ελληνική μουσική
    682 online   ·  210.830 μέλη

    Γλυκερία, Τσαλιγοπούλου, Τρίφωνο στο Πόλις Theater

    despinakontogianni
    28.12.2008, 13:19

    Παράθεση:

    Το μέλος iwanna11 στις 28-12-2008 στις 10:34 έγραψε...

    Χρονια πολλά σε όλους

    ΔΕν ξέρω πια μέρα πήγες che στο polis αλλά την μέρα που πήγα εγώ (την επομένη της πρεμιέρας) η Τσαλιγοπούλου βγήκε σε πολλά τραγουδια εκτός. Με αποκορύφωμα το μεχρι να βρούμε ουρανό....το είπε λάθος από την αρχή μέχρι το τέλος και φάνηκε πιο πολυ γιατι η Γλυκερία εκανε δεύτερες στη σωστή τονικότητα.

     

    Την ίδια μέρα πήγαμε και το παρατήρησα κι εγώ! Δεν πειράζει όμως...θα ξαναπάω και θα διαπιστώσω αν ήταν απλά μια άσχημη στιγμή.


    mpouxouxou
    11.01.2009, 19:48

    καλησπέρα...

    εχοντας κερδισει στον διαγωνισμο για τις 4 προσκλησεις για το ΠΟΛΙΣ , πηγα χτες με την παρεα μου ...

    απο οτι φανηκε ημουν η μονη που πηγα γιατι τελικα κανεις αλλος απο τα 3 ατομα που κερδισαν δεν φανηκαν....

    μου αφησε καλες εντυπωσεις το προγραμμα ... τοσο η Γλυκερια οσο και η Τσαλιγοπουλου ηταν πολυ καλες (και τονικα....) ... το Τριφωνο επισης ηταν μια ευχαριστη εκπληξη ...

    πολυ καλες εναλλαγες αναμεσα σε παλια και συγχρονα κομματια , με αποκορυφωμα το μινι αφιερωμα στον Θεοδωρακη...

    σε πολυ καλο σημειο το τραπεζι μας αλλα για την εξυπηρετηση του καταστηματος δεν θα επεκταθω μιας και δεν μειναμε με τις καλυτερες των εντυπωσεων...( βλεπετε ενα τραπεζι για 10 ατομα το κρατουσαμε 2!!!)

    Περα απο ολα αυτα... ολα καλα... ηταν μια πολυ ομορφη μουσικη βραδια με κεφι, νοσταλγικοτητα και ζωντανια....

     

     συγχαρητηρια στο musicheaven και ευχαριστω πολυ για την ομορφη βραδια.....

     


    incomplete_angel
    11.01.2009, 22:39

    Παράθεση:

    Το μέλος mpouxouxou στις 11-01-2009 στις 19:48 έγραψε...

    καλησπέρα...

    εχοντας κερδισει στον διαγωνισμο για τις 4 προσκλησεις για το ΠΟΛΙΣ , πηγα χτες με την παρεα μου ...

    απο οτι φανηκε ημουν η μονη που πηγα γιατι τελικα κανεις αλλος απο τα 3 ατομα που κερδισαν δεν φανηκαν....

    Λάθος! Ι was there και επίσης είχαμε την ίδια εντύπωση ότι κανείς από τους υπόλοιπους τρεις δεν είχαν έρθει!!!


    jorge
    12.01.2009, 01:01

    Δεν σας είχαν στο ίδιο τραπέζι κορίτσια;


    mpouxouxou
    12.01.2009, 09:23

    στο τραπεζι που μας ειχαν κρατησει καθομασταν με τον αντρα μου....

    δεν ηταν κανεις αλλος μαζι μας..........................