ελληνική μουσική
    714 online   ·  210.832 μέλη

    O Βασίλης Λέκκας στο MusicHeaven!

    jorge
    13.10.2004, 11:37
    Πολλά μπράβο στη Μαρία Νώτη (MariahN) που κατάφερε και πήρε συνέντευξη από τον Βασίλη Λέκκα, εν μέσω μάλιστα μετακομίσεων και επαγγελματικών υποχρεώσεων. Η Μαρία έκανε και πάλι το θαύμα της και την ευχαριστούμε πάρα πολύ που αφήνει τις υποχρεώσεις της για να προσφέρει στην μουσική μας κοινότητα. Πολλά μπράβο και στον Μιχάλη Αλιάγα (Miguel) για τις φωτογραφίες που έβγαλε!

    Καταρχήν μπορείτε να δείτε τις φωτογραφίες από τη συνέντευξη ΕΔΩ. Το κείμενο της συνέντευξης σε λίγες μέρες...

    Να είστε καλά παιδιά!
    santourman
    13.10.2004, 11:48
    `Εχουμε βαρεθεί να βλέπουμε την ανακοίνωση "Σύντομα συνέντευξη του Λέκκα" ... και τώρα μας λές σε λίγες μέρες;;;

    Ελεος πια....
    jorge
    13.10.2004, 11:55
    Να υποθέσω πως κάνεις χαβαλέ έτσι;
    santourman
    13.10.2004, 12:02
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 13-10-2004 στις 11:55 έγραψε:

    Να υποθέσω πως κάνεις χαβαλέ έτσι;





    Ναι βρε, απλά ξέχασα να βάλω καμιά φατσούλα όπως π.χ....



    HotStationGR
    13.10.2004, 13:42
    Απειλιτικό ακούστηκε το ερώτημα περι χαβαλέ... (αν μπορείς santourman πες κι αλλιώς;!)..

    Πάντως, όντως καθυστέρησε αρκετά η συνέντευξη.. Πρέπει να είναι από τον Ιούλιο η ανακοίνωση.. Αφού έλεγα να βάλω τα ..μέσα που έχω στο περιβάλλον του κ. Λέκκα, να το επισπεύσουμε! Το γνωστό γρηγορόσημο..

    Ισως επειδή ετοιμάζει και το προσωπικό του site να είναι busy o άνθρωπος...




    jorge
    13.10.2004, 14:19
    Παιδιά νομίζω πως κάποια πράγματα πρέπει να ξεκαθαριστούν.

    Το MusicHeaven δεν είναι εταιρία. Είμαστε άνθρωποι που όταν έχουμε ελεύθερο χρόνο προσφέρουμε στους άλλους. Όσοι είμαστε στην Ομάδα Ανάπτυξης γνωρίζουμε πως για εμάς δεν υπάρχουν οι εκφράσεις "πρέπει", "γρήγορα", "σύντομα", "ASAP", "άργησες", "γιατί δεν το έχεις στείλει τόσο καιρό" κλπ.

    Δημιουργούμε μόνο όποτε έχουμε όρεξη και μεράκι. Δεν υπάρχει άγχος, πίεση, βιασύνη... Κάνουμε ΤΟ ΚΕΦΙ ΜΑΣ. Αν μέσα στο παιχνίδι μπουν όσα ζούμε στην καθημερινή μας ζωή, το χάσαμε... Προσπαθούμε να δημιουργήσουμε τον δικό μας ιδανικό κόσμο. Έχουμε το δικαίωμα; Νομίζω πως ναι.

    Το ότι η συνέντευξη αργεί να δημοσιευθεί το γνωρίζω πολύ καλά.

    Με ρωτάτε "γιατί αργεί;". Και καλά κάνετε, το ίδιο θα ρωτούσα και εγώ.

    Εγώ σας απαντάω οτι η Μαρία που έχει πάρει τη συνέντευξη βρίσκεται σε φάση μετακόμισης, που σημαίνει πως δεν έχει PC, δεν έχει τηλέφωνο να συνδεθεί στο net και έχει χίλιες δυο δουλειές να κάνει, πολύ πιο σημαντικές από το να στείλει μια συνέντευξη επειδή κάποιοι κουράζονται να βλέπουν για λίγες παραπάνω μέρες τη λέξη "σύντομα".

    Και ούτε ένα μπράβο στη Μαρία ρε παιδιά... Τι να πω...
    MariannaP
    13.10.2004, 14:35
    Κύριε Πρόεδρε, νομίζω πως έχεις δίκιο!
    Απλά όταν καταφέρνεις να κάνεις κάτι τόσο καλά, δίνεις την εντύπωση στους άλλους ότι όλα είναι τέλεια οργανωμένα και αυτό έχει ως αποτέλεσμα να δημιουργούνται απαιτήσεις! Αν το δεις από διαφορετική οπτική γωνία δεν είναι και τόσο κακό! Μη τους μαλώνεις λοιπόν.
    HotStationGR
    13.10.2004, 16:23
    Εχεις απόλυτο δίκιο φίλε jorge...

    Θα έλεγα βέβαια ότι είσαι από τους τυχερούς ιστομάστορες, γιατί αυτό το site έχει αγκαλιαστεί από συνεργάτες και μέλη με πολλή αγάπη και διάθεση για συμμετοχή! Και αυτό φαίνεται...

    Και εις άλλα με υγείαν λοιπόν...

    Μηνάς


    ΥΣ. Μπράβο λοιπόν στην Μαρία και καλορίζικο το νέο σπιτικό!!!