ελληνική μουσική
    776 online   ·  210.833 μέλη

    Video: MusicHeaven & Φίλοι 2003 - 2007

    jorge
    21.12.2009, 09:43

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 21-12-2009 09:43 ]


    gialina_giannina
    21.12.2009, 11:42

    Βλέποντας κάποιος αυτό το βίντεο συνειδητοποιεί πόσο σημαντική είναι αυτή εδώ η κοινότητα που λέγεται MusicHeaven. Πόσα πολλά έχει προσφέρει στα μέλη της τα οποία τα ενώνει η κοινή τους αγάπη για τη μουσική. Τα forums, οι συζητήσεις, το e-περιοδικό, οι συνεντεύξεις, οι ραδιοφωνικές εκπομπές, τα live, οι συναντήσεις, οι σχέσεις και οι φιλίες που γεννιούνται, όλα αυτά για μένα αποτελούν έναν πραγματικό θησαυρό.

    Πραγματικά εύχομαι το MusicHeaven στα χρόνια που έρχονται να είναι τόσο ζωντανό όσο είναι όλα αυτά τα χρόνια της ύπαρξης του, να εξελίσσεται, να αναλαμβάνει κι άλλές σημαντικές πρωτοβουλίες όπως είναι οι μουσικοί διαγωνισμοί και να ζει πάντα μοναδικές και όμορφες στιγμές.

    Smile


    CHE
    21.12.2009, 16:49

    Φανταστικό το βίντεο και πολύ συγκινητικό. Τι να πει κανείς... Μπράβο σε όλους όσοι προσέφεραν έστω κι ένα μικρό λιθαράκι στο χτίσιμο αυτού του μουσικού παραδείσου. Συγχαρητήρια στον δημιουργό του βίντεο για το πολύ καλό μοντάζ αλλά και για την επιλογή της μουσικής. Νομίζω ότι αυτό το βιντεάκι πρέπει να παίζει παντού, σε όλες τις εκδηλώσεις που συμμετέχει ή οργανώνει το MusicHeaven. Και βέβαια αξίζει κι ένα μπράβο στους διαχειριστές και στα μέλη που κρατούν ζωντανό αυτόν τον παράδεισο κρατώντας τα φίδια μακριά!


    stelios15
    26.12.2009, 00:14
    Πολύ ωραίο το βίντεο! Θέλω να πώ και εγώ με τη σειρά μου ένα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ στους διμιουργους - διαχειριστές - συντονιστές (και γενικά σε όλους όσους είναι υπεύθηνοι για αυτό το πραγματικά υπέροχο site!!!)
    pavel
    28.12.2009, 01:33
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ... ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! Πραγματικά συγκινήθηκα, θυμήθηκα, ευαισθητοποιήθηκα... Δεν είναι απλά ένα πανέμορφο βιντεάκι, είναι κάτι που περικλείει ένα μέρος απο όλους μας....
    marylin
    29.12.2009, 22:34

    Καταπληκτικό, πολύ συγκινητικό, μπράβο! {#emotions_dlg.beer} {#emotions_dlg.walkman} {#emotions_dlg.beer}


    rompa
    30.12.2009, 09:18
    Ωραίο βίντεο , συλλογή ωραίων στιγμών. Συγχαρητήρια στους αρμόδιους και καλή, αντίστοιχη συνέχεια.