ελληνική μουσική
    722 online   ·  210.851 μέλη

    Βραδιές MusicHeaven στη Boite (κάθε Κυριακή)

    faltsoo
    12.01.2009, 10:32

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 10-01-2009 στις 13:52 έγραψε...

    Faltsoo, έχεις νομίζω 2 στα 2 ε;

    2 φορές πήγες, 2 φορές δεν έγινε live!

    Πως σε φωνάζουν οι φίλοι σου αλήθεια; {#emotions_dlg.tt2}

     

    ΥΓ. Καλή χρονιάαααααα



     

    κι αν ειναι η μοιρα μου...

    δεν φταιει ο κοσμος ουτε και συ

    οτι αγαπαω εγω πεθαινει

    και ξαναρχιζω απ'την αρχη.

    ....

     

    τωρα ψαχνω να βρω που παιζουν Πλιατσικας και Μαλαμας

    ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ

    {#emotions_dlg.crying}

     


    Orfeus
    12.01.2009, 10:47

    Next:

    Κυριακή 18 Ιανουαρίου: Κώστας Λεμονίδης (Lemonc)


    alena
    12.01.2009, 15:17

    Να πω και γω κάτι, λιιιίγο άσχετο?

    Κώστα (Kifa), το προηγούμενο baneraki στην αρχική, σχετικά με τις Κυριακές, ήταν πολύ καλύτερο από το σημερινό. Αυτά! Ευχαριστώ! Wink


    lemonc
    13.01.2009, 17:18

    Παράθεση:

    Το μέλος Orfeus στις 12-01-2009 στις 10:47 έγραψε...

    Next:

    Κυριακή 18 Ιανουαρίου: Κώστας Λεμονίδης (Lemonc)



     

    Δε βλέπω μηνύματα ενθουσιασμού.....

     


    alena
    13.01.2009, 23:27

    Παράθεση:

    Το μέλος lemonc στις 13-01-2009 στις 17:18 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Orfeus στις 12-01-2009 στις 10:47 έγραψε...

    Next:

    Κυριακή 18 Ιανουαρίου: Κώστας Λεμονίδης (Lemonc)



    Δε βλέπω μηνύματα ενθουσιασμού.....


    Wow!!!!!!!! Ναιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}

    Υ.Γ.  C U there! Wink


    -----------------
    "Μη κοιμάσαι, είν' επικίνδυνο. Μη ξυπνάς, θα μετανοιώσεις.."

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Orfeus στις 13-01-2009 23:39 ]


    kifa
    14.01.2009, 04:54

    Παράθεση:

    Το μέλος alena στις 12-01-2009 στις 15:17 έγραψε...

    Να πω και γω κάτι, λιιιίγο άσχετο?

    Κώστα (Kifa), το προηγούμενο baneraki στην αρχική, σχετικά με τις Κυριακές, ήταν πολύ καλύτερο από το σημερινό. Αυτά! Ευχαριστώ! Wink



    Με το προηγούμενο μπανεράκι .. δεν ήρθε το σχημα που έπαιζε ... ασε και ειμαι και προληπτικός ... χαχαχαχαχαχα

    αλόχααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

     

    Υ.Γ : Φαλτσέα , εχω να σου προτείνω κατι μαγαζιά στου ζωγράφου κοντά στο μπουατάκι ... δε πας καμμια βολτα απο εκει να "κόψεις" κίνηση .... 

    {#emotions_dlg.clap}  


    pavel
    14.01.2009, 05:16

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 10-01-2009 στις 13:52 έγραψε...

    Faltsoo, έχεις νομίζω 2 στα 2 ε;

    2 φορές πήγες, 2 φορές δεν έγινε live!

    Πως σε φωνάζουν οι φίλοι σου αλήθεια; {#emotions_dlg.tt2}

     

    ΥΓ. Καλή χρονιάαααααα



    Άστο καλύτερα....Innocent


    alena
    14.01.2009, 09:32

    Παράθεση:

    Το μέλος kifa στις 14-01-2009 στις 04:54 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος alena στις 12-01-2009 στις 15:17 έγραψε...

    Να πω και γω κάτι, λιιιίγο άσχετο?

    Κώστα (Kifa), το προηγούμενο baneraki στην αρχική, σχετικά με τις Κυριακές, ήταν πολύ καλύτερο από το σημερινό. Αυτά! Ευχαριστώ! Wink



    Με το προηγούμενο μπανεράκι .. δεν ήρθε το σχημα που έπαιζε ... ασε και ειμαι και προληπτικός ... χαχαχαχαχαχα

    αλόχααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

     

    Νόμιζα ότι είχαμε καταλήξει σχετικά! Για όοολα φταίει ο faltsoo, όχι το baneraki!

     


    PHILIPPOSSM
    14.01.2009, 10:07

    Παράθεση:

    Το μέλος alena στις 14-01-2009 στις 09:32 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος kifa στις 14-01-2009 στις 04:54 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος alena στις 12-01-2009 στις 15:17 έγραψε...

    Να πω και γω κάτι, λιιιίγο άσχετο?

    Κώστα (Kifa), το προηγούμενο baneraki στην αρχική, σχετικά με τις Κυριακές, ήταν πολύ καλύτερο από το σημερινό. Αυτά! Ευχαριστώ! Wink



    Με το προηγούμενο μπανεράκι .. δεν ήρθε το σχημα που έπαιζε ... ασε και ειμαι και προληπτικός ... χαχαχαχαχαχα

    αλόχααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

     

    Νόμιζα ότι είχαμε καταλήξει σχετικά! Για όοολα φταίει ο faltsoo, όχι το baneraki!

     



    Εμφανίζεται που εμφανίζεται μια φορά στα 3 χρόνια σαν τον κομήτη του Χάλεϊ πείτε του κι άλλα να μην ξανά έρθει ποτέ και να χάσουμε και το στριπτίζ.


    lemonc
    18.01.2009, 17:47

    Παράθεση:

    Το μέλος Orfeus στις 12-01-2009 στις 10:47 έγραψε...

    Next:

    Κυριακή 18 Ιανουαρίου: Κώστας Λεμονίδης (Lemonc)



    Υπενθύμιση γιά όσους δεν έχουν αποφασίσει τι να κάνουν Κυριακή βράδυ!


    Orfeus
    19.01.2009, 11:32

    Next:

    Κυριακή 25 Ιανουαρίου: Γιώργος Σταυρακάκης

     


    tago
    19.01.2009, 19:10

    Παράθεση:

    Το μέλος Orfeus στις 19-01-2009 στις 11:32 έγραψε...

    Next:

    Κυριακή 25 Ιανουαρίου: Γιώργος Σταυρακάκης

     



    Οrfeus έχω την εντύπωση πως ο Σταυρακάκης δεν είναι μέλος του Μ.Η. Για ψήσε τον σε παρακαλώ να γίνει! Την

    τελευταία φορά που τον συνάντησα μου έλεγε κάτι ακατάληπτες δικαιολογίες, πως δεν έχει χρόνο να ασχοληθεί και άλλα τέτοια. {#emotions_dlg.thumbup}Για δες τη μπορείς να κάνεις.


    Orfeus
    27.01.2009, 10:31

    Προς ενημέρωσή σας:

    Οι Βραδιές MusicHeaven ακυρώνονται για ολόκληρο τον Φεβρουάριο!

    {#emotions_dlg.oops}


    guitarteacher
    23.04.2009, 14:38

    {#emotions_dlg.oops}...Τί παίζει με τις βραδιές ΜΗ..{#emotions_dlg.confused1}


    PHILIPPOSSM
    23.04.2009, 15:31

    Λόγο τρελής προσέλευσης μελών στην boite είπε ο καταστηματάρχης να σταματήσει τα live για καμιά δεκαριά χρόνια....και βλέπουμε.  {#emotions_dlg.blink}

     

    Σειρά έχει τώρα το  5o live φίλων και μελών.

     

     


    JULIANET
    23.04.2009, 16:29

    Παιδιά δεν χάνετε τίποτα...πιστέψτε με!!! Εγώ τουλάχιστον ήμουν από εκείνους που τίμησαν την προσπάθεια του καταστηματάρχη κάποιες φορές αλλά η απογοήτευση που εισέπραξα ήταν μεγαλύτερη από την ικανοποίηση. Κάποιοι που ενοχληθούν ίσως λόγω συμπαθειών να μου συγχωρέσουν την δυσαρέσκεια μου αλλά είναι προσωπική άποψη και εμπειρία και θεωρώ χρέος μου να την καταθέσω προς ενημέρωση όλων. Σαν νέο μέλος και πριν ακόμα ανοίξει αυτό το μαγαζί πίστευα από όσα διάβαζα στα σχετικά topics ότι ο χώρος είχε δημιουργηθεί για να συναντιόμαστε όλοι μαζί, να διασκεδάζουμε, με προσιτές τιμές και φιλική εξυπηρέτηση. (εσφαλμένη εντύπωση, ομολογώ!!!) Κανείς δεν ενημέρωνε από τους υπευθύνους ότι η τιμή που έγραφαν για ποτό τις Κυριακές ήταν ενδεικτική και με το δέυτερο ποτό πλήρωνες δυο φορές την αξία του πρώτου...και το μεγάλο φινάλε; να δέχεσαι σφινάκια από τον ιδιοκτήτη και στο τέλος να τα έχουν χρεωμένα στο λογαριασμό σου...!!! Ο νοών νοείτω γιατί δεν συνεχίζονται οι βραδιές στην boite...


    PHILIPPOSSM
    23.04.2009, 17:05

    ΄Πολυ καλα τα λες....{#emotions_dlg.yes}

     


    Memi
    27.04.2009, 18:46

    Παράθεση:

    Το μέλος JULIANET στις 23-04-2009 στις 16:29 έγραψε...

    Παιδιά δεν χάνετε τίποτα...πιστέψτε με!!! Εγώ τουλάχιστον ήμουν από εκείνους που τίμησαν την προσπάθεια του καταστηματάρχη κάποιες φορές αλλά η απογοήτευση που εισέπραξα ήταν μεγαλύτερη από την ικανοποίηση. Κάποιοι που ενοχληθούν ίσως λόγω συμπαθειών να μου συγχωρέσουν την δυσαρέσκεια μου αλλά είναι προσωπική άποψη και εμπειρία και θεωρώ χρέος μου να την καταθέσω προς ενημέρωση όλων. Σαν νέο μέλος και πριν ακόμα ανοίξει αυτό το μαγαζί πίστευα από όσα διάβαζα στα σχετικά topics ότι ο χώρος είχε δημιουργηθεί για να συναντιόμαστε όλοι μαζί, να διασκεδάζουμε, με προσιτές τιμές και φιλική εξυπηρέτηση. (εσφαλμένη εντύπωση, ομολογώ!!!) Κανείς δεν ενημέρωνε από τους υπευθύνους ότι η τιμή που έγραφαν για ποτό τις Κυριακές ήταν ενδεικτική και με το δέυτερο ποτό πλήρωνες δυο φορές την αξία του πρώτου...και το μεγάλο φινάλε; να δέχεσαι σφινάκια από τον ιδιοκτήτη και στο τέλος να τα έχουν χρεωμένα στο λογαριασμό σου...!!! Ο νοών νοείτω γιατί δεν συνεχίζονται οι βραδιές στην boite...



    Πιστεύω ότι τα μέλη του musicheaven δεν στηρίξανε το χώρο αυτό και ειδικά συγκεκριμένες..κυριακές..

    Γιατί σε συγκεκριμένες βραδυές ο χώρος είτε "εκκενώθηκε" από μέλη ,είτε δεν εμφανίστηκαν ποτε?

    Γνώριζαν τα παιδιά που θα εμφανίζονταν?Ήξεραν ευθύς εξ αρχής ότι δεν αξιζε τον κόπο να ακούσουν νέα γκρουπ?Πόθεν προέκυψε αυτή η ξαφνική αρνητική προκατάληψη με ορισμένα γκρουπ τη στιγμή που δεν τα γνωρίζαν..?Κάποιοι είχαν την υποστήξη του site και κάποιοι άλλοι οχί? 

    Κατά συνέπεια και το οτι σταμάτησαν να πραγματοποιούνται οι βραδυές Musicheaven δεν είναι απαραίτητα μία κατάληξη που ευθύνει τη BOITE αλλά και τη συμπεριφορά των μελών..είτε έγινε εσκεμένα είτε όχι..

    Άποψη καθαρά προσωπική.. 


    Aiolos_m
    27.04.2009, 20:45

    Δεν ξέρω αν τα μέλη στήριξαν ή δεν στήριξαν την Boite, δεν ήμουν πάντα παρών ούτε δινόταν αναφορά στο site κάθε βράδυ ποιοι πήγαιναν στο μαγαζί και πόσο κατανάλωναν. Πάντως τα μέλη σαν μέλη δεν έχουν καμία υποχρέωση να στηρίξουν οτιδήποτε. Οι υποχρεώσεις είναι για εκείνους που εμπλέκονται σε μια συναλλαγή και όχι για τους πελάτες. 

    Προσωπική άποψη. 


    jorge
    28.04.2009, 01:43

    Παράθεση:

    Το μέλος Memi στις 27-04-2009 στις 18:46 έγραψε...

    Πιστεύω ότι τα μέλη του musicheaven δεν στηρίξανε το χώρο αυτό και ειδικά συγκεκριμένες..κυριακές..

    Γιατί σε συγκεκριμένες βραδυές ο χώρος είτε "εκκενώθηκε" από μέλη ,είτε δεν εμφανίστηκαν ποτε?

     

    Εγώ βρέθηκα σε 4-5 βραδιές, αλλά δε σε πήρε κάπου το μάτι μου αγαπητή Mema (ή αγαπητέ κ.Ρούγκα). Δεν ήσουν εκεί.

    Σταμάτα λοιπόν σε παρακαλώ να κατηγορείς τα μέλη του MusicHeaven οτι δεν στήριξαν το μαγαζί ή το site οτι κάποιους τους υποστήριξε και άλλους όχι. Εκεί είμασταν και μια χαρά περάσαμε τις περισσότερες φορές. Και διαφημιστικό banner στο site είχαμε. Για όλους.

     

    Απλά μερικές φορές κάποια πράγματα φαίνονται. Ίσως αργά, αλλά ο κόσμος καταλαβαίνει.