ελληνική μουσική
    827 online   ·  210.850 μέλη
    nevitelle
    31.07.2009, 02:23

    Χρησιμοποιώ τον Mozilla Firefox. Μετά τις αλλαγές που έγιναν στο ΜΗ, έχω μπερδευτεί. Γιατί όταν θέλω να διαβάσω ένα κείμενο από τις κατηγορίες "Δημοφιλέστερα",  "Αξίζει να διαβάσετε" και "Πρόσφατα posts", ανοίγει στην ίδια καρτέλα που ήδη χρησιμοποιώ και πρέπει να πατάω το βελάκι "πίσω" για επιστροφή; Όταν όμως το ανοίγω από τα "Πρόσφατα σχόλια" ανοίγει κανονικά σε νέα καρτέλα. Είμαστε ακόμα σε εξέλιξη της αναβάθμισης;

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : nevitelle στις 31-07-2009 02:26 ]


    GALOIS
    31.07.2009, 13:36

    Δεν γνωρίζω αν είμαστε ακόμα σε εξέλιξη της αναβάθμισης,αλλά μήπως χρησιμοποιείς παλιά έκδοση

    firefox???{#emotions_dlg.confused1}


    nevitelle
    01.08.2009, 13:39

    GALOIS, έκανα ενημέρωση στον Mozilla αλλά δεν άλλαξε κάτι. Μόνο με δεξί κλικ στο κείμενο έχω επιλογή ανοίγματος σε new tab. Μάλλον έχει να κάνει με το ΜΗ.

    Σ' ευχαριστώ

    Καλό μεσημέρι


    StavmanR
    01.08.2009, 14:42

    Την ίδια ακριβώς δουλεια (άνοιγμα σε νέα καρτέλα) κάνει και το "μεσαίο κλικ", δηλαδή το πάτημα του τροχού.

     


    jorge
    01.08.2009, 20:07

    Παιδιά πλέον όλα τα links ανοίγουν στο ίδιο tab/παράθυρο.

    Αν θέλετε να τα ανοίγετε σε νέο, έχετε τις εξής επιλογές:

    α) δεξί κλικ και άνοιγμα σε νέα καρτέλα/παράθυρο

    β) κρατάτε πατημένο το shift και κάνετε κανονικά κλικ

    :)


    -----------------
    (Παρακαλώ πολύ μη μου στέλνετε ΠΜ για θέματα που έχουν σχέση με το site. Για αυτά υπάρχει το Forum και η κατηγορία Περί MusicHeaven)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 01-08-2009 20:08 ]


    nevitelle
    03.08.2009, 19:54

    Jorge, σ' ευχαριστώ. Χαίρομαι που το διευκρινίζεις γιατί προς στιγμήν νόμιζα πως κάτι τρέχει με το laptop..

    Σταύρο, Galois ευχαριστώ. Όλες οι προτάσεις πιάνουν, χεχε!!

    Καλό απόγευμα