ελληνική μουσική
    644 online   ·  210.833 μέλη

    Μπασκετική συνάντηση στη Θεσσαλονίκη (women only)

    pastella
    30.09.2008, 19:14

    Επηρεασμένες από την ποδοσφαιρική συνάντηση του ΝΚ και μιας και τα δικά μας τα αρσενικά δεν βλέπω να μαζεύονται για τίποτε να προσφέρουν λίγο θέαμα, αναλάβαμε μερικά θηλυκά μέλη πρωτοβουλία για μια μπασκετική συνάντηση γυναικών.

    Αν ο καιρός το επιτρέπει, τι λέτε να βρεθούμε οι γυναίκες του ΒΚ το ερχόμενο Σάββατο ή την Κυριακή νωρίς το απόγευμα για λίγο μπάσκετ; Να κάψουμε και καμιά θερμίδα πριν την συνάντηση της 11ης Οκτωβρίου;

    Δεκτές όλες οι προτάσεις για να βρεθεί ημερομηνία και ώρα που να μας βολεύει καλύτερα.

    Χώρος συνάντησης: κάποιο από τα γήπεδα στο τέρμα του 10 (Χαριλάου) δίπλα στην Εξπρές Σέρβις (περιοχή Νέας Ελβετίας) ή τα γήπεδα στο Ποσειδώνιο, δίπλα στο Μέγαρο Μουσικής. Επειδή δεν έχω παίξει για χρόνια, όλες οι προτάσεις δεκτές.

    Οι άντρες μπορούν να βοηθήσουν προτείνοντας ένα γήπεδο μεσα στην πόλη, να έρθουν να παρακολουθήσουν, να κάνουν τις μαζορέτες ή το διαιτητή.

    ΥΓ: Μην ντρέπεστε να δηλώσετε συμμετοχή με φτηνές δικαιολογίες περί φυσικής κατάστασης, κι εμείς έχουμε να βάλουμε καλάθι από τότε που είχαμε ακόμη δραχμές σαν νόμισμα. Σκοπός είναι ο χαβαλές.


    Oceanborn
    30.09.2008, 19:25

    Άχισα ήδη να ψάχνω τις φόρμες μου!!! Αφού τα αρσενικά μας απο θέμα οργάνωσης είναι για τα κλάμματα ας βγάλουμε εμείς ασπροπρόσωπο (???{#emotions_dlg.confused1}???) το ΒΚ στον αθλητικό τομέα!!!

    Υ.Γ. Θα παρακαλέσω όσα αρσενικά αποφασίσουν να έρθουν ως μαζορέτες να μην ντυθούν και ανάλογα δεν θα το αντέξει η κράση μας {#emotions_dlg.tt2}


    seras
    30.09.2008, 20:43

    Poly kala logia lete gia ta arsenika tou BK kai tin organosi...:p

    Ante na paiksete na gelasoume ligaki :D


    pastella
    30.09.2008, 21:01

    Λίστα καλαθοσφαιριστριών (λέμε τώρα)

    - pastella +1
    -oceanborn

    Για όσους θέλουν να δούνε old school basketball


    sea_like_eyes
    30.09.2008, 23:59

    Λοιπον...μια ωρα πριν...ειμαι εκει...σπαω τις μπασκετες . . . και . . . ΔΕΝ . . .

    Υ.Γ εγω θα παιξω . . . θα σουταρω ΜΟΝΟ πισω απο την γραμμη του τριποντου !


    Chitarrista
    01.10.2008, 13:17

    Εγώ σας προτείνω το Ποσειδώνιο. Πολύ καλός χώρος και με πολλές μπασκέτες ώστε ειδικά τώρα που έχει ψιλοκρυώσει ο καιρός να μην έχετε πρόβλημα να βρείτε μπασκέτα.

     

     

    ΥΓ

    Εγώ έρχομαι μόνο αν με κάνετε Cheer Leader!!!{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.tt2}


    nowaveband
    04.10.2008, 05:03

    χμ.....δύσκολα τα πράματα...δεν βλέπω συμετοχες......για μονό με άλλες κοπέλες σας βλέπω{#emotions_dlg.yawn}

    φιλόδοξη και όμορφη πρωτοβουλεία αλλά εμείς του Β.Κ. Δεν είμαστε της διοργάνωσης αθλητικών εκδηλώσεων,,,,Περισότερο για μεζεδοπωλεία και κατανάλωση οινοπνευματώδων ποτών είμαστε.

    αλλά τιμή μας και καμάρι μας!Χαλλλλαράαααααααααααα{#emotions_dlg.beer}