ελληνική μουσική
    709 online   ·  210.832 μέλη

    Ποιο τραγούδι αντιπαθείτε;

    kamelia8
    23.04.2009, 12:43

    Ποιο τραγούδι δεν μπορείτε να ακούσετε ούτε για μία στιγμή; Είτε επειδή το έχετε μπουχτίσει, είτε επειδή το έχετε συνδέσει με κάτι δυσάρεστο...


    dafnoula
    24.04.2009, 10:18

    Έχω μπουχτίσει με το Να μ΄αγαπάς (Τρίφωνο) και το Έλα (Ζουγανέλη). Αρχίζω να μπουχτίζω και με Νατάσα Μποφίλιου.


    stevi93
    24.04.2009, 12:38

    το ''κοκκινο τρενο'' της Γαλανη,πολλα του Ιωαννιδη και του Μαχαιριτσα,με το ''αποψε θελω να πιω'',τα ξωτικα του Μαλαμα...


    giorth
    02.05.2009, 03:22

    Παράθεση:

    Το μέλος dafnoula στις 24-04-2009 στις 10:18 έγραψε...

    Αρχίζω να μπουχτίζω και με Νατάσα Μποφίλιου.



    ΩΩΩ μα γιατί;

    Εγώ πάλι δεν αντέχω με τίποτα το να κοιμηθούυυυυμε αγκαλιά του Παπακωνσταντίνου!


    kwstasagas
    02.05.2009, 03:48

    Το πλέον αγαπημένο μου ροκ συγκρότημα είναι οι Ολλανδοί GOLDEN EARRING, τους οποίους τους έχω πολύ - πολύ ψηλά. Κι όμως ... το τραγούδι τους WHEN THE LADY SMILES, που έβγαλαν στα μέσα των 80ς, δεν το αντέχω, το απεχθάνομαι και .... όποτε το ακούω βγάζω σπυριά !!! Και να σκεφθεί κανείς ότι αυτό το τραγούδι ήταν από τις μεγάλες επιτυχίες της μπάντας. Χάρις σε αυτό οι Golden Earring πήραν "παράταση ζωής" και συνεχίζουν μέχρι σήμερα .... 


    asfytisa
    03.05.2009, 12:45

    Παράθεση:

    Το μέλος dafnoula στις 24-04-2009 στις 10:18 έγραψε...

    Έχω μπουχτίσει με το Να μ΄αγαπάς (Τρίφωνο) και το Έλα (Ζουγανέλη). Αρχίζω να μπουχτίζω και με Νατάσα Μποφίλιου.



    Μα πώς είναι δυνατόν να μπουχτίσει κανείς με τη Νατάσσα Μποφίλιου?? {#emotions_dlg.confused1}

    Για μένα είναι μία απ' τις καλύτερες φωνές που βρίσκονται αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα!!!!!!!


    asfytisa
    03.05.2009, 12:57

    Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου το "παρ τα όλα δικά σου" παρότι ακούω φανατικά Μιχάλη Χατζηγιάννη !{#emotions_dlg.biggrin}


    Amalia_little
    03.05.2009, 14:56

    Καλά ηρεμήστε καλέ, την γνώμη της είπε η κοπέλα! Και εγώ όταν κατέβασα όλα της τα κομμάτια για τις επόμενες μέρες δεν ήθελα να ακούω άλλο Νατάσα. Είναι λογικό να κουράζει ειδικά όταν όλα σχεδόν είναι στον ίδιο ρυθμό. Περισσότερο αυτόν τον καιρό με κουράζει ένα ξένο κομμάτι που παίζεται παντού και δεν αντέχω να το ακούω άλλο νομίζω poker face(?). Όσο για το κομμάτι που αντιπαθώ βραβείο παίρνει του Πορτοκάλογλου ''μην ψάχνεις πια αλλού'' και αηδίες..!!!!{#emotions_dlg.mad}


    -----------------
    Μένω εκτός...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Amalia_little στις 03-05-2009 14:56 ]


    freddieKrueger
    03.05.2009, 17:00

    Οχι απλα εχω μπουχτησει,αλλα αντιπαθω ο,τιδηποτε σχετιζεται με το συγχρον ελαφρολαικο και ποπ τραγουδι...Η μαυρη μου λιστα εχει ως εξης:-Θανος Πετρελης

                                                                          -Νικος Μακροπουλος η Μαρκοπουλος η Κερατ(ε)ας

                                                                          -ταμτα(μ)

                                                                          -Παπαριζου που ενω εχει φωνητικα προσοντα τραγουδαει ενα σωρο παπαρι(ζι)ες....

                                                                         -Κωστας Καραφωτης(πολυ ωραια φωνη αλλα για αλλη μια φορα χαραμιζεται σε μαλακιουλες)

                                                                         -Νινο

    και γενικα συχαινομαι αυτη τη νεα γενια 'καλλιτεχνων' που εχει ξεχυθει στα μπουζουκζιδικα και τα σκυλαδικα...δεν μπορω να τους ακουω με τιποτα...

    Γενικα συχαινομαι το ολο Lifestyle που αντιπροωσπευουν αυτα τα τραγουδια...

                                                             


    FARSALOZAKK
    03.05.2009, 18:07
    με ολλα τα τργουδια του μπουσουλοπουλου!!!!!     εεεεεεεεεεεεεεελλλλλλλλλεεεεεεεεοοοοοοοσσσσσσσσσσσ
    Amalia_little
    03.05.2009, 18:09

    Παράθεση:

    Το μέλος freddieKrueger στις 03-05-2009 στις 17:00 έγραψε...

    Οχι απλα εχω μπουχτησει,αλλα αντιπαθω ο,τιδηποτε σχετιζεται με το συγχρον ελαφρολαικο και ποπ τραγουδι...Η μαυρη μου λιστα εχει ως εξης:-Θανος Πετρελης

                                                                          -Νικος Μακροπουλος η Μαρκοπουλος η Κερατ(ε)ας

                                                                          -ταμτα(μ)

                                                                          -Παπαριζου που ενω εχει φωνητικα προσοντα τραγουδαει ενα σωρο παπαρι(ζι)ες....

                                                                         -Κωστας Καραφωτης(πολυ ωραια φωνη αλλα για αλλη μια φορα χαραμιζεται σε μαλακιουλες)

                                                                         -Νινο

    και γενικα συχαινομαι αυτη τη νεα γενια 'καλλιτεχνων' που εχει ξεχυθει στα μπουζουκζιδικα και τα σκυλαδικα...δεν μπορω να τους ακουω με τιποτα...

    Γενικα συχαινομαι το ολο Lifestyle που αντιπροωσπευουν αυτα τα τραγουδια...

                                                             

    Δηλαδή δεν υπάρχει καμία περίπτωση να σου αρέσει ένα τραγούδι της Παπαρίζου; Δε λέω κι εγώ απολαμβάνω τα έντεχνα αλλά η πολλή κουλτούρα πειράζει ώρες ώρες!





    επισυναπτόμενα: SP-freaked-out.gif 
    freddieKrueger
    04.05.2009, 01:36

     Προς τη μικρη Αμαλια:Γραφεις:'Δηλαδή δεν υπάρχει καμία περίπτωση να σου αρέσει ένα τραγούδι της Παπαρίζου;Αυτο εσυ καταλαβες απο οσα εγραψα ειδικα μαλιστα για την Παπαριζου? Δε λέω κι εγώ απολαμβάνω τα έντεχνα αλλά η πολλή κουλτούρα πειράζει ώρες ώρες!'Ειπα εγω οτι ειμαι αυτηρα κολλημενος στο εντεχνο?Οσο για το τελευταιο σχολιο σου πως η πολλη κουλτουρα πειραζει,σε συνδυασμο με την επισυναψη της καρτουνοεικονας σου...σε ρωτω λοιπον ευθεως πριν βγαλω τα δικα μου συμπερασματα...Τι ακριβως θες να πεις αγαπητη μου φιλη?Απο τον τροπο που θα μου απαντησεις θα εξαρτηθει φυσικα και η απαντηση που θα λαβεις απο μενα...

    Ευχαριστω


    despinakontogianni
    04.05.2009, 16:03

    Αχ...τώρα τελευταία μου τη δίνει τρομερά το "The Boy does nothing"! Άμα πια! Τόσες φορές που το ακούω την ημέρα!


    kwstasagas
    04.05.2009, 22:08

    Α, θα συνεχίσω κι εγώ πάνω στο θέμα που έθεσε η προλαλήσασα ....

    Κι εγώ σιχαίνομαι και απεχθάνομαι - τουλάχιστον από ένα σημείο και μετά - οποιοδήποτε τραγούδι τυγχάνει υπερ - προβολής και υπερβολικού air - play στα ραδιόφωνα, στην τηλεόραση κλπ !!! Εδώ ισχύει η λαϊκή ρήση "το πολύ το Κύριε Ελέησον το βαριέται κι ο παπάς". Και μάλιστα, με αυτήν την τακτική, για την οποία μάλλον δεν φταίνει οι καλλιτέχνες αλλά ο μηχανισμός της διαφήμισης / προώθησης τραγουδιών, έχω, κατά καιρούς, σιχαθεί τραγούδια που ήταν μουσικά διαμάντια !!! Δύο παραδείγματα που μού έρχονται στο μυαλό : Α] Το τραγούδι από το σήριαλ ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ σε μουσική Χρήστου Νικολόπουλου με την ερμηνεία του Δημήτρη Μπάση. Κατά την άποψή μου, πολύ όμορφο και καλοβαλμένο τραγούδι. Όμως ... κάποια στιγμή, όπου κι αν στεκόσουν, όπου κι αν βρισκόσουν, όλο αυτό το τραγούδι έβρισκες μπροστά σου !!! Έτσι, κάποια στιγμή μπούχτισα και είπα "έλεος, όχι άλλοι Ψίθυροι Καρδιάς" .... Β] Εκείνο το πολύ όμορφο τραγούδι των Πατρινών RAINING PLEASURE, το οποίο μάς αποκάλυψε ένα ταλαντούχο ελληνικό συγκρότημα με φρέσκο και φωτεινό ήχο. Όμως .... το τραγούδι αυτό έγινε σήμα κατατεθέν διαφήμισης κινητής τηλεφωνίας, με αποτέλεσμα, όποτε άνοιγα την τηλεόραση, να ... πέφτω πάνω του!!! Και όχι μόνο αυτό .... πήγαινα για καφέ στην καφετέρια και .... νάτο μπροστά μου !!! Πήγαινα για ποτό στο μπαρ και .... νάτο πάλι !!! Έμπαινα στο ταξί και .... αυτό με συνόδευε από το ραδιόφωνο του ταξιτζή κλπ κλπ .... Έτσι, αυτό το υπέροχο τραγούδι έφτασα σε σημείο να "το ξεράσω" .........  

     

      


    -----------------
    Goin' through pages and lookin' down lines and lines ... [UFO - Space Child]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : kwstasagas στις 04-05-2009 22:10 ]


    Amalia_little
    05.05.2009, 12:13

    Παράθεση:

    Το μέλος freddieKrueger στις 04-05-2009 στις 01:36 έγραψε...

     Προς τη μικρη Αμαλια:Γραφεις:'Δηλαδή δεν υπάρχει καμία περίπτωση να σου αρέσει ένα τραγούδι της Παπαρίζου;Αυτο εσυ καταλαβες απο οσα εγραψα ειδικα μαλιστα για την Παπαριζου? Δε λέω κι εγώ απολαμβάνω τα έντεχνα αλλά η πολλή κουλτούρα πειράζει ώρες ώρες!'Ειπα εγω οτι ειμαι αυτηρα κολλημενος στο εντεχνο?Οσο για το τελευταιο σχολιο σου πως η πολλη κουλτουρα πειραζει,σε συνδυασμο με την επισυναψη της καρτουνοεικονας σου...σε ρωτω λοιπον ευθεως πριν βγαλω τα δικα μου συμπερασματα...Τι ακριβως θες να πεις αγαπητη μου φιλη?Απο τον τροπο που θα μου απαντησεις θα εξαρτηθει φυσικα και η απαντηση που θα λαβεις απο μενα...

    Ευχαριστω

    Το να κάνεις διάλογο από μόνος σου κινώντας αυτά που έγραψα όπως θες εσύ δεν είναι και τόσο ευγενικό ξέρεις..! Αλλά θα προσπαθήσω να σου απαντήσω χωρίς να αλλάζω έντονα γράμματα και άλλα τέτοια. Πρώτον για την Παπαρίζου λες ότι έχει καλή φωνή αλλά τραγουδάει άσχημα κομμάτια ή όπως αλλιώς μπορεί να το θέσει κανείς το ''παπαριζιές'' .Δε διευκρινίζεις πουθενά ωστόσο ότι ναι βρε παιδιά υπάρχουν τραγούδια που τα ακούω για την φωνή της κι ας είναι αηδίες. Δεύτερον όταν λες ότι ''αλλα αντιπαθω ο,τιδηποτε σχετιζεται με το συγχρονο ελαφρολαικο και ποπ τραγουδι...Η μαυρη μου λιστα εχει ως εξης...'' εγώ τουλάχιστον καταλαβαίνω ότι δεν ακούς καθόλου ποπ εφόσον δεν διακρίνεις και μιλάς τόσο γενικευτικά και ειδικότερα θέτεις και μία μαύρη λίστα. Δε βλέπω πουθενά να λες ότι υπάρχουν και εξαιρέσεις. Τέλος, την καρτουνοεικόνα μου να την αφήσετε ήσυχη παρακαλώ διότι δεν την χρησιμοποίησα στην παράθεση που έκανα απαραιτήτως απλώς μου αρέσει πολύ και δείχνει ότι ίσως φρικάρει με κάτι στη συγκεκριμένη περίπτωση πχ μπορεί να δείχνει ότι φρικάρει με το ότι αντιπαθείς την Τάμτα ενώ εμένα μ'αρέσει πολύ(δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα σε αυτό)Smile Και τέλος τέλος δεν είπα ότι εσύ είσαι της κουλτούρας και ακούς μόνο έντεχνα. Και πάλι γενικά μίλησα γιατι ένα topic αφορά συνολικά στα άτομα που το διαβάζουν. Σε σένα πήγαινε η ερώτηση με την Παπαρίζου μόνο στην οποία δεν απάντησες ουσιαστικά αλλά προσπάθησες να απαντήσεις με ερώτηση. Ξαναδιάβασε καλύτερα τα post, θα σε βοηθήσει.

    Φιλικά


    dafnoula
    06.05.2009, 20:00

    Παράθεση:

    Το μέλος asfytisa στις 03-05-2009 στις 12:45 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος dafnoula στις 24-04-2009 στις 10:18 έγραψε...

    Έχω μπουχτίσει με το Να μ΄αγαπάς (Τρίφωνο) και το Έλα (Ζουγανέλη). Αρχίζω να μπουχτίζω και με Νατάσα Μποφίλιου.



    Μα πώς είναι δυνατόν να μπουχτίσει κανείς με τη Νατάσσα Μποφίλιου?? {#emotions_dlg.confused1}

    Για μένα είναι μία απ' τις καλύτερες φωνές που βρίσκονται αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα!!!!!!!



    Και ωραία φωνή έχει και ωραία τραγούδια... Αλλά κάποιες φορές την ακούς τόσο συχνά σε κάποιες ραδιοφωνικές εκπομπές , οπότε...ε....(Όπως και το τρίφωνο έχει ωραία τραγούδια ,αλλά είχα ακούσει τόσες φορές το Να μ άγαπάς , που στο τέλος το ...μίσησα!)


    freddieKrueger
    07.05.2009, 00:24

    Παράθεση:

    Το μέλος Amalia_little στις 05-05-2009 στις 12:13 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος freddieKrueger στις 04-05-2009 στις 01:36 έγραψε...

     Προς τη μικρη Αμαλια:Γραφεις:'Δηλαδή δεν υπάρχει καμία περίπτωση να σου αρέσει ένα τραγούδι της Παπαρίζου;Αυτο εσυ καταλαβες απο οσα εγραψα ειδικα μαλιστα για την Παπαριζου? Δε λέω κι εγώ απολαμβάνω τα έντεχνα αλλά η πολλή κουλτούρα πειράζει ώρες ώρες!'Ειπα εγω οτι ειμαι αυτηρα κολλημενος στο εντεχνο?Οσο για το τελευταιο σχολιο σου πως η πολλη κουλτουρα πειραζει,σε συνδυασμο με την επισυναψη της καρτουνοεικονας σου...σε ρωτω λοιπον ευθεως πριν βγαλω τα δικα μου συμπερασματα...Τι ακριβως θες να πεις αγαπητη μου φιλη?Απο τον τροπο που θα μου απαντησεις θα εξαρτηθει φυσικα και η απαντηση που θα λαβεις απο μενα...

    Ευχαριστω

    Το να κάνεις διάλογο από μόνος σου κινώντας αυτά που έγραψα όπως θες εσύ δεν είναι και τόσο ευγενικό ξέρεις..! Αλλά θα προσπαθήσω να σου απαντήσω χωρίς να αλλάζω έντονα γράμματα και άλλα τέτοια. Πρώτον για την Παπαρίζου λες ότι έχει καλή φωνή αλλά τραγουδάει άσχημα κομμάτια ή όπως αλλιώς μπορεί να το θέσει κανείς το ''παπαριζιές'' .Δε διευκρινίζεις πουθενά ωστόσο ότι ναι βρε παιδιά υπάρχουν τραγούδια που τα ακούω για την φωνή της κι ας είναι αηδίες. Δεύτερον όταν λες ότι ''αλλα αντιπαθω ο,τιδηποτε σχετιζεται με το συγχρονο ελαφρολαικο και ποπ τραγουδι...Η μαυρη μου λιστα εχει ως εξης...'' εγώ τουλάχιστον καταλαβαίνω ότι δεν ακούς καθόλου ποπ εφόσον δεν διακρίνεις και μιλάς τόσο γενικευτικά και ειδικότερα θέτεις και μία μαύρη λίστα. Δε βλέπω πουθενά να λες ότι υπάρχουν και εξαιρέσεις. Τέλος, την καρτουνοεικόνα μου να την αφήσετε ήσυχη παρακαλώ διότι δεν την χρησιμοποίησα στην παράθεση που έκανα απαραιτήτως απλώς μου αρέσει πολύ και δείχνει ότι ίσως φρικάρει με κάτι στη συγκεκριμένη περίπτωση πχ μπορεί να δείχνει ότι φρικάρει με το ότι αντιπαθείς την Τάμτα ενώ εμένα μ'αρέσει πολύ(δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα σε αυτό)Smile Και τέλος τέλος δεν είπα ότι εσύ είσαι της κουλτούρας και ακούς μόνο έντεχνα. Και πάλι γενικά μίλησα γιατι ένα topic αφορά συνολικά στα άτομα που το διαβάζουν. Σε σένα πήγαινε η ερώτηση με την Παπαρίζου μόνο στην οποία δεν απάντησες ουσιαστικά αλλά προσπάθησες να απαντήσεις με ερώτηση. Ξαναδιάβασε καλύτερα τα post, θα σε βοηθήσει.

    Φιλικά



    Προς τη μικρη Αμαλια:Στο μεταξυ μας διαλογο τον οποιο φυσικα και δεν σου αρνουμαι,αγαπητη Αμαλια δεν κινησα αυτα που ειπες με το δικο μου τροπο...απλα σε ρωτησα ευγενικα να μου κανεις ιο λιανα τι ακριβως ηθελες να πεις...γενικα δεν ειμαι της νοοτροπιας να μιλαω με γριφους η με υποννοουμενα και μ αρεσει να λεω εξω απο τα δοντια αυτο που πιστευω...Τα εντονα γραμματα τελος τα χρησιμοποιησα διοιτι ηθελα να παραθεσω φραση προς φραση σε αυτα που ειπες και επρεπε με καποιο τροπο να κανοω τους χαρακτηρες μου να ξεχωριζουν απο τους δικους σου!Μηπως επρεπε να τονιζω τα δικα σου γραμματα τοτε?χμμμ{#emotions_dlg.oops}

    Τωρα που μου ανοιξες τα χαρτια σου καλυτερα,επετρεψε μου να σου απαντησω:Ποτε δεν θα ακουγα ενα τραγουδι η ενα ειδος μουσικης επειδη ο τραγουδιστης ειναι καταπληκτικος...Ειπα ας πουμε οτι ο Καραφωτης εχει πολυ ωραια φωνη,οπως φυσικα το ιδιο νομιζω και για την Ταμτα...Το παπαρι(ζι)ες σημαινει απλα παπαριες αν το διαβασεις χωρις την παρενθεση!Σημαινει οτι δεν ξερω ποιος διαλεγει τραγουδια για την Παπαριζου,αλλα η φωνη της χαραμιζεται με αυτες τις επιλογες!

    Επιπροσθετως:Δεν εχω προβλημα με το λαικο η το ποπ τραγουδι,αλλα στην Ελλαδα ειδικα, η οποια φημιζεται μαλιστα για το πρωτο ειδος,ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΛΑΙΚΟΥΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΕΣ!!!Ενας ηταν ο Στελαρας,ενας και ο Αγγελοπουλος...Αυτη η 'ελαφρολαικη' εκδοχη που εχουμε με τραγουδιστες οπως ο Πετρελης(που γκαριζει 'χτυπα κι αλλο')η ο Μακροπουλος (που διαμαρτυρεται οτι 'ειναι σε κατασταση εκτακτου αναγκης')  που τραγουδουν στα βιντεοκλιπ τους διπλα σε φωτομοντελα βγαινοντας απο...Φεραρι μου σ...ει τ αρ.....δια!!!Συγγνωμη για την εκφραση αλλα αυτη η μορφη 'τεχνης' φαινεται να  εξυπηρετει την επιφανεια,το χρημα,και τα ρηχα κι εφημερα συναισθηματα!!


    Amalia_little
    07.05.2009, 17:46

    Καταρχάς έχω εκνευριστεί τρομερά επειδή σβήστηκε το quote και έπρεπε να τα ξαναγράφω άρα θα στα γράψω πιο απλά και με μορφή απάντησης κι όχι παράθεσης(τα νεύρα μου,τα νεύρα μου!). Αυτή την φορά πιο κατανοητό το ποστ σου έχω να πω όμως ότι δεν κατάλαβες και πάλι τι ήθελα να πω. Δηλαδή ρωτάς:''Μηπως επρεπε να τονιζω τα δικα σου γραμματα τοτε?χμμμ'' κι έχω να σου πω ότι εσύ απαντούσες σε πράγματα που δεν αναφέρονταν εξ ολοκλήρου σε σένα αφενός και αφετέρου κόλλησες ερωτήσεις δικές μου με απαντήσεις δικές σου χωρίς όμως εγώ να έχω παρουσιάσει έτσι το κείμενο κι έτσι απαντούσες και σε πράγματα τα οποία δεν ήταν σχετικά. Είναι λογικό όταν αλλάζεις την σειρά και την συνοχή του κειμένου γενικότερα να αλλάζει και το ύφος του συγγραφέα και το νόημα του κειμένου. Τέλος, η παρατήρηση σχετικά με την κουλτούρα δεν πήγαινε σε εσένα μόνο ή και ειδικά εφόσον δεν σε γνωρίζω αλλά γενικά είτε το πεις ποπ είτε το πεις ελαφρολαϊκό, όπως σωστά το έθεσες, σου φτιάχνει την διάθεση κομματάκι βρε παιδί μου!(για να μιλήσουμε κι εμείς λίγο λαϊκά...) Αυτά είχα να πω.Smile


    rory166
    07.05.2009, 17:54

    AΔΙΕΞΟΔΟ-ΥΠΟΚΟΥΛΤΟΥΡΑ

    ΜΙΚΡΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΥΤΗ
    Σ' ΑΡΕΣΕΙ Ο ΡΟΛΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΡΟΦΗΤΗ
    ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΚΟΙΝΟΙ ΘΝΗΤΟΙ
    ΕΣΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΛΟΓΙΚΗ

    ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΣΟΥ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΥΠΟΚΟΥΛΤΟΥΡΑ
    ΥΠΟΚΟΥΛΤΟΥΡΑ, ΥΠΟΚΟΥΛΤΟΥΡΑ, ΥΠΟΚΟΥΛΤΟΥΡΑ,
    ΥΠΟΚΟΥΛΤΟΥΡΑ

    ΒΑΘΙΑ ΔΙΑΝΟΗΣΗ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΚΕΦΑΛΙΑ
    ΑΠΟΛΥΤΗ ΓΝΩΣΗ ΣΕ ΣΤΕΙΡΑ ΜΥΑΛΑ
    Η ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΕΝΗ
    Η ΤΕΧΝΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΣ

    ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΣΟΥ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΥΠΟΚΟΥΛΤΟΥΡΑ
    ΥΠΟΚΟΥΛΤΟΥΡΑ, ΥΠΟΚΟΥΛΤΟΥΡΑ, ΥΠΟΚΟΥΛΤΟΥΡΑ,
    ΥΠΟΚΟΥΛΤΟΥΡΑ.


    {#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.rockon}


    rory166
    07.05.2009, 18:19

    (για να μην παρεξηγηθω,το παραπανω δεν το ποσταρα επειδη το αντιπαθω)