ελληνική μουσική
    838 online   ·  210.851 μέλη
    nomiky
    31.08.2008, 18:43

    Πες μας τον πόνο σου και όλοι μαζί θα σου βρουμε την λύση

    Μετα απο μια μικρή κουβέντα στο chat αποφάσισα να φτιαξω αυτο το τόπικ

    (γεια σου xristo)

    Γιατι να μην λεει ο καθένας αυτο που τον 'πονάει' και όλοι μαζι να προσπαθουμε να βρούμε μια λύση;

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : nomiky στις 01-09-2008 12:32 ]


    ElBlackRose
    13.09.2008, 17:07

    χωρισα πριν λιγες μερες και ειμαι χαλια..ημασταν μαζι ενα χρονο και κατι...το ξερω οτι θα τον ξεπερασω...δεν στεναχωριεμαι που δεν ειμαστε μαζι αλλα που μου φερθηκε με τον χειροτερο τροπο...κ εγω του εδωσα τα παντα...{#emotions_dlg.sad}


    music-fan
    13.09.2008, 17:19

    δυστυχως ετσι πανε αυτα.οτι δινεις δεν εκτιμαται..γιατι?γιατι ειμαστε εγωιστες...και γιατι ειμαστε?γιατι φοβομαστε..φοβομαστε το δεσιμο..παντα ομως υπαρχει κατι καλυτερο..οποτε κρατας ομορφες στιγμες και με το καιρο το ξεπερνας και στην επομενη σχεση κοιτας να μην κανεις τα ιδια λαθη..


    nomiky
    13.09.2008, 18:11

    Σίγουρα πονας αυτη τη στιγμη και εισαι θυμωμένη και μαζι του και με τον εαυτό σου,

    Αν όπως λες τα δωσες όλα και δεν το εκτίμησε τότε δεν αξίζει τον κοπο. Προς θεου ομως μην κανεις το λάθος να πιστεψεις πως φταις η πως δεν έκανες αρκετα γι αυτον. Ο χρονος είναι ο καλυτερος γιατρος και ο καλυτερος δάσκαλος. Βλεποντας τα λαθη του παρελθόντος μαθαίνουμε. Το βασικο είναι να μην αφησεις αυτή την ιστορία να σε καθορισει και να σου σημαδέψει τη ζωη