ελληνική μουσική
    472 online   ·  210.826 μέλη

    Σας αρέσει να γράφετε μουσικη?Και τι μουσική?

    linkin-fan
    30.05.2010, 13:48

    Mου αρέσει πάρα πολύ να γράφω στίχους και μουσική. Ειναι το χόμπι μου!

    Γράφω κυρίως ροκ, με έμφαση στις μπαλάντες, αλλά και αρκετά δυναμικά κομμάτια, έντεχνο και πανκ.


    gjb94
    01.06.2010, 11:41

    Γράφω μουσική , κυρίως ροκ μπαλάντες .

    Γράφω και στίχους αλλα δυσκολεύομαι στο να τους μελλοποιησω!!!!

    αλλα δεν πειράζει , είμαι μικρός ακόμα. Με τον καιρό θα μάθω!!!!!

     


    GOTHIC82
    08.07.2010, 23:45

    Εγώ γράφω μουσική σε στυλ soundtrack ατμοσφαιρικά και λίγο θλιμμένα...από στίχους δεν τα πάω και τόσο καλά αλλά παρόλ'αυτά έχω γράψει πεζά κείμενα και στην αγγλική γλώσσα από όπου εκφράζομαι καλύτερα.Οι στίχοι μου είναι πολυ dark...ρομαντογκόθ...


    PanGuitar
    06.01.2011, 12:53

    Ασχολούμε με το παραπάνο, θα σπουδάσω μουσική και μάλλον και σύνθεση.

    Έχω γράψει περίπου 45 τραγούδια περίπου με μονο τα 2 από αυτά να είναι άλλου στιχουργού.

    Τα περισσότερα είναι έντεχνοροκ (Μαχαιρίτσας φάση) και πολλά απο αυτά μπαλάντες. Έχω και λίγα λαικά, ποπ και reggae.


    freddieKrueger
    06.01.2011, 21:48

    Mou aresei na metaferw proswpika mou biwmata stous stixous enos kommatiou kai na to ntynw me thn katallhlh moysikh...exw grapsei 14 kommatia diaforhs 8ematologias...den einai aristourgmata,alla gia psoswpikh xrhsh kai anabiwsh twn anamnhsewn twn gegonotwn pou sta8hkan aformh na ta grapsw,mia xara einai...Kati san fwtografies anamnhsewn mesw apo8anatishs synais8hmatwn kai katastasewn...


    KAISARAS-KONSTANTINOS
    07.01.2011, 08:51

     

    Λοιπον γραφω τραγουδια παραααααααπολλα χρονια ......

    Στο jf ειμαι περιπου 10 μηνες , και χαιρομαι που σε παρα πολλους φιλους απο εκει αρεσουν ,και ακουγονται .

    http://www.jumpingfish.gr/KAISARAS

    Καλη ακροαση λοιπον {#emotions_dlg.clap}

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : KAISARAS-KONSTANTINOS στις 12-01-2011 13:19 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : KAISARAS-KONSTANTINOS στις 12-01-2011 13:21 ]


    Harmoner
    08.01.2011, 14:22

    Ατμοσφαιρική μουσική με θλιμμένη μελωδία και στίχο (Goth) ή και καμία φορά Symphonic Power/Symphonic Goth Metal...