ελληνική μουσική
    691 online   ·  210.848 μέλη

    25.10: Συνάντηση στον Σταυρό του Νότου (για το σχήμα Τσακνή, Καζούλλη κ

    marylin
    27.10.2008, 14:36

    Μπράβο παιδιά, χαίρομαι πολύ που περάσατε τόσο ωραία! Δυστυχώς είμαι εδώ και πολλές μέρες καθηλωμένη με φριχτούς  πόνους σε αυχένα και χέρια και δε μπόρεσα να είμαι μαζί σας, όταν με το καλό συνέλθω έστω και λίγο θα πάω σίγουρα, δεν το χάνω με τίποτα! Όσο για την εορταζόμενη Ελενίτσα που δεν είχα τη δυνατότητα να χαιρετίσω και να φιλήσω δίνοντάς της τις ευχές μου, να είναι πολύχρονη, ευτυχισμένη και χαρούμενη! {#emotions_dlg.inlove}


    kithara-woman
    27.10.2008, 14:45

    Περαστικά,Μαιρούλα!{#emotions_dlg.rolleyes}

    Να πας,είναι από τα ωραία σχήματα!Γενικά φέτος έχει πολύ ωραία σχήματα στα μαγαζιά,αλλά δεν μπορούμε να πάμε και σε όλους...Δύσκολο.


    joegr2002
    27.10.2008, 22:39

    Το μαγαζι και το προγραμμα καλα ηταν ομως τη μεγαλυτερη ομορφια εγω την ενοιωσα μεσα απο τη θρυλικη παρεα του ΜΗ ανεξαιρετως κι απο ολλους. Γι αυτο και ευχομαι ο Θεος να μας εχει καλα για να βρισκομαστε και να περναμε ομορφα.                                        ΥΣ Νικο σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια.


    Hastaroth
    28.10.2008, 00:18

    Είναι γνωστό οτι όποτε κάνουμε συνάντηση εμείς οι τού MH περνάμε πάντα πολύ ωραία!Οταν μάλιστα επί σκηνής βρίσκονται δύο καλλιτέχνες που τά τραγούδια τους τά έχουμε αγαπήσει καί μάς συντροφεύουν,περνάμε ακόμα πιό ωραία!Ολοι ήταν υπέροχοι-καί ο βιολιστής μιά χαρά έπαιζε,απλά λόγω...τοποθέτησης στην άκρη τής σκηνής δέν τον βλέπαμε πολύ.Τά Κίτρινα Ποδήλατα είναι πολύ δεμένη μπάντα καί μέ τον πολύ καλό ήχο που είχαν,έπαιρναν και μάς έδιναν ακόμα περισσότερο κέφι!Γιά τόν Καζούλλη και τον Τσακνή τά είπαν οι προλαλήσαντες,οι δύο τους (μαζί και μέ τόν Αποστόλη Ψυχράμη και τον τραγουδιστή τών Κ.Π.) μάς ταξίδεψαν αυτές τίς τέσσερις ώρες!Ειδικά όταν ο κόσμος συμμετείχε στό τραγούδι σάν μέλος τής μπάντας (εγώ ώς κακόφωνος δέν τραγουδούσα διότι εκτός τών άλλων παρακολουθούσα τον ντράμμερ-γηράσκουμε αεί διδασκόμενοι,έλεγε ο Σωκράτης) ...

    Κατά τά άλλα:

    -Alena σού υπόσχομαι οτι την επόμενη φορά δέν θα χρησιμοποιήσω τό τραπέζι ώς κρουστό όργανο,όσο συνεπαρμένος και να είμαι από τό τραγούδι Smile

    -nvluc,το jam θά το οργανώσουμε σίγουρα κάποια στιγμή στο εγγύτατο μέλλον!

    -Νεκταρία,άν και τά είπαμε πολύ λίγο,χάρηκα πολύ που ξαναβρεθήκαμεSmile.Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση τού MH νά έχης την δυνατότητα να μείνης περισσότερη ώρα.Ενα μεγάλο ευχαριστώ κι'από μένα γιά την οργάνωση αυτής τής ωραίας βραδυάς!

    -Eleni,ακόμα μιά φορά σού εύχομαι να είσαι πολύχρονη και ευτυχισμένη!

    -Γιάννη,μιά μουσική συνεργασία θά την κάνουμε σίγουρα.Θά βρεθή τρόπος,απλά πρέπει να "συντονιστώ" κι'εγώ γιατί φέτος είναι πολλά αυτά που πρέπει να κάνω.Λάβε και μιά {#emotions_dlg.beer} (γιατί εικονίδιο γιά κρασί δέν υπάρχει χεχε).Επίσης υπόσχομαι οτι την επόμενη φορά θά αφήσω μερικούς ξηρούς καρπούς και γιά τους υπόλοιπους (γιατί αυτή τη φορά έφαγα τους περισσότερους,διαταράσσοντας και την διατροφική μου ισορροπία..)

     

      

     

     


    -----------------
    Tango tsfardeim

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Hastaroth στις 28-10-2008 00:24 ]