ελληνική μουσική
    709 online   ·  210.831 μέλη

    Θα στέλνατε προσωπικά μηνύματα ;

    gusfunn
    18.01.2010, 22:30

    Θα στέλνατε προσωπικά μηνύματα σε έναν δικτυακό  διαγωνισμό που προσπαθεί ως το τέλος να κρατίσει ανωνυμία;  

    Και αν ναι γιατί;


    takispag
    19.01.2010, 07:19

    Όχι βέβαια. Παίρνω μέρος σε διαγωνισμό, σημαίνει ότι εκτός των άλλων συμμορφώνομαι με τους όρους του. Και με το να στείλω ΠΜ δηλώνει ότι προσπαθώ να κερδίσω έδαφος σε σχέση με τους άλλους.Αθέμιτο νομίζω...


    kwstasagas
    19.01.2010, 10:27

    Όχι μόνο δεν έστειλα προσωπικό ΠΜ, αλλά και ... επί προσωπικού επιπέδου, όποτε συναντούσα από κοντά κάποιο μέλος του ΜΗ, απέφευγα να μιλήσω για τη συμμετοχή μου. Αυτό, καταρχήν, για λόγους σεβασμού προς τον διαγωνισμό που μάς φιλοξενεί και προς τους υπόλοιπους διαγωνιζόμενους, όπως πολύ σωστά έθεσε ο προλαλήσας. Αλλά και για κάτι ακόμη : Ήθελα να έχω μια ξεκαθαρισμένη εικόνα για το πώς φτάνει το τραγούδι μου στα αυτιά τρίτων έτσι, από μόνο του, χωρίς να γνωρίζει κανένας τίποτε γι' αυτό : ούτε για τον δημιουργό του, ούτε για το ποιος τραγουδάει κλπ !!!


    MusicMaker83
    19.01.2010, 12:38

    Εγώ θα ήθελα απο χρήστες που έλαβαν τέτοια μηνύματα να μας τα "παρουσιάσουν" ή αλλιώς να ξεμπροστιάσουν τους αποστολείς, θα είχε πλάκα...

     

    Για να είμαι ειλικρινής δεν έχω λάβει τέτοια μήνυμα έγω και φυσικά δεν θα έστελνα ποτέ


    gusfunn
    19.01.2010, 14:44

    kwstasagas

    Γι αυτόν τον λόγο έβαλα το φόρουμ.

    Για να καταλάβουν κάποιοι τι χάνουν, και τι κερδίζουν .

    Μια υποσημείωση μόνο.

    Δεν συμμετέχω με τραγούδι ,απλά σαν ακροατής.

    Καλή επιτυχία σε όλους. 

     


    tweety07
    19.01.2010, 15:06

    εγω εχω λαβει τετοια μηνυματα κ οχι απο εναν μα απο πολλους!!αλλα δεν θελω να πω απο ποιους...μα αν δω να απαντησουν σε αυτο το θεμα τοτε θα πω ποιοι ειναι!!(εγω δεν εχω στειλει τραγουδι)


    cineboy
    19.01.2010, 16:18
    Σε καμία περίπτωση.....ούτε καν το σκέφτομαι.Ισως στο τέλος να έστελνα κάποια ευχαριστήρια pm σε εκείνους που θα τιμούσαν το τραγούδι μου έστω και με ένα αστεράκι,αρκεί να το είχαν οι ίδιοι δημοσιοποιήσει εδω πριν.