ελληνική μουσική
    825 online   ·  210.851 μέλη

    Ποιοί έγραψαν τα τραγούδια που αποκλείστηκαν

    Stigmes
    15.03.2010, 12:05

    Παράθεση:

    Το μέλος kwstasagas στις 15-03-2010 στις 11:48 έγραψε...


    Να ένα καλοβαλμένο άσμα, αρκετά καλό, παρόλο που παραπέμπει σέ άλλα ακούσματα. Η φωνή, όμως, θα μπορούσε να είναι καλύτερη. Έτσι, το βαθμολογώ με 3 αστέρια ..............


    τι εννοείς με το άλλα ακούσματα ?

    η φωνή ( μιας και εγώ είμαι ο τραγουδιστής ) να φανταστείς οτι ήμασταν( και ήμουν ) ικανοποιημένοι ,αλήθεια τι ακριβώς σε χάλασε ? μίλα ανοιχτά θα το αντέξω  Smile


    kwstasagas
    15.03.2010, 12:19

    Αχ βρε συ, δεν θυμάμαι να σού πω περισσότερα, είναι αρκετές μέρες που άκουσα το τραγούδι σας. Για το λόγο αυτό αρκέστηκα να σάς μεταφέρω τις παρατηρήσεις που σημείωσα στο τετραδιάκι μου σχετικά με το τραγούδι σας την ημέρα της ακρόασής του [και θέλω να πιστεύω ότι δεν σας στεναχώρεσα {#emotions_dlg.oops}{#emotions_dlg.oops}]. Από τη στιγμή, όμως, που εσείς είσαστε ικανοποιημένοι με το τραγούδι σας, με τα φωνητικά σας και, γενικά, με αυτό που κάνετε κλπ κλπ .... εμένα δεν μού πέφτει κανένας απολύτως λόγος !!!!{#emotions_dlg.beer} {#emotions_dlg.beer} 

     


    Stigmes
    15.03.2010, 12:43

    ικανοποιημένοι είμαστε Κώστα άλλα αν δεν μας ενδιέφερε η γνώμη σου / σας τότε θα παίζαμε στο σπίτι μας και θα τα ακούγαμε μόνοι μας τα τραγούδια μας ,μην γελιόμαστε οτι και να λέμε όλοι μας , πάντα μας ενδιαφέρει η άποψη του ''τρίτου '' και επειδή δεν θέλω να μονοπωλήσω άλλο το παρων θέμα σταματώ εδώ σε ευχαριστώ για τα σχόλια σου πάντως και που ασχοληθηκες μαζί μας !!!{#emotions_dlg.beer}

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Stigmes στις 15-03-2010 12:44 ]