)

    με λίγα λόγια .....................   {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}


    KIT_KAT
    29.08.2008, 14:16

    Το club sandwich... βέβαια για καλοκαίρι πέφτει λίγο βαρύ αλλά αν έχεις παρέα να τσιμπήσει κανένα πατατάκι, παλεύεται!

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : KIT_KAT στις 29-08-2008 19:24 ]


    sea_like_eyes
    29.08.2008, 19:12

    Μισο,διαβαζω καλα ? Club . . . στο Musicheaven ? ? ? Mιλαμε για προοδο στα μουσικα μονοπατια !!!

    Περα απο το Intro . . . δηλωνω πως το MAO στην Αθηνα ειναι απο τα ποιο εντυπωσιακα ! Επισης το Summer Hotel στην θεσσαλονικη φετος συνεχισε με δυναμη . . . αυτα τα λιγα !

    Υ.Γ εμαθε κανεις τι εγινε στο party του Stephan Bodzin στο Summer Deca ?


    darbukaboy
    29.08.2008, 19:17

    Guzel+Ku(Σαντορινη)


    deathminor88
    29.08.2008, 19:18

    Μια φορά πήγα στο Μao φέτος και δεν μου άρεσε πολύ.. Α ρε sea.. Δεν πήγες Villa Mercedes, ούτε Guzel..Μισές δουλειές! {#emotions_dlg.happycrazy}


    musicathy
    29.08.2008, 19:22

    Da Luxe- Παραλία Κατερίνης


    -----------------
    ήμουνα εδώ κι εδώ είμαι ακόμα, σαν μια σκιά που τριγυρνά...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : musicathy στις 30-08-2008 10:27 ]


    sea_like_eyes
    29.08.2008, 19:24

    Παράθεση:

    Το μέλος deathminor88 στις 29-08-2008 στις 19:18 έγραψε...

    Μια φορά πήγα στο Μao φέτος και δεν μου άρεσε πολύ.. Α ρε sea.. Δεν πήγες Villa Mercedes, ούτε Guzel..Μισές δουλειές! {#emotions_dlg.happycrazy}



    Ημουν Και στο Villa και μαλιστα στα Prive (πανω απο το bar , ξερεις ) . . . για να παω περασα απο μια ''πορτα'' χααχαχαα . . . τι ειναι αυτα ρε . . . ''πορτες'' παντου εκει . . .

    Δυνατη μουσικη . . . ομορφος κοσμος . . . ομορφο μαγαζι . . . μικρο ομως !

    Το Mao . . . + την πισινα . . . χμμμ παιζει να ειναι απο τα μεγαλυτερα !

     


    deathminor88
    30.08.2008, 15:08

    Δεν έχει δει το VIP γι αυτό το λες μικρό..χαχα

    Προτιμώ Guzel από Mao..!!


    joegr2002
    31.08.2008, 13:45

    ΚΑΝΕΝΑ 

    Μονο η παρεα με ατομακια του musicheaven και τα παρτυ μας γιατι δεν εχουμε αναγκη τα club για να περναμε καλα.


    tago
    31.08.2008, 21:04

     

    «Ενωδία» στο Ηράκλειο Κρήτης!!!

    {#emotions_dlg.beer}


    noizreduction
    31.08.2008, 22:17
    Κανενα! Κανει κακο στα αυτια, στη τσεπη και στη ψυχικη μας υγεια :D
    seras
    31.08.2008, 22:19

    Παράθεση:

    Το μέλος KIT_KAT στις 29-08-2008 στις 14:16 έγραψε...

    Το club sandwich... βέβαια για καλοκαίρι πέφτει λίγο βαρύ αλλά αν έχεις παρέα να τσιμπήσει κανένα πατατάκι, παλεύεται!

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : KIT_KAT στις 29-08-2008 19:24 ]



    χαχαχα...και εγώ χειμώνα-καλοκαίρι club sandwich...


    sitzoune81
    01.09.2008, 00:31

    Παράθεση:

    Το μέλος noizreduction στις 31-08-2008 στις 22:17 έγραψε...

    Κανενα! Κανει κακο στα αυτια, στη τσεπη και στη ψυχικη μας υγεια :D

    Πολύ σωστό αυτό που λες....... αλλά για κάποιον που ΔΕΝ ακούει ηλεκτρονική μουσική

    Γι' αυτόν που ακούει όμως........ τι γινεται? πως μπορεί να την "βγάλει καθαρή" ?................

    διότι φαντάζομαι πως ο φίλος deathminor άνοιξε αυτο το τόπικ για Clubs ηλεκτρονικής μουσικής (κυρίως) (αυτά που παίζουν ελληνικά δεν λογίζονται σαν club, απλα σαν μπουζουξίδικα χωρίς πίστα και live μουσικά όργανα!)

    πάντως συμφωνώ μαζί σου, αλλά........


    noizreduction
    01.09.2008, 00:42
    H δουλεια μου απαιτει πολλα dB, πολλες ωρες την ημερα. Εαν ειναι να τα επιβαρυνω περισσοτερο και να χασω το αισθητηριο οργανο που με θρεφει, τι να την κανω τη διασκεδαση; :D Κι εγω fan της ηλεκτρονικης ημουν και ειμαι απο το 1996 ( psychedelic καταστασεις ), ομως η δουλεια απαιτει θυσιες :D
    nowaveband
    01.09.2008, 01:47

    i kantina poy trww ta vrwmika!paizei kati trancies o trelos!!!!!!!!!allo prama xaotiki katastasi!


    DaveMustaine
    01.09.2008, 07:34

    χειμώνας 8ball,SKG καλοκαίρι 8ball,καλοκαιρινό Down Under(στο πολύχρονο αν δεν κάνω λάθος δεν θυμάμαι έχω καιρό να πατήσω...)κάποτε αν μπορέσω να κατεβώ αθήνα θέλω να πάω στο Underground στα εξάρχεια....προς το παρόν θα σας πω αν παίζει τίποτα καλό στην Φινλανδία......χεχε....

     

    P.S.αυτά είναι metal club μην ρωτάτε τι πως και αν μαζεύει κυριλέδες με D&C κλπ κλπ....κάτι άπλυτοι πάνε σαν εμένα...:P χαχαχαχαχαχαχα.......


    SouLRocK
    01.09.2008, 14:51

    χειμώνα... στα ροκάδικα της Αθήνας... revenge of rock/tithora/wizard/excalibur/batcity/jasmin... και ενίοτε στις ντίσκο Boom Boom/Vinylio! και σπάνια σε κάνα ρεμπετάδικο...

    καλοκαίρι... σε παραλίες... και αμα βρεθει κανα μαγαζάκι εκει!

    έχω κόψει τα "massive clubs" γιατί δε με διασκεδάζουν πια αλλά παλιότερα πήγαινα στο παλιο +SODA και MAD,LUV,ENVY,CLUB22...

    {#emotions_dlg.rockon}


    sophi05
    04.01.2009, 23:19

    BOOM BOOM!!!!!Συμφωνω..Πηγα Πρωτοχρονια κι ηταν τοσο τελεια..Πολυ ιδιαιτερος χωρος!!Μια κλασικη ντισκο με αναλογα τραγουδια..80s και 60s!!{#emotions_dlg.happycrazy}