ελληνική μουσική
    509 online   ·  210.821 μέλη

    Αν σας πρότειναν να κάνετε μια εκπομπή...

    Liza32
    09.09.2008, 15:54

    στην τηλεόραση, ποιά θα θέλατε να είναι αυτή, με ποιούς συνεργάτες, και γιατί;


    music-fan
    09.09.2008, 16:42

    βασικα δε θα κανα τηλεοραση γιατι ειναι ενα αντικειμενο ενα χαζοκουτο που προσπαθει να κλεψει τα μυαλα των ανθρωπων προκειμενου να βγαλει εσοδα...αν εκανα ομως ραδιοφωνικη εκπομπη που αυτο θελω να κανω ειναι να βαζω μουσικη με τη δικη μου πενια να φερνω κοντα τους ανθρωπους μεσα απο τη μουσικη.τι καλυτερο??


    Peace18
    09.09.2008, 16:47

    Εγώ δεν είμαι τόσο κουλτουριάρα όσο η music-fan! Γι' αυτό και μπορώ να πω ποιά εκπομπή θα ήθελα να κάνω χωρίς ενδιασμούς!!!

    Λοιπόν... Προσωπικά θα ήθελα πολύ να είμαι στην εκπομπή "Υπάρχει Λόγος" για να μου ευχονται καλή επιτυχία μέσω μουσικών φόρουμ!

    Innocent


    Liza32
    09.09.2008, 16:49
    Χαχαχα! Γιατί καλέ; Ευχή έδωσα, όχι κατάρα!
    Blackrosez
    09.09.2008, 22:08

    ετσι καμια ΠΡΩΙΝΗ εκπομπή να χάνω και σχολείο {#emotions_dlg.clap}

    χαχαχαχαχαχαχα!!{#emotions_dlg.lol}

    τώρα για το περιεχώμενο της θα έκανα ιστορικές αναδρομές στα διάφορα είδη μουσικής Smile


    nomiky
    13.09.2008, 18:28

    Θα έκανα μια εκπομμή με βιογραφίες καλητεχνών απο όλους του χώρους με προσωπική συνέντεφξη απο τους ίδιους (αν ζουν έτει; όχι σύνδεση με το υπερπέραν) και ανθρώπους που τους γνώρισαν αλλα ανθρώπινη όπως είναι στην καθημερινη τους ζωη όχι τύπου μπουζουκλερι και αντε οπα και βιβα μας με τις μοντέλες να χωρέβουν το χασαπικο τσιφτετέλι


    marakiasteraki
    04.10.2008, 00:29

    Χμμμ....Συνεργατες.....Δεν ειναι της τηλεορασης αυτοι που θελω ομως....