ελληνική μουσική
    417 online   ·  210.845 μέλη
    WildCat
    12.11.2004, 14:20
    Jasmine, σου έστειλα προσωπικό για να μην το χαλάσω σε άλλους που δεν θέλουν clues.
    W.
    revekka
    12.11.2004, 14:41
    έχεις ένα δίκιο, δεν το σκέφτηκα αυτό...και μόλις έδωσα ένα clue δημοσίως έ?!!!! ε είναι το τελευταίο
    Jasmine
    13.11.2004, 01:33
    Χαχαχαχα Ευχαριστώ παιδια!!! Μόλις μας τελείωσε χεχε το παζλ δε φτιαχνεται, αγκυλωση έπαθε το χέρι μου για να το πετύχω, μέσα έξω μέσα έξω τα ρημάδια τα τούβλα!! Γκκρρρρρρρρρρρ!!!!!!! Μήπως μπορώ να παρακάμψω αυτό το σημείο και να δώ τι έχει παρακάτω??? Εεεεχεχε μια ιδέα ειπα!!
    christ25
    13.11.2004, 11:01
    Jasmine auto pou xreiazetaia einai na kaneis to sosto click.alla k tin porta na mi peraseis de xaneis tpt.ego de katalava ti ginete stin akrivos epomeni pista.
    mary
    13.11.2004, 17:22
    Jasmin, σ ευχαριστώ πολύ!
    Το τελειωσα το crimson, ηταν πολυ ωραιο!
    Τωρα παιδευομαι και γω με τα τουβλάκια στο motas...! Πολυ εκνευριστικο!
    Πρεπει να ταιριάξουν ολες οι γραμμες στα τουβλάκια με το ματι ή οχι;

    Tsipiriki
    13.11.2004, 18:13
    Καλησπέρα και από μενα παιδια!Με έχετε "εθίσει" και εμένα σε αυτά τα παιχνίδια αλλά δεν μπορώ να τερματίσω το σπίτι στο"anode & cathode" ούτε το motas!Τα άλλα τα ψιλοκατάφερα!ποιος είναι πια ο κωδικός στο σπίτι και πως βγαίνεις απο το δωμάτιο στο motas?για να μην πω για τα κινέζικα στο viridian?Τι σημαίνουν???Τα νεύρα μου Θεέ μου!

    Haroulinda
    13.11.2004, 23:33
    Μην ανησυχείς Wild Cat, έχουμε τελειώσει και το Chasm Game...

    Εχω κάνει τον καημένο τον Joe να τρέχει με χίλια... Θα αράξει σε μια καρέκλα για ένα μήνα να ξεκουραστεί τώρα...

    Τώρα, Wild Cat πρότεινε κάτι άλλο ... Πιο εύκολο ευχάριστο και διασκεδαστικό παρακαλώ...


    WildCat
    15.11.2004, 11:37
    Μπράβο Haroulinda
    τα τελείωσες πολύ γρήγορα, εμένα μου πήραν μέρες παιδέματος!!!!
    Παρεμπιπτόντως, όταν έκανα το ΜΟΤΑS είχε 12 levels, τώρα που ξαναμπήκα είχε 13!!! Δηλ. το εξελίσσουν κι άλλο!!
    Λοιπόν, έχω άλλο ένα site, το οποίο ΔΕΝ έπαιξα, γιατί ζητούσε να κάνη ένα download στο PC μου και δεν το έκανα. Με κάθε επιφύλαξη λοιπόν....
    http://www.higopage.com/droom/

    Πες μου εντυπώσεις...
    Haroulinda
    19.11.2004, 09:32
    Καλημέρα WildCat,

    ευχαριστώ για το καινούργιο link. Θα το ξεκινήσω το απόγευμα!

    Μπήκα το είδα και μου άρεσε, έχει και κάποιο μυστίριο αυτό ένα φόνο ή κάτι... Ελπίζω να μην με παιδεψει γιατι θα τα σπασω όλα εδω μέσα στο λέω!



    Λοιπόν προχωράμε με το Hipo Page σήμερα? Πάαααμεεε...


    Haroulinda
    19.11.2004, 09:33
    Καλημέρα σας,

    WildCat ευχαριστώ για το καινούργιο link. Θα το ξεκινήσω το απόγευμα!

    Μπήκα το είδα και μου άρεσε, έχει και κάποιο μυστίριο αυτό ένα φόνο ή κάτι... Ελπίζω να μην με παιδεψει γιατι θα τα σπασω όλα εδω μέσα στο λέω!



    Λοιπόν προχωράμε με το Hipo Page σήμερα? Πάαααμεεε...


    Jasmine
    19.11.2004, 10:27
    ¶ντε πάμε κι ο Θεός βοηθός!!!!
    Haroulinda
    19.11.2004, 17:50
    Γιασεμί,

    έχω βρει δυο χαρτάκια, ενα τασάκι, και ένα λοστό αν βρήκες κατι άλλο πες μου! Θα το τσακίσω!
    Haroulinda
    22.11.2004, 15:49
    Λοιπόν Γιασεμί,

    πήρα το κλειδί (η κοπέλα παραμένει λιπόθυμη)! Σου στέλλω προσωπικό μήνυμα!

    Ουφ τώρα εγώ τι κάνω????
    Sofia
    22.11.2004, 16:24
    Xara stin upomoni sas bre koritsia! kala jemperdemata!!
    Haroulinda
    22.11.2004, 16:36
    Λοιπον Σοφία μου,
    ... άκου και συ Γιασεμί,


    ... έχω ανοίξει το safe, έχω ελευθερώσει και την κοπέλα! Εκεί που είμασταν μια χαρά έβγαινε γκάζι απο το aircondition και έμεινα λιπόθυμη μαζί με την κοπέλα!

    Ασε δεν καταλάμβαινω τίποτα (αφού είμαι λιποθυμη λέμε )! Αύριο... αν ξυπνήσω ξαναρχίζω!


    MariannaP
    22.11.2004, 16:59
    Ωραία! τώρα κόλλησα κι εγώ!!!
    Είμαι στην αρχή ακόμη και όλο βρίσκω διαφορα χαζοαντικειμενάκια.
    Jasmine
    22.11.2004, 18:43
    Aααααααααααααα Έμεινε λιπόθυμη η καλύτερή μου φίλη??????? Απαπαπαπαπα Αποκλείεται να το επιτρέψω αυτό, έρχομαι να σας σώσω και τις δυο!!!! Κι ο Θεός Βοηθός!!! Μαριάνναααααα βάλε και σύ ένα χεράκι μπας και τη γλυτώσουμε όλες μαζί!!!
    Sxoinovatis
    22.11.2004, 18:49
    Ειμαι καινουργιος και θελω να παιξω κανα παιχνιδακι. Εχω τελειωσει το Crimson Room παλιοτερα, και το Motas δεν μου πολυαρεσε. Τιποτα αλλο εκτος απο αυτα και το Droom;
    mary
    23.11.2004, 00:20
    Γειά σας, παιδια!
    Ειμαι στο motas, στη πιστα με μια μηχανη και ενα fire hose... Εχω ετοιμάσει το φακο, αλλα τι στο καλο γίνεται μετα;;; Εχω κανει κλικ με το φακο παντου!
    Αν καποιος ξερει και μπορει να με βοηθησει...

    Καλη διασκεδαση!!!
    Haroulinda
    23.11.2004, 10:05
    Καλημέρα,

    σας μιλά (γράφει) η ελεύθερη πια Χαρουλίντα... βρήκα τις αισθήσεις μου και ελευθερώθηκα...

    Γιασεμί είσαι πολύ γλυκιά, σε ευχαριστώ... έρχομαι να σε σώσω και σένα! Κρατήσου... έρχομαι!

    Σχοινοβάτη σου έχω στείλει ΠΜ με παιχνίδια που παιξαμε πιό παλιά!

    Μary, πάω στο ΜΟΤΑς να θυμηθώ που είσαι και θα σου στείλω ΠΜ.

    Wildcat??? νομίζω δεν σε αφήνει να το δεις γιατί δεν έχεις το :Quick time player, εμένα δεν μου έκανε κανένα πρόβλημα ούτε έκανα download. Τώρα, έχεις μέχρι την Παρασκευή... να μας βρείς άλλο παιχνίδι! Αντε!!!