ελληνική μουσική
    868 online   ·  210.851 μέλη

    Πείτε έναν καλό λόγο για τον προηγούμενο !!

    Haroulinda
    27.01.2005, 12:29
    Η Ελένη είναι χρυσός άνθρωπος, και κούκλα καλέ τι λέω Κουκλάρα... έχει πολύ ωραίο χιούμορ... οδηγά ένα πανέμοργο SLK ροζ... εχει μία έπαυλη στο βουνό και μία στην θάλασσα... στην έπαυλη στο βουνό εχει και πολύ χιόνι... κάθε μέρα με καινούργια ρούχα και παππούτσια... αααα η φωνή της είναι φανταστική, όταν τραγουδά γιατι όταν τσιρίζει...

    Μήπως έπρεπε να πώ ένα μόνο λόγο?
    andri14
    27.01.2005, 12:41
    Η Χαρουλίντα μας είναι πολλά (άλλα που ξέρω κι άλλα που δεν ξέρω) αλλά το κύριο χαρακτηριστικό είναι ότι είναι ένα πλάσμα ΟΛΟ ζωντάνια κι όρεξη!!!!

    Νασαι καλά βρε!!


    Υ.Σ: ΧΛ μου ξερεις τώρα δεν ήθελα να πω για τα αυτονόητα..ξέρεις, κουκλάρα, πανέξυπνη,καλόκαρδη κτλ κτλ
    Haroulinda
    27.01.2005, 13:08
    Αλοίμονο... πόσες φορές να τα πούμε Αντρη μου!

    Η Αντρη λοιπόν, είναι ένα πολύ καλό πλάσμα, χαίρεσε να είσαι μαζί του , έχει πολύ καλή ψυχούλα, είναι ευγενικότατη, είναι πολύ ρομαντική γράφει ωραία ποιήματα και ΥΠΕΡΟΧΑ τσατιστά!

    ... και βεβαίως τα αυτονόητα.. κουκλάρα, πανέξυπνη,καλόκαρδη κτλ κτλ


    elenigeladari
    27.01.2005, 13:51
    χαρουλίντα είσαι τρέλλα, και γλυκιά σα καραμέλα..
    thanasis1987
    03.02.2005, 17:58
    Αν και αγνωστος θα πω πως η ελενηγελαδαρη (σε ελευθερη μεταφραση) ειναι εξυπνη με - πολυ??? - χιουμορ τα υπολοιπα για την ιδια βρειτε τα !
    Φιλικα παντα..Θανασης


    MariannaP
    04.02.2005, 10:23
    Για τον συγχωριανό μου μόνο καλά λόγια μπορώ να πω...
    Θανάση καλως ήρθες! Πάρε μια μπυρίτσα

    Αν δεν παινέψουμε το χωριό θα πέσει να μας πλακώσει, χε χε
    KBOLINIS
    04.02.2005, 11:12
    Για την Αggelina (αν και δεν την ξέρω) είμαι σίγουρος ότι πρόκειται για ένα άτομο γεμάτο ζωντάνια, χιούμορ γι' αυτό και άλλωστε βρίσκεται και στην παρέα αυτή που την χαρακτηρίζουν όλα τα προηγούμενα. Και φυσικά σίγουρα αγαπά την καλή μουσική.

    Πιστεύω να πεσα μέσα Aggelina.
    Φιλικά ο Κώστας
    elenigeladari
    04.02.2005, 11:24
    ο κώστας είναι ένα άτομο που λατρεύει την καλή μουσική και την καλή παρέα..
    α..και είναι πρόθυμος πάντα για τζόκινκ

    εύγε κώστα...
    KBOLINIS
    04.02.2005, 11:36
    Καλά για την Ελένη ένα πράγμα θα πω είσαι PERFECT.-
    Φιλιά λενιώ.
    thanasis1987
    04.02.2005, 23:24
    Ο κβοληνης (και αυτο σε ελευθερη μεταφραση!) ειναι οπως λεει και το ονομα λατρης του κβοουλινγκ (μοιαζει με το μποουλινγκ διαφερει στη μπαλα) και του κβολλευ οποτε τον παω με χιλια εγω και ο χριστοδουλος,γενικα ειναι τελειος!!Καλη συνεχεια!!!




    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: thanasis1987 on 11-02-2005 21:55 ]
    bekatsa
    18.02.2005, 09:38
    Αν και για να εκφέρω μια γνώμη για το Θανάση έπρεπε να εισχωρήσω στα έγκατα των δημοσιεύσεών του, ένα έχω να πω! Ο thanasis1987 είναι ένα πολύ εφευρετικό και κεφάτο άτομο (κβόουλινγκ ).

    +χαρητήρια στη Ζωή που το ξεκίνησε!!!
    thanasis1987
    18.02.2005, 23:56
    Η bekatsa σε αντιθεση με το γνωστο πτηνο μπεκατσα, [που συνανταται σε ολες τις περιοχες της Ελλαδος και ειναι κοντοχοντρο αποδημητικο με μακρυ ραμφος και κοντα ποδια, φτερωμα που εχει ωχροκιτρινες η καφε ραβδωσεις με μαυρες ταινιες στην κορυφη και τον αυχενα και το οποιο πεταει γρηγορα και βεβαια θηρευεται κυριως για το κρεας του], ειναι εξαιρετικα σπανιο ειδος υπαρχει μονο ενα στο κοσμο και εμφανιζεται στην Ελλαδα τα τελευταια 19 χρονια, ειναι λεπτη με, -τέλειες?-, αναλογιες ποδια που κανουν τη σκλεναρικοβα να φαινεται κοντη, απαλο δερμα, τελειο αυχενα, περπαταει (δεν πεταει) με πολυ στυλ και ''θηρευεται'' κυριως για την εξυπναδα της και την ομορφια της...Ελπιζω να πετυχα τιποτα,αν οχι,τι να πω ειναι αδιανοητο να ειναι διαφορετικη! Καλη συνεχεια!!!




    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: thanasis1987 on 19-02-2005 22:13 ]
    frufru
    19.02.2005, 15:27
    ε ο thanasis εχει χιουμορ πως να το κανουμε δλδ...

    Υ.Γ: Αν καποιος απαντησει στο θεμα απο εδω και περα θα αυτοπυρποληθω...!
    (Πειτε εναν ΚΑΚΟ λογο για τον προηγουμενο να το κανουμε καλυτερα να πεσει και κανενα ξυλο μετα μουσικης! Μονο ετσι δεχομαι απαντησεις...Ευχαριστω.&_)
    marina23
    19.02.2005, 15:38
    Αγαπητέ frufru νομίζω πως έφτασε η ώρα της αυτοπυρπόλησής σου! Αρχίζω θετικά! Ο frufru είναι ο αγαπημένος μου! Τον έβλεπα κάθε φορά που παιζόταν στην τηλεόραση! Και τι δε θα έδινα για ένα επεισόδιο! (κολλάει και με το προηγούμενο θέμα του forum) Συνεχίζω θετικά! Ω! Frufru! Frufru! Tι υπέροχος που είσαι σε αυτή τη φωτό! Έχεις πολύ ελκυστικά αυτάκια! Κόλλησα! (από τα σιρόπια) Να το σταματήσουμε κάπου εδώ;
    marina23
    19.02.2005, 16:12
    Ένας, ένας, βρε παιδιά...Μην σπρώχνεστε! Μπορεί να χαρακτηριστώ εγωίστρια αλλά τι να κάνουμε είναι μια πικρή αλήθεια! Μπορεί να χαρακτηριστώ ψώνιο αλλά τι να κάνουμε είναι επίσης μια πικρή αλήθεια! Αλλά να φάω 'χυλόπιτα' από όλους; Ε όχι αυτό είναι ψέμα! Βρέθηκε έστω και ένας να γράψει κάτι για τον προηγούμενο του! Και αυτό είναι αλήθεια!Μπράβο marina23 είσαιφοβερή! συνέχισε έτσι!
    Nadinoula
    19.02.2005, 17:16
    Λοιπόν...Τι να πούμε για την παραπονιάρα μας τη marina23?Αν και δεν την ξέρω έβγαλα κάποια συμπεράσματα....
    Quote:
    Μπορεί να χαρακτηριστώ εγωίστρια αλλά τι να κάνουμε είναι μια πικρή αλήθεια! Μπορεί να χαρακτηριστώ ψώνιο αλλά τι να κάνουμε είναι επίσης μια πικρή αλήθεια!


    Έχει απ'ό,τι φαίνεται χαρακτηριστική αυτογνωσία
    Quote:
    Μπράβο marina23 είσαιφοβερή


    Και πάνω απ'όλα είναι ιδιαίτερα μετριόφρων!

    Στην ουσία όμως είναι μια γλυκιά Σαλονικιά που είμαι σίγουρη ότι αντιλαμβάνεται το χιούμορ μου!
    mag
    06.03.2005, 03:33
    Λοιπόν... Καταρχάς να πω πως εδώ και ελάχιστες ώρες είμαι μέλος.¶ρα δεν ξέρω κανέναν. Πρέπει κάτι να πω για τη Nadinoula (αν θυμάμαι και καλά).. Ελπίζω να τη γνωρίσω και να εκφέρω γνώμη τότε. Επίσης θέλω να πω στη Ζoi ότι το θέμα ήταν πόλυ έξυπνο και εύχομαι να μιλήσω κάποτε και με εκείνη...
    thanasis1987
    07.03.2005, 00:09
    Τολμω να πω πως ο/η/το/οι/αι/τα mag ειναι ντροπαλος/η/ο/οι/αι/α και αν μη τι αλλω καινουριος/α/ο/οι/αι/α αλλα παρ'ολα αυτα θα αντεξει στο ανατριχιαστικο μας/σας τελειο site . Καλως μας ηρθες και καλως μας βρηκες magoυλη/ουλα/ουλι/ουληδες/ουλινες/ουλατα!!!



    (δεν εχω διαβασει το προφιλ σου)


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: thanasis1987 on 07-03-2005 00:10 ]
    thanasis1987
    07.03.2005, 00:12
    Τελικα εισαι magoυλα!!!


    (και ναι εκλεισα τα 100 μηνυματα ΓΙΟΥΧΟΥ)


    christ25
    07.03.2005, 00:33
    xmmmm,o thanasis an k neo melos bike grigora sto klima k sti parea.an mi ti allo fenetai poliiiii skadaliaris k atomo me poli energeia mesa tou.sigoura sta 7 tou 8a ekanes polles zimies sto spiti.tora sta 17 mallon 8a kanei zimies allou.gia sou re thanasi trelara(me ti kali ennoia) take a