ελληνική μουσική
    532 online   ·  210.840 μέλη

    Ευσταθία στον ΙΑΝΟ: Κερδίστε διπλές προσκλήσεις

    jorge
    31.10.2008, 19:57

    Το MusicHeaven προσφέρει δωρεάν 2 διπλές προσκλήσεις για την παρακάτω παράσταση. Για να κερδίσετε πρόσκληση, γράψτε μας (σε αυτό το topic) το ονοματεπώνυμό σας. Δεν θα γίνει κλήρωση, θα κερδίσουν όσοι απαντήσουν πρώτοι.

    ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ (ΣΑΒΒΑΤΟ) ΜΕΣΗΜΕΡΙ.

     

    Σάββατο, 1 Νοεμβρίου 2008 22:30  
    IANOS Σταδίου 24

    Μουσική παράσταση

    Η ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΕΧΕΙ ΜΕΕΤΙΝG…ΣΤΟΝ ΙΑΝΟ!

    Η ΕΥΣΤΑΘΙΑ, μια ιδιαίτερη τραγουδοποιός που ζει, αναπνέει και ερωτεύεται στην Αθήνα , ανεβαίνει στη σκηνή για να παρουσιάσει τις  μουσικές ιστορίες της με θεατρικότητα και χιούμορ.
    Η ΕΥΣΤΑΘΙΑ έρχεται για πέντε σαββατόβραδα στον ΙΑΝΟ. Μαζί με την μπάντα της τους «ΑΣΤΑΘΕΙΣ» παρουσιάζει επιλογές από τους τρεις δίσκους της καθώς και διασκευές από ελληνικό και ξένο ρεπερτόριο.

    Συμμετέχουν οι CALOU CACOU
    1/11 special guest η ΜΕΛΙΝΑ ΤΑΝΑΓΡΗ.

    Καλλιτεχνική επιμέλεια CHRISTINA BIANCHI
    Χορηγοί Επικοινωνίας: Δεύτερο Πρόγραμμα 103.7 fm, www.musicheaven.gr, 902fm & 902tv
    Είσοδος με ποτό: 20€

     


    JULIANET
    03.11.2008, 14:03

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 31-10-2008 στις 19:57 έγραψε...

    Το MusicHeaven προσφέρει δωρεάν 2 διπλές προσκλήσεις για την παρακάτω παράσταση. Για να κερδίσετε πρόσκληση, γράψτε μας (σε αυτό το topic) το ονοματεπώνυμό σας. Δεν θα γίνει κλήρωση, θα κερδίσουν όσοι απαντήσουν πρώτοι.

    ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ (ΣΑΒΒΑΤΟ) ΜΕΣΗΜΕΡΙ.

     

    Σάββατο, 1 Νοεμβρίου 2008 22:30  
    IANOS Σταδίου 24

    Μουσική παράσταση

    Η ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΕΧΕΙ ΜΕΕΤΙΝG…ΣΤΟΝ ΙΑΝΟ!

    Η ΕΥΣΤΑΘΙΑ, μια ιδιαίτερη τραγουδοποιός που ζει, αναπνέει και ερωτεύεται στην Αθήνα , ανεβαίνει στη σκηνή για να παρουσιάσει τις  μουσικές ιστορίες της με θεατρικότητα και χιούμορ.
    Η ΕΥΣΤΑΘΙΑ έρχεται για πέντε σαββατόβραδα στον ΙΑΝΟ. Μαζί με την μπάντα της τους «ΑΣΤΑΘΕΙΣ» παρουσιάζει επιλογές από τους τρεις δίσκους της καθώς και διασκευές από ελληνικό και ξένο ρεπερτόριο.

    Συμμετέχουν οι CALOU CACOU
    1/11 special guest η ΜΕΛΙΝΑ ΤΑΝΑΓΡΗ.

    Καλλιτεχνική επιμέλεια CHRISTINA BIANCHI
    Χορηγοί Επικοινωνίας: Δεύτερο Πρόγραμμα 103.7 fm, www.musicheaven.gr, 902fm & 902tv
    Είσοδος με ποτό: 20€

     

    Καλημέρα, δεν βλέπω συμμετοχή για τις προσκλήσεις...ισχύουν ακόμα;

    Αν ναι να βάλω το όνομά μου (ΛΙΑΤΑ ΙΟΥΛΙΑ)


    jorge
    03.11.2008, 17:58

    Τα παραπάνω ισχύουν πλέον για το ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ.

    Δίνετε ονοματεπώνυμο και έχετε διπλή πρόσκληση (δωρεάν είσοδος, τραπεζάκι, πρώτο ποτό δωρεάν).


    Erikaki
    05.11.2008, 11:21

    Υποθέτω ότι ισχύει ακόμα και έχει απομείνει μία διπλή πρόσκληση? Αν ναι τότε το όνομά μου είναι ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ και θα είμαι εκεί {#emotions_dlg.biggrin}

     

    Καλού κακού στείλτε μου ένα επιβεβαιωτικό πμ η μέηλ ....


    jorge
    05.11.2008, 17:40
    OK λοιπόν! Για ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ, μια διπλή πρόσκληση κερδίζουν οι: ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ και ΛΙΑΤΑ ΙΟΥΛΙΑ Τα ονόματά σας θα είναι στον ΙΑΝΟ, στην είσοδο. Έχετε τραπέζι και πρώτο ποτό πληρωμένο. Καλά να περάσετε :)