ελληνική μουσική
    853 online   ·  210.833 μέλη
    Kata9liptikia
    15.05.2010, 15:23

    Λοιπον το πραγμα εχει ως εξης..

    Καθενας απο σας θα κανει μια ευχη και ο αμεσως επομενος θα την καταστρεφει ενω αμεσως μετα θα κανει κι αυτος μια με την σειρα του...

    Για παραδειγμα:

    -Ευχομαι να μπορουσα να κανω 3 μηνες διακοπες φετος...

    -Ναι αλλα εχεις ολο τον ιουλιο προετοιμασια για γ' λυκειου! {#emotions_dlg.tt2}

     

    Λοιπον ξεκιναω...

    Ευχομαι ο Γιαννης να γυρισει καποτε γονατιστος να με παρακαλαει να γυρισω σε αυτον!


    marakiasteraki
    29.06.2010, 06:59
    Ναι, αλλά που ξέρεις ότι θα σε παρακαλέσει στα αλήθεια και δεν θα είναι όλα ένα κόλπο για να τον δεχτείς πίσω και μετά να σε εκμεταλευτεί; Εύχομαι να βγάλω δίπλωμα και να κάνω το γύρω του κόσμου με το αμάξι μου!
    AlfaWolf
    06.07.2010, 17:06

    Ναι αλλά... που ξέρεις αν θα υπάρχει ο πλανήτης γη για να μπορέσεις να κανείς τον γύρο ? άσε που οι εξεταστές για το δίπλωμα ικανότητας οδήγησης θα θέλουν το φακελάκι τους για να σε περάσουν και αν τους το δώσεις μπορεί να σε υποψιαστούν και να σε κατηγορήσουν για δωροδοκία ... και αντι για τον γυρο του κόσμου κανεις τον γυρο του προαυλιου τις φυλακης xaxaxa (πως τα σκεφτικα όλα αυτα)???{#emotions_dlg.tt2}

     

    Ευχομαι...ο επομενος/η να μου καταστέψει την ευχη{#emotions_dlg.tt2}


    Kata9liptikia
    06.07.2010, 20:03

    (πραγματικα που τα σκεφτηκες?:P)

    ναι αλλα η επομενη ειμαι εγω και εχω τις καλες μου σημερα και δεν θα το κανω{#emotions_dlg.tt2}

    ευχομαι να περασω επιτελους αυτο το B2!


    bluewolf
    06.07.2010, 22:24

    Ναι αλλά θα είσαι άτυχη και τα θέματα θα είναι ασυνήθιστα δύσκολα και σε συνδυασμό με το άγχος και την κακή ψυχολογία...

    Εύχομαι κάποτε να παίξω τη Φαντασία του Schubert για πιανο 4 χέρια σε φα ελάσσονα....


    bluewolf
    07.07.2010, 15:23

    Παράθεση:

    Το μέλος Pentatonikos στις 06-07-2010 στις 22:30 έγραψε...

    Μέχρι να το καταφέρεις θα βγάλεις πρεσβυωπία και καταράχτη και δε θα μπορείς να διαβάσεις τις νότες...

    Εύχομαι να μάθω να παίζω το Actual Proof και να το παίξω live μαζί με τον Herbie... (Οτι και να πείτε δε πρόκειται να γίνει anyway )



    Χαχαχαχαχα!! Δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω!{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}

    Έτσι κι αλλιώς γι' αυτό έκανα μια μη ρεαλιστική ευχή... Χμ... Λοιπόν θα πάθεις αγκύλωση από την πολλή μελέτη και θα σου δημιουργηθεί μόνιμο πρόβλημα στο χέρι... Οπότε...{#emotions_dlg.nono}

    Εύχομαι να βρέξει...


    mary_omikron
    09.07.2010, 21:02

    Ναι, αλλα αν βρεξει δεν θα μπορεσεις να πας εκεινη την εκδρομη που σχεδιαζες με αντισκηνο και υπνοσακκο, γιατι θα ριξει τοσο πολυ νερο που θα μουλιασεις !!..

     

    Ευχομαι να μπορω να διακρινω και να συλλεγω παντα καλες εμπειριες !!!


    Kata9liptikia
    11.07.2010, 21:46

    ναι αλλα η ζωη δεν αποτελειται μονο απο καλες στιγμες αρα αναγκαστικα θα συλλεγεις και κακες εμπειριες!

    ευχομαι παρ'ολη τν καθιστικη ζωη που κανω εξαιτιας του διαβασματος να μην παρω ουτε γραμμαριο φετος!


    mary_omikron
    12.07.2010, 04:03

    Ναι, αλλα δεν εχεις καλο μεταβολισμο και σιγουρα θα παρεις μερικα κιλα παραπανω !!

    Ευχομαι τα κιλα που θα παρεις εσυ, να τα εχω χασει εγω !!!!  {#emotions_dlg.clap}


    aviectus
    12.07.2010, 04:11

    θα υπνοβατεις το βραδυ και θα κανεις επιδρομες στο Ψυγειο,μετα θα αναρωτιεσε γιατι δεν χανεις τα κιλα!!{#emotions_dlg.confused1}

    εγω ευχομαι κανω το γυρο του κοσμου,και αγκαλιασω ολο τον πλανητη...!!


    mary_omikron
    13.07.2010, 21:30

    Ναι, αλλα δεν εισαι ο Φιλεας Φογκ και οι μερες που διαθετεις ειναι μονο 79...οχι 80 !!!

    Και η αγκαλια σου (κατα πληροφοριες) ειναι απασχολημενη και δεν χωραει ΚΑΙ τον κοσμο μεσα!!!

     

    Ευχομαι η ταραντουλα να παθει μεταλλαξη και να γινει πεταλουδα !!!!


    GenieGr
    31.07.2010, 16:08

    Αν η ταραντούλα γίνει πεταλούδα, θα γεμίσουμε μυγούλες και κουνουπάκια!
    Ασε που μπορεί να τσιμπίσει και κανέναν αχώνευτο να γλυτώσουμε...


    > Θα ήθελα τα χρυσόψαρα να μην έχουν τόσο μικρή μνήμη,
    γιατί πρέπει να πηγαίνω κάθε τόσο να τα βλέπω, για να μην με ξεχάσουν!


    mary_omikron
    31.07.2010, 20:36

    Ναι, αλλα στην τελευταια γενικη συνελευση τα χρυσοψαρα αποφασισαν οτι προκειμενου να μην μπορουν να σε ξεχασουν....ειναι καλλιτερα να παραμεινουν ως εχουν...και ακυρωσαν την εγχειρηση λοβοτομης @

     

    Ευχομαι επιτελους οι αγριεμενοι αναπηροι να επιστρεψουν απο τα θερμα κλιματα !!!  (που ειναι η μπαλα οεο?)


    diana13
    08.08.2010, 00:34

    δεν θα επιστρέψουν γιατί έχουν γίνει ζουλού και περνάνε ωραία εκεί! πέταξαν και τα καροτσάκια!!

    Εύχομαι να μπορώ να εύχομαι κάθε μέρα για όλη μου τη ζωη!!!!


    mary_omikron
    08.08.2010, 13:16

    Παράθεση:

    Το μέλος diana13 στις 08-08-2010 στις 00:34 έγραψε...

    δεν θα επιστρέψουν γιατί έχουν γίνει ζουλού και περνάνε ωραία εκεί! πέταξαν και τα καροτσάκια!!

    Εύχομαι να μπορώ να εύχομαι κάθε μέρα για όλη μου τη ζωη!!!!



    ολολογω οτι στριμωχτηκα λιγο...δυσκολο να στην καταστρεψω...και δεν το θελω κι ολας, αλλα ωστοσο θα προσπαθησω παρακατω...οχι για μενα ...για το φουκαριαρικο το παιχνιδι !!Smile


    mary_omikron
    08.08.2010, 13:26

    Ναι, αλλα θα σταματησεις να ευχεσαι καποια στιγμη, οχι γιατι δεν θα μπορεις, αλλα γιατι

    θα σου ερθουν ολα οσα επιθυμεις, και πλεον δεν θα υπαρχουν αλλες ευχες !!

     

    Ευχομαι να γυρισω πισω 13 χρονια 6 μηνες και 23+1 μερες.....ουτε μια παραπανω ή παρακατω


    diana13
    08.08.2010, 17:27

    ναι αλλά θα ξαναζήσεις και τα άσχημα και θα εύχεσαι να ξαναγυρίσεις μπροστά και θα είσαι όλο μπρος-πίσω. Δε λέει.

    Εύχομαι να μην τελειώσει ποτέ αυτό το παιχνίδι.


    diana13
    08.08.2010, 17:32

    Παράθεση:

    Το μέλος mary_omikron στις 08-08-2010 στις 13:26 έγραψε...

    Ναι, αλλα θα σταματησεις να ευχεσαι καποια στιγμη, οχι γιατι δεν θα μπορεις, αλλα γιατι

    θα σου ερθουν ολα οσα επιθυμεις, και πλεον δεν θα υπαρχουν αλλες ευχες !!

     

    Ευχομαι να γυρισω πισω 13 χρονια 6 μηνες και 23+1 μερες.....ουτε μια παραπανω ή παρακατω



    Ομολογώ ότι και εγώ δυσκολεύτηκα πολύ να σου καταστρέψω την ευχή με τους ανάπηρους. Χαχαχα. Γι'αυτό σκεφτηκα να βάλω και εγώ μία δύσκολη. Αλλά τα κατάφερες.


    nertina
    08.08.2010, 17:55
    nai alla kapote tha kanei kapoios mia eyxi poy den tha thelei kaneis me tipota na tin katastrepsrei.........
    nertina
    08.08.2010, 17:57

    Παράθεση:

    Το μέλος nertina στις 08-08-2010 στις 17:55 έγραψε...

    nai alla kapote tha kanei kapoios mia eyxi poy den tha thelei kaneis me tipota na tin katastrepsrei.........

    eyxomai naexw panta gyrw moy anthrwpoys poy agapw kai m`agapoyn