ελληνική μουσική
    1126 online   ·  210.851 μέλη

    Ανακοίνωση για το Μασκέ Πάρτυ στη Θεσσαλονίκη

    pastella
    05.02.2009, 23:08

    ΤΕΛΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: Το μασκε πάρτυ δεν θα πραγματοποιηθεί.

     

    Φέτος η επιθυμία μερικών μελών θα γίνει πραγματικότητα, καθώς το ΒΚ (Βόρειο Κλιμάκιο) του MusicHeaven έχει την ευκαιρία να διοργανώσει μασκέ πάρτυ στο μπαρ Sante στο κέντρο της πόλης.

    Το πάρτυ θα είναι αποκριάτικο με τα όλα του (χαρούμενη μουσική, μάσκες, κονφετί, σερπατίνες, ότι άλλο σας εμπνέει) και η μόνη προυπόθεση θα είναι να ντυθείτε και να έρθετε να διασκεδάσετε μόνοι σας ή με την παρέα σας.

    Περισσότερες λεπτομέρειες θα ανακοινωθούν με την πάροδο των ημερών, ενώ την επόμενη εβδομάδα θα βγεί και αφίσα (και ίσως και banner, ε φανταστικέ μας admin {#emotions_dlg.blush} ???).

     

    Όσα μέλη το έχουν με τρελές ιδέες για το πως να κάνουμε το πάρτυ πιο ενδιαφέρον ή απλά θέλουν να βασανίσουν όσους τολμήσουν να έρθουν φυσιολογικά ντυμένοι στην πόρτα εκείνο το βράδυ, {#emotions_dlg.clap}ποστάρετε εδώτις ιδέες σας και ότι έχετε ευχαρίστηση.

    Επίσης θα χρειαστεί βοήθεια τεχνικής φύσεως στο κομμάτι "μουσική επένδυση".

     

    Αυτά προς το παρόν Smile


    -----------------
    Ιστορίες για Αγρίους - Πλάκα Με Κάνεις: Τετάρτη 6-8 στο Radio MusicHeaven

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 08-02-2009 17:58 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 11-02-2009 15:43 ]


    -Sadahzinia-
    05.02.2009, 23:44

    H ημερομηνία είναι κλεισμένη...??? Δυστυχώς έχω προγραμματισμένη αναχώρηση για Γρεβενά εκείνη τη μέρα.... {#emotions_dlg.sad}


    Arxigos
    06.02.2009, 00:37

    Κι εγώ το ίδιο...

    Οικογένειακές υποχρεώσεις, επιχορηγήσεις  συγγενών, ταραμοκεφτέδες και τσίπουρα καθιστούν αδύνατη την παραμονή μου στη Σαλλλονίκη από Σάββατο μέχρι και Δευτέρα (Καθαρο-)...

    Και ψήνομαι αγρίως για κάτι ανάλογο φέτος!

     


    pastella
    06.02.2009, 00:41
    Να σημειώσω ότι είναι το Σάββατο αμέσως μετά την Τσικνοπέμπτη και όχι το τριήμερο της Αποκριάς
    Arxigos
    06.02.2009, 00:53

    Έχεις δίκιο Pastella! Mea culpa, γιατί στο ανθυποημερολόγιο που διαθέτω γράφει για Κυριακή της Απόκρεω αμέσως μετά την Τσικνοπέμπτη, ενώ η ζητούμενη Κυριακή είναι αυτή της Τυροφάγου...

    Ετεροχρονισμός της ορθόδοξης πατροπαράδοσης!

    Συνέπως......... είμαι αβέλαμπλ και ορεξάτος! Μέσα!


    vavmlfe2
    07.02.2009, 23:08

    Εγώ πάλι θα είμαι στα Άγραφα στο Βουτσικάκι.

    Καλά να περάσεται πάντως.

    {#emotions_dlg.beer}


    pastella
    08.02.2009, 18:01

    Δυστυχώς ένα προσωπικό θέμα καθιστά αμφίβολη τη συμμετοχή μου όσο και την διοργάνωση του μασκέ πάρτυ από πλευράς μου.

    Αν κάποιος επιθυμεί να βοηθήσει στη διοργάνωση του ας επικοινωνήσει μαζί μου αμεσα μέχρι την Τρίτη 10/2, διαφορετικά θα πρέπει να μιλήσουμε με το μαγαζί για να το ακυρώσουμε εγκαίρως.


    pastella
    11.02.2009, 15:42

    ΤΕΛΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: Το μασκε πάρτυ δεν θα πραγματοποιηθεί.