ελληνική μουσική
    542 online   ·  210.844 μέλη

    Δεν ξέρω τι να του πω....

    musichell
    28.06.2010, 15:50
    darksideofthemoon,,τι έγινε τελικά?έλιωσε ο πάγος ύστερα απο τόσο καιρό?
    tsiou0tsiou
    19.08.2010, 23:32

    Μάλλον βρήκε κάποιον που έχουν τι να πουν. Μου έχει συμβεί και εμένα πάντως. Και με άτομο που πίστευω οτι έχουμε απίστευτα κοινά. Και όταν είμαστε μαζί μιλάει μόνο αυτός.......... {#emotions_dlg.blink}


    XarakiFreeSoul
    20.08.2010, 03:00

    Dark Side, αν θες και τη δικη μ αποψη...κανε τη πρωτη κινηση!

    Πιανει σε ειδικες περιπτωσεις.....! Αμα τον θελεις πολυ,καντο! και οτι γινει..!Δεν εχεις να χασεις τπτ! Αλλοστε πως αλλιως θα προχωρησει το θεμα??? ισως να περιμενει κινηση σου! do it!!!{#emotions_dlg.rockon}

    Να εισαι ο εαυτος σου! Και αν ακομα αυτος σου πει δηθεν δεν ειναι οτι δε του αρεσεις απλα αυτο το καιρο δεν ειναι ετοιμος για σχεση αλλα μονο για κατι αλλο(mpla mpla mpla) (φαση-καταλαβες) τοτε πολυ απλα καλυτερα να τον ξεχασεις!  {#emotions_dlg.thumbdown}

    Υπαρχουν κ αλλου πορτοκαλιες! {#emotions_dlg.smartass}

     


    XarakiFreeSoul
    20.08.2010, 03:03

    Dark Side, αν θες και τη δικη μ αποψη...κανε τη πρωτη κινηση!

    Πιανει σε ειδικες περιπτωσεις.....! Αμα τον θελεις πολυ,καντο! και οτι γινει..!Δεν εχεις να χασεις τπτ! Αλλοστε πως αλλιως θα προχωρησει το θεμα??? ισως να περιμενει κινηση σου! do it!!!{#emotions_dlg.rockon}

    Να εισαι ο εαυτος σου! Και αν ακομα αυτος σου πει δηθεν δεν ειναι οτι δε του αρεσεις απλα αυτο το καιρο δεν ειναι ετοιμος για σχεση αλλα μονο για κατι αλλο(mpla mpla mpla) (φαση-καταλαβες) τοτε πολυ απλα καλυτερα να τον ξεχασεις!  {#emotions_dlg.thumbdown}

    Υπαρχουν κ αλλου πορτοκαλιες! {#emotions_dlg.smartass}

     


    TheDarkSideOfTheMoon
    23.08.2010, 12:35

    Νομίζω μπορούμε να το κλείσουμε αυτό το θέμα πλέον! {#emotions_dlg.yes}

    Ευχαριστώ πάντως παιδιά!