ελληνική μουσική
    520 online   ·  210.830 μέλη

    Ομάδα Ανάπτυξης - Αλλαγές, προσθήκες, τι πρέπει να κάνετε!

    jorge
    06.01.2010, 13:06

    α) Η Ομάδα Ανάπτυξης του MusicHeaven από σήμερα περιλαμβάνει και τους ραδιοφωνικούς παραγωγούς μας.

    β) Κάτω από τη λίστα των μελών, υπάρχουν αναλυτικά τα βιογραφικά και οι φωτογραφίες όσων είναι στην ομάδα ανάπτυξης.

    γ) Συμπληρώστε ή ανανεώστε το όνομά σας, το βιογραφικό σας και ανεβάστε φωτογραφία μέσω του Προφίλ σας. Αν έχετε κενό βιογραφικό, δεν εμφανίζεται η φωτογραφία σας.

    δ) Όσα μέλη ήταν στην Ομάδα Ανάπτυξης και είχαμε ανεβάσει το βιογραφικό τους και τώρα δεν το έχουν, να μου το ζητήσουν μέσω της φόρμας επικοινωνίας (όχι ΠΜ)

    ε) Στο βιογραφικό γράψτε με τι ασχολήστε, τι κάνετε στο MusicHeaven, τι σας αρέσει κλπ. Καλό είναι να γράψετε κάτι σοβαρό, γιατί τη σελίδα της Ομάδας Ανάπτυξης τη βλέπουν και επαγγελματίες που ίσως σας προτείνουν συνεργασία.

    στ) Οι συντάκτες του e-Περιοδικού είναι πλέον όχι μόνο όσοι έχουν στείλει τουλάχιστον 3 κείμενα το τελευταίο 6μηνο, αλλά ταυτόχρονα τα κείμενά τους είναι ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ (όσοι κάνετε απλά copy-paste από Wikipedia κλπ, δεν θα δείτε το όνομά σας).

     

    Σύντομα θα οργανώσουμε και συνάντηση για ποτάκι ή καφέ, ΜΟΝΟ για την Ομάδα Ανάπτυξης.

     

    Δείτε τα μέλη του MusicHeaven που ανήκουν στην Ομάδα Ανάπτυξης

     

    ΥΓ. Νομίζω οργανωνόμαστε σιγά σιγά...

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 06-01-2010 13:07 ]


    KIT_KAT
    07.01.2010, 00:32

    Oh la la... γέλιο έχουν τα βιογραφικά αυτή τη στιγμή {#emotions_dlg.biggrin} {#emotions_dlg.wacko}


    jorge
    07.01.2010, 01:16
    Ξεχωρίζω Sillia, Pastella και ilio :)
    ilio
    07.01.2010, 16:25

    Αμάν!!Δηλαδή τώρα με έπεισες να βάλω ΚΑΙ φωτογραφία!{#emotions_dlg.biggrin}


    pastella
    08.01.2010, 19:32

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 07-01-2010 στις 01:16 έγραψε...

    Ξεχωρίζω Sillia, Pastella και ilio :)

     

    {#emotions_dlg.clap}


    KIT_KAT
    08.01.2010, 22:19

    Κι εγώ τη Στέλλα "φωτογράφιζα" κυρίως... μικρή έχε χάρη που είμαι καλή φίλη... το αφήνεις για να το θαυμάσει όλος ο κόσμος;; {#emotions_dlg.rolleyes}


    pastella
    09.01.2010, 12:58

    Πφφφφ... μας ζάλισες ΚΙΤ_ΚΑΤ, 2 ποστς μονο για μένα, {#emotions_dlg.nono} έχε χάρη που ΕΓΩ σε έχω κάνει φίλη . {#emotions_dlg.tt2}

    Εντάξει τώρα;;; Smile