ελληνική μουσική
    587 online   ·  210.848 μέλη

    17/10: Συνάντηση στο Ρακάδικο (Πειραιάς)

    heartbreak-kid
    17.10.2008, 00:43

    Παράθεση:

    Το μέλος KIT_KAT στις 17-10-2008 στις 00:23 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος tsibitos στις 17-10-2008 στις 00:02 έγραψε...



    ούτε θα μπορώ να πιώ αλκοόλ αλλά ούτε και να φάω σωστά.






    Δηλαδή μόνο αυτά τα δύο είναι κίνητρο να πάει κανείς σε συνάντηση; {#emotions_dlg.happycrazy}

    Εγώ θα μεγαλώσω πάντως λίγο το ερωτηματικό μου... θα δείξει... {#emotions_dlg.sad}

     



     

    το μόνο που βλέπω να μεγαλώνη, είναι η σιγουριά ότι θα πας


    sylviaki
    17.10.2008, 10:09
    Βαλτε με με ενα ερωτηματικο, γιατι δεν ξερω αν θα μπορεσω να ερθω, λογω υγειας.
    JULIANET
    17.10.2008, 10:18

    Παράθεση:

    Το μέλος sylviaki στις 17-10-2008 στις 10:09 έγραψε...

    Βαλτε με με ενα ερωτηματικο, γιατι δεν ξερω αν θα μπορεσω να ερθω, λογω υγειας.

    ΠΑΙΔΙΑ, ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ, ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ Ο ΕΝΑΣ, ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ Ο ΑΛΛΟΣ...ΠΩΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ;

    ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΑΝΕ 5 ΑΤΟΜΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΑΜΟΥ!!!

    ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ...!!!  Η ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Η ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ...ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΑΤΟΜΑ.

    ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΥΠΟΥ ΒΛΤΕ ΜΕ ΜΕΣΑ...ΒΓΑΛΤΕ ΜΕ...ΜΕ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ...ΚΤΛ


    jorge
    17.10.2008, 10:35

    2-3 ειπαν οτι ίσως θα 'ρθουν. Οι υπόλοιποι θα είμαστε εκεί :)

     

    22:00 ε;

     

    Beatlus, στο τραγούδι θα είναι και ο φίλος μας ο Θοδωρής, από τα Μακρινά Ξαδέρφια;


    sylviaki
    17.10.2008, 10:38
    Παράθεση:

    Το μέλος JULIANET στις 17-10-2008 στις 10:18 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sylviaki στις 17-10-2008 στις 10:09 έγραψε...

    Βαλτε με με ενα ερωτηματικο, γιατι δεν ξερω αν θα μπορεσω να ερθω, λογω υγειας.

    ΠΑΙΔΙΑ, ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ, ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ Ο ΕΝΑΣ, ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ Ο ΑΛΛΟΣ...ΠΩΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ;

    ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΑΝΕ 5 ΑΤΟΜΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΑΜΟΥ!!!

    ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ...!!!  Η ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Η ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ...ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΑΤΟΜΑ.

    ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΥΠΟΥ ΒΛΤΕ ΜΕ ΜΕΣΑ...ΒΓΑΛΤΕ ΜΕ...ΜΕ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ...ΚΤΛ



    Οταν προκειται για θεμα υγειας τι θα πρεπει να κανουμε?Εκτος αν θες να ερθω και να κολλησω τους υπολοιπους. Αυτο και αν λεγεται υπευθυνοτητα. Ξερω πως ειναι να αναλαμβανεις να κανεις κατι για ενα μεγαλο αριθμο και ποσο δυσκολο ειναι. Τουλαχιστον ενημερωνουμε και δεν αφηνουμε ξεκρεμαστα τα παιδια που κλεινουν τα τραπεζια.
    JULIANET
    17.10.2008, 10:48

    Παράθεση:

    Το μέλος sylviaki στις 17-10-2008 στις 10:38 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος JULIANET στις 17-10-2008 στις 10:18 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sylviaki στις 17-10-2008 στις 10:09 έγραψε...

    Βαλτε με με ενα ερωτηματικο, γιατι δεν ξερω αν θα μπορεσω να ερθω, λογω υγειας.

    ΠΑΙΔΙΑ, ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ, ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ Ο ΕΝΑΣ, ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ Ο ΑΛΛΟΣ...ΠΩΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ;

    ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΑΝΕ 5 ΑΤΟΜΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΑΜΟΥ!!!

    ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ...!!!  Η ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Η ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ...ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΑΤΟΜΑ.

    ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΥΠΟΥ ΒΛΤΕ ΜΕ ΜΕΣΑ...ΒΓΑΛΤΕ ΜΕ...ΜΕ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ...ΚΤΛ



    Οταν προκειται για θεμα υγειας τι θα πρεπει να κανουμε?Εκτος αν θες να ερθω και να κολλησω τους υπολοιπους. Αυτο και αν λεγεται υπευθυνοτητα. Ξερω πως ειναι να αναλαμβανεις να κανεις κατι για ενα μεγαλο αριθμο και ποσο δυσκολο ειναι. Τουλαχιστον ενημερωνουμε και δεν αφηνουμε ξεκρεμαστα τα παιδια που κλεινουν τα τραπεζια.

    ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ...ΑΠΡΟΟΠΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΕΤΑΜΕ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΜΟΝΟ 2-3 ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΡΘΟΥΝ...ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΤΕ ΠΟΣΟΙ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΚΑΙ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΜΟΡΦΑ!!!

     

     


    Crocodile
    17.10.2008, 11:24

    Είναι νομίζω ώρα να μου βγάζετε το ερωτηματικό. Θα το έλεγα νωρίτερα αλλά με ταλαιπώρησε θέμα υγείας και μένα τις προηγούμενες ημέρες και τώρα είμαι πλέον σε φάση ανάρρωσης. Θα τα πούμε το βράδυ λοιπόν!


    KIT_KAT
    17.10.2008, 11:59

    Παράθεση:

    Το μέλος JULIANET στις 17-10-2008 στις 10:48 έγραψε...

    ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ...ΑΠΡΟΟΠΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΕΤΑΜΕ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΜΟΝΟ 2-3 ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΡΘΟΥΝ...ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΤΕ ΠΟΣΟΙ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΚΑΙ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΜΟΡΦΑ!!!

    Julianet, η συνάντηση ανακοινώνεται 3 βδομάδες πριν και γίνονται δηλώσεις συμμετοχών για να επιτευχθεί ένας προσεγγιστικός υπολογισμός κι όχι γιατί θα δοθούν τα ονόματα στην είσοδο... Η ξεκάθαρη απάντηση είναι σαφώς προτιμότερη αλλά και το ερωτηματικό ανθρωπινο. Για λόγους υγείας, δουλειάς ή και για όποιον άλλο. Δεν πρόκειται για έλλειψη υπευθυνότητας... Smile

    ψ: αν μπορείς απόφευγε τα κεφαλαία... είναι θέμα δεοντολογίας στα φόρα (ή φόρουμς) επειδή υποδηλώνουν θυμό Wink


    JULIANET
    17.10.2008, 12:08

    Παράθεση:

    Το μέλος KIT_KAT στις 17-10-2008 στις 11:59 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος JULIANET στις 17-10-2008 στις 10:48 έγραψε...

    ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ...ΑΠΡΟΟΠΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΕΤΑΜΕ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΜΟΝΟ 2-3 ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΡΘΟΥΝ...ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΤΕ ΠΟΣΟΙ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΚΑΙ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΜΟΡΦΑ!!!

    Julianet, η συνάντηση ανακοινώνεται 3 βδομάδες πριν και γίνονται δηλώσεις συμμετοχών για να επιτευχθεί ένας προσεγγιστικός υπολογισμός κι όχι γιατί θα δοθούν τα ονόματα στην είσοδο... Η ξεκάθαρη απάντηση είναι σαφώς προτιμότερη αλλά και το ερωτηματικό ανθρωπινο. Για λόγους υγείας, δουλειάς ή και για όποιον άλλο. Δεν πρόκειται για έλλειψη υπευθυνότητας... Smile

    ψ: αν μπορείς απόφευγε τα κεφαλαία... είναι θέμα δεοντολογίας στα φόρα (ή φόρουμς) επειδή υποδηλώνουν θυμό Wink



    Με τα κεφαλαία δεν υποδηλώνω ούτε θυμό ούτε άλλη κακή πρόθεση απλά διευκολύνουν στο να μην βάζεις τόνους, τελικά σίγμα κτλ. Δεν ήξερα ότι εκλαμβάνεται αρνητικά κι έτσι θα τα αποφεύγω στο εξής.

    Από την άλλη είπα μια κουβέντα απλά γιατί σκέφτομαι τα παιδιά που κλείνουν τα τραπέζια και πόσο δύσκολο είναι αλλά από ότι φαίνεται παρεξηγήθηκε ενώ έγραψα με κάθε καλή πρόθεση...έστω, εγώ ζητώ συγνώμη αν κάποιος ενοχλήθηκε και εύχομαι ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ!!! (κεφαλαία αλλά όπως βλέπεις μόνο καλή έννοια μπορεί να έχει όπως και να είναι γραμμένο)


    jorge
    17.10.2008, 12:36

    Δικαιολογείσαι απολύτως Julia, μια και θα είναι η πρώτη σου συνάντηση. Πάντα υπάρχουν απώλειες, ενώ αρκετοί έρχονται χωρίς να δηλώσουν, επειδή τελευταία στιγμή κατάφεραν και βρήκαν χρόνο :)

    Το βράδυ θα χαριστούν - δώρο από το MusicHeaven - κάποια CD. Αν και κάποιος άλλος έχει CD που δεν ακούει ή θέλει να τα χαρίσει, ας τα φέρει να τα ανταλλάξουμε :)


    sitzoune81
    17.10.2008, 13:00

    Αλήθεια jorge?!

    Αν είναι να φέρω 3-4 που έχω πρόχειρα...{#emotions_dlg.biggrin}


    beatlus
    17.10.2008, 13:31

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 17-10-2008 στις 10:35 έγραψε...

    Beatlus, στο τραγούδι θα είναι και ο φίλος μας ο Θοδωρής, από τα Μακρινά Ξαδέρφια;



     

    Από όσο γνωρίζω, όχι δεν μπορεί να είναι απόψε στο Ρακάδικο...

    Λοιπόν, τα λέμε το βράδυ παιδιά!


    jorge
    17.10.2008, 14:37

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 17-10-2008 στις 13:00 έγραψε...

    Αλήθεια jorge?!

    Αν είναι να φέρω 3-4 που έχω πρόχειρα...{#emotions_dlg.biggrin}



    Και δε φέρνεις; Καλό είναι να το καθιερώσουμε κάποια στιγμή.
    {#emotions_dlg.beer}


    sylviaki
    17.10.2008, 15:35

    Ζητω συγνωμη αλλα τελικα δεν θα μπορεσω να ερθω. Να περασετε καλα!Πιειτε και κατι για εμας που την βγαζουμε μονο με τσαι{#emotions_dlg.yes}


    alkyoni
    17.10.2008, 18:27

    {#emotions_dlg.beer}ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΕΕΕΤΕΕΕΕ!!!!!!{#emotions_dlg.beer}
    (βγαλτε και καμια φωτογραφια...εε!!! {#emotions_dlg.whistling})

     


    onlymusic
    17.10.2008, 19:25
    Επειδη υπολογιζα να ερθω απροσκαλεστος οπως και το καλοκαιρι στη λουτσα τελικα δεν καταλαβα θα υπαρχει τραπεζι οποτε αυτο ειναι αδυνατο?? Τελικα το 'φερα απο εδω το 'φερα απο εκει και εγινα και εγω μελος παρολλο που το ειχα υποσχεθει το καλοκαιρι στον unick οτι θα το εκανα απο τοτε... Τελοσπαντων πολλα και διαφορα με εκαναν συνεχεια να το αναβαλω παρα το οτι παρακολουθουσα απο πολυ κοντα το site
    kithara-woman
    17.10.2008, 21:09

    Συγνώμη που το ακυρώνω τελευταία στιγμή,αλλά πάλι έχω πυρετό...{#emotions_dlg.crying}

    Το πρωί αισθανόμουνα καλύτερα και είπα θα έρθω,αλλά όσο περναει η ώρα,νιώθω χάλια...{#emotions_dlg.wacko}

    Να περάσετε όλοι όμορφα.


    punkster
    17.10.2008, 22:51

    Αγαπητοι συμφορουμιτες, αυτη την ωρα θα ειστε ολοι στον Πειραια και θα διακσεδαζετε......

    Εγω ζητω ταπεινα συγνωμη, αλλα λογο βλακειας του τρενου και εξαντλησης δικης μου, δεν μπορεσα να ερθω...... {#emotions_dlg.sad}


    rivera
    18.10.2008, 14:11

    Ρε παιδακι τι σου ειναι ο ανθρωπος.... φαγαμε σαν λυκοι.... 20 ατομα φαγαμε για 35.....σκασαμε.

    Υ.Γ. Τον Σωτηρη που αφησαμε τελευταιο του πηγε κανεις απορρυπαντικο για πιατα η θα του εχει τελειωσει του παιδιου.....


    jorge
    18.10.2008, 14:15

    Καλά, δεν έχω ξαναδεί τέτοια γαϊδουριά από κατάστημα... Απαράδεκτοι.